dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 319 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 319 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom w stanie surowym otwartym Bramki

Bramki,mazowieckie

395 000 zł102 m² 3 872,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:900 m²

Mała przytulna miejscowość w odległości 30 min od Warszawy dla osób ceniących ciszę i spokój. Dom w stanie surowym otwartym z 900 metrową działką (5 km za Błoniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Łamana

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł143 m² 8 728,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:98 m²

Uwaga! Teraz możesz obejrzeć nieruchomość bez wychodzenia z domu! Tylko u nas zobaczysz wirtualną wycieczkę! Kliknij w poniższy link, bądź skopiuj go i wklej w linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Poznań

Poznań,wielkopolskie

530 000 zł117 m² 4 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 092 m²

Dom wolnostojący z poddaszem użytkowym oraz garażem 116,60m2. Parter: salon z aneksem kuchennym 40,40m2. Toaleta 5m2.Wiatrołap 6,30m2. Garaż 15,90m2. Piętro: sypialnie 13,10m2, 10,40m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 273 000 zł210 m² 6 061,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:909 m²

Wolnostojący dom parterowy z poddaszem użytkowym w bardzo spokojnej okolicy w Brwinowie. W sąsiedztwie nowe domy jednorodzinne. W pobliżu sklep do centrum Brwinowa ok. 15 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

1 690 000 zł272 m² 6 213,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 142 m²

Ciekawy projekt budynku mieszkalnego opartego na rzucie koła z rozbudowanymi skrzydłami , z garażem dwustanowiskowym wbudowanym w bryłę domu , o dwóch kondygnacjach nadziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bramki

Bramki,mazowieckie

1 050 000 zł123 m² 8 536,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Parterowy dom w Bramkach. 5 km za Błoniem w stronę Sochaczewa na linii pkp. Okolica cicha, spokojna na osiedlu domów jednorodzinnych. Do stacji pkp ok 10 min. W najbliższej okolicy szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Strzybnica

Tarnowskie Góry,śląskie

550 000 zł93 m² 5 901,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:976 m²

Okazja! okazja! dom wolnostojący 550 000 (do negocjacji) Działka 976m2, proponujemy do sprzedaży dwukondygnacyjny, wolnostojący dom położony w w zielonej dzielnicy Tarnowskich Gór.Posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kąty

Kąty,mazowieckie

388 000 zł130 m² 2 984,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Parterowy dom z poddaszem w stanie deweloperskim o powierzchni 130 m2 w Kątach, pomiędzy Górą Kalwarią i Piasecznem. Dom usytuowany na dużej działce o powierzchni 1200 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Marki

Marki,mazowieckie

645 000 zł200 m² 3 225 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Do sprzedaży gotowy do zamieszkania, dom (połowa bliźniaka) o powierzchni użytkowej 160 m.kw. (kuchnia, salon, sypialnia, 4 pokoje, garaż) plus 40-60 m.kw. wykończonego poddasza, usytuowany na 350m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Krańcowa

Warszawa,mazowieckie

1 490 000 zł260 m² 5 730,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:420 m²

Piękny bliźniak otoczony zielenią w cichej, spokojnej okolicy. Parter: przedpokój, otwarty salon, jadalnia i kuchnia, gabinet, wc. Piętro: trzy sypialnie, duża łazienka do dowolnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Konopnica

Konopnica,lubelskie

1 150 000 zł218 m² 5 275,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 001 m²

Niepowtarzalny, nowoczesny,nowy dom parterowy 2 km od granicy Lublina z bezpośrednim dojazdem asfaltową drogą powiatową. Sprzedawany Z pełnym umeblowaniem I wyposażeniem! oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

250 000 zł45 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Mały, parterowy budynek zbudowany z pustaka, docieplony 10cm styropianem, zagruntowany, stropodach przykryty papą, okna drewniane, składa się: z 2 pokoi [14 i 10m2], oddzielnej kuchni 8m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

620 000 zł168 m² 3 690,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:893 m²

Dom wolnostojący - 5 km od Wrocławia - Dobrzykowice! Cena do negocjacji! Do sprzedaży dom w Dobrzykowicach o pow. 168 m2(po podłodze ok. 180 m2) Powierzchnia działki - 893 m2. Parter: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Marki

Marki,mazowieckie

510 000 zł215 m² 2 372,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom w zabudowie bliżniaczej położony w cichej części Marek. Powierzchnia domu to 185m2 i dodatkowo poddasze co daje razem 215m2. Na parterze znajduje się salon , kuchnia,toaleta.Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

100 000 zł70 m² 1 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wyjątkowa oferta! Nasze biuro posiada Umowę na Wyłączność w sprzedaży tej nieruchomości! Mieszkanie w domu dwurodzinnym bez czynszowe wraz z udziałem w gruncie działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

2 200 000 zł350 m² 6 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:416 m²

W prestiżowej lokalizacji tuż przy parku Królikarnia. Pół bliźniaka o powierzchni 350m2 z pięknie zagospodarowaną działką 416m2. Dom posiada trzy kondygnacje , garaż na dwa samochody oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Złotno

Łódź,łódzkie

245 000 zł75 m² 3 249,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:365 m²

Dom Złotno 75m2 bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż dom typu bliźniak, o powierzchni 75m2, zlokalizowany w okolicach osiedla Podchorążych na Złotnie. Dom posiada dwie kondygnacje, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

747 000 zł174 m² 4 293,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:598 m²

Bardzo ładny dom położony na osiedlu Piaskowa. Blisko od wkd, sklepów, koscioła i szkoły. Parter budynku to salon 46m2, kuchnia zabudowana 9m2, spiżarnia 2m2, wc, kotłownia, wiatrołap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Brwinów

Brwinów,mazowieckie

499 000 zł203 m² 2 458,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:669 m²

Piękny, funkcjonalny I świetnie położony dom gotowy do zamieszkania od dziś: dom położony na działce o powierzchni 669 m2. Rok budowy 1996. Budynek murowany (cegła pustakowa), kryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żółkiewskiego

Pieńsk,dolnośląskie

465 000 zł192 m² 2 421,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:950 m²

Do sprzedaży (bez pośrednika) dom jednorodzinny w okolicy Zgorzelca (15 km) w miejscowości Pieńsk, usytuowany w bardzo spokojnej, zielonej, rekreacyjnej okolicy. Budynek dwukondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dywizji Wołyńskiej

Gdańsk,pomorskie

899 000 zł240 m² 3 745,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:285 m²

Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 240 m 2 położony na skraju dzielnicy południe bezpośrednio nad przepiękną doliną potoku oruńskiego (park oruński). Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Nowoursynowska

Warszawa,mazowieckie

1 990 000 zł450 m² 4 422,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:320 m²

Komfortowy 7 pokojowy segment na skraju Ursynowa i Mokotowa na kameralnym zamkniętym osiedlu 8 domów szeregowych. Powierzchnia całkowita 450 m2, użytkowa 280 m2. Ogródek 200 m2 z instalacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

860 000 zł250 m² 3 440 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację- mąkoszyce / rezydencja / otoczenie lasu sprzedaż lub zamiana na apartament we wrocławiu lub oleśnicy! magda janik, tel. Polecam Państwu do sprzedaży piękną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Brwinów

Brwinów,mazowieckie

580 000 zł214 m² 2 710,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:550 m²

Budynek typu Kanadyjskiego, wybudowany i zamieszkały w 1992 r. Do pkp około 10-12 minut na pieszo. W bliskiej okolicy znajdują się: sklep (patrix), poczta, urząd Miasta. Ulica asfaltowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Pruszków

Pruszków,mazowieckie

550 000 zł130 m² 4 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:415 m²

1/2 bliźniaka. Budynek podpiwniczony w całości, z białej cegły nie otynkowany. Piętro po remoncie. Okna w całym budynku po wymianie na pcv, piony wodno - kanalizacyjne w plastiku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Twardogóra

Twardogóra,dolnośląskie

470 000 zł190 m² 2 473,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację!- magda janik, tel. Polecam bardzo ładny dom wolnostojący w Twardogórze o powierzchni ok. 190 m2. Jest to dom z lat 80-tych dwurodzinny (dwa oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Rowień

Żory,śląskie

400 000 zł140 m² 2 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

Tylko U nas bardzo ładny dom wolnostojący żory- rowień cena: 400.000 złotych Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż bardzo ładny dom wolnostojący zlokalizowany

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Biskupice

Biskupice,mazowieckie

1 500 000 zł80 m² 18 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:55 000 m²

Siedlisko z 5,5 ha działką rolną w Biskupicach, okolica Brwinowa. Siedlisko zlokalizowane jest ok 6 km od trasy poznańskiej i ok 3 km od drogi Warszawa-Zyrardów. Do centrum W-wy 25 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Brwinów

Brwinów,mazowieckie

490 000 zł120 m² 4 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:822 m²

Dom o powierzchni całkowitej 120 m2, mieszkalnej 72 m2, dwa pokoje, kuchnia, łazienka, oddzielnie 2 garaże i pomieszczenie gospodarcze na działce 822 m2. W domu jest przejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łąka

Łąka,śląskie

390 000 zł130 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:297 m²

NA sprzedaż nowy dom W pszczynie! cena: 390 000 Komplex Nieruchomości przedstawia dom parterowy z użytkowym poddaszem, w stanie deweloperskim w pszczynie/łące. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Białystok

Białystok,podlaskie

420 000 zł193 m² 2 176,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:764 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący w podbiałostockiej miejscowości Klepacze. Budynek w stanie deweloperskim przygotowany do prac wykończeniowych. Działka atrakcyjnie zlokalizowana, sąsiaduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

250 000 zł91 m² 2 747,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 678 m²

Do sprzedaży dom na wsi w zabudowie bliźniaczej po remoncie położony w odległości 8km od Dolic,25km od Stargardu Szczecińskiego.Dom podpiwniczony,ocieplony,elewacja z tynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Trzebinia

Trzebinia,małopolskie

60 000 zł60 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom Trzebinia. Do sprzedania dom położony na obrzeżach Trzebini. Budynek do kapitalnego remontu wybudowany z cegły oraz drewna. Powierzchnia użytkowa budynku wynosi około 45m2 Do domu zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Milanówek

Milanówek,mazowieckie

359 000 zł97 m² 3 701,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 268 m²

1/2 domu w Milanówku w postaci całego piętra z niezależnym wejściem. Doraźnie dla jednej lub dwóch rodzin. Do domu przynależy wspólny ogród o powierzchni 1265 m2. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

359 000 zł180 m² 1 994,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom w pięknej okolicy w sasiedztwie lasu na Osowej Górze. dom nie wymaga nakladów finansowych, sprawne ogrzewanie- 2 rodzaje gazowe i węglowe, jest również kominek; okna pcv; dach kryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzeziny

Brzeziny,lubelskie

580 000 zł160 m² 3 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Dom położony jest na ciekawej przestrzeni działki gotowej do aranżacji według własnego uznania. Na działce znajduje się drewniany plac zabaw. Od strony wschodniej działka sąsiaduje z pasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Orlicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

550 000 zł220 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:480 m²

freedom nieruchomości Bydgoszcz poleca ofertę domu w zabudowie bliźniaczej na bydgoskim Czyżkówku. Lokalizacja jest jednym z wielu atutów tego domu. Dom może z powodzeniem pełnić rolę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Klepacze

Klepacze,podlaskie

385 000 zł183 m² 2 103,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:454 m²

.okazja. Atrakcyjna cena. Dom z 2004 r. Proponuje Państwu dom nie daleko Białegostoku bardzo ciekawej lokalizacji. Powierzchnia całkowita 183m2 użytkowa 145m2 -dom bardzo ciepły podwójnie murowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

267 800 zł146 m² 1 834,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Komplex Nieruchomości przedstawia dom na sprzedaż o powierzchni użytkowej 147 m2 w zabudowie bliźniaczej. Dom w zabudowie blizniaczej o pow. całkowietej 147m2 na działce do 600m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ananasowa

Białystok,podlaskie

418 000 zł143 m² 2 923,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:345 m²

- lion's place - nowoczesna architektura domów szeregowych najładniejsze szeregówki- nowoczesna architektura- najnowsze technologie- sieć światłowodowa- duże działki I niska cena- nowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Twardogóra

Twardogóra,dolnośląskie

469 000 zł190 m² 2 468,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację!- magda janik, tel. Polecam bardzo ładny dom wolnostojący w Twardogórze o powierzchni ok. 190 mkw. Jest to dom z lat 80-tych dwurodzinny (dwa oddzielne.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij