dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 329 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 329 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

500 000 zł109 m² 4 582,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:12 445 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 109,1 m² wraz z działką o powierzchni 1211 m². Do nieruchomości przynależą jeszcze 2 działki o pow. 2 505 m² i kolejna o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Mazowiecka

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł220 m² 3 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Wszystkie domy budowane w technologii tradycyjnej z najlepszej jakości materiałów takich jak: ceramika poryzowana, dachówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sokolniki-Las

Sokolniki-Las,łódzkie

760 000 zł197 m² 3 857,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 707 m²

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny, wolnostojący, położony w leśnej miejscowości Sokolniki Las. Szczególny mikroklimat tej miejscowości doceniono już w okresie międzywojennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

700 000 zł300 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:449 m²

wolnostojący, dwukondygnacyjny, z niezależnym wejściem na piętro, podpiwniczony na całości, wybudowany w latach 80-tych, po modernizacji, docieplony; funkcja: parter - 5 pokoi, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Smardzów

Smardzów,dolnośląskie

920 000 zł242 m² 3 801,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację- magda janik, tel. Polecam nowy dom, projekt architektoniczno-budowlany rozeta 2 usytuowany w okolicach Oleśnicy przy trasie S8 w Smardzowie. Całość była.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Jeziorańska

Poznań,wielkopolskie

695 000 zł185 m² 3 756,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:200 m²

Polecam do sprzedaży stylowy dom w zabudowie szeregowej ,wykonany z tradycyjnych materiałów o powierzchni użytkowej 185 m2 położony na Strzeszynie przy ulicy Jeziorańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dzbądz

Dzbądz,mazowieckie

260 000 zł140 m² 1 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom całoroczny o pow ok. 140m2 Parter: salon z kominkiem ok 38m2. Na podłodze panele, kuchnia ok 19m2 na podłodze terakota, łazienka z prysznicem ok 10m2, przedpokój ok 7m2. Piętro: dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

379 000 zł140 m² 2 707,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Polecamy Państwu do kupna dom wolnostojący znajdujący się w bardzo pięknej i spokojnej dzielnicy Gryfic. Nieruchomość ta składa się z7 pokoi, dwóch łazienek, dużej przestronnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Szymanowskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 566 482 zł172 m² 9 107,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dom o powierzchni 172 m2, przy ul. Szymanowskiego we wrocławiu. Nowoczesna Rezydencja Aretuza położona w prestiżowej lokalizacji na Zalesiu we Wrocławiu. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Karwiany

Karwiany,dolnośląskie

799 000 zł155 m² 5 154,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:205 m²

Super oferta! Piękny dom w zabudowie szeregowej z 2013r położony na działce 205 m2 w Karwianach, 3 km od wrocławskiego Ołtaszyna. Dom o powierzchni całkowitej ok. 155 m2. Segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Strykowska

Łódź,łódzkie

850 000 zł100 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Mam do sprzedania działkę o powieszchni 3200 m kw. z domem 100 m kw. Położony przy ulicy Strykowskiej na wysokości ul. Antoniego Książka, przy wylocie z Łodzi w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Lipowa

Siemyśl,zachodniopomorskie

180 000 zł90 m² 2 004,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:568 m²

Okazja! okazja! okazja! okazja! okazja! oferujemy do sprzedaży budynek mieszkalny jednorodzinny O powierzchni użytkowej 89,78 m2. W zabudowie bliźniaczej Z własnością działki O pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stanisławów Pierwszy

Stanisławów Pierwszy,mazowieckie

430 000 zł150 m² 2 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Uwaga! Nowa niższa cena 430 000 pln! Niebywała okazja! Dom w stanie deweloperskim do wykończenia (przygotowany do odbiorów technicznych) -około 100m do drogi asfaltowej (nieporęt -warszawa).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

560 000 zł220 m² 2 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Idealny dom dla letników! Polecamy Państwu do kupna dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 220 m2 , poddasze do adaptacji 200 m2, mieszczący się w bardzo spokojnej okolicy ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Roentgena

Warszawa,mazowieckie

1 950 000 zł239 m² 8 159 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:165 m²

Dom w zabudowie szeregowej z roku 2007 Lokalizacja: ursynów (stary Imielin, między ul. Roentgena a Bekasów). Powierzchnia - 209, 40 m2 (plus 30 m2 skosy). 3 kondygnacje: parter,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Dajtki

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

640 000 zł324 m² 1 975,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:648 m²

Piękny dom na sprzedaż o pow. 324 m2 usytuowany na osiedlu Dajtki w Olsztynie. Mur pruski oraz oryginalna ceglana dachówka ceramiczna stanowią o wyjątkowej architekturze tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Altowa

Warszawa,mazowieckie

2 070 000 zł300 m² 6 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:270 m²

Dom jest położony w kameralnej części nowej Ochoty w bliskim sąsiedztwie Parku Szczęśliwiskiego. W pobliżu znajdują się nowe budynki jednorodzinne, ambasada. Budynek zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świerklany

Świerklany,śląskie

390 000 zł260 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 203 m²

Dom o powiezchni 260 m² wraz z działką o powierzchni 1203 m² znajduje się tuż przy drodze nr 930 w Świerklanach. Na parterze domu znajduje się kuchnia i cztery pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Meszna

Meszna,śląskie

949 000 zł200 m² 4 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 950 m²

Nowy dom jednorodzinny położony w pięknej miejscowości - Mesznej. Budynek położony na pięknej i widokowej działce. Bardzo dobry dojazd do centrum Bielska jak i drogi na do Żywca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

238 000 zł60 m² 3 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:234 m²

Parterowy dom trzy-pokojowy w Toruniu, ul. Wesołej o pow całkowitej 60m2 wraz z ogródkiem 234m2. Dom w pożądanej dzielnicy Torunia. Domek parterowy składa się z 3 pokoi (8m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Marki

Marki,mazowieckie

355 000 zł140 m² 2 535,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Do sprzedania mieszkanie/segment 140 m2 dwupoziomowe połozone w Markach. Bezczynszowe. Koszt mieszkania to opłaty eksploatacyjne /woda, prąd, gaz, szambo/. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Milówka

Milówka,śląskie

265 000 zł200 m² 1 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:612 m²

TA oferta tylko U nas! budynek handlow0-usługowy! Wolnostojący budynek handlowo-usługowy zlokalizowany przy głównej drodze w Rajczy(miedzy Milówką a Rajczą ok.3,5km od centrum Rajczy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Salwatorska

Kraków,małopolskie

195 000 zł64 m² 3 046,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Poddasze do adaptacji na Salwatorze, 64m2 - jest wz.~~Zapraszam do oglądania poddasza kamienicy z 1932 roku. Budynek Mieści się przy jednej z ulic w pobliżu stadionu Cracovii,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wapienica

Bielsko-Biała,śląskie

520 000 zł246 m² 2 113,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom jednorodzinny w Wapienicy Dom znajduje się w cichej i spokojnej okolicy w otoczeniu domków jednorodzinnych. W bliskiej odległości sklepy, szkoła, przedszkole, przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

558 990 zł158 m² 3 537,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowoczesny, dom o powierzchni użytkowej 158m2 usytuowany na działce o powierzchni 1500m2. Położenie: 2 km na południe od Grodziska Mazowieckiego w powiecie Grodziskim. 42 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

590 000 zł288 m² 2 048,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:692 m²

Uwaga!kupujący decydując się na tą nieruchomość nie płaci prowizji agencji.Sprzedający wystawia fakturę dzięki temu kupujący nie płaci podatku PCC 2%. Segmenty o powierzchni użytkowej 195 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Akacjowa

Warszawa,mazowieckie

710 000 zł250 m² 2 840 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 116 m²

Ostatni dom-nowa niższa cena -największa działka, dom skrajny! Osiedle domów w tradycyjnym stylu, położone tuż za granicami Białołęki, w miejscowości Kąty Węgierskie, ul.Akacjowa 22.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

350 000 zł120 m² 2 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Segmenty o powierzchni użytkowej 120 m2 z działkami od 250m2 w Błoniu 33 km od W-wy. Dużą zaletą nieruchomości jest funkcjonalny rozkład pomieszczeń: trzy niezależne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

530 000 zł160 m² 3 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:282 m²

Dom, skrajny szereg, podpiwniczony o powierzchni użytkowej 110m2, całkowitej 160 m2 na działce 282 m2, zbudowany w 1985 r. z cegły, ocieplony, tynk zewnętrzny - baranek. Dach płaski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Dworcowa

Jantar,pomorskie

610 000 zł160 m² 3 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowy dom do Zamieszkania , nad Morzem na wakacje Wynajem na rok 25000 , sprzedaż 610 000 zl, poroterm Ciepły itp 120 m

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kobylińska

Miejska Górka,wielkopolskie

350 000 zł240 m² 1 458,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom wolnostojący parterowy z wysokim podpiwniczeniem użytkowym - częściowo mieszkalnym z możliwością dalszej adaptacji (tzw. wysoki parter). Dwie kuchnie, dwie łazienki, budynek gospodarczy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Grunwaldzka

Poznań,wielkopolskie

745 000 zł264 m² 2 821,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do sprzedaży dom wolnostojacy jednorodzinny o powierzchni całkowitej 264m2 w drugiej lini zabudowy z 2005 roku. Dom skłda się z salonu z kominkiem oraz wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Dworcowa

Jantar,pomorskie

610 000 zł180 m² 3 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowy Dom do zamieszkania 5 pokoji , Kuchnia otwarta na salon. gabinet , przedpokuj wiatrołap Kotlownia Bojler miejsce na pralkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Ruch

Chorzów,śląskie

780 000 zł543 m² 1 436,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do sprzedania dom wolno stojący zlokalizowany w spokojnej okolicy domów rodzinnych w Chorzowie w okolicach Centrum na os. Ruch. Powierzchnia użytkowa domu 543 m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jasienica

Jasienica,śląskie

350 000 zł303 m² 1 155,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 880 m²

Przedmiotem oferty jest dom jednorodzinny z 1903 roku w trakcie remontu kapitalnego według autorskiego projektu właściciela, zatwierdzonego przez ug. Do chwili obecnej w budynku został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kąkolówka

Kąkolówka,podkarpackie

49 000 zł65 m² 753,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży 45 ary działki z drewnianym domem, znajdujące się w miejscowości Kąkolówka (koło Błażowej). Posiadłość przeznaczona dla osób ceniących ciszę, kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Farbiarska

Warszawa,mazowieckie

2 960 000 zł360 m² 8 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 160 m²

Wolnostojący dom zlokalizowany w cichej , zielonej części Ursynowa; zagospodarowana działka o pow. 2160 m.kw. w otoczeniu 25-letniego ogrodu. Na parterze znajdują się 3 pokoje (40, 22,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

1 420 000 zł370 m² 3 837,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

U w A G A! W bardzo wysokim standardzie segment środkowy na ursynowie -grabów Segment środkowy na osiedlu strzeżonym wykończony z materiałów wysokiej jakości i w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rubinowa

Rekowo Górne,pomorskie

1 290 000 zł592 m² 2 179,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:-

Klient Oferujemy Państwu dom wolnostojący o charakterze rezydencji położony w Rekowie koło Gdyni w pobliżu drogi wojewódzkiej nr 216 wiodącej na Półwysep Helski. Duży dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

734 310 zł142 m² 5 171,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do sprzedaży dom wolnostojacy w stanie developerskim w Komornikach na nowo powstałym osiedlu w otulinie Krajobrazowego Parku Narodowego. Dom o pow. 142,2m2 na działce 692m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brwinów

Brwinów,mazowieckie

314 990 zł56 m² 5 624,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 113 m²

Do sprzedania dom o powierzchni 56m2, usytuowany na działce o powierzchni 1113 m2 w Brwinowie. Dom został zbudowany z cegły, dach kryty deską i eternitem okna dwa drewniane.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij