dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 317 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Korowodu

Warszawa,mazowieckie

4 250 000 zł560 m² 7 589,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Rezydencja dla rodziny Wolnostojąca rezydencja o łącznej powierzchni 560 m, 6 pokoi z pomieszczeniami dodatkowymi w dwóch poziomach: - parter: hol, 2 salony (główny z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łomianki

Łomianki,mazowieckie

800 000 zł350 m² 2 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom wolnostojacy z zagospodarowana dzialka, z duzymi mozliwosciami aranzacyjnymi. Dom polozony jest w cichej, okolicy domow jednorodzinnych. Piwnice - garaz na dwa samochody, podreczne wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zimnica

Zimnica,dolnośląskie

250 000 zł140 m² 1 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację- zimnica / stan deweloperski / świetna lokalizacja magda janik, tel. Polecam dom parterowy wolnostojący w miejscowości Zimnica. Dom wybudowany w 2009 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

2 290 000 zł514 m² 4 452,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 540 m²

Nieruchomość z dwurodzinnym domem. Zlokalizowana w zachodniej części miasta z dojazdem drogą asfaltową, ogrodzona metalowym płotem, ze starannie zagospodarowaną działką (1540m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Pruszków

Pruszków,mazowieckie

519 000 zł176 m² 2 942,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom Hybrydowy to energooszczędny dom zasilany odnawialnymi źródłami energii, budowany w standardzie Multi-Comfort Grupy Saint-Gobain. Zastosowanie paneli fotowoltaicznych, paneli solarnych, pomp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Mickiewicza

Marklowice Górne,śląskie

430 000 zł150 m² 2 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Oferta sprzedaży domu jednorodzinnego o pow. użytkowej 150mkw. zlokalizowanego przy ul.Adama Mickiewicza w Marklowicach Górnych. Budynek oddany do użytku w 2011 roku, położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Budy-Grzybek

Budy-Grzybek,mazowieckie

300 000 zł196 m² 1 526,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 370 m²

Budynek mieszkalny jednorodzinny, parterowy z użytkowym poddaszem, w stanie surowym otwartym, wybudowany z gazobetonu. Budynek składa się z : - częściowe podpiwniczenie: kotłownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brwinów

Brwinów,mazowieckie

825 000 zł170 m² 4 852,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 053 m²

Działka 2053m2, zagospodarowana w latach 40-tych, starodrzew, w kwadracie, wjazd z dwóch stron, co daje możliwość podziału działki na 2 mniejsze. Gaz, prąd, woda miejska, w ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

3 700 000 zł404 m² 9 158,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 329 m²

Wykonany według indywidualnego projektu dom (404m2) na dużej (2329m2) działce w otoczeniu lasu i innych jednorodzinnych domów. Wykonany z wysokiej jakości materiałów z niezwykłą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

438 600 zł128 m² 3 426,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjny segment w centrum Góry Kalwarii na zamkniętym osiedlu. Segment znajduje się w stanie deweloperskim i ma 128 m2 powierzchni. Zlokalizowany jest na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Tarczyn

Tarczyn,mazowieckie

549 000 zł240 m² 2 287,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:849 m²

Dom wolnostojący 240 m2 na działce 849 m2 w spokojnej miejscowości koło Tarczyna. Działka ogrodzona, podjazd, chodniki wyłożone kostką granitową. Parter wykończony całkowicie, salon 40 m, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żukowo

Żukowo,pomorskie

396 875 zł159 m² 2 496,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:857 m²

Dom wolnostojący typu bungalow o powierzchni całkowitej 159 m2, powierzchnia użytkowa 140 m2. Dom w konstrukcji szkieletowej. Spokojna okolica, dobry dojazd. W skład domu wchodzi: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wiskitki

Wiskitki,mazowieckie

280 000 zł90 m² 3 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 971 m²

Polecamy Państwu: dom wolno stojący o powierzchni ok. 90 m2, z dużą działką rolno-budowlaną 7971 m2 częściowo ogrodzoną ( część budowlana). Nieruchomość położona jest w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zawodzie

Zawodzie,śląskie

260 000 zł100 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:685 m²

Opis oferty Dom parterowy w dzielnicy Zawodzie z dala od ulicy. Pow. około 90 m kw- 3 duże , przestronne pokoje dwa o wymiarach 5 5,5. Okna Pcv i drewniane , dom częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pogorzela

Pogorzela,opolskie

245 000 zł220 m² 1 113,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 220 m2, posadowiony na działce 0,22ha, składający się z 7 pokoi, 3 kuchni, 2 łazienek i wc. Do części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grupy AK Północ

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł150 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wyjątkowa oferta - wolnostojący I energooszczędny dom na mokotowie W bardzo okazyjnej cenie! dom oszczędny W codziennym użytkowaniu Unikalny - bo sprawdzony w praktyce -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

319 000 zł150 m² 2 126,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny. Usytuowanie budynku na dzialce pozwala na wybudowanie jeszcze jednego budynku mieszkalnego. Obecnie stojacy budynek mozna niewielkim kosztem przeksztalcic na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Iwiny,dolnośląskie

589 000 zł154 m² 3 812,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:993 m²

Opis Oferta przedstawia kompleksową obsługę zakupu działki oraz budowę domu. Obejmuje ona załatwianie wszelkich formalności koniecznych przy budowie domu. W cenie wliczone są następujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zawodzie

Zawodzie,śląskie

239 000 zł90 m² 2 655,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Dom zawodzie cena. 239 tyś Pow. działki 685 m kw. szer. około 20 m . teren ogrodzony. Dom wolnostojący usytuowany z dala od ulicy , w cichym , spokojnym miejscu. Pow. domu około 90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Reda

Reda,pomorskie

455 000 zł156 m² 2 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:779 m²

Przestronny dom wolnostojący o pow. użytkowej 156 m2 położony na działce 779m2 w Redzie. Dom oddany do użytku w 1998roku. Dom składa się z parteru i poddasza. Parter (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Józefów

Józefów,mazowieckie

815 000 zł170 m² 4 794,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:795 m²

Do sprzedania elegancki dom wolnostojący w nowoczesnym stylu. Położony w spokojnej, willowej części Józefowa z dobrym dostępem do centrum miasta. W pobliżu sklepy, szkoła, basen,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bulowice

Bulowice,małopolskie

199 000 zł227 m² 875,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 528 m²

Dom w Bulowicach, w sam raz dla tych którzy lubią przestrzeń. Daje możliwość wyczarowania przestronnego, wygodnego wnętrza. Zapomnij o ciasnocie! Na parterze masz do dyspozycji trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gilów

Siemianowice Śląskie,śląskie

510 000 zł165 m² 3 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom z olbrzymim potencjałem w atrakcyjnej dzielnicy. Dom o łącznej powierzchni użytkowej 165 m2, na działce 450 m2 , piętrowy, wolnostojący. Wnętrza domu zmodernizowane w 2011.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Marki

Marki,mazowieckie

410 000 zł120 m² 3 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do sprzedania segment środkowy wybudowany w 2014r Powierzchnia domu ok 125m2. , działki ok 250 m2, pow.podstawowa 95m2.Segment znajduję się na osiedlu domów jednorodzinnych w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wczasowa

Bielsko-Biała,śląskie

377 000 zł241 m² 1 564,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:526 m²

Dom w bardzo dobrej lokalizacji Bielsko-Biała ,dzielnica Mikuszowice Krakowskie - zapraszam Państwa do odwiedzin domu, który mamy przyjemność prezentować do sprzedaży naszym klientom. Jesteśmy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Żółwin

Żółwin,mazowieckie

559 000 zł182 m² 3 079,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedania 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni 181,5m/2 na działce 800m/2 Projekt domu jest bardzo funkcjonalny z podziałem na część dzienną parter i nocną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stara Miłosna

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł179 m² 4 189,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Bardzo ładny bliźniak wykończony w wysokim standardzie w Wesołej ,dom dwu kondygnacyjny do zamieszkania , widny duże rozkładowe pokoje ,wygodne schody ,niskie koszty utrzymania : parter hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Podlasie

Piła,wielkopolskie

390 000 zł141 m² 2 770,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:639 m²

Dom wolnostojący, piła podlasie, działka własność 639m 2. Świetna lokalizacja, działka w prostokącie. Na działce znajduje się również duża drewniana altana oraz wiata. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jeżewo

Jeżewo,kujawsko-pomorskie

860 000 zł160 m² 5 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szukasz prestiżu a zarazem spokoju? Ta oferta jest dla Ciebie! Jeden z najpiękniejszych domów w Jeżewie o powierzchni 160m2, z ogromnym tarasem z którego rozlega się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

519 000 zł176 m² 2 942,18 zł/m²

 

 

 

Kalsk,lubuskie

460 000 zł174 m² 2 643,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:688 m²

Dom wybudowany w 2004r. Dom posiada: ilość pokoi 5 (sypialni 4), kominek, aneks kuchenny. Do budynku prowadzi droga asfaltowa / kostka. Działka jest zagospodarowana. Lokalizacja: dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Tysiąclecie

Częstochowa,śląskie

495 000 zł253 m² 1 956,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:252 m²

Opis oferty Pomieszczenia w piwnicy : pomieszczenia gospodarcze typu pralnia , kotłownia, spizarnia oraz pokój klubowy itp mogą być wykorzystane na działaność -wejśćie bezpośrednio z ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

895 000 zł120 m² 7 458,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:439 m²

Ładny dom wolnostojący o pow. 120 mkw położony w urokliwym miejscu na Oporowie na działce o pow. 439 mkw. Dom przedwojenny z lat 30 po remoncie w 2008 r. gdzie wymieniono okna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Godziszka

Godziszka,śląskie

570 000 zł260 m² 2 192,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 460 m²

Duży dom, z widokiem na góry Dobra oferta dla dużej rodziny, dla tych, którzy cenią przestrzeń. Pięć sypialni , kilka łazienek, dwie garderoby, pralnia i kuchnia z werandą pozwalają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Podolska

Poznań,wielkopolskie

1 950 000 zł326 m² 5 981,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:698 m²

Super lokalizacja - na siedzibę firmy lub dom rodzinny, jedyna w swoim rodzaju nieruchomość doskonale położona w samym sercu sołacza. Dom wybudowany w 1906 roku, ma typowy klimat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

600 000 zł300 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: polecam państwu atrakcyjny dom W św.KATRZYNIE! Dom o powierzchni ok. 300 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Halinów

Halinów,mazowieckie

1 000 000 zł236 m² 4 237,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:850 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Ładny, funkcjonalny wolnostojący dom, z użytkowym poddaszem. Dom ten został wybudowany z wielką starannością, przez pierwszorzędną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

450 000 zł230 m² 1 956,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 195 m²

Na sprzedaż polecam dom wolnostojący o powierzchni 230 m2 na Podgórzu. Dom składa się: parter: 3 pokoje, łazienka, kuchnia I piętro: 3 pokoje, łazienka, aneks kuchenny II piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Połapin

Połapin,warmińsko-mazurskie

60 000 zł100 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom wolno stojący w miejscowości Połapin na działce o powierzchni 900 m2. cena do negocjacji!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bronisza

Poznań,wielkopolskie

1 500 000 zł370 m² 4 054,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:837 m²

Super lokalizacja - naramowice - ul. Bronisza. Spokój, cisza, w sąsiedztwie tylko niska podobna zabudowa. Polecam do sprzedaży komfortowy, przestronny dom wolnostojący z poddaszem użytkowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

Marki,mazowieckie

510 000 zł150 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej blisko ul. Piłsudskiego. Segmenty w stanie developerskim. Segment środkowy + działka w cenie 510.000 zł oraz 2 segmenty skrajne na działkach 235 m2.