dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 282 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 282 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Józefosław

Józefosław,mazowieckie

1 033 000 zł175 m² 5 902,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Segment środkowy na ładnym osiedlu w Józefosławiu. Dom znajduje się na końcu osiedla, przed domem nie ma domów, a tylko wspólny teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Klaudyny

Warszawa,mazowieckie

2 800 000 zł820 m² 3 414,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:765 m²

Trzykondygnacyjny dom o powierzchni użytkowej 820m2 zlokalizowany w zielonej części Żoliborza Na parterze jest hala produkcyjno-usługowa o powierzchni 200m2,garaż na 3 auta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

695 000 zł102 m² 6 813,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:519 m²

Nowoczesny parterowy dom położony zaledwie kilka kroków od lasu. Wykonany "dla siebie", ściany z pustaka Ytong o gr. 30 cm, ocieplony 8 cm styropianu. Dom o powierzchni użytkowej 102 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jabłonna

Jabłonna,mazowieckie

590 000 zł120 m² 4 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:685 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom z bala, ekologiczny, całoroczny. Ściany działowe z cegły, zewnętrzne ściany drewniane, świerkowo -sosnowe. Na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Lotnicza

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł70 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

Wrocław Pilczyce dom szeregowy na sprzedaż, narożny, cena 450.000 zł. Przytulny dom mieszkalny o pow. ok. 70 m2, działka narożna o powierzchni 250 m2, ogrodzona. Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Błonie

Błonie,mazowieckie

595 000 zł120 m² 4 958,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż dom o pow. 120 m2 , zlokalizowany w Błoniu, posadowiony na ogrodzonej i zagospodarowanej działce o pow.900m2; Budynek w stanie bardzo dobrym, zbudowany z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

1 945 000 zł285 m² 6 824,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Segment na cichym, zamkniętym osiedlu. W latach 2007-2008 został przeprowadzony generalny remnont wewnątrz domu. Gres w przedpokoju i na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kikół

Kikół,kujawsko-pomorskie

850 000 zł102 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:25 000 m²

Posiadłość położona w miejscowości Kikół koło Lipna. Łączna powierzchnia 2,5 ha. Nieruchomość stanowi zabudowany dwukondygnacyjny dom, grunt o powierzchni 1,5 ha z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Targówek

Warszawa,mazowieckie

770 000 zł280 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:198 m²

I poziom -piwnice garaż za nim warsztacik+ pokój 16m +pokój 8m + kotłownia 7m II Poziom -salon18m z jadalnią11,5m i kuchnia 9m z zabudową agd i dwa wejścia i pokój 9m III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

662 000 zł176 m² 3 761,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:672 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Piękny dom położony w cichej, bezpiecznej okolicy, na malowniczych terenach, dzięki czemu można aktywnie korzystać z wypoczynku tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

155 000 zł1 460 m² 106,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dom letniskowy na rekreacyjnej działce leśnej o powierzchni około 1500 m2 , położonej w okolicach Stanisławowa tylko 49 km od centrum Warszawy. Sosny , świerki , brzozy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piotrków Kujawski

Piotrków Kujawski,kujawsko-pomorskie

249 000 zł136 m² 1 830,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Zainteresowała Cie ta oferta ? Zadzwoń, zapytaj, lub napisz maila jakich informacji jeszcze potrzebujesz, albo po prostu umów się na prezentację i zobacz na żywo tą nieruchomość. Widoczny na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Piastów

Piastów,mazowieckie

949 000 zł320 m² 2 965,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:280 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Segment w Piastowie. Segment posiada cztery poziomy, po ok 80m2 każdy. Parter z salonem, piętro z trzema sypialniami, zagospodarowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

1 224 000 zł300 m² 4 080 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:650 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom wolnostojący w technologii murowanej z użytkowym poddaszem. Parter: 2 pokoje po około 15 m2 + salon z jadalnią i otwarta kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

365 000 zł106 m² 3 443,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:851 m²

Dom jednorodzinny drewniany ocieplony o pow. 106 m2. Meble i sprzęt agd w zabudowie pozostaje w cenie. Garaż w bryle domu, na działce altana, szklarnia, drzewa owocowe, krzewy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Halinów

Halinów,mazowieckie

685 000 zł145 m² 4 724,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 132 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom jednorodzinny 145m2+(24m2 garaż), na działce 1132m2. Dom jest wykończony wewnątrz, gotowy do zamieszkania, wykonane jest C.O. z piecem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Elganowo

Elganowo,warmińsko-mazurskie

298 000 zł138 m² 2 159,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 850 m²

Twój nowy adres -tylko 298 tys! Bez stresu. Spokojny sen. Ekologiczne położenie. Kąpiel bez mułu 400m.Widok nie na ludzi. Wiele możliwości Wykończysz jak chcesz.Dom w stanie surowym zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wisła

Wisła,śląskie

980 000 zł172 m² 5 697,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Solidny budynek na widokowej działce w dzielnicy willowej. Bliskie sąsiedztwo hotelu Gołębiewski i centrum. Na działce można wybudować drugi dom. Budynek może być zamieszkały przez dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Błonie

Błonie,mazowieckie

659 990 zł155 m² 4 258 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny, dom o powierzchni użytkowej 155 m2 z poddaszem użytkowym, usytuowany na działce o powierzchni 1000 m2 w miejscowości Bieniewice 4km od Błonia i 38 km od W-wy. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

815 000 zł160 m² 5 093,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom wolnostojący z użytkowym poddaszem. Parter - kuchnia, salon, pokój, łazienka, kotłownia. Piętro - 4 pokoje, łazienka, garderoba. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Tyniecka

Kraków,małopolskie

2 999 000 zł447 m² 6 709,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:-

"Nieruchomość położona w świetnej lokalizacji. Większa część nieruchomości po remoncie kapitalnym. Pozostała część nie wymaga wielkiego nakładu finansowego. Nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 200 000 zł220 m² 5 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:915 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Zadbany, solidny, wolnostojący dom. Niewielkim nakładem można zrobić 2-gie wejście poprzez powiększenie okna i będzie dom 2 lokalowy. Są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

599 000 zł320 m² 1 871,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:530 m²

Sprzedaż domu wolno stojącego na osiedlu domów w Świdnicy, pow. całkowita ok. 300m2, pow. użytkowa 260m2, działka 530m2, dom z 1997r, budowany z cegły, ocieplony, dach-gonty orła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Milanówek

Milanówek,mazowieckie

499 000 zł120 m² 4 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Do sprzedania w atrakcyjnej cenie i dobrej lokalizacji dom w Milanówku. W domu znajdują się cztery pokoje, kuchnia, łazienka. Pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Strzelno

Strzelno,kujawsko-pomorskie

169 995 zł192 m² 885,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Zainteresowała Cie ta oferta ? Zadzwoń, zapytaj, lub napisz maila jakich informacji jeszcze potrzebujesz, albo po prostu umów się na prezentację i zobacz na żywo tą nieruchomość. Duży dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Duchnów

Duchnów,mazowieckie

590 000 zł190 m² 3 105,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Osiedle domów jednorodzinnych Wille Duchnów. Kameralne osiedle domów na zamkniętym strzeżonym terenie, zaledwie 20 km od centrum Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

480 000 zł120 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:975 m²

Jednorodzinny, piętrowy dom wybudowany w technologi skandynawskiej posadowiony na działce 975m2. Na parterze salon , połączony z jadalnią -37m2.W salonie kominek narożny z rozprowadzeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szydłowo

Szydłowo,wielkopolskie

244 000 zł132 m² 1 841,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:858 m²

NA sprzedaż dom W stanie surowym zamkniętym szydłowo Powierzchnia użytkowa 132,5m2. Parter o pow. 73,1m2, poddasze użytkowe o pow. 59,4m2 Garaż w bryle budynku o pow. 17,6m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Staszyce

Piła,wielkopolskie

645 000 zł210 m² 3 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:603 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 190m2, usytuowany na działce o powierzchni 603 m2. Działka ogrodzona i zagospodarowana. Ogrodzenie murowane z cegły klinkierowej od frontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

219 000 zł56 m² 3 910,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Zainteresowała Cie ta oferta ? Zadzwoń, zapytaj, lub napisz maila jakich informacji jeszcze potrzebujesz, albo po prostu umów się na prezentację i zobacz na żywo tą nieruchomość. Zawsze można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Rybie

Rybie,mazowieckie

699 000 zł180 m² 3 883,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:420 m²

Na sprzedaż piętrowy dom, podpiwniczony, o powierzchni 180m2 w Raszynie (rybie).Działka 450m2, w kwadracie. Rozkład: dwa piętra, każde po 90m2. Dwa garaże-duży garaż (35m2), mały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wzgórze Św. Maksymiliana

Gdynia,pomorskie

920 000 zł250 m² 3 680 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom w szeregu o powierzchni użytkowej 215 m2 zbudowany solidnie z materiałów ceramicznych położony w pierwszej linii zabudowy od strony morza. Trzy sypialnie , salon , jadalnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przerzeczyn-Zdrój

Przerzeczyn-Zdrój,dolnośląskie

150 000 zł166 m² 903,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 264 m²

Oferta na wyłączność 00929 Nieruchomość rolna zabudowana budynkiem mieszkalnym o powierzchni 166m2, przeznaczonym do kapitalnego remontu. Grunt o powierzchni 3264m2 objęty jest miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

680 000 zł251 m² 2 709,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik brzezina. Cisza I spokój. Przestronny, przytulny, funkcjonalnie zaaranżowany dom wolnostojący z 2007 roku posadowiony na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 333 000 zł180 m² 7 405,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom posiada taras (częściowo zadaszony) i doskonale utrzymane ogródki z przodu i z tyłu budynku. Na parterze znajduje się garaż na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

1 490 000 zł249 m² 5 983,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Pięknie wykończony dom parterowy z jasnym, wysokim stylowo zaprojektowanym poddaszem użytkowym. W bryle budynku jest garaż jednostanowiskowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bąków

Bąków,śląskie

238 000 zł138 m² 1 718,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom jednorodzinny w Bąkowie w stanie częściowo surowo - otwartym ( częściowo wstawione okna ), postawiony na działce 11 ar. Wybudowany z betonu komórkowego. Dach pokryty dachówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

359 000 zł158 m² 2 272,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

-prowizję biura pokrywa sprzedający- -zapraszam na bezpłatną prezentację- magda janik, tel. Polecam dom w zabudowie szeregowej (stan deweloperski) w miejscowości Spalice koło Oleśnicy. Cały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

550 000 zł260 m² 2 115,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Zainteresowała Cie ta oferta ? Zadzwoń, zapytaj, lub napisz maila jakich informacji jeszcze potrzebujesz, albo po prostu umów się na prezentację i zobacz na żywo tą nieruchomość. Solidny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

119 000 zł100 m² 1 190 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:6 400 m²

Wolnostojący dom o powierzchni 80m2 usytuowany na działce o powierzchni 6400m2 w Kliszkowicach Ołobockich. Dom wymaga remontu, na działce znajduje się budynek gospodarczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Milanówek

Milanówek,mazowieckie

989 000 zł156 m² 6 339,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:904 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Energooszczędny dom, zrealizowany wyjściowo z projektu "bajkowy"(z wprowdzonymi indywidualnymi zmianami). Zmiany wprowadzone w projekcie.