dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 310 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom w stanie surowym otwartym Błonie

Błonie,mazowieckie

380 000 zł220 m² 1 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom w stanie surowym otwartym w miejscowości Rochaliki k/błonia. Do Warszawy ok. 25 km, dom położony przy drodze utwardzonej. Powierzchnia całk.: 220 m2, pow. użytkowa: 200 m2. Dach: blacha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Porzeczkowa

Szubin,kujawsko-pomorskie

600 000 zł225 m² 2 671,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:966 m²

Dom jednorodzinny, 3 sypialnie, przestronny salon połączony, kuchnia połączona z jadalnią. Garaż 1 stanowiskowy. Ogrzewanie gazowe(grzejniki+podłogowe), kominek. Budynek położony w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

590 000 zł250 m² 2 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:860 m²

Dom w Łochowie, blisko lasu , o powirzchni użytkowej ok. 175m2. Na parterze salon z kominkiem i wyjściem na taras o pow. 35m2, kuchnia półotwarta z nowoczesną zabudowoą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

2 400 000 zł6 989 m² 343,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 336 m²

Prezentujemy na sprzedaż obiekt , który składa się Z : 1) nieruchomość komercyjną położoną na działce o powierzchni 3653m2 , na trasie Inowrocław - Włocławek ( przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kliniczki

Kliniczki,lubuskie

390 000 zł121 m² 3 223,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Sprzedam lub zamienię na mieszkanie w Zielonej Górze dom poniemiecki po remoncie kapitalnym wraz z zabudowaniami w miejscowości Kliniczki (ok.2km od Klenicy). 4 godziny do Warszawy, 1,5h do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

849 000 zł196 m² 4 331,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 620 m²

Dom usytuowany W cichej spokojnej okolicy niemcza Duża działka otoczona płotem dająca pełną intymność mieszkańcom. Dom z jednej strony wtulony w ogród z drzewami owocowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Żbików

Pruszków,mazowieckie

699 000 zł150 m² 4 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:380 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 146 m2 z ogródkiem, o powierzchni 380 m2. Ogródek zagospodarowany z piękną, drewnianą altaną. Podjazd dla samochodu wykonany z kostki brukowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

480 000 zł151 m² 3 178,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Oferujemy przestronny i komfortowy dom wolnostojący parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni całkowitej 151m2 znajdujący się na obrzeżach miasta Grudziądza. Na parterze znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

335 000 zł105 m² 3 190,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:438 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 105m2. Dom składa się z czterech odrębnych pokoi - dwóch na parterze o powierzchni 18m2 i 10m2 oraz dwóch na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Brwinów

Brwinów,mazowieckie

543 000 zł240 m² 2 262,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:900 m²

Budynek z 1973 roku, położony ok. 10 min. od pkp, ocieplony, i otynkowany ( baranek), pokrycie dachu papa, taras ok. 21 m2, garaz pod tarasem., budynek wykonany z suporexu i cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zamość

Zamość,kujawsko-pomorskie

439 000 zł120 m² 3 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom z 2011 roku- wolnostojący na sprzedaż w Zamościu. Działka ( 800 m2 ) ogrodzona i zagospodarowana z garażem wolnostojącym typu blaszak. Dom składa się z : trzech pokoi ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kamionka

Brodnica,kujawsko-pomorskie

1 450 000 zł1 970 m² 736,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 970 m²

Sprzedam kamienicę w centrum Brodnicy (kujawsko-pomorskie) na działce 0,1970 ha, bardzo duże podwórze i ogród. Na parterze trzy czynne sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dziećmorowice

Dziećmorowice,dolnośląskie

210 000 zł140 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Do sprzedania dom przedwojenny w Dziećmorowicach. Na parterze pokój łazienka, garaż i pomieszczenia gospodarcze, na górze kuchnia łazienka i trzy pokoje. W budynku, oprócz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

480 000 zł220 m² 2 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:245 m²

Dom w zabudowie szeregowej o pow. ok. 220m2 (wg oświadczenia), usytuowany na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych w centrum Polkowic. Funkcjonalny rozkład zapewniają otwarta przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Piastowskie

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

700 000 zł220 m² 3 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 133 m²

Na sprzedaż dom piętrowy położony w Inowrocławiu na oś. Piastowskim , o powierzchni 150m2 na działce o powierzchni 1133m2. Nieruchomość położona jest w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żory

Żory,śląskie

349 000 zł130 m² 2 684,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowa niższa cena! dom W żorach stan deweloperski cicha I spokojna okolica cena: 349 000 Na sprzedaż dom położony w bardzo cichej i spokojnej okolicy w Żorach o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zagórze Śląskie

Zagórze Śląskie,dolnośląskie

190 000 zł110 m² 1 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nieduży domekm w spokojnej części Zagórza Śląskiego. Aktualnie w budynku znajduja się następujące pomieszczenia: parter - kuchnia, duży pok.ój, łazienka, weranda, I piętro -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pyszczyn

Pyszczyn,kujawsko-pomorskie

340 000 zł110 m² 3 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom wolnostojący w okolicach Borówna. Jedyny w swoim rodzaju dom położony w sąsiedztwie lasu, stawu, łąk i pól. Do dowolnej aranżacji przez przyszłego właściciela. Pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Trzebieszewo

Trzebieszewo,zachodniopomorskie

600 000 zł245 m² 2 448,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:8 100 m²

0% - - dotyczy ofert, których zdjęcia mają znak 0% oferta 0% - koszty pośrednictwa W całości ponosi sprzedający. Prezentujemy Państwu gospodarstwo położone na skraju spokojnej wsi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Rudak

Toruń,kujawsko-pomorskie

745 000 zł319 m² 2 335,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Proponujemy państwu do sprzedaży dom wolno stojący na Rudaku. Na dużej działce 1260m2 wybudowano basen. Działka pięknie zagospodarowana z licznymi nasadzeniami i wkomponowanym miejscem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osiek

Osiek,dolnośląskie

285 000 zł142 m² 2 007,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Dom w Osieku w zabudowie bliźniaczej o pow. 125,07 m2 + garaż 16,58 m2 do sprzedaży w stanie surowym zamkniętym. Działka 4,20ara. Parter: salon wraz z jadalnią oraz umownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stawki

Toruń,kujawsko-pomorskie

390 000 zł242 m² 1 611,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:517 m²

Dom wolnostojący w ładnym miejscu osiedla Stawki. Dom wybudowano w 1998 roku na ogrodzonej i ładnie zagospodarowanej zielenią działce o powierzchni 517m2. Ogrzewanie i ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

258 000 zł110 m² 2 345,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:946 m²

Okolice centrum - góra garnizonowa oferujemy Państwu do sprzedaży atrakcyjnie położoną nieruchomość z pięknym widokiem na Grudziądz, dom o powierzchni użytkowej 110 m2 położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

499 000 zł145 m² 3 441,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:254 m²

Do sprzedaży eleganckie domy w zabudowie bliźniaczej na zamkniętym osiedlu. Do każdego z domów przynależy ogródek 150m2, miejsce postojowe oraz garażowe w budynku. Domy w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

480 000 zł300 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Polecam państwu bardzo ładny dom, położony w urokliwej części dzielnicy. Działka graniczy bezpośrednio ze strumieniem ( z granicy działki można łowić ryby). Budynek posiada ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lipie

Lipie,kujawsko-pomorskie

180 000 zł95 m² 1 890,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Domek/mieszkanie. Prezentuję na sprzedaż mieszkanie w "szeregowcu" w miejscowości Lipie k/gniewkowa o powierzchni 95,20 m2, składającego się z dwóch pokoi, dużej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wzgórze Wolności

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

599 000 zł122 m² 4 897,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Polecamy Państwu dwa domy w zabudowie szeregowej budowane w ramach nowej inwestycji polegającej na budowie pięciu budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Pozostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

350 000 zł210 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Super cena! Bardzo ciekawy i funkcjonalny dom wolnostojący o pow.całkowitej 210m2/działka 300m2 w samym centrum Łochowa. Dom dwukondygnacyjny,może pełnić funkcję domu dwurodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

500 000 zł333 m² 1 501,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 880 m²

Dom do wprowadzenia! jastrzębie zdrój cena: 540 000 Biuro Nieruchomości Komplex przedstawia Państwu dom z roku 1969 o powierzchni użytkowej 233 m2 położony w Jastrzębiu Zdroju. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zabielska

Warszawa,mazowieckie

659 000 zł190 m² 3 468,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Zaoszczędź na dojazdach i zamieszkaj w odległości 7 km od centrum Warszawy. Blisko centrum, dom bezczynszowy. Osiedle Saski Zakątek to: - idealna lokalizacja: blisko centrum (ok. 7 km ), -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

485 000 zł145 m² 3 344,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom w zabudowie szeregowoej na terenie zamkniętym ogrodzonym(brama wjazdowa na pilota). Wszystkie instalacje podłączone, na podłodze ogrzewanie podłogowe, kafle i biała armatura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Konopnickiej

Łochowo,kujawsko-pomorskie

250 000 zł195 m² 1 282,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:992 m²

Dom w stanie surowym otwartym na działce 992 m 2 przy ulicy Marii Konopnickiej w Łochowie. Dom położony na prostokątnej działce z dwóch stron ogrodzenie (sąsiedzi). Pokryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Junikowo

Poznań,wielkopolskie

408 990 zł125 m² 3 271,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

!nowa atrakcyjna inwestycja - promocja zimowa! Domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej z własnym ogródkiem i garażem na kameralnym osiedlu w plewiskach. Bardzo funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łubianka

Łubianka,kujawsko-pomorskie

340 000 zł198 m² 1 717,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 180 m²

Dom jednorodzinny parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 134 m2 do sprzedaży w stanie deweloperskim. Wybudowany wg projektu Figa-lux firmy Archeton. Na parterze salon 33 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kanie

Kanie,mazowieckie

471 000 zł38 m² 12 394,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:472 m²

Do sprzedania mały, ale przytulny domek (z możliwością rozbudowy) w Kaniach - prestiżowej lokalizacji w okolicy Warszawy. Umiejscowiony w ślepej uliczce, wokół cisza i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grabowiec

Grabowiec,kujawsko-pomorskie

440 000 zł185 m² 2 378,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:780 m²

Wolnostojący Dom w Grabowcu niedaleko Złotorii. Dom wzniesiony na osiedlu domków jednorodzinnych w spokojnej okolicy. Posiada dwie kondygnacje oraz ciekawą bryłę z wykuszem na dolnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cytrynowa

Polkowice,dolnośląskie

416 000 zł170 m² 2 447,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:455 m²

Sprzedam bardzo ładny dom szeregowy w stanie deweloperskim (prawie gotowy!). Narożny, z dużą działką, w pełni uzbrojoną, infrastruktura przygotowana przez gminę. Tynki wewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Przechodnia

Jaworzno,śląskie

250 000 zł83 m² 3 012,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Posiadamy najwięcej pozytywnych opinii od niezależnych klientów wśród Biur Nieruchomości w Jaworznie. Każda opinia jest wiarygodna, można to zweryfikować poprzez kontakt wpisany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ustronie

Ustronie,dolnośląskie

540 000 zł160 m² 3 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom w Lubinie na oś. Ustronie IV Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 120 m 2 (4 pokoje) położony na działce 3,5 ara. Parter: przestronny salon z wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Mieszka I

Rzeszów,podkarpackie

749 000 zł220 m² 3 404,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do sprzedaży dwupiętrowa szeregówka narożna o pow. 220m2 położona na 4,5 arowej działce. Obiekt wybudowany w 2001 roku, poddany remontowi w 2013r. Nieruchomość usytuowana na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łozina

Łozina,dolnośląskie

459 000 zł150 m² 3 060 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oraz podatku pcc Do sprzedaży dom wolno stojący na nowym Osiedlu w miejscowości Łozina gmina Długołęka ok. 7 km od granic Wrocławia. Pierwszy etap Osiedla składa się z czterech domów.