dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 320 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 320 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wawer

Warszawa,mazowieckie

1 400 000 zł146 m² 9 589,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:546 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni 146 m 2 - Wawer - Radość. Parter - wyposażona kuchnia, jadalnia połączona z salonem,pokój, łazienka. Poddasze -4 pokoje +łazienka. Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

450 000 zł130 m² 3 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

nowy segment w Grodzisku Mazowiecki 130 m. Stan deweloperski, wszystkie media. W cenie piec i grzejniki

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Puszczyków

Kraków,małopolskie

820 000 zł200 m² 4 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:570 m²

Bielany- atrakcyjna okolica, cisza i spokój, z dala od wielkomiejskiego zgiełku. W sąsiedztwie Las Wolski, zalew w Kryspinowie, tyniec, dobry dojazd, dostępna komunikacja mpk do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mikołów

Mikołów,śląskie

549 900 zł213 m² 2 581,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:839 m²

Mikołów sprzedaż Nowego Domu. Bez prowizji dla kupującego! Sprzedaż domu wolnostojącego w Mikołowie o powierzchni całkowitej 213m2, użytkowej 160m2. Położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

459 000 zł170 m² 2 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Dom wolnostojący piętrowy o pow. użytkowej 170 m2 położony w cichej, spokojnej okolicy. Parter: wiatrołap, kotłownia z piecem II- funkcyjnym, holl, łazienka , pokój, widna umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

799 000 zł185 m² 4 318,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Pięknie położone nowe osiedle domów w otoczeniu lasów kompleksu Magdalenki k.Warszawy.Bardzo dobry dojazd do Warszawy.Wszystkie media miejskie.Salon z kuchnią,3 sypialnie,poddasze użytkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Jaworze

Jaworze,śląskie

1 890 000 zł297 m² 6 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 398 m²

Rezydencja z dużym tarasem i pięknie zagospodarowanym ogrodem. Budynek parterowy z użytkowym poddaszem, niepodpiwniczony i garażem wolnostojącym dwu stanowiskowym. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Włochy

Warszawa,mazowieckie

760 000 zł240 m² 3 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:840 m²

Super oferta! Dom posadowiony na pięknie zagospodarowanej narożnej działce o powierzchni 840m2. Powierzchnia całkowita domu ok.240m2. Powierzchnia mieszkalna ok. 150m2. Garaż w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

599 000 zł218 m² 2 747,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:193 m²

Oferta deweloperska - dla biura i podatku pcc! W ofercie sprzedaży nowoczesny i ekskluzywny segment szeregowca o powierzchni całkowitej 218,26m2 usytuowany w dzielnicy domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Raszyn

Raszyn,mazowieckie

790 000 zł150 m² 5 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Stan surowy zamknięty bez białego montażu,centralne ogrzewanie(łazienka,jadalnia i kuchnia-podłogowe),widna kuchnia.Wszystkie media w trakcie załatwiania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

800 000 zł234 m² 3 418,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż bliźniak 234m2, 600m2 działki, 5 sypialni, 3 łazienki, salon z kominkiem. Wykończone w wysokim stnadardzie, umeblowana kuchnia. Garaż na 2 samochody, do al. Krakowskiej 300m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

930 000 zł160 m² 5 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:487 m²

Dom wolnostojący z pięknym ogrodem położony w cichej i zielonej części na pograniczu Targówka Ząbek Wykończony z materiałów wysokiej jakości: podłogi z drewna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

775 000 zł172 m² 4 505,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Powierzchnia domu- 172 m2 Liczba pokoi - 4 Cena 775 000 zł Typ budynku - wolnostojący Stan budynku stan deweloperski Charakter jednorodzinny Rok budowy -2015 Liczba pięter- 1-piętrowy Liczba łazienek - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Targówek

Warszawa,mazowieckie

824 000 zł122 m² 6 754,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom typu bliźniak, jednopiętrowy, podpiwniczony. Parter : aneks kuchenny, jadalnia, gabinet oraz łazienka z kabiną. Piętro : 2 sypialnie oraz łazienka. Widne piwnice ok. 40m - wysokość ok. 2m Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marki

Marki,mazowieckie

535 000 zł263 m² 2 034,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Ogrodzenie- metalowe , dach- blacha dachówkowa , niepodpiwniczony, okna plastikowe dom w cichej i zielonej części Marek w dobrym miejscu komunikacyjnym, w skład każdego domu wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

850 000 zł230 m² 3 695,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom w okolicy Niepołomic o powierzchni użytkowej 230m składający się z 6 pokoi, jasnej dużej kuchni połączonej z jadalnią. Okna z szybą zespoloną drewniane, w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

1 350 000 zł260 m² 5 192,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Duży dom do kupna na krzykach /klecina Lokalizacja: klecina Ilość pokoi:7 Metraż: 220m2 Kuchnia: aneks Budynek: odbiór 1995roku Informacje dodatkowe: garaż w bryle domu Działka: 1250m2 opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ochojec

Rybnik,śląskie

259 000 zł138 m² 1 876,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

NA sprzedaż dom wolnostojący W rybniku! Oferujemy Państwu dom wolnostojący, o pow. 138 m2, położony w Rybniku w dzielnicy Ochojec. Bardzo dogodny dojazd do Rybnika. Na parterze domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Kurak

Zgierz,łódzkie

269 000 zł120 m² 2 241,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

| okazja! ekonomiczny dom, położony W malowniczym otoczeniu na dużej działce 1200 m 2. Do sprzedaży dom o pow. 120 m 2 , parterowy, murowany z pustaka, ocieplony styropianem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł319 m² 3 448,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:312 m²

Parter: składa się z następujących pomieszczeń: po lewej stronie od wejścia kuchnia o pow. 12 m2, po prawej wc ok.1,2 m2 i zejście do garażu i piwnicy. Salon o pow. 36 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobylanka

Kobylanka,zachodniopomorskie

435 000 zł138 m² 3 148,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:678 m²

W ofercie sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 138,17m2 usytuowany na nowo powstałym osiedlu nowoczesnych domów jednorodzinnych w okolicy jeziora Miedwie. dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Nauczycielska

Raszyn,mazowieckie

849 000 zł110 m² 7 718,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Szanowni Państwo polecam piękny i klimatyczny dom w centrum Raszyna.Usytuowany na kameralnej, zielonej i zacisznej ulicy,która przeszła pełną rewitalizację. Dobry dom,dobry adres!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

599 000 zł290 m² 2 065,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 960 m²

Do sprzedania piękny, nietypowy, oryginalny, duży dom wolnostojący w okolicy miejscowości Karczyce, bogdaszowice, kilka km od Kątów Wrocławskich, ok 10 km od Leśnicy. Powierzchnia domu po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bałuty

Łódź,łódzkie

260 000 zł110 m² 2 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

| do sprzedania parterowy dom o pow. ok. 110 m 2 , na działce o pow. ok. 800 m 2 , w Zgierzu na Chełmach. Budynek do remontu ale o wygodnym rozkładzie pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bałuty

Łódź,łódzkie

690 000 zł145 m² 4 758,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:970 m²

| w okolicy Lasu Łagiewnickiego pod Zgierzem o ferujemy nowy dom (2011 r) o pow. 145 m 2 , idealny dla 4 osobowej rodziny. Dom wybudowany w 2011 roku , z pozwoleniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

690 000 zł256 m² 2 695,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

| do sprzedania bardzo wygodny dom o pow. całk. 256 m 2 na skraju Aleksandrowa. Dom o pow. użytkowej 182 m 2 składa się z: parteru ( ok. 100 m2) który zawiera: salon z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ksawerów

Ksawerów,łódzkie

1 200 000 zł450 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:6 500 m²

| pilna sprzedaż domu o pow. użytkowej ok. 350 m 2 , na działce 6500 m 2 w okolicach Ksawerowa Łódzkiego. Parter : 2 pokoje połączone z wyjściem do ogrodu zimowego, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Widzew

Łódź,łódzkie

270 000 zł200 m² 1 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

| nowa cena! Do sprzedania nowy dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej w Łodzi na Olechowie! Możliwość częściowego rozliczenia mieszkaniem lub zamiana na dom na Teofilowie! Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Kurak

Zgierz,łódzkie

260 000 zł110 m² 2 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Kurak

Zgierz,łódzkie

690 000 zł145 m² 4 758,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:970 m²

| oferujemy nowy dom (2011 r) o pow. 145 m 2 , w okolicy Lasu Łagiewnickiego, idealny dla 4 osobowej rodziny. Dom wybudowany w 2011 roku , z pozwoleniem na użytkowanie, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Puszczykowo

Puszczykowo,wielkopolskie

750 000 zł220 m² 3 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Stare Puszczykowo - nietuzinkowa nieruchomość w dobrej cenie w otoczeniu zieleni położone przy ładnej ulicy w sąsiedztwie domów parterowych w Puszczykowie w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sośnicowice

Sośnicowice,śląskie

300 000 zł121 m² 2 479,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedaży w okolicach Sośnicowic wolnostojący dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym usytuowany na działce o powierzchni ok 6 arów. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 121m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Prokocim

Kraków,małopolskie

350 000 zł85 m² 4 117,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedaż pilna! Dom na Starym Bieżanowie( Drożdżownia) z 1938 roku. Drewniano murowany, 4 pokoje 1 łazienka, kuchnia i wc przedpokuj oraz wiatrołap. Działka 13 arów zadbana. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Marki

Marki,mazowieckie

390 000 zł111 m² 3 513,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:278 m²

Segment środkowy, parterowy na zamkniętym, strzeżonym osiedlu domów jednorodzinnych, zbudowanych w technologii kanadyjskiej. Garaż z dobudowaną wiatą (miejsce na 2 samochody).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

575 000 zł231 m² 2 489,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

2 domy wolnostojące w stanie developerskim w miejscowości Sułków pod Wieliczką wybudowane wg projektu ,dom przy Modrzewiowej", gdzie rozkład pomieszczeń z częścią dzienną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

600 000 zł160 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Poszukujemy dla Klienta z gotówką domu w Lubinie lub w najbliższej okolicy. Dom całkowicie wykończony w Lubinie - oś. Ustronie IV, polne, zalesie, przylesie. Okolice Lubina - Osiek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

1 600 000 zł268 m² 5 970,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 432 m²

Do sprzedania piękny dom położony w Radości pośród lasu. Jeżeli poszukujesz komfortu i odpoczynku na łonie przyrody, a jednocześnie chcesz mieszkać w Warszawie, to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stare Kurowo

Stare Kurowo,lubuskie

230 000 zł219 m² 1 050,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6