dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 280 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, Olechów-Janów

Łódź,łódzkie

270 000 zł270 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:294 m²

**** super okazja **** Możliwa zamiana na dwa mieszkania! nieruchomości sikorska z siedzibą w Zgierzu przedstawia ofertę sprzedaży domu w zabudowie szeregowej, trzykondygnacyjny: parter,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marki

Marki,mazowieckie

785 000 zł222 m² 3 536,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Dom nowoczesny, wolnostojący, parterowy z użytkowym poddaszem i garażem w bryle domu, o powierzchni użytkowej 179 m2 na działce 520 m2 w środkowej części Marek. Zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mława

Mława,mazowieckie

145 000 zł153 m² 946,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do sprzedania dom w trakcie budowy położony w miejscowości Turza Wielka ok. 8 km od Mławy Dom w trakcie budowy - w stanie surowym otwartym, wybudowany w 2009 roku metodą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Nad Różanym Potokiem

Poznań,wielkopolskie

1 100 000 zł120 m² 9 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 257 m²

Salon nieruchomości Iron House poleca na sprzedaż dom parterowy 120 m2 po remoncie w dzielnicy morasko na bardzo dużej 2257 m2 i bardzo ładnie zagospodarowanej z wieloma nasadzeniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wołodyjowskiego

Warszawa,mazowieckie

4 499 000 zł470 m² 9 572,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:875 m²

Piękny luksusowy dom zlokalizowany na Mokotowie. Okolice ul. Puławskiej, kmicica, wołodyjowskiego. Dom był wynajmowany przez ambasady różnych państw. Został zbudowany w 1932 roku i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Górne

Piła,wielkopolskie

520 000 zł158 m² 3 297,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:303 m²

NA sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej na Os. Górnym! Wraz z budynkiem gospodarczym oraz garażem. ( wydzielone mieszkanie ) dom przestronny Pow. użytkowa około 113,2 m2 pow. całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

750 000 zł300 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

dom wolnostojący o pow. użytkowej 250 m na 7 arowej dziłące , 3 kondygnacje stanowiące 3 niezależne mieszkania. Pusataka żużlowy i pustak max, blacho dachówaka. parter: 4 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Żabikowo

Luboń,wielkopolskie

450 000 zł109 m² 4 122,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:109 m²

Salon Nieruchomości Iron House poleca na sprzedaż 4-pokojowy, dwukondygnacyjny segment szeregowca z ogródkiem o powierzchni 109,20m2 położony na terenie zamkniętego kompleksu zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Zieliniec

Poznań,wielkopolskie

1 375 000 zł220 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:610 m²

Polecam do sprzedaży piękny i wyjątkowy dom w Zielińcu. Wybudowany w 2011 roku budynek wykończony w wysokim standardzie i z dbałością o szczegóły zaprojektowany został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Bruzdowa

Warszawa,mazowieckie

1 590 000 zł265 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom na sprzedaż W wilanowie - zawady house for sale in wilanów - zawady Segment skrajny o powierzchni 265 m2 położony na działce 600 m2. Dom 2-kondygnacyjny składa się obecnie z 6 pokoi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł245 m² 2 122,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Do sprzedania bardzo duże mieszkanie w domu wolnostojącym. Lokal zajmuje większość powierzchni domu, 245m2 rozłożoną na 3 poziomach. Sam lokal mieszkalny to 156 m2 , do tego garaż na dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

390 000 zł200 m² 1 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Wolnostojący dom w Pęgowie z lat 80. 200m2 dwa oddzielne wejścia na dwie kondygnacje. Działka 1400m2. Okna pcv. Na każdej kondygnacji trzy pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł124 m² 6 048,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:315 m²

Oferujemy Państwu dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o pow. 124 m2 umiejscowiony na działce o pow.315m2 zlokalizowany w Wesołej Centrum. Rozkład pomieszczeń: parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nieborowice

Nieborowice,śląskie

575 000 zł200 m² 2 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Do sprzedaży nowo wybudowany dom wolno stojący parterowy z użytkowym poddaszem, w stanie deweloperskim (do wykończenia wewnątrz). Dach dwuspadowy, kryty dachówką,dom wybudowany w 2015.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Rydygiera

Słupsk,pomorskie

370 000 zł204 m² 1 813,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Słupsk - duży dom W zabudowie szeregowej! tylko 370.000 DO NEGOCJACJI! W ATRAKCYJNEJ CENIE DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ usytuowany w jednej z najcichszych części miasta Słupska -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Strzeszyn

Poznań,wielkopolskie

539 541 zł174 m² 3 100,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:268 m²

Polecam do sprzedaży nowy szeregowiec w pięknej i spokojnej dzielnicy Poznania, na Strzeszynie. Malownicze miejsce w niedalekim sąsiedztwie lasu i jeziora pozwala wypocząć z dala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

250 000 zł160 m² 1 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dom w stanie surowym otwartym o powierzchni netto (powierzchnia wszystkich pomieszczeń) około 160 m2. Nieruchomość położona w przy trasie w Zabierzowie ,około 18 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sczanieckiej

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

550 000 zł226 m² 2 433,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:408 m²

Dom pod świerkami. Trzykondygnacyjny solidny dom w Gorzowie Wlkp. przy ul. Emilii Sczanieckiej w zabudowie szeregowej z garażem o łącznej powierzchni mieszkalnej 226 m2. Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mława

Mława,mazowieckie

350 000 zł250 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:673 m²

Do sprzedania bardzo ładny i funkcjonalny dom jednorodzinny - parterowy z użytkowym poddaszem - położony w centrum Mławy. Dom o powierzchni użytkowej ok 250 m2, posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rosanów

Rosanów,łódzkie

319 000 zł178 m² 1 795,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Centrum Sikorska Nieruchomości z siedzibą w Zgierzu Parzęczewska 1, przedstawia ofertę sprzedaży: domu wolnostojącego 2km od Zgierza. Powierzchnia prezentowanej nieruchomości to 177m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Lercha

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł250 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Pragnę zaprezentować dom wolnostojący w cichej i zielonej części Wilanów / Zawady, okolice ul.Zaściankowej. Dom zbudowany w 2000r. parter: widna przestronna kuchnia z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kraków

Kraków,małopolskie

739 000 zł170 m² 4 347,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Bardzo ładny, funcjonalny dom o pow. 150 mkw położony w malowniczym miejscu na 8 arowej działce. Dom został zbudownany z materiałów wysokiej klasy. Na parterze znajduje się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Mława

Mława,mazowieckie

135 000 zł100 m² 1 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 417 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny, wolnostojący o powierzchni użytkowej ok 100 m, położony w Mławie w cichej i spokojnej okolicy, w sąsiedztwie domków jednorodzinnych i lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł161 m² 5 527,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:194 m²

Inwestycja kameralnego kompleksu domów w zabudowie segmentowej zlokalizowana w uroczej części centrum Wesołej.Każdy z segmentów posiada pełne walory niezależnego i wygodnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł129 m² 5 182,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:293 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dwa budynki w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 129,28m2 każdy, w stanie deweloperskim Domy usytuowane są na działkach o pow.290m2 i 293m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Częstochowa

Częstochowa,śląskie

330 000 zł251 m² 1 314,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:482 m²

Kamienica mieszkalna z możliwościa wykorzystania na cele użytkowe ( np dom opieki , przychodnia lekarska, biura) położona w okolicy Jasnej Góry w spokojnym miejscu. Ogólny stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Turza Wielka

Turza Wielka,mazowieckie

135 000 zł90 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Do Sprzedania Dom jednorodzinny położone w miejscowości Turza Wielka gm. Lipowiec Kościelny Dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 90 m, parterowy wybudowany pod koniec lat 70-tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Okuniew

Okuniew,mazowieckie

950 000 zł231 m² 4 112,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 082 m²

Nieruchomość położona w Okuniewie, w sąsiedztwie nowej zabudowy jednorodzinnej. Ładnie zagospodarowana działka, porośnięta drzewkami iglastymi. Brak podpiwniczenia, poddasze użytkowe. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Milanówek

Milanówek,mazowieckie

929 990 zł230 m² 4 043,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 713 m²

Do sprzedania Dom w Milanówku w najbardziej luksusowej,prestiżowej i najładniejszej części miasta(północny Milanówek) .Powierzchnia mieszkalna nieruchomości to 230m2.Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Silno

Silno,kujawsko-pomorskie

650 000 zł480 m² 1 354,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 500 m²

Ekologiczny dom W środku lasu! Niecodzienna oferta dla ludzi kochających naturę i rozwojowych! Jest to duże 8500 m2 siedlisko w lesie,z drogą dojazdową do Wisły,400 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł200 m² 4 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferujemy państwu na sprzedaż budynek mieszkalny w zabudowie szeregowej - segment środkowy - zlokalizowany w centrum Starej Miłosnej. Wybudowany w 2002r, składający się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

299 000 zł180 m² 1 661,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Dom wolnostojacy o powierzchni około 180 m2 na sprzedaż (lub zamianę na mieszkanie 2 pokojowe do 1 piętra lub na mieszkanie w bloku z windą i dużym balkonem) usytuowany na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

258 000 zł150 m² 1 720 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:590 m²

Do sprzedaży przedwojenny bliźniak położony na pięknej, dobrze nasłonecznionej działce na obrzeżach Nowego Miasta. Dom idealny na rodzinę pokoleniową(pierwotnie były tam dwa mieszkania) lub na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Trawowa

Wrocław,dolnośląskie

819 000 zł160 m² 5 118,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Wrocław - Fabryczna - Muchobór Wielki, ok. ul. Trawowej. Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej, doskonale zlokalizowany, gotowy do zamieszkania o powierzchni 159,80 m2, działka 230 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł140 m² 6 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:617 m²

Dom wolnostojący, podpiwniczony, wybudowany w latach 60-tych, zlokalizowany w Centrum Wesołej.Wnętrza domu bardzo czyste,zadbane. W budynku znajdują się dwa niezależne mieszkania, jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szklary Górne

Szklary Górne,dolnośląskie

479 000 zł180 m² 2 661,11 zł/m²