dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 282 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 282 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

385 000 zł100 m² 3 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:130 m²

DO sprzedania dom: dom piętrowy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 100m składa się na parterze z salonu i aneksu kuchennego na piętrze są 2 sypialne i łazienka, dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przyleśna

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł247 m² 4 453,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:351 m²

Super dom po kapitalnym remoncie w 2012 .Lokalizacja unikalna na osiedlu w Starej Miłosnej -graniczy z otulina Mazowieckiego Parku krajobrazowego (via foto widok z gabinetu sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, Mikuszowice Śląskie

Bielsko-Biała,śląskie

495 000 zł203 m² 2 438,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:718 m²

Dom parterowy - Bielsko-Biała - Mikuszowice Śląskie. Bardzo atrakcyjna oferta! polecamy! Bardzo atrakcyjny dom parterowy, niepodpiwniczony o pow. użytkowej ok. 174m 2 (w tym garaż 31m 2 ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rojewo

Rojewo,kujawsko-pomorskie

300 000 zł180 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Zainteresowała Cie ta oferta ? Zadzwoń, zapytaj, lub napisz maila jakich informacji jeszcze potrzebujesz, albo po prostu umów się na prezentację i zobacz na żywo tą nieruchomość. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piotrków Kujawski

Piotrków Kujawski,kujawsko-pomorskie

159 000 zł75 m² 2 120 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Zainteresowała Cie ta oferta ? Zadzwoń, zapytaj, lub napisz maila jakich informacji jeszcze potrzebujesz, albo po prostu umów się na prezentację i zobacz na żywo tą nieruchomość. Sprzedam dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Budy Mszczonowskie

Budy Mszczonowskie,mazowieckie

570 000 zł234 m² 2 436,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Oferujemy Państwu: dom wolno stojący w stanie deweloperskim, parterowy (rozprowadzone instalacje elektryczne i wodno-kanalizacyjne, tynki wewnętrzne, wylewki), zrobiona ocieplenie i elewacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kruszwica

Kruszwica,kujawsko-pomorskie

379 000 zł160 m² 2 368,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zainteresowała Cie ta oferta ? Zadzwoń, zapytaj, lub napisz maila jakich informacji jeszcze potrzebujesz, albo po prostu umów się na prezentację i zobacz na żywo tą nieruchomość. Ładny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Marki

Marki,mazowieckie

799 000 zł180 m² 4 438,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Do sprzedania wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 140 m2 na działce 650 m2 w starej części Marek. Budowany z cegły, dach kryty dachówką ceramiczną. W sąsiedztwie las,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

420 000 zł202 m² 2 079,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 044 m²

Polecamy Państwu: budynek mieszkalny dla dużej rodziny lub 2-rodzinny, na wysokich piwnicach, o powierzchni 157 m2, z działką o powierzchni 1044 m2. Na działce znajduje się również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł140 m² 4 992,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:269 m²

Oferta bez-prowizyjna kupujący nie płaci także podatku 2% pcc od zakupu. Ładny dom w zabudowie segmentowej w stanie developerskim o pow całkowitej ok 180m2. Parter z użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szubin

Szubin,kujawsko-pomorskie

340 000 zł210 m² 1 619,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:597 m²

Dom dwurodzinny! Na sprzedaż dom wolnostojący o pow.całkowitej 210m2 na działce 597m2 w Zamościu. Wybudowany w 2000roku z suporexu oraz cegły,częściowo ocieplony.Dach płaski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Komorowice Krakowskie

Bielsko-Biała,śląskie

470 000 zł159 m² 2 963,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:226 m²

Dom w zabudowie szeregowej- bielsko-Biała - Komorowice Ładny dom w zabudowie szeregowej położony w spokojnym, widokowym miejscu w Bielsku-Białej. Bardzo atrakcyjna lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

919 000 zł242 m² 3 797,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację- magda janik, tel. Polecam dom wolnostojący, projekt architektoniczno-budowlany rozeta 2 usytuowany w okolicach Oleśnicy przy trasie S8 Wrocław-Warszawa. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Mikuszowice

Bielsko-Biała,śląskie

495 000 zł193 m² 2 568,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:718 m²

Dom parterowy, dom wygodny, przemyślany i w dobrej lokalizacji Przedstawiamy Państwu do sprzedaży parterowy budynek wolnostojący o pow. użyt. 192,72 m2 w tym garaż 31,2 m2 usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łagiewniki

Łagiewniki,dolnośląskie

330 000 zł230 m² 1 434,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość idealna dla osób mających pomysł na własny biznes! Do sprzedaży dom wolostojący o powierzchni ok. 230m2 oraz cztery budynki gospodarcze o powierzchni łącznej ok. 400m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

290 000 zł120 m² 2 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Jeśli zainteresowała Cie ta oferta pamiętaj, że zawsze można negocjować cenę.Za ile byłbyś poważnie zainteresowany ? Na sprzedaż dom 1/2 bliżniaka - 120 m2, w Inowrocławiu. Dom wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

199 000 zł102 m² 1 950,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Świetna oferta! sprzedaży domku jednorodzinnego położonego we wsi Olszany. Lokalizacja bardzo dobra - do Świebodzic - 5 km, do Strzegomia też kilka km. Nieruchomość znajduję się w cichym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Folwarczna

Przeźmierowo,wielkopolskie

389 000 zł90 m² 4 322,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:951 m²

Oferta sprzedaży domu wolnostojącego na dużej działce w Przeźmierowie. Dom parterowy, zbudowany w latach sześćdziesiątych XX wieku, po remoncie przeprowadzonym w roku 2010 - wymieniono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Złotowo

Złotowo,kujawsko-pomorskie

320 000 zł140 m² 2 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Jeśli zainteresowała Cie ta oferta pamiętaj, że zawsze można negocjować cenę.Za ile byłbyś poważnie zainteresowany ? Na sprzedaż piękny piętrowy dom o pow. ok. 140 m2, na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Mieroszów

Mieroszów,dolnośląskie

900 000 zł505 m² 1 782,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:20 050 m²

nieruchomość położona w Górach Kamiennych, blisko granicy z Czechami, gwarantowane spokój, wytchnienie od zgiełku miasta, widoki gór i lasów oraz mikriklimat podobny do pobliskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jarocin

Jarocin,wielkopolskie

309 000 zł164 m² 1 884,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 415 m²

Nowa, niższa cena!***wyjątkowa oferta! Dom do zamieszkania z dużą działką Możliwość prowadzenia działalności gospodarczej*** Polecam na sprzedaż dom jednorodzinny, wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

510 000 zł155 m² 3 290,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:210 m²

Kameralne, zamknięte osiedla 12 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Domy w stanie deweloperskim, piec co, grzejniki,gaz miejski. Domy w bardzo dobrej lokalizacji, blisko szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

750 000 zł212 m² 3 537,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:756 m²

Wiązowna (ok. 25 km od centrum Warszawy) - osiedle willowe. Dom z 2000 r. wolnostojący, parterowy z mieszkalnym poddaszem , murowany, podpiwniczony, obłożony klinkierem, dach spadzisty kryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

310 000 zł84 m² 3 690,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:765 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej na Poniatowie. Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym, nowy dach i komin, całość ogrodzona. Parter domu składa się z przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ciepłowody

Ciepłowody,dolnośląskie

490 000 zł218 m² 2 242,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 950 m²

Oferta na wyłączność Czy chcesz zamieszkać w okolicach Strzelina na pograniczu sąsiadujących ze sobą powiatów: ząbkowickiego, dzierżoniowskigo i strzelińskiego? Czy marzy Ci się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jarocin

Jarocin,wielkopolskie

150 000 zł102 m² 1 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

*** Wyjątkowa oferta! dom W tarcach! *** Polecam na sprzedaż dom w Tarcach o powierzchni około 102m2. Parter: 2 pokoje kuchnia, spiżarka, łazienka piętro: pokój i strych do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Grudzice

Opole,opolskie

320 000 zł180 m² 1 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:630 m²

Sprzedaż - Dom mieszkalny wolnostojący 180 m2 , działka 630 m2. - opole, grudzice. Proponujemy Państwu wolnostojący, dwukondygnacyjny, w pełni podpiwniczony dom mieszkalny, usytuowany na 630.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

499 000 zł368 m² 1 354,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:324 m²

Polecamy Państwu : Segment środkowy położony na osiedlu Żeromskiego z działką 324 m2, w spokojnej dzielnicy willowej, blisko lasu, parku miejskiego, licznych sklepów w tym Biedronka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobre

Dobre,kujawsko-pomorskie

182 000 zł100 m² 1 820 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Chotomów

Chotomów,mazowieckie

640 000 zł150 m² 4 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:780 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Ładny i funkcjonalny wolnostojący dom jednorodzinny, w stanie deweloperskim. Parterowy z poddaszem użytkowym. Parter: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Złotniki Kujawskie

Złotniki Kujawskie,kujawsko-pomorskie

380 000 zł130 m² 2 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Jeśli zainteresowała Cie ta oferta pamiętaj, że zawsze można negocjować cenę.Za ile byłbyś poważnie zainteresowany ? Dom o powierzchni 130 m2 o interesującym potencjale aranżacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Kawodrza Górna

Częstochowa,śląskie

180 000 zł120 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 887 m²

Opis oferty Pomieszczenia w piwnicy : kotłownia , piec na węgiel Pomieszczenia na parterze : wiatrołap, dwa pokoje w tym jeden po remoncie , kuchnia , łazienka zoknem , toaleta Pomieszczenia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piotrków Kujawski

Piotrków Kujawski,kujawsko-pomorskie

49 000 zł70 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Zainteresowała Cie ta oferta ? Zadzwoń, zapytaj, lub napisz maila jakich informacji jeszcze potrzebujesz, albo po prostu umów się na prezentację i zobacz na żywo tą nieruchomość. Ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Chotomów

Chotomów,mazowieckie

795 000 zł180 m² 4 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 231 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom w stylu dworek polski w atrakcyjnej części Chotomowa(parterowy, z użytkowym poddaszem). Powierzchnia całkowita budynku wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Topólka

Topólka,kujawsko-pomorskie

168 000 zł124 m² 1 354,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Zainteresowała Cie ta oferta ? Zadzwoń, zapytaj, lub napisz maila jakich informacji jeszcze potrzebujesz, albo po prostu umów się na prezentację i zobacz na żywo tą nieruchomość. Dom parterowy.