dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 315 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 315 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Buczkowice

Buczkowice,śląskie

125 000 zł59 m² 2 118,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:623 m²

Budynek z początku ubiegłego wieku do kapitalnego remontu lub do rozbiórki położony w Buczkowicach na działce ok. 6,5 a Cicha i spokojna okolica. W sąsiedztwie nowe domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Komorowice Krakowskie

Bielsko-Biała,śląskie

990 000 zł239 m² 4 142,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 146 m²

Dom jednorodzinny położony na dużej działce w Komorowicach Krakowskich. Bardzo dobre położenie, dogodny dojazd asfaltowy do Centrum miasta jak i do obwodnicy oraz drogi w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żory

Żory,śląskie

265 000 zł138 m² 1 920,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Nowy dom W zabudowie bliźniaczej - w stanie surowym zamkniętym -w żorach - dzielnica z nowoczesną zabudową jednorodzinną - do centrum miasta ok.4 km. Rok budowy: 2010/2011. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Oboźna

Wrocław,dolnośląskie

860 000 zł201 m² 4 278,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:242 m²

Dom w zabudowie szeregowej położony na prestiżowym osiedlu na Wojszycach. W otoczeniu domy o podobnej architekturze. W przyziemiu - garaż, pomieszczenia gospodarcze, łazienka Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Zelwerowicza

Warszawa,mazowieckie

1 090 000 zł250 m² 4 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Segment środkowy na Sadybie w okolicy ul. Zelwerowicza do remontu kapitalnego. Piwnica: garaż, pokój, pomieszczenia gospodarcze. Parter: pokój 25 m z wyjściem na taras 12 m, kuchnia 12 m, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tuczno

Tuczno,wielkopolskie

550 000 zł169 m² 3 254,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo atrakcyjny dom o modernistycznym charakterze w pierwszej linii zabudowy od jeziora, skrajna działka graniczy ze ścianą lasu. Dom o pow. 169 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Marki

Marki,mazowieckie

649 000 zł180 m² 3 605,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej w Markach w cichym i spokojnym miejscu. Blisko lasy jak również szkoła i przedszkole. Budynek wybudowany w 2008 r. z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pobiedziska

Pobiedziska,wielkopolskie

160 000 zł90 m² 1 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:394 m²

Proponujemy Państwu na sprzedaż całoroczny dom na rodzinnych ogrodach działkowych (rod) w Gorzkim Polu koło Pobiedzisk. (uwaga - proszę pamiętać, że na zakup nieruchomości na rod nie otrzyma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sienkiewicza

Pruszków,wielkopolskie

690 000 zł196 m² 3 520,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Mam do zaoferowania dwupiętrowy dom jednorodzinny ze strychem położony w prężnie powiększającej się miejscowości Pruszków pod Kaliszem (odległość do centrum 5,5km). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Solec

Solec,mazowieckie

680 000 zł200 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 361 m²

Nowoczesny, energooszczędny i elegancki dom jednorodzinny z garażem w stanie deweloperskim. Dom znajduje się we wsi Solec na obrzeżach Konstancina w odległości ok. 25 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żywiec

Żywiec,śląskie

359 000 zł350 m² 1 025,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu bardzo funkcjonalny 4 kondygnacyjny budynek wielorodzinny o powierzchni ok. 350mkw położony w Słotwinie - gmina Lipowa. Budynek dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilkowice

Wilkowice,śląskie

230 000 zł170 m² 1 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 264 m²

***rezerwacja*** - Ładny, przestronny dom w pobliżu B-B - Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu wolnostojący dom o powierzchni użytkowej ok.170mkw usytuowany na ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Złotoria

Złotoria,kujawsko-pomorskie

279 000 zł166 m² 1 680,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:665 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący w centrum Złotorii koło Torunia. Bardzo blisko domu sklepy, przystanek autobusowy,ośrodek zdrowia, szkoła oraz przedszkole /300m/. Budynek parterowy z użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mosina

Mosina,wielkopolskie

349 000 zł150 m² 2 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż połowa nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej w Mosinie, tylko 20 km od centrum Poznania. Termin wydania : wrzesień 2015r, zarezerwuj! Kupujący nie płaci podatku pcc! Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Skibno

Skibno,zachodniopomorskie

250 000 zł205 m² 1 219,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bezpośrednia, wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający. Dom wolnostojący o pow. całkowitej 205 m2 (projekt adaś II z modyfikacją powierzchni) Dom sprzedawany w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Marysieńki

Poznań,wielkopolskie

765 000 zł200 m² 3 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Piątkowo, os. Marysieńki - Wilanowska Os. Marysieńki sąsiaduje z Os. Jana III Sobieskiego oraz Hulewiczów - na terenie osiedla ul: wilanowska, wiedeńska, chocimska Zabudowę tworzą wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowa Kuźnica

Nowa Kuźnica,śląskie

420 000 zł217 m² 1 931,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Oferuję Państwu nowy dom wolnostojący położony w miejscowości Nowa Kuźnica (województwo śląskie, powiat myszkowski). Nieruchomość posadowiona na działce o powierzchni 1 600 m2, działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wola Chomejowa

Wola Chomejowa,lubelskie

230 000 zł99 m² 2 323,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:36 300 m²

Siedlisko w miejscowości Wola Chomejowa, gm. Borki, pow radzyński, woj lubelskiei w skład którego wchodzi Działka, dom mieszkalny, dwa budynki gospodarcze. Dom murowany, 2 kondygnacyjny (parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Rokosowo

Koszalin,zachodniopomorskie

368 906 zł109 m² 3 387,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Ogłoszenie o sprzedaży domu jednorodzinnego w zabudowie szeregowej. Nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej w bardzo dogodnym komunikacyjnie miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kicin

Kicin,wielkopolskie

750 000 zł195 m² 3 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 165 m²

Biuro posiada licencję Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości - 11875. Proponujemy Państwu na sprzedaż dom wybudowany w 2004r. położony 5 kilometrów od Poznania. Dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

300 000 zł176 m² 1 704,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu wolnostojącego o pow. 176 m2, mieszczący się w bardzo spokojnej malowniczej części Trzebiatowa, 28 km od Kołobrzegu. Oferowana nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

179 000 zł80 m² 2 237,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Na sprzedaż dom poniemiecki zlokalizowany ok. 10 km od Jelcza-Laskowic w gminie Jelcz-Laskowice. Dom znajduje się na działce o powierzchni 4900 mkw. Na działce oprócz domu znajdują się dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrówka

Dąbrówka,małopolskie

530 000 zł370 m² 1 432,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Oferujemy Państwu dworek po remoncie, o pow. użytkowej 370 m2 ( 220 m2 parter+ strych 150 m2). Zlokalizowany jest on w rejonie miejscowości Dąbrówka, gmina Rzezawa, powiat bocheński. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Strykowska

Łódź,łódzkie

400 000 zł250 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Super oferta Do sprzedania dom w dzielnicy Bałutach w okolicach ul Strykowskiej. Dom nadaje się na działalność gospodarczą. W części parterowej pomieszczenia gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaworze Górne

Jaworze Górne,podkarpackie

399 000 zł110 m² 3 627,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Budynek w zabudowie szeregowej w urokliwym miejscu. Z gwarantowanym wynajmem, umowa na 12 m-cy, sypialnia z zabudowaną szafą wnękową, wyposażona kuchnia (meble, zmywarka, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Stawna

Komorniki,wielkopolskie

415 000 zł120 m² 3 469,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:231 m²

- oferta deweloperska - Kupujący nie ponosi dodatkowych kosztów - Bez podatku i prowizji - gotowe domy do wykończenia Polecam do kupna domy z zabudowie bliźniaczej na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Lublin

Lublin,lubelskie

458 000 zł93 m² 4 924,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:180 m²

Domy deweloperskie, segmenty, lokale mieszkalne w domach deweloperskich - lokalizacje: wieniawa, sławinek, sławin, ponikwoda, szerokie - powierzchnie od 93m2 do 205m2 - ceny od 460 000 zł - terminy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł280 m² 3 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:392 m²

Połowa bliźniaka w Wesołej Grzybowej o powierzchni użytkowej 250mkw na działce ok. 400mkw z 2007r. - stan deweloperski parter: wiatrołap, przedpokój, kuchnia z jadalnią, salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Osiedlowa

Józefosław,mazowieckie

1 400 000 zł330 m² 4 242,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

DO sprzedania dom wolnostojacy W rejonie auchan W piasecznie - do zamieszkania Wszystkie dodatkowe informacje można uzyskać:Ryszard Celej tel. dom wolnostojący w rejonie Auchan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

429 000 zł225 m² 1 906,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Bielsko-Biała / Centrum Komfortowy dom w spokojnej dzielnicy domków jednorodzinnych Bardzo dobre połączenie z centrum miasta, drogą na Kraków oraz obwodnicą Bielska. Dom z 1986 roku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rybarzowice

Rybarzowice,śląskie

429 000 zł140 m² 3 064,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 684 m²

Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaoferować do sprzedania wolnostojący jednorodzinny dom o powierzchni 140m² położony w Rybarzowicach - atrakcyjna lokalizacja! Cicha, spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Czerwonak

Czerwonak,wielkopolskie

750 000 zł195 m² 3 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 165 m²

Biuro posiada licencję Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości - 11875. Proponujemy Państwu na sprzedaż dom wybudowany w 2004r. położony w Kicinie. Dom wolnostojący o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Koszarawa

Koszarawa,śląskie

145 000 zł70 m² 2 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:829 m²

TA oferta tylko U nas! oferta dla amatorów obcowania Z przyrodą W leśnym zaciszu! Oferujemy do sprzedaży położony w Koszarawie (gmina Koszarawa) wolnostojący całoroczny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pobiedziska

Pobiedziska,wielkopolskie

359 000 zł128 m² 2 804,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:780 m²

Proponujemy Państwu na sprzedaż dom w stanie deweloperskim położony na nowym osiedlu domów jednorodzinnych na obrzeżach Pobiedzisk. Do centrum Pobiedzisk ok 2000 m. Dom w projekcie \"reksio\".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ligota Prószkowska

Ligota Prószkowska,opolskie

390 000 zł109 m² 3 565,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedania dom parterowy, działka 10 arów, ligota Prószkowska, gmina Prószków. Dom parterowy o powierzchni użytkowej 109,37 m2 + garaż 24,92 m2, składający się z salonu, osobnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Warszawska

Winnica,mazowieckie

466 000 zł161 m² 2 894,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:897 m²

Dom parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni 118,49 m2, oraz garażem wolno stojącym o powierzchni 42 m2, taras z tyłu domu o powierzchni 27 m2 i tarasem frontowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Dworska

Józefów,mazowieckie

1 600 000 zł350 m² 4 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Rezydencja w zabudowie jednorodzinnej położona w malowniczym Józefowie koło Otwocka , charakteryzuje się klasyczną, prostą i elegancką architekturą, idealnie wkomponowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Godziszka

Godziszka,śląskie

210 000 zł140 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:569 m²

Biuro Best Broker ma przyjemność zaoferować Państwu budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej (dobudówka) z końca lat ‘80, o powierzchni użytkowej ok. 60m 2 , całkowitej 140m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

547 580 zł115 m² 4 761,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do sprzedaży bliżniak w stanie developerskim w Komornikach na nowo powstałym osiedlu w otulinie Krajobrazowego Parku Narodowego. Dom o pow. 115,4m2 na działce 400m2. Parter:.