dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 317 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Marki

Marki,mazowieckie

1 500 000 zł273 m² 5 494,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolnostojacy o pow.273m2. połozony na działce o pow. 1138m2. Budynek w stanie deweloperskim. Tani w ekspoatacji ogrzewany przy pomocy pompy cieplnej. Zbudowany z najwyższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

2 100 000 zł300 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Nieruchomości Twój-Dom przedstawia Państwu ofertę domu wolnostojącego wg własnego projektu wybudowanego na 52 arowej widokowej działce w odległości 2 km od Kopalni Soli w Wieliczce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wisła

Wisła,śląskie

2 200 000 zł237 m² 9 282,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowa nieruchomość. Okazała posiadłość na bardzo dużej działce obok Hotelu Gołębiewski. Willa wybudowana przez austriacką firmę Wolf. Na całkowicie zagospodarowanej działce znajduje sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Budziska

Budziska,mazowieckie

859 000 zł209 m² 4 110,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż budynek jednorodzinny, wolnostojący w stanie deweloperskim zlokalizowany na zamkniętym osiedlu domów jednorodzinnych w gminie Halinów pod Warszawą. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bogucice

Bogucice,małopolskie

460 000 zł80 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:172 m²

Do sprzedania dom (80m 2) w Wieliczce (dzielnica Bogucice). Dom w zabudowie szeregowej z 2008r. Na parterze domu: salon z otwartą kuchnią, sypialnia, toaleta, łazienka oraz wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

640 000 zł180 m² 3 545,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:604 m²

Dom położony w cichej i otoczonej zielenią dzielnicy Stołczyn. Rok budowy 2007. Powierzchnia działki wynosi 604 m2, a domu 180,5 m2 powierzchni całkowitej (149 m2 użytkowej). Do domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiązana

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł220 m² 4 086,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:421 m²

Bezpośrednio od właściciela! bez prowizji! Do sprzedania wyjątkowo wygodny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej w Wawrze. Dom mieści się w cichej i spokojnej okolicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Płytnica

Płytnica,wielkopolskie

700 000 zł258 m² 2 713,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 131 m²

Atrakcyjne Siedlisko z 2 domami ok. Płytnicy usytuowane blisko rzeki Gwdy. Nieruchomość położona jest w województwie wielkopolskim, powiecie złotowskim, gmina Tarnówka, oddalona od Piły 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

630 000 zł238 m² 2 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:774 m²

Nowo wybudowany - gotowy do zamieszkania Na sprzedaż nowo wybudowany dom parterowy z możliwością zagospodarowania poddasza. Zgrabna, klasyczna bryła zwieńczona dachem wielospadowym. Wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

3 200 000 zł458 m² 6 994,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:811 m²

Nieruchomość jest zlokalizowana w dzielnicy Pogodno-Szczecin. Stanowi zabudowaną działkę gruntu, na której posadowiony jest reprezentacyjny willowy budynek. Usytuowanie na skraju ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Smolec

Smolec,dolnośląskie

365 000 zł168 m² 2 172,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Polecam dom W zabudowie bliźniaczej (168m2) W smolcu - osiedle domów jednorodzinnych. Stan surowy zamknięty - doprowadzone media: prąd, gaz (projekt przyłącza gazowego), woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

315 000 zł180 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta na wyłączność! Oferta domu wolnostojącego na sprzedaż w Wałbrzychu na Rusinowie. Budynek z lat 30 tych ubiegłego wieku w bardzo dobrym stanie technicznym, niepodpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Chocimska

Kraków,małopolskie

4 350 000 zł800 m² 5 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Polecam do kupienia dziakę ok. ul. Lea i Chocimskiej w Krakowie. Ostatnia działka pod zabudowę wielorodzinną w tej okolicy. Działka 5,85a położona przy drodze asfaltowej, prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł118 m² 6 361,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:228 m²

Inwestycja kameralnego kompleksu domów w zabudowie segmentowej zlokalizowana w uroczej części centrum Wesołej. Każdy z segmentów posiada pełne walory niezależnego i wygodnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

889 000 zł259 m² 3 432,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:798 m²

Duży i ergonomiczny dom wolnostojący w Bezrzeczu. Na powierzchnię 259m2 składają się: parter - duży salon z wyjściem na 35-metrowy taras, jadalnia z balkonem, widna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

319 000 zł136 m² 2 345,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Polecam do kupna dom o powierzchni użytkowej ok. 136 m2 plus poddasze na zagospodarowanej działce o pow. 800 m2, w atrakcyjnej lokalizacji, bardzo blisko jeziora w Pniewach. Jest to dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Bułgarska

Warszawa,mazowieckie

1 650 000 zł156 m² 10 576,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom na sprzedaż - saska kępa house for sale - saska kępa Do sprzedania czteropokojowy dom o powierzchni 156m2 mieszczący się na Saskiej Kępie. W skład nieruchomości wchodzą: poziom 0:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Stradom

Częstochowa,śląskie

570 000 zł140 m² 4 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania komfortowy dom parterowy z działką ok 1200m2 w dzielnicy Stradom pełni zagospodarowaną z drewnianą altaną domkiem dla gości i drewutnią. Dom posiada 3 sypialnie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Cylkowskiego

Bolszewo,pomorskie

299 000 zł280 m² 1 067,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Bezpośredni kontakt:   Zachęcamy do oglądania nieruchomości! Atrakcyjna oferta sprzedaży domu w Bolszewie o łącznej powierzchni 280m2. Dom składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gajków

Gajków,dolnośląskie

409 000 zł180 m² 2 272,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferta wstrzymana. Podpisana umowa przedwstępna.Bardzo ładny dom położony w Jeszkowicach pod Wrocławiem.Parter to salon z wyjściem na taras i do ogrodu, kuchnia,dwa pokoje,łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

600 000 zł120 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż budynek z przeznaczeniem na lokale biurowe, usługi medyczne, gabinety Polecam budynek mieszkalny z możliwością wprowadzenia funkcji usługowej. Dom wolnostojący o pow. ok. 120.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Starowiejska

Blachownia,śląskie

178 000 zł80 m² 2 225 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

Opis oferty Mały ekonomiczny domek zlokalizowany w cichym ustronnym miejscu blisko drogi wylotowej z Blachowni. Domek składa się z dwóch pokoi oraz dobudowanej przybudówki pełniącej role.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym zamkniętym, ul. Skrajna

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

249 000 zł111 m² 2 239,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 239 m²

Dom W portulankach. Uwaga: oferta bezpośrednia 0%. Oferta jest prezentowana W opcji bez prowizji dla kupującego. Oferujemy do sprzedaży nowo budowany dom jednorodzinny, z użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

324 902 zł93 m² 3 479,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Nowa inwestycja w Skwierzynce polega na realizacji zespołu budynków mieszkalnych w zabudowie szeregowej. Docelowo powstaną 42 budynki mieszkalne. Realizacja pierwszego etapu inwestycji IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Słoneczna

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł286 m² 3 143,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:750 m²

Piękna rezydencja w stylu Włoskim. Projekt zakupiony był w biurze projektowym w Mediolanie. Duże okna i wysokie sufity dodają całości bardzo atrakcyjny wygląd. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krajenka

Krajenka,wielkopolskie

193 000 zł213 m² 906,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:586 m²

Przedmiotem oferty jest budynek mieszkalny jednorodzinny, wolnostojący w Krajence. Dom o powierzchni użytkowej 106,40 m2 , całkowitej 213 m2 o funkcjonalnym układzie. Stan surowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dziekanów Leśny

Dziekanów Leśny,mazowieckie

775 000 zł167 m² 4 640,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Kameralne, zamknięte osiedle pięciu domów jednorodzinnych, wolnostojących, dwukondygnacyjnych. Zlokalizowane prostopadle do cichej, asfaltowej i oświetlonej ulicy gminnej. Działka zagodpodarowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poprzeczna

Stara Łubianka,wielkopolskie

330 000 zł224 m² 1 473,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 500 m²

Dom jednorodzinny wolnostojący w Starej Łubiance o pow. całkowitej 224 m2 Dom usadowiony jest na działce o pow. 7.500 m2 z czego 6000 m2 to są grunty orne z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

4 900 000 zł700 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:940 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż rezydencjonalny, komfortowy i funkcjonalny dom o pow. 700m2 umiejscowiony na działce o pow. 940m2 w gm. Konstancin Jeziorna, pow.piaseczyńskim. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zerwana

Zerwana,małopolskie

620 000 zł185 m² 3 351,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Oferta bezprowizyjna dla kupującego! Całość wynagrodzenia pokrywa strona sprzedająca! kraków, michałowice, okolice Do sprzedania nowy dom wolnostojący o pow. użytkowej 185 m2, położony na 9,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grottgera

Wieliczka,małopolskie

600 000 zł280 m² 2 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:573 m²

Polecam do kupienia dom w Wieliczce oś. Lekarka. Dom położony przy drodze asfaltowej, blisko sklep, apteka, przychodnia, przystanek autobusowy. Dom idealny dla dwóch rodzin lub działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

270 000 zł110 m² 2 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny zlokalizowany w centrum Tarnowskich Gór. Jego powierzchnia wynosi 110 m kw, powierzchnia działki to 1001 m kw. Dom składa się z salonu, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Drzeworytników

Warszawa,mazowieckie

1 326 000 zł250 m² 5 304 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:660 m²

Dom o powierzchni 250 m2. Cztery kondygnacje. Piwnica: poziom -1 > garaż, widne pomieszczenie mogące służyć jako biurowe, parter: salon z wyjściem na taras, oddzielna kuchnia, hol, piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Żebrowskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

549 000 zł270 m² 2 033,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjny dom w zabudowie szeregowej na osiedlu Bukowym w Koszalinie. Środkowa zabudowa położona w niedalekiej odległości od lasu, 3 km do centrum miasta. Bardzo dobra lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

399 000 zł172 m² 2 319,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bezpośrednia-koszty pośrednictwa ponosi sprzedający! Lokalizacja: łabusz, konikowo(?) lub Stare Bielice. Łabusz jest to dzielnica Koszalina położona w pasie nadmorskim nad jeziorem Jamno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

750 000 zł209 m² 3 588,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:628 m²

Nieruchomość jest wyjątkowa ze względu na swoje położenie. Dom posadowiony jest na działce położonej w Swarzędzu po stronie Rynku czyli serca miasteczka, jednocześnie niedaleko terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

1 500 000 zł222 m² 6 756,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:854 m²

Oferujemy Państwu nowy atrakcyjny dom jednorodzinny, wolnostojący o pow. całkowitej 222 m2 zlokalizowany w Dzielnicy Wesołej. Dom usytuowany na bardzo ładnie zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rybie

Rybie,mazowieckie

650 000 zł220 m² 902,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:720 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, piętrowy o powierzchni 220m2 w Raszynie (rybie). Działka 720m2. Rozkład: 4 sypialnie, salon z wyjściem na taras i ogród na tyłach domu, otwarta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Moszczenica

Moszczenica,łódzkie

1 800 000 zł268 m² 6 716,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dla biura obrotu nieruchomościami. DO sprzedaży nieruchomość O pow. 900 M2 położona W moszczenicy, powiat piotrkowski, woj. Łódzkie. Na przedmiotowej działce znajduje się budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Targówek

Warszawa,mazowieckie

860 100 zł108 m² 7 963,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Klimatyczny dom usytuowany na warszawskim Zaciszu. Dobry punkt komunikacyjny, bliskość komunikacji miejskiej, a jednocześnie cicha, spokojna i kameralna okolica sprawiają że oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Chełmińskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

610 000 zł168 m² 3 630,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:809 m²

Dom dwurodzinny położony w niewielkiej odległości od centrum miasta. W domu znajdują się dwa niezależne wejścia (klatki schodowe) na parter i piętro. Na parterze trzy pokoje.