dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 319 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 319 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Szymanowskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 566 482 zł172 m² 9 107,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dom o powierzchni 172 m2, przy ul. Szymanowskiego we wrocławiu. Nowoczesna Rezydencja Aretuza położona w prestiżowej lokalizacji na Zalesiu we Wrocławiu. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

850 000 zł225 m² 3 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:727 m²

Dom w stanie developerskim z użytkowym poddaszem i garażem dwustanowiskowym. Każdy pokój posiada swój własny balkon. Dom jest nowy, budowany w nowoczesnych technologiach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

7 500 000 zł1 883 m² 3 983,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:7 716 m²

Wynajmę/ sprzedam pilnie wyjątkową nieruchomość, do której należą budynki dawnego browaru i stajni Marconiego- kiedyś stanowiły część kompleksu Pałacowego w Oborach. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Halinów

Halinów,mazowieckie

730 000 zł228 m² 3 201,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 034 m²

Halinów-Budziska.Budynek projektu firmy ARCHON-typ-TYMIANEK II -Ściany zewnętrzne ceramika strop ceramika, docieplenie styropian tynk sylikonowy,jasny piaskowy-okna plastikowe piecio-komorowe kolor złoty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Wawer

Warszawa,mazowieckie

1 169 000 zł180 m² 6 494,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Segment skrajny o powierzchni 180m usytuowany na działce 300m w kameralnym zamkniętym osiedlu w pobliżu Traktu Lubelskiego. Dobre połączenie komunikacyjne z Warszawą, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ługi Ujskie

Ługi Ujskie,wielkopolskie

395 000 zł120 m² 3 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:999 m²

Polecam. Przytulny, bezpieczny dom w Ługach Ujskich! Kupujący nie ponosi kosztów związanych z Pośrednictwem. Załatwimy wszelkie formalności i kredyt bez pobierania wynagrodzenia od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Marki

Marki,mazowieckie

780 000 zł180 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Marki ok 1 km do autobusu 5 miejskich i nocny spokojna okolica, niska zabudowa, policja, przychodnia, apteka, poczta, szkoła, przedszkole, żłobek, plac zabaw, centrum handlowe, bazarek osiedlowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tarczyn

Tarczyn,mazowieckie

611 000 zł200 m² 3 055 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Okazja! Nowy, prawie 200- metrowy dom pod Warszawą za 299 000 zł! na działce 1 hektar za 300 000 zł! Ta okazja się nie powtórzy. Dom zbudowany i po raz pierwszy zamieszkały w grudniu 2010.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pruszków

Pruszków,mazowieckie

1 010 000 zł150 m² 6 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajęcia dom rodzinie lub studentom. Nowy dom w centralnej, starej czesci Komorowa, piekna i cicha okolica. Do Centralnego 25 minut kolejka wkd. Dwie nowe pelne lazienki, 3 sypialnie na gorze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mstów

Mstów,śląskie

314 000 zł130 m² 2 415,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Ciepły, przestronny, rodzinny dom o powierzchni ok. 130m2, położony na działce 1100m2 w miejscowości Mstów. Rok budowy: 1970. Na parterze są dwa duże pokoje (jeden z balkonem), kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brwinów

Brwinów,mazowieckie

600 000 zł180 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 170 m²

Nowy dom w Brwinowie położony po stronie Podkowy Leśnej wybudowany w 2005roku o powierzchni 180m/2 na działce o powierzchni 1170m/2 ( wymiary działki ok. 56m x 21m) Parter domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Załęże

Katowice,śląskie

700 000 zł500 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:200 m²

Poszukujemy kamienicy na sprzedaż w Katowicach Załężu. Budynek może być do remontu. Cena do 700 000zł Proszę o kontakt Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

565 000 zł140 m² 4 035,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Do sprzedania nowy środkowy segment w stanie developerskim o powierzchni 140m2. Osiedle oddane do użytkowania w 2009r. Obecnie osiedle już prawie całe zamieszkałe. Segment znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Akacjowa

Piastów,mazowieckie

950 000 zł320 m² 2 968,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:280 m²

Segment środkowy o powierzchni 320m2 zlokalizowany w Piastowie. Budynek z 1993r, zbudowany z cegły(podwójny max + styropian), dach kryty dachówką bitumiczną, ogrzewanie gazowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jabłonna

Jabłonna,mazowieckie

650 000 zł170 m² 3 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Luksusowy dom o pow 145m na działce 1000m działka pięknie zagospodarowana duże iglaki,ogródek kwiatowy, warzywny,drzewka owocowe, pod miastem w pięknej okolicy las pole golfowe od cen Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kościerzyńska

Poznań,wielkopolskie

898 000 zł187 m² 4 802,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:698 m²

W reprezentacyjnej i cichej części Smochowic (ul. Kościerzyńska), znajduje się 5-pokojowy jednokondygnacyjny wolnostojący dom w zabudowie jednorodzinnej. Na powierzchnię 187 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lubliniec

Lubliniec,śląskie

355 000 zł110 m² 3 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Chcielibyśmy zaoferować Państwu zakup domu w bardzo spokojnym regionie Lublińca. Dom jednorodzinny o powierzchni 110 m2, w którym na parterze znajdują się: 2 pokoje, kuchnia ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobrzeń Wielki

Dobrzeń Wielki,opolskie

320 000 zł125 m² 2 557,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom Sprzedaż Dobrzeń Wielki Parterowy dom wolnostojący w stanie deweloperskim, ocieplony styropianem, o powierzchni użytkowej 125,1 m2 + garaż 20 m2, wybudowany na działce ok. 10 arów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

510 000 zł67 m² 7 611,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 157 m²

do sprzedazy urolkiwy dom położony w Starej Wsi koło Nadarzyna. Dom w całości wykończony-do zamieszkania. Gazw w planie ma byc realizowany w 2014 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Brwinów

Brwinów,mazowieckie

850 000 zł155 m² 5 483,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Ładny dom wolnostojący o pow. użytkowej 155 m2, usytuowany na słonecznej działce o pow. 1200 m2, blisko centrum Brwinowa. Na parterze znajdują się 2 pokoje z kuchnią, łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 170 000 zł175 m² 6 685,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 625 m²

Do sprzedania dom parterowy na osiedlu k/grodziska Mazowieckiego, wybudowany w 2012 roku, projekt pochodzi z pracowni ,lipinscy Domy" model Sommerset dcb-57 dom energooszczędny. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Raszyn

Raszyn,mazowieckie

1 900 000 zł250 m² 7 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:850 m²

Dom usytułowany w Raszynie Parter : Kuchnia z jadalnią,salon,łazienka, w kuchni,jadalni i salonie boazeria. I kondygnacja : pokój 26m, jadalnia ok. 15m z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Biedronki

Warszawa,mazowieckie

2 400 000 zł287 m² 8 362,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom na sprzedaż W wilanowie house for sale in wilanów Dom-segment skrajny na sprzedaż w Wilanowie z 2014 roku ,położony w bardzo dobrej lokalizacji na terenie zamnkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Marki

Marki,mazowieckie

890 000 zł163 m² 5 460,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom jednorodzinny wolno stojący wybudowany w 2000r, w cichej , zielonej okolicy Marek, w bliskim sąsiedztwie terenów leśnych. Sąsiedztwo nowych domów jednorodzinnych. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pruszków

Pruszków,mazowieckie

800 000 zł168 m² 4 761,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:732 m²

Do sprzedaży wolnostojący dom 168m2 o charakterze dworku, na pograniczu Pruszkowa i Piastowa. Położony jest na zagospodarowanej działce 732m2. Składa się z 3 kondygnacji: piwnica 42m2;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Jeżyce

Poznań,wielkopolskie

1 350 000 zł200 m² 6 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:996 m²

Polecam do sprzedaży dom mieszczący się w jednej z najpiękniejszych części aglomeracji poznańskiej, kiekrzu. Budynek zaprojektowany tak, by zapewnić wygodę dla całej rodziny. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 490 000 zł240 m² 6 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:936 m²

dom wykończony do zamieszkania od zaraz.Parter otwarty (salon,hol,kuchnia,jadalnia)+ łazienka,pom. gosp. Poddasze -4 sypialnie,garderoba, salon na poddaszu ok 40 m2, łazienka. Garaz na 2 samochody +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grójec

Grójec,mazowieckie

380 000 zł170 m² 2 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Segment skrajny, piwnica z grazem, na parterze salon z kominkiem, kuchnia, przedpokój i toaleta, piętro pierwsze 3 sypialnie, łazienka, garderoba, drugie piętro sypialnia. Dom gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Mikołów

Mikołów,śląskie

330 000 zł134 m² 2 462,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Nowy dom w pobliżu Mikołowa 330 000 zł! Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 134 m 2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

695 000 zł182 m² 3 818,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:610 m²

Pół bliżniaka, o powierzchni 181,5 m2, w zabudowie bliźniaczej na działkach 610 m2 każda. Oferta skierowana jest do osób o wysokich wymaganiach, ceniących wysoką jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

710 000 zł213 m² 3 332,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:806 m²

Stan surowy zamknięty.Dom wolnostojący, jednorodzinny w Dziekanowie Leśnym w gminie Łomianki. Dom jest położony w cichej i spokojnej okolicy w niedalekim sąsiedztwie Puszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Serock

Serock,mazowieckie

490 000 zł136 m² 3 602,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 331 m²

Serock komornica jachranka. Szukasz ładnego niedużego, i funkcjonalnego domu,W ładnej okolicy,I nie na osiedlu gęsto zabudowanym to właśnie jest taki dom. Główną atrakcją jest piękna działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

680 000 zł220 m² 3 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom środkowy w kompleksie 5-segmentowym przy prywatnej ulicy (dojazd tylko do posesji) na działce 200 m2 (wschód/zachód). Segment ma 4 poziomy: najniższy - suterena z częścią garażową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Raszyn

Raszyn,mazowieckie

730 000 zł180 m² 4 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do wynajecia dom 180m2, mały ogródek, trzy kondygnacje, dwie łazienki [wanna narożna i kabina prysznicowa] spokojna oklica, wszędzie blisko, dobra lokalizacja, piwnice mogą służyc na magazyn, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Piastów

Piastów,mazowieckie

580 000 zł150 m² 3 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom położony na pograniczu Warszawy i Piastowa. Blisko wlotu na autostradę. Ocieplony otynkowany w srodku bardzo duza mozliwosc interpretacji planu zagospodarowania pomieszczen okolica cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

895 000 zł125 m² 7 160 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nieduży segment na spokojnym zamkniętym osiedlu, położonym na granicy gmin Ursynów i Lesznowola. Okolica dysponuje pełną infrastrukturą miejską, w tym komunikacją autobusową oraz stacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nakło nad Notecią

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

190 000 zł133 m² 1 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:477 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym otwartym o pow.133m2 położony na działce o pow.477m2 w Gorzeniu. Budynek jednorodzinny,parterowy z poddaszem użytkowym wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

1 330 000 zł200 m² 6 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:539 m²