dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 282 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 282 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Pruszków

Pruszków,mazowieckie

700 000 zł132 m² 5 303,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom w zabudowie bliźniaczej w zespole kilkunastu domówów o nowoczesnej architekturze w stylu skandynawskim, o dużych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wola Justowska

Kraków,małopolskie

1 500 000 zł250 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Pięciopokojowy dom z garażem o powierzchni 250 m2 powstały w roku 1986, całkowicie przebudowany w 2011 położony jest na działce o powierzchni 550 m2 znajdującej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dębowa

Warzno,pomorskie

850 000 zł370 m² 2 297,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowo tani w utrzymaniu dom wolnostojący w Warznie k. Kielna. Okolica to otwarta przestrzeń z pięknymi widokami. Duża działka wielkości 2.473 m2. Dom ma 250 m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Skierdy

Skierdy,mazowieckie

775 000 zł140 m² 5 535,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:510 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Komfortowy, wykończony dom pod Warszawą, gotowy do zamieszkania (pow.140 m2 + 70 m2 poddasza użytkowego - razem 210 m2). Dom znajduje się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

688 000 zł248 m² 2 774,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Dom wolnostojący na sprzedaż na Pogodnie, okolice Parku Kasprowicza. Dom bardzo funkcjonały o ciekawej architekturze. Budynek pięknie sie prezentuje z zewnątrz, doskonała lokalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Raszyn

Raszyn,mazowieckie

800 000 zł150 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:760 m²

Do sprzedaży bardzo funkcjonalny, przytulny dom, przy jednej z głównych ulic Raszyna o powierzchni 150m2. Działka 760m2. Rozkład pomieszczeń na parterze: przestronna kuchnia ok.18m2, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lębork

Lębork,pomorskie

550 000 zł137 m² 4 014,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 340 m²

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Komfortowy dom wolnostojący, niepodpiwniczony z widokiem na jezioro z dwoma garażam i (drugi wolnostojący - 27m 2 ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Rybie

Rybie,mazowieckie

900 000 zł320 m² 2 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:593 m²

Do sprzedania 2 piętrowy dom wolnostojący przy jednej z głównych ulic Raszyna. Budynek o powierzchni 320m2, usytuowany na działce 593m2. Parter domu: garaż 2 stanowiskowy, kotłownia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Leszno

Leszno,mazowieckie

650 000 zł206 m² 3 155,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom o bardzo niskim zapotrzebowaniu na energię (koszt ogrzewania 70zł miesięcznie). Dom piętrowy z poddaszem i garażem 57m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Marki

Marki,mazowieckie

365 000 zł75 m² 4 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:120 m²

Do sprzedania bezczynszowy segment w zabudowie szeregowej w atrakcyjnej spokojnej okolicy na początku Marek, dogodna komunikacja do Warszawy.Pierwszy poziom to salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

420 000 zł130 m² 3 225,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom wolno stojący o powierzchni 130m2 w stanie deweloperskim - okna, drzwi, tynki wewnętrzne, ocieplenie i tynki zewnętrzne. Budynek składa się na parterze z salonu z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kamienica Polska

Kamienica Polska,śląskie

279 000 zł130 m² 2 146,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 527 m²

Opis oferty Polecamy zadbany, wygodny. nieduży dom po generalnym remoncie ( remont dotyczył także wymiany dachu na nowa dachówke blaszaną) , posiadającym wszystkie media w tym ogrzewanie gazowe ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Otwock

Otwock,mazowieckie

1 500 000 zł237 m² 6 329,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 480 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom jednorodzinny z kominkiem, z dwoma poziomami mieszkalnymi na zagospodarowanej zielonej działce z pięknym ogrodem. Dom nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Furmańska

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

190 000 zł100 m² 1 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:796 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w centrum miasta Ostrowiec przy ul. Furmańskiej. Budynek parterowy z 1986 r. ocieplony. dach z blachy trapezowej, orynnowany. Pomieszczenia - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

1 423 000 zł242 m² 5 880,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Nowo wybudowany parterowy dom z użytkowym poddaszem. Parterr: wiatrołap, kuchnia, jadalnia, salon, pokój, wc, kotłownia, garaż. Poddasze 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łomianki

Łomianki,mazowieckie

850 000 zł180 m² 4 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 072 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Do sprzedania dom wolnostojący, podpiwniczony, z poddaszem użytkowym. Na działce znajduje się również dodatkowy budynek całoroczny o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dąbrowa

Dąbrowa,kujawsko-pomorskie

199 000 zł3 026 m² 65,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zainteresowała Cie ta oferta ? Zadzwoń, zapytaj, lub napisz maila jakich informacji jeszcze potrzebujesz, albo po prostu umów się na prezentację i zobacz na żywo tą nieruchomość. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dziekanów Leśny

Dziekanów Leśny,mazowieckie

1 350 000 zł237 m² 5 696,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Zadbany, przestronny budynek, bardzo wygodny i funkcjonalny. Może pełnić funkcję dwóch niezależnych domów np. dla dwóch rodzin albo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Halinów

Halinów,mazowieckie

725 000 zł160 m² 4 531,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom energooszczędny w stanie deweloperskim (bez białego montażu) połozony na osiedlu domów jednorodzinnych. Dom z piecem kondensacyjnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Serock

Serock,mazowieckie

454 000 zł170 m² 2 670,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 180 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Piękny dom w miejscowości Kania Nowa (5km od Serocka). Powierzchnia mieszkalna na parterze 127m2 - trzy sypialnie, salon, łazienka, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

1 990 000 zł281 m² 7 081,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:311 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom położony na terenie ogrodzonego osiedla w niskiej zabudowie jednorodzinnej. Jednorodzinny, 2 piętrowy, ze zróżnicowanymi poziomami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Oryszew-Osada

Oryszew-Osada,mazowieckie

289 000 zł58 m² 5 006,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:905 m²

Polecamy: dom typu 1/2 bliźniaka, parterowy, z częściowym podpiwniczeniem, w stanie do zamieszkania, z pięknym ogrodem o pow. 905 m2, zadaszoną altanką i dwoma garażami typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Stanisławów

Stanisławów,mazowieckie

155 000 zł1 460 m² 106,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dom letniskowy na rekreacyjnej działce leśnej o powierzchni około 1500 m2 , położonej w okolicach Stanisławowa tylko 49 km od centrum Warszawy. Sosny , świerki , brzozy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Magdalenka

Magdalenka,mazowieckie

1 535 000 zł216 m² 7 096,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 508 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom w mini-osiedlu czterech domów w bardzo ładnej okolicy, blisko lasu. W najbliższym otoczeniu są już zasiedlone inne domy. Dom stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

540 000 zł160 m² 3 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Powierzchnia użytkowa wynosi 132,7 mkw. Salon z kominkiem, duża kuchnia z jadalnią, 4 sypialnie, 2 łazienki, garaż. Działka zagospodarowana, bardzo ładna i oryginalna altana. Standardem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

760 000 zł172 m² 4 418,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom jednorodzinny parter i poddasze użytkowe z garażem wolnostojącym na 2 samochody i dodatkowym pomieszczeniem na narzędzie ogrodnicze/motor o powierzchni 10 m 2. Rok budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Ogrodowa

Robakowo,wielkopolskie

265 000 zł140 m² 1 892,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:997 m²

Polecam do kupna ciekawy dom w stanie surowym otwartym na atrakcyjnej działce o powierzchni 997m2 w robakowie gmina Kórnik. Działka ma kształt prostokąta z frontem ok.28 m i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. 1 Maja

Oława,dolnośląskie

499 000 zł215 m² 2 320,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oława centrum nowy dom 215 m2 na sprzedaż, na firmę lub do zamieszkania od zaraz. Położenie w samym centrum miasta, przy głównej ulicy miasta, spełnia idealne warunki na siedzibę firmy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Targówek

Warszawa,mazowieckie

1 550 000 zł300 m² 5 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:595 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom z klimatem. 4 kondygnacje. Na poziomie piwnicy: garaż na dwa samochody, kotłownia i piękny, duży pokój rekreacyjny (26m2)z barkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kończyce

Kończyce,małopolskie

395 000 zł150 m² 2 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

Dom jednorodzinny wolnostojący, wybudowany w 1988 roku, z cegły, ocieplony i otynkowany, kryty dachówką. Dom położony na 5,6 - arowej działce w kształcie prostokąta, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brześć Kujawski

Brześć Kujawski,kujawsko-pomorskie

140 000 zł100 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Jeśli zainteresowała Cie ta oferta pamiętaj, że zawsze można negocjować cenę.Za ile byłbyś poważnie zainteresowany ? Sprzedam dom 100 m2, 3 pokoje, kuchnia, łazienka, altana, sień, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łoś

Łoś,mazowieckie

799 000 zł155 m² 5 154,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:980 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Bardzo ładny architektonicznie dom, wykończony, o powierzchni użytkowej ok 155 m2. Dom zbudowany metodą tradycyjną z pustaka ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Józefów

Józefów,mazowieckie

564 000 zł215 m² 2 618,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:580 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim. Parter: kuchnia-7,28m2, hall-14,17m2, jadalnia-15,57m2, pokój dzienny-23,80m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Unisław

Unisław,kujawsko-pomorskie

350 000 zł150 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Przedstawiam Państwu do sprzedaży dwukondygnacyjny dom w Unisławiu, położony na dzielnicy domków jednorodzinnych w zadbanej części Unisławia. W otoczeniu nowe drogi dojazdowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

565 000 zł170 m² 3 323,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Bardzo ładny domek na osiedlu pod Międzyborowem.Możliwość zamieszkania 2 rodzin(oddzielne wejście na górę).Na parterze salon z kominkiem, 2 pokoje, kuchnia i łazienka.Piętro składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

1 893 000 zł400 m² 4 732,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:600 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dwie połówki bliźniaka każda o powierzchni ok 200m2. Najlepsza oferta dla dużej rodziny, która chce mieszkac razem ale osobno bo pod takim katem.