dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 320 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 320 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, Nowe Miasto

Białystok,podlaskie

730 000 zł160 m² 4 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:637 m²

*** atrakcyjny dom wolnostojący ***podwyższony standard*** nowe miasto ***

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

650 000 zł270 m² 2 407,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż wyremontowany dom w Reptach Śląskich. Jego powierzchnia wynosi 270 m kw. Usytuowany jest na działce o powierzchnia 1000 m kw. Dom składa się z parteru,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

599 000 zł218 m² 2 747,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:193 m²

Oferta deweloperska - dla biura i podatku pcc! W ofercie sprzedaży nowoczesny i ekskluzywny segment szeregowca o powierzchni całkowitej 218,26m2 usytuowany w dzielnicy domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ludwinowska

Warszawa,mazowieckie

1 490 000 zł370 m² 4 027,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:520 m²

Uwaga.OFERTA WARTA ZAINTERESOWANIA! SPRZEDAM BLIŹNIAK NA URSYNOWIE W KIERUNKU PIASECZNA WYBUDOWANY W/G INDYWIDUALNYCH POTRZEB. Bliźniak zamieszkały,wykończony w bardzo dobrym standardzie .dom ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

585 000 zł220 m² 2 659,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferujemy na sprzedaż 2 oddzielne budynki na działce 450 mkw w centrum Włocławka. 1. dom o powierzchni 70 mkw. Znajdują się w nim 2 pomieszczane, idealnie nadający się na działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Karnin

Karnin,lubuskie

459 000 zł154 m² 2 972,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 097 m²

Na powierzchni ponad 3,5ha powstaje osiedle, składające się z 10 domów wolnostojących oraz z pięciu segmentów domów (11+11+7+7+4) w zabudowie szeregowej. Dojazd do osiedla od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kochanowskiego

Zebrzydowice,śląskie

230 000 zł140 m² 1 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom zebrzydowice 230 000 Na sprzedaż dom w Zebrzydowicach przy ul.Jana Kochanowskiego zlokalizowany na działce o pow.ok. 500mkw. Dom został rozbudowany w latach 90. i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

3 900 000 zł428 m² 9 112,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 438 m²

Na sprzedaż luksusowy dom rezydencja o powierzchni ok. 430 m2 na Krzykach. Zaproszenie dla wymagających klientów, oczekujących połączenia luksusu, ciszy i spokoju, a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

179 000 zł93 m² 1 924,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:262 m²

| b.N.WILLA. Dom do własnej aranżacji. Niska cena. Cicha lokalizacja. Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej położony w cichej okolicy górnego Sobięcina. Powierzchnia całkowita domu to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

265 000 zł114 m² 2 324,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:502 m²

Dom o powierzchni 114 m² wykonany z pustaka ceramicznego o gr. 25 cm ocieplony styropianem o gr. 12 cm, dach pokryty blacho-dachówką, okna pcv. Na parterze znajduje się salon wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Radzikowo

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 200 000 zł410 m² 2 926,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni ok 410 m2 usytuowany na dużym osiedlu Radzikowo. Składa się z części mieszkalnej oraz użytkowej na parterze z osobnym wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Ikara

Warszawa,mazowieckie

2 900 000 zł350 m² 8 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Dom na sprzedaż- mokotów house for sale - mokotów Dom położonyw jednym z najbardziej prestiżowych miejsc w Warszawie. Podziemia zostały zaadaptowane na ciepłą kuchnię, przestronną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

1 550 000 zł360 m² 4 305,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Segment mieszkalny środkowy, oddzielony od sąsiadów garażami. 4-kondygnacje, z wysokim parterem i bardzo wysokim poddaszem użytkowym. Dom idealny dla rodziny jak i na biuro. Garaż na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Okrągła

Warszawa,mazowieckie

5 900 000 zł768 m² 7 682,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Rezydencja w spokojnej, cichej okolicy na warszawskiej Białołęce. Do budowy domu zastosowano najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Powierzchnia użytkowa nieruchomości: 768 m2 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Knurów

Knurów,śląskie

330 000 zł120 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:760 m²

Oferujemy na sprzedaż dom położony w Knurowie Na parterze znajduje się wiatrołap, przedpokój, kuchnia, salon oraz łazienka. Na I piętrze dwa pokoje oraz druga łazienka .Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzezia Łąka

Brzezia Łąka,dolnośląskie

539 000 zł120 m² 4 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Brzezia Łąka okolice- długołęki 120mkw., działka 900mkw., cena -539000zł/neg rok bud 2007 kuchnia,salon,gab,3 syp, garaż Ładny,wygodny dom położony w Brzeziej Łące, niedaleko granic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

558 990 zł158 m² 3 537,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowoczesny, dom o powierzchni użytkowej 158m2 usytuowany na działce o powierzchni 1500m2. Położenie: 2 km na południe od Grodziska Mazowieckiego w powiecie Grodziskim. 42 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

590 000 zł288 m² 2 048,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:692 m²

Uwaga!kupujący decydując się na tą nieruchomość nie płaci prowizji agencji.Sprzedający wystawia fakturę dzięki temu kupujący nie płaci podatku PCC 2%. Segmenty o powierzchni użytkowej 195 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Duszniki

Duszniki,wielkopolskie

350 000 zł157 m² 2 229,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 249 m²

Polecam do sprzedaży jeden z dwóch domów w stanie deweloperskim w Dusznikach na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Domki o powierzchni 158m2 położone na działkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Aleja Warszawska

Lublin,lubelskie

900 000 zł280 m² 3 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Nowy dom wolnostojacy na ogrodzonej dużej działce 1700m2, wykończony w 80%. Sławin, bardzo dobra dostępność komunikacyjna, blisko Alei Warszawskiej, ale cicho. Zbudowany z cegły Porotherm,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Dąbrowskiej

Drezdenko,lubuskie

450 000 zł221 m² 2 033,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:121 m²

Dom w zabudowie szeregowej, skrajny, położony w centrum Drezdenka. Budynek o powierzchni całkowitej 221,3 m2, wybudowany na działce o powierzchni 121 m2. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pszczyna

Pszczyna,śląskie

459 000 zł100 m² 4 590 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:408 m²

Szeregowiec skrajny o powierzchni użytkowej ok. 100m2 z dużym ogródkiem w Pszczynie Dom z 1986 roku. Działka o powierzchni ok. 408m2. Spokojna okolica, "ślepa" ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

600 000 zł300 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: polecam państwu atrakcyjny dom W św.KATRZYNIE! Dom o powierzchni ok. 300 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żukowo

Żukowo,pomorskie

320 000 zł180 m² 1 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:680 m²

Dom W żukowie Dom o powierzchni 180 m2 usytuowany na osiedlu domów jednorodzinnych do nabycia od zaraz. Na poziomie pierwszym zawiera dwa pokoje (jeden z wyjściem na duży taras), kuchnię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Marklowice Górne

Marklowice Górne,śląskie

230 000 zł215 m² 1 069,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:648 m²

Super cena! ta oferta tylko U nas! Dom jednorodzinny zlokalizowany w Marklowicach Górnych budowany w latach 1989-1991r. położony na ogrodzonej działce o powierzchni 648m2. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brwinów

Brwinów,mazowieckie

410 000 zł97 m² 4 226,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:691 m²

Budynek wybudowany w latach 30-tych w technologii murowanej tradycyjnej.Budynek o powierzchni użytkowej 97 m2,wolnostojący,2 kondygnacyjny,z nieużytkowym poddaszem,podpiwniczony. Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Irysowa

Kraków,małopolskie

499 000 zł187 m² 2 668,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Agencja Nieruchomości Tecnocasa oferuje do sprzedaży dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej łączony garażami w nowej inwestycji zlokalizowane w Giebułtowie. Budynek jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł180 m² 3 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:815 m²

Dom położony jedynie 8km od ul. Górczewskiej, dzięki drodze szybkiego ruchu dojazd do Górczewskiej (pętla autobusowa i tramwajowa) zajmie nam maksymalnie 12min. Dom parterowy z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

599 000 zł240 m² 2 495,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację- oleśnica / spalice magda janik, tel. Polecam dom wolnostojący w rejonach Oleśnicy miejscowość Spalice. Nieruchomość sprzedawana jest wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Wawer

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł240 m² 3 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:380 m²

Do sprzedania połowa bliźniaka w Wawrze. Blisko stacji pkp, przedszkola i szkoły. Dom znajduje się przy drodze utwardzonej, w pobliżu ścieżka rowerowa. Dom o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Świetlana

Osiedle Poznańskie,lubuskie

325 000 zł165 m² 1 969,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:993 m²

Cena dotyczy działki z domem w stanie surowym zamkniętym wraz z elewacją. Media: prąd, gaz, woda, kanalizacja. Dom według projektu biura Archon + o nazwie "dom w tymianku ".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stradom

Częstochowa,śląskie

330 000 zł175 m² 1 885,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o pow. całkowitej 175mkw i pow. użytkowej 145 mkw na działce 900 mkw. Składa się z parteru i poddasza. Na parterze jest salon, jadalnia, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wiertnicza

Warszawa,mazowieckie

2 900 000 zł300 m² 9 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Działka inwestycyjna ,ale z domem do nadbudowy,rozbudowy( do modernizacji). Dom z lat 50 tych. Dom od głównej ulicy.Polecany na siedzibę firmy ,po wcześniejszej modernizacji. Dom stoi tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

429 000 zł180 m² 2 383,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:327 m²

Na sprzedaż dom - szereg skrajny o powierzchni 180m2 wraz z wyposażeniem na Osowej Górze. Dom w wysokim standardzie wykończenia, bardzo funkcjonalny i nietuzinkowy, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł125 m² 4 480 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Na sprzedaz bliźniaki na zamkniętym, kameralnym osiedlu. Tylko 5 domów. Osiedle wybudowane w wysokim standardzie, z najwyższej klasy materiałów. Domy w stanie deweloperskim z piecem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wójtowa Wieś

Gliwice,śląskie

659 000 zł350 m² 1 882,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom usytuowany około 2 km od Centrum miasta na ładnie zagospodarowanej działce o powierzchni 1000m2. Budynek w pełni podpiwniczony z trzema kondygnacjami. Na parterze trzy pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żywiec

Żywiec,śląskie

230 000 zł216 m² 1 064,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:688 m²

Super cena! ta oferta tylko U nas! dom W stanie deweloperskim! Wolnostojący dom jednorodzinny zlokalizowany w Międzybrodziu Bialskim budowany w latach z 90tych o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piaskowa

Niewodnica Korycka,podlaskie

670 000 zł166 m² 4 036,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:166 m²

Polecamy atrakcyjny dom w pobliżu Białegostoku w sąsiedztwie lasu. Dom posadowiony jest na częściowo zagospodarowanej działce o powierzchni 320m2. Parter domu składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pisz

Pisz,warmińsko-mazurskie

135 000 zł42 m² 3 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Wiejski Apartament to propozycja budowy domu energooszczędnego - drewnianego pod klucz pow. 38 m2 z tarasem. Nasza technologia łączy ze sobą tradycyjną budowę oraz nowoczesne rozwiązania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przytoczna

Przytoczna,lubuskie

300 000 zł217 m² 1 382,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:657 m²

Dom wolno-stojący, o całkowitej powierzchni 220 m2, położony w miejscowości Przytoczna ( trasa na Poznań ) powiat międzyrzecki na działce o powierzchni 657 m2, działka ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kowary

Kowary,dolnośląskie

280 000 zł120 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:641 m²

Na sprzedaż dom, gotowy do zamieszkania. Położony Rudawskim Parku Krajobrazowym, w Wojkowie , sanatoryjnej dzielnicy Kowar /15 km do Jeleniej Góry, 7 do Karpacza, 20 km do Kamiennej Góry/. Dom.