dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 310 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Mierzęcin

Mierzęcin,zachodniopomorskie

49 000 zł80 m² 612,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:963 m²

0% - - dotyczy ofert, których zdjęcia mają znak 0% oferta 0% - koszty pośrednictwa W całości ponosi sprzedający. Prezentujemy Państwu dom mieszkalny o powierzchni 80 m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ostrowy Górnicze

Sosnowiec,śląskie

370 000 zł130 m² 2 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Polecamy!dom W dobrej lokalizacji! Oferujemy do sprzedaży 1-piętrowy dom położony w spokojnej okolicy, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Budynek murowany z cegły, ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lednica Górna

Lednica Górna,małopolskie

650 000 zł190 m² 3 421,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do sprzedania dom z 2007r. o powierzchni użytkowej 190m 2 w miejscowości Lednica Górna (gmina Wieliczka). Dom składa się z dwóch kondygnacji. Na dole: salon z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kamienna

Legionowo,mazowieckie

558 000 zł140 m² 3 985,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

dom w zabudowie blizniaczej, wszystkie media miejskie, stan deweloperski, cicha spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świerklaniec

Świerklaniec,śląskie

669 000 zł350 m² 1 911,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:900 m²

Okazja! Cena do negocjacji! Do sprzedaży dom wolnostojący w Orzechu o łącznej powierzchni około 350 mkw, na działce 900 mkw. Ze względu na położenie ( przy głównej drodze) nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bieżeń

Bieżeń,śląskie

200 000 zł226 m² 884,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedaży atrakcyjny dom jednorodzinny , położony w gminie Wręczyca Wielka. Nieruchomość posadowiona na ładnej działce o powierzchni 800 m2, w odległości zaledwie 20 min od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

550 000 zł170 m² 3 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 011 m²

Polecamy! Oferujemy do sprzedaży wolnostojący dom położony w spokojnej, zielonej okolicy, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych.Budynek ok.7-letni, parterowy z poddaszem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Janowice

Janowice,małopolskie

207 000 zł131 m² 1 579,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 255 m²

Sprzedaje nowy Dom w stanie surowym zamkniętym (okna drzwi) garaż. Działka widokowa z asfaltem do podjazdu. Janowice słyną z tego, że są na podgórzu z widokiem na Dunajec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

590 000 zł130 m² 4 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

Do sprzedania ładny i funkcjonalny dom położony w Niepołomicach. Usytuowany na 5,6 arowej działce blisko Puszczy Niepołomickiej. Wybudowany w 2009roku, o powierzchni 130m2. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

449 000 zł112 m² 4 008,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Kupujący nie płaci podatku pcc 2%, dom W centrum niepołomic Do sprzedania dom wolnostojący w centrum Niepołomic za cenę 449000zł Budynek w stanie deweloperskim położony na ok. 4 ar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

479 000 zł120 m² 3 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowy dom do zamieszkania w centrum Niepołomic. Dom wolnostojący o powierzchni 120m2 wykończony, do zamieszkania usytuowany na 5arowej działce. Rozkład pomieszczeń: parter: garaż, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poprzeczna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 920 000 zł420 m² 4 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

House for sale in konstancin-jeziorna dom wolnostojący na sprzeadaż konstancin-jeziorna Zadbany dom wolnostojący w otoczeniu zielonego ogródka na dużej działce w centrum uzdrowiska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wola Justowska

Kraków,małopolskie

1 750 000 zł285 m² 6 140,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 490 m²

Wola Justowska! Wyjątkowa okazja! Sprzedamy stylową powojenną willę w całości podpiwniczoną. Możliwość adaptacji piwnic na dodatkowe pomieszczenia mieszkalne lub gospodarcze. Na parterze trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łomianki

Łomianki,mazowieckie

800 000 zł350 m² 2 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom wolnostojacy z zagospodarowana dzialka, z duzymi mozliwosciami aranzacyjnymi. Dom polozony jest w cichej, okolicy domow jednorodzinnych. Piwnice - garaz na dwa samochody, podreczne wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Joniec

Joniec,mazowieckie

790 000 zł214 m² 3 691,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Jeżeli szukają Państwo domu o bardzo dobrym standardzie, bez dodatkowego wkładu, to już Państwo znaleźliście. Ten oto dom ma ma pow. 214m2 oraz dużą działkę o pow. 5500m2. Oprócz tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

340 000 zł127 m² 2 677,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:453 m²

Polecamy! Nowy dom w zabudowie bliźniaczej (1 segment)-Dąbrowa Górnicza Marianki. Budynek parterowy z poddaszem użytkowym, bez podpiwniczenia o powierzchni użytkowej ok.127m.kw.Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

670 000 zł218 m² 3 077,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:195 m²

Polecam na sprzedaż atrakcyjny dom w zabudowie szeregowej wybudowanego w 2000 roku w fajnym miejscu, w pobliżu komunikacja miejska, wszelkie obiekty użyteczności publicznej. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Parzęczewska

Zgierz,łódzkie

530 000 zł130 m² 4 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:852 m²

Sikorska Nieruchomości z siedzibą w Zgierzu przy ulicy Parzęczewskiej 1, przedstawia ofertę sprzedaży domu wolnostojącego w Zgierzu, w cichej spokojnej części miasta. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Gabriela

Warszawa,mazowieckie

860 000 zł100 m² 8 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Doskonała alternatywa dla mieszkania w bloku! Własność hipoteczna. Cicha, spokojna okolica bez hałasu i zgiełku miasta a tylko 6 km do centrum Warszawy! Oferuje do sprzedaży nowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wesoła

Kobyłka,mazowieckie

665 000 zł157 m² 4 235,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dom wolnostojący jednorodzinny (p.u. 157 m2) na działce (1 400 m2) w sąsiedztwie lasu. Budynek parterowy z użytkowym poddaszem bez podpiwniczenia. Na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

875 000 zł212 m² 4 127,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący w stylu dworku, posadowiony w Radości, w okolicy o niskiej zabudowie jednorodzinnej. Dobry dojazd i komunikacja (autobus miejski). W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Lasek

Luboń,wielkopolskie

353 500 zł101 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:223 m²

Miejscowość Luboń Województwo wielkopolskie Pow. całkowita [mkw] 101 Ilość pokoi 3 Cena sprzedaży 353500 zł Lokal mieszkalny w budynku jednorodzinnym w stanie dewloperskim w Luboniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Głubczyce

Głubczyce,opolskie

400 000 zł145 m² 2 758,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 259 m²

Askania nieruchomości oferuje na sprzedaż dwukondygnacyjny dom wolno stojący w kształcie prostokąta o powierzchni użytkowej 145,31 m2 położony na działce o powierzchni 12,59 a,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Przylesie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

680 000 zł200 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:498 m²

Dom w zabudowie szeregowej (skrajny szereg) położyny w Fordonie (przylesie) świetnie nadajacy się na gabinety lekarskie. Budynek zrealizowany z porządnych materiałów- okna drewniane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Rembertów

Warszawa,mazowieckie

800 000 zł350 m² 2 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Pół bliźniaka z lat osiemdziesiątych. Podłogi - parkiet, okna pcv, utrzymany w bardzo dobrym stanie. Standard wykończenia z lat osiemdziesiątych, boazeria. Nowa instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krasice

Krasice,śląskie

120 000 zł70 m² 1 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:30 658 m²

Do sprzedaży sympatyczny dom do remontu, położony na dużej działce w gminie Mstów. Nieruchomość składa się z niedużego domu do remontu, położonego na ogrodzonej działce budowlanej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

728 900 zł181 m² 4 027,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:990 m²

Na sprzedaż dom w cichym zakątku Swarzędza. Wybudowany w 2000r przez obecnych właścicieli, przestronny i wygodny, stu osiemdziesięcio metrowy dom wybudowany na niespełna tysiąc metrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

350 000 zł100 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:398 m²

Polecamy! Oferujemy do sprzedaży 1-piętrowy (z poddaszem) dom położony w spokojnej okolicy, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych.Budynek murowany, z cegły, z lat 60-tych, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

399 000 zł184 m² 2 168,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:795 m²

!wyjątkowa okazja! Dom w stanie developerskim, dzięki czemu kupujący ma możliwość zaaranżowania go tak, jak sobie życzy. Dom posiada dużą działkę, dzięki czemu nowy właściciel ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niegowonice

Niegowonice,śląskie

375 000 zł116 m² 3 232,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:852 m²

Oferujemy do sprzedaży nowy, wolnostojący dom w miejscowości Niegowonice.Budynek jest parterowy, wybudowany w 2014r, z Porothermu, ocieplony styropianem 15cm (szarym). Budynek składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pilchowo

Pilchowo,zachodniopomorskie

598 000 zł200 m² 2 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Jeżeli ponad wszystko cenisz sobie ciszę i spokój, kochasz bliskość otaczającej Cię przyrody. Uwielbiasz, gdy do snu kołysze Cię muzyka świerszczy, a budzą śpiewające ptaki. Relaksujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Będzin

Będzin,śląskie

550 000 zł176 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Ciekawa oferta. Oferujemy do sprzedaży wolnostojący dom położony w spokojnej okolicy, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych.Nieruchomość znajduje się w miejscowości Przeczyce. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

480 000 zł256 m² 1 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:577 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący, zlokalizowany w dzielnicy Dąbie. Nieruchomość położona na osiedlu w otoczeniu zieleni. W pobliżu komunikacja miejska, punkty handolowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Łukasińskiego

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 270 000 zł240 m² 5 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Piękny nowy dom zlokalizowany na cichym osiedlu domów jednorodzinnych w Mierzynie. Dojazd do posesji od ul. Łukasińskiego. Odległość od komunikacji miejskiej 600m, czas dojazdu do Centrum około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Siewierz

Siewierz,śląskie

529 000 zł170 m² 3 111,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:779 m²

Polecamy!oferta godna uwagi! Oferujemy do sprzedaży bardzo ładny, wolnostojący dom położony w miejscowości Żelisławice koło Siewierza.Budynek parterowy z poddaszem użytkowym, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wejherowo

Wejherowo,pomorskie

1 500 000 zł400 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Wejherowo, centrum miasta, przed nieruchomościa parking, 400m2 w tym dwa sklepy z witrynami o pow. ok. 170m2 i dwa mieszkania po 100m2 plus dwa garaże. Wspaniała lokalizacja. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

700 000 zł150 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Parterowy, pięknie wykończony dom 150 m2, z zadbanym ogrodem na działce 1800 m2, doskonale przystosowany dla dzieci. W okolicy, przedszkola, szkoły oraz bliska odległość do zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Świętopełka

Gdynia,pomorskie

1 650 000 zł310 m² 5 322,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Skrajny szereg od strony plaży bez dalszej zabudowy, z bezpośrednim zejściem na plażę w prestiżowej lokalizacji Gdyni Orłowa. Budynek graniczy bezpośrednio ogródkiem i tarasami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Domasław

Domasław,dolnośląskie

520 000 zł117 m² 4 436,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Polecam luksusowy dom w zabudowie szeregowej, wybudowany wg projektu " dom w Klematisach" firmy Archon, link do strony projektu: dom w podwyższonym stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 399 000 zł400 m² 3 497,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:507 m²

Do sprzedaży lub zamiany z dopłatą na mieszkanie w dzielnicy Pogodno w Szczecinie: budynek mieszkalny i budynek niemieszkalny zbudowane na działce o powierzchni 507 m.kw. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Węgrzce

Węgrzce,małopolskie

1 750 000 zł300 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Polecamy do kupna wolnostojący dom w Węgrzcach k.Krakowa .Dom posadowiony jest na 10 arowej zadbanej działce. Na pierwszym poziomie znajduje się salon z kominkiem,gabinet,kuchnia ,łazienka.