dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 324 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

811 000 zł183 m² 4 431,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:348 m²

Okazja cenowa! Gotowy do zamieszkania - bliźniak (z 2006r.) na kameralnym miniosiedlu (400m od ulicy). Powierzchnia użytkowa 183m2 na działce 348 m2 - 5 pokoi, 3 łazienki, wykonany w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Libertów

Libertów,małopolskie

450 000 zł106 m² 4 245,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Nowy Dom wolnostojacy 106m2 powierzchni użytkowej w gm.Mogilany ,stok poludniowy ,malownicza,spokojna okolica,dojazd droga asfaltowa ostatni odcinek doroga utwardzona. Fundamenty, bloczki betonowe lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Raszyn

Raszyn,mazowieckie

1 800 000 zł600 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 m²

sprzedam dom dwurodzinny w super lokalizacji Raszyna,.Dom o powierzchni łącznej 600m2,piwnica-piękny salon,parter,piętro i małe poddasze,duży taras,dwa garaże,łazienka na dole i na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zalesie Górne

Zalesie Górne,mazowieckie

1 190 000 zł330 m² 3 606,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 144 m²

Zalesie górne ndash; dom dwulokalowy usytuowany na dużej i bardzo nasłonecznionej działce położonej tuż przy lesie Nieruchomość znajduje się w zachodniej części Zalesia Górnego, ok. 1,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

1 010 000 zł237 m² 4 261,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 196 m²

Bardzo wygodny dom z dużym ogrodemdom położony na malowniczym osiedlu domów jednorodzinnych, wykonany technologia murowana, użytkowe poddasze, dachówka, ogrodzenie murowane200m do lasu ,600m do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ornontowice

Ornontowice,śląskie

360 000 zł150 m² 2 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom w pow. Mikołowskim do zamieszkania! 360 000 zł - Cena ofertowa, do negocjacji! Na sprzedaż dom znajdujący się w pow. Mikołowskim, w atrakcyjnym, spokojnym miejscu Ornontowic,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Raszyn

Raszyn,mazowieckie

700 000 zł175 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta sprzedaży domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperski w miejscowości Falenty. Bardzo dobra lokalizacje cicha i spokojna okolica 3km do Janek ok. 15km do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

850 000 zł188 m² 4 521,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Na sprzedaż nowoczesny, przestronny, skrajny segment na osiedlu w Józefosławiu. Osiedle w doskonałej lokalizacji, tuż obok przystanku autobusowego linii 739. W pobliżu liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

709 000 zł120 m² 5 908,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 003 m²

Witam, sprzedam dom 120m2, na działce 1003m2 + garaż dwustanowiskowy + drewutnia + małe pomieszczenie gosp. Dom wybudowany w 2010r. Ocieplony, otynkowany, zbudowany z keramzytu, podłogi wylane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

600 000 zł240 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Ładnie urządzony, przestronny dom w bardzo dobrej lokalizacji w Górze Kalwarii. Dom składa się z trzech kondygnacji. Na poddaszu mamy część sypialnianą. Znajdują się tam trzy pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

870 000 zł250 m² 3 480 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom dwukondygnacyjny (parter+piętro) składający się z pięciu umeblowanych pokoi, dwóch łazienek i kuchni z jadalnią o łącznej powierzchni 250 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

615 000 zł170 m² 3 617,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Super ofert: na sprzedaż dom parterowy z użytkowym poddaszem, położony w miejscowości Osowiec k. Żabiej Woli. Mieści się przy asfaltowej drodze w odległości ok. 2 km od trasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Leszno

Leszno,mazowieckie

867 000 zł170 m² 5 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Domy Zaborówek to kameralne osiedle domów jednorodzinnych, o którego charakterze decyduje tradycyjna architektura, leśny mikroklimat i podmiejski spokój. Osiedle Domy Zaborówek położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

357 000 zł156 m² 2 288,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:450 m²

Zabudowa bliźniacza ok. 156 m2 pow. użytkowej (parter + piętro) dla bliźniaka. Cena 418.000 zł brutto z działką min. 450 m2 i z mediami obejmuje stan developerski parteru. Opcja: stan surowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Raszyn

Raszyn,mazowieckie

950 000 zł200 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom wolnostojący, przystosowany do zamieszkania przez dwie rodziny. Jedno mieszkanie o pow.120m kw drugie 55m kw. Dwa niezależne wejścia. Dom po kapitalnym remoncie. Nowa intalacja co, kaloryfery,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Nowa

Piaseczno,mazowieckie

730 000 zł157 m² 4 649,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:293 m²

Dom bardzo funkcjonalny i jednocześnie elegancki, na strzeżonym osiedlu, z placem zabaw. W zabudowie szeregowej z 2000 roku. Murowany (mimo obudowy sidingowej). W ogrodzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

340 000 zł350 m² 971,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom wolnostojący w Witoszowie Dolnym położony wśród zieleni. Budynek w stanie surowym zamkniętym. Drenaż terenu. W całości podpiwniczony 150m2 - garaż na 4 samochody, duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Stara Łupianka

Stara Łupianka,podlaskie

380 000 zł120 m² 3 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 540 m²

Polecamy dom o pow. 100m2 we wsi Łupianka Stara urokliwie położony w gminie Łapy. Dom znajduje się na działce o pow. 5540m2, która jest częściowo ogrodzona i zagospodarowana. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Nowe Miasto

Białystok,podlaskie

429 000 zł160 m² 2 681,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Polecamy segment w zabudowie bliźniaczej o nowoczesnej bryle w stanie developerskim. Nieruchomość znajduje się na lubianym osiedlu Nowe Miasto w Białymstoku, z bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Trzcianka

Trzcianka,wielkopolskie

450 000 zł220 m² 2 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:637 m²

NA sprzedaż dwu kondygnacyjny dom wolnostojący pow. 220M2 blisko centrum miasta. Usytuowany na ogrodzonej działce O pow. 637M2 (własność). Dom składa się Z: parter: 3

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

650 000 zł160 m² 4 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:644 m²

Przedmiotem sprzedaży jest komfortowy dom o pow użytkowej 160 m2 i całkowitej 268 m2 zlokalizowany na działce narożnikowej o pow. 644 m2. Nieruchomość składa się z 6 pokoi, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Park Leśny Bemowo

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł204 m² 5 637,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:303 m²

Segment na Bemowie o pow. 204 m2 na zamkniętym osiedlu z roku 2001.Pow. działki 303 m2. . Dom składa się z salonu, kuchni z jadalnią, do tego 4 sypialnie, gabinet, trzy łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

400 000 zł125 m² 3 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Domy gotowe - do wykończenia tylko wewnętrznego! Oferuję Państwu do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej w stanie zaawansowanym deweloperskim, w zacisznym i spokojnym miejscu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Pnioki

Chorzów,śląskie

450 000 zł172 m² 2 616,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej, segment środkowy, znajdujący się w Chorzowie, na osiedlu Pnioki. Dom w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji. Parter: garaż kotłownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł159 m² 5 345,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Kameralne osiedle 5 domów w zabudowie bliźniaczej i jednego domu jednorodzinnego. Rodzinna atmosfera, przyjaźni sąsiedzi. Osiedle zlokalizowane niedaleko od centrum 20 min samochodem (15km).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

459 000 zł147 m² 3 122,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:703 m²

Budynek to 149 m2 z garażem, działka 703 lub 742 m2, posiada 2 pełne kondygnacje(piętro bez skosów). Na parterze garaż, salon z kominkiem, otwarta kuchnia na salon(możliwość oddzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

749 000 zł196 m² 3 821,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 364 m²

Dom znajduje się 9 km za Piasecznem w otulinie Lasu Chojnowskiego ( droga nr 722 w kierunku Grójca). Obok domu sklepy, barek i restauracja, pizzeria, przystanek autobusowy ( dojeżdża do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Raszyn

Raszyn,mazowieckie

1 400 000 zł160 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

do sprzedaży lub wynajęcia wolnostojący dom graniczący z rezerwatem przyrody w Raszynie. Dom jeszcze przez nikogo nie zamieszkały. Parter: salon 35 m z otwartą kuchnią i jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 120 000 zł264 m² 4 242,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 025 m²

Dom usytułowany w cichej i uroczej miejscowości Rusiec w pobliskim otoczeniu nowe domy jednorodzinne. Dom wykończony w wysokim standardzie i z najwyższej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Toszek

Toszek,śląskie

1 199 000 zł314 m² 3 818,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 845 m²

Na sprzedaż komfortowy dom o powierzchni 314m2 z ogrodem na działce o pow. 1845m2. Nieruchomość ogrodzona, oddalona od głównej drogi, z własnym dojazdem betonowym. Dom zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szkolna

Słupno,mazowieckie

800 000 zł192 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:959 m²

Oferujemy państwu piękny zadbany dom w słupnie w okolicach ul. Szkolnej Dom wybudowany w 2005 roku, z najlepszych materiałów. Parter :duży salon 34,6 m2 połączony z otwartą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

949 000 zł150 m² 6 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:580 m²

* oferta specjalna - przy zakupie tej nieruchomości prowizja dla Kupującego wynosi tylko 5000zł + vat. Dom znajduje się w cichym i zielonym miejscu,gdzie widok wiewiórki albo sowy jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Płochocińska

Warszawa,mazowieckie

703 000 zł165 m² 4 260,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Cena za jedną połówkę.Dom Bliźniak w trakcie realizacji położony w Warszawie Białołęka , jest to znakomita lokalizacja dla osób ceniących ciszę, spokój oraz widok przepięknych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Milanówek

Milanówek,mazowieckie

499 000 zł120 m² 4 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Do sprzedania w atrakcyjnej cenie i dobrej lokalizacji dom w Milanówku. W domu znajdują się cztery pokoje, kuchnia, łazienka. Pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

410 000 zł139 m² 2 949,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:521 m²

8 samodzielnych domów w Starych Grochalach w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 139m2 jest zlokalizowana prostopadle do drogi asfaltowej ( nr 575) oraz równolegle to szerokiej 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

815 000 zł163 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedaży dom parterowy z użytkowym poddaszem w środku Starej Iwicznej. Okolica cicha, w dalszym i bliższym sąsiedztwie zabudowana domkami jednorodzinnymi (więc już nie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mirosławki

Mirosławki,wielkopolskie

220 000 zł90 m² 2 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 097 m²

Uwaga! prowizję biura pokrywa właściciel! Polecam Państwa uwadze pięknie położoną działkę rekreacyjną w Mirosławkach, zabudowaną domem całorocznym, wybudowanym w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

590 000 zł288 m² 2 048,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:692 m²

Uwaga!kupujący decydując się na tą nieruchomość nie płaci prowizji agencji.Sprzedający wystawia fakturę dzięki temu kupujący nie płaci podatku PCC 2%. Segmenty o powierzchni użytkowej 195 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

558 990 zł158 m² 3 537,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowoczesny, dom o powierzchni użytkowej 158m2 usytuowany na działce o powierzchni 1500m2. Położenie: 2 km na południe od Grodziska Mazowieckiego w powiecie Grodziskim. 42 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 350 000 zł336 m² 4 017,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:963 m²

22 km od Pałacu Kultury. 5 minut od stacji wkd. Dom otoczony zadbanym ogrodem (oświetlenie i automatyczne nawadnianie) składa się z trzech poziomów (piwnica, wysoki parter i poddasze).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

330 000 zł74 m² 4 453,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:183 m²

Apartamenty Słoneczne to inwestycja znajdująca się w Sułkowie, przy ulicy Ogrodowej, na trasie Wieliczka - Gdów. Inwestycja ta została zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających.