dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 300 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 300 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Bramki

Bramki,mazowieckie

205 000 zł130 m² 1 576,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:412 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w okolicy 4 km od Błonia. W odległości 10 minut od pkp. W najbliższej okolicy sklepy, szkoła, przychodnia, kościół. Do centrum 3 min. Działka 412 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

385 000 zł120 m² 3 221,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 334 m²

Nowa inwestycja. Segment środkowy w zabudowie szeregowej , budynek czterolokalowy, stan deweloperski. Położony w Borzęcinie Dużym, 11 km od granic Warszawy w kierunku zachodnim, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Łanowa

Kraków,małopolskie

580 000 zł180 m² 3 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

nowa inwestycje , stan deweloperski zakończenie inwestycji sierpień 2010, dom 153 mkw na 10 a działce,-580 000 zł brutto dom 164 mkw na 7 a działce- 623 000 zł brutto dom 169 mkw na 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

345 000 zł161 m² 2 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:880 m²

Nieruchomości sikorska z siedzibą w Zgierzu ul. Parzęczewska 1 przedstawia ofertę sprzedaży domu o powierzchni 101m2 + 60m2 strych. Domek wolnostojący wybudowany w 2008 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krzewina

Krzewina,dolnośląskie

339 000 zł100 m² 3 390 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 079 m²

Dom wolnostojący w miejscowości Krzewina o pow. 100 m2 składający się z parter: 2 pokoje, kuchnia, łazienka, piętro: 3 pokoje korytarz, poddasze do adaptacji. Działka o pow. 1078.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sztutowo

Sztutowo,pomorskie

950 000 zł250 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:729 m²

Mega okazja! Z powodu wyjazdu właściciela! Oferuję do sprzedaży pensjonat o powierzchni 250m2, parterowy z poddaszem użytkowym. Atrakcyjnie, malowniczo położony w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Parzęczewska

Zgierz,łódzkie

620 000 zł211 m² 2 938,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Centrum Sikorska Nieruchomości i Budownictwo z siedzibą w Zgierzu przy ul. Parzęczewskiej 1 przedstawia ofertę sprzedaży domu w Zgierzu. Budynek o powierzchni całkowitej 211m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Daleka

Koszalin,zachodniopomorskie

450 000 zł160 m² 2 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Promocja! obniżka ceny o 50.000 zł! Pięknie malowniczo położony dom, przy ścianie lasu, na wzniesieniu. Działka zagospodarowana, nasadzenia, oczko wodne, brama na pilota. Przyziemię duży garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

1 250 000 zł208 m² 6 009,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom wolno stojący typu rezydencja, nie podpiwniczony, z 2 - stanowiskowym garażem w bryle budynku. Na parterze obok salonu z kominkiem, gabinetu, łazienki, jadalni i kuchni ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mieszkowice

Mieszkowice,zachodniopomorskie

210 000 zł80 m² 2 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Polecam na sprzedaż segment mieszkalny usytuowany na wysokim parterze w budynku trzyrodzinnym. Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Wierzchlas, gmina Mieszkowice. Budynek w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł125 m² 4 480 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Na sprzedaz bliźniaki na zamkniętym, kameralnym osiedlu. Tylko 5 domów. Osiedle wybudowane w wysokim standardzie, z najwyższej klasy materiałów. Domy w stanie deweloperskim z piecem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tylna

Sianów,zachodniopomorskie

550 000 zł170 m² 3 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Promocja obniżka!piękny, malowniczo położony dom na dużej 16 ar. działce. Na parterze znajduje się przestronny salon (47 m2) z kominkiem, kuchnia z aneksem, duża sypialnia i garderoba,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

3 200 000 zł458 m² 6 994,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:811 m²

Nieruchomość jest zlokalizowana w dzielnicy Pogodno-Szczecin. Stanowi zabudowaną działkę gruntu, na której posadowiony jest reprezentacyjny willowy budynek. Usytuowanie na skraju ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Ludwinowska

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł347 m² 3 602,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:550 m²

Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa! Ursynów - ok. ul. Ludwinowskiej. Wysokiej klasy atrakcyjny dom o pow. ok. 347/249m2 działka 550m2 - 6 pokoi, dwie kondygnacje, garaż ,taras, ogród. Poł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Chełmiec

Chełmiec,małopolskie

103 000 zł140 m² 735,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Wola Marcinkowska- rozpoczęta budowa na działce 12 ar.( wykonana jedna kondygnacja) domu jednorodzinnego o pow. użytkowej 140m2, parterowy z użytkowym poddaszem bez podpiwniczenia. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zgierz

Zgierz,łódzkie

519 000 zł137 m² 3 788,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:748 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży domu wolno stojącego o powierzchni 137m2, zlokalizowanego w miejscowości Sokolniki, kania Góra. Budynek parterowy, zbudowany w 2010 roku ( odbiór 2012r. ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 495 000 zł425 m² 3 517,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik karłowice. Komfortowy, energooszczędny, piękny dom wolnostojący na dużej działce. Przedstawiam Państwu piękny, przestronny i funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wieliszew

Wieliszew,mazowieckie

270 000 zł122 m² 2 213,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:830 m²

Serdecznie Zapraszam! Pilna sprzedaż domu jednorodzinnego parterowego z poddaszem w okolicach Serocka i Zegrza.Dom do wykończenia (powierzchnia całkowita ok. 122 m2 na działce 830 m2 (nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Śliwińskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

386 000 zł128 m² 3 015,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:609 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w doskonałej lokalizacji. Budynek znajduje się w pobliżu terenów rekreacyjnych - parku Zielona i jeziora Pogoria III przy ul. Śliwińskiego - zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Winiec

Winiec,warmińsko-mazurskie

229 000 zł58 m² 3 948,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Sprzedam nowy domek drewniany o pow.58 m2 wybudowany w 2016r.w miejscowości Winiec,nad jeziorem Bartężek gmina Miłomłyn. Nieruchomość znajduje się na 800m2 działce rekreacyjnej ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

599 000 zł218 m² 2 747,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:193 m²

Oferta deweloperska - dla biura i podatku pcc! W ofercie sprzedaży nowoczesny i ekskluzywny segment szeregowca o powierzchni całkowitej 218,26m2 usytuowany w dzielnicy domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jastrowie

Jastrowie,wielkopolskie

270 000 zł236 m² 1 144,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferujemy na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym w miejscowości Jastrowie. Budynek o powierzchni użytkowej 173 m2, rok rozpoczęcia budowy 2007, ( 5 pokoi). Dom wolnostojący bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Niewodniczańskiego

Kraków,małopolskie

695 000 zł150 m² 4 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:301 m²

Oferujemy na sprzedaż elegancki dom jednorodzinny w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Dom jest nowy, wykończony w wysokim standardzie, nowocześnie urządzony i gotowy do zamieszkania od zaraz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Grunwaldzka

Niepołomice,małopolskie

699 000 zł166 m² 4 210,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:429 m²

Oferujemy na sprzedaż elegancki dom jednorodzinny w centrum Niepołomic. Dom jest nowy, wykończony w wysokim standardzie, nowocześnie urządzony i gotowy do zamieszkania! Dom położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

380 000 zł153 m² 2 483,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w Łowęcinie koło Swarzędza Stan deweloperski Powierzchnia użytkowa 153 m2 Powierzchnia działki 380 m2 Budynek posadowiony na nowo powstającym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

640 000 zł204 m² 3 137,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedaży kompleks budynków w Nadarzynie w pięknym miejscu przy lesie. Opis budynku: wiatrołap-6,48m Garderoba-2,35m Pokój dzienny-39,36m Kuchnia-12,07m Pom.gosp.-spiżarka-7,46m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Holendry Baranowskie

Holendry Baranowskie,mazowieckie

220 000 zł167 m² 1 317,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:11 m²

Dom 167 m2 w stanie surowym na działce o powierzchni 11,226 m2. Dom położony miejscowości Holendry Baranowskie w województwie mazowieckim, w powiecie grodziskim, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Aleja Kasztanowa

Kraków,małopolskie

2 650 000 zł300 m² 8 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Aphouse nieruchomości prezentuje przestronny dom jednorodzinny na sprzedaż, położony w prestiżowej dzielnicy Krakowa - Wola Justowska przy al. Kasztanowej. Opis nieruchomości: prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

430 000 zł130 m² 3 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:232 m²

Dom W zabudowie szeregowej W gorzowie wlkp. Dom parterowy w zabudowie szeregowej, położony w Gorzowie Wlkp. na osiedlu Zielona Dolina. Usytuowany w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Rosy

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł200 m² 4 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom w zabudowie bliźniaczej w rejonie rzeki Wilanówki i Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Dom o powierzchni 200 m² na działce o pow. 500 m². Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bugaj

Kraków,małopolskie

399 000 zł130 m² 3 069,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Krakowskie Nieruchomości polecają! Mamy na sprzedaż segment bliźniaka o powierzchni 128 m2 znajdujący się na 300 m2 działce, dom oddany do użytku w lipcu 2013 roku. Stan wybudowania- stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

500 000 zł136 m² 3 676,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedania nowy dom wolnostojący w Niepołomicach za cenę 500000zł. Budynek w stanie surowym, media podłączone. Położony na 10 ar. działce. Projekt domu Dom z charakterem .Pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Puchalskiego

Białystok,podlaskie

265 000 zł51 m² 5 196,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjne mieszkanie dwupoziomowe w zabudowie szeregowej na osiedlu Bagnówka. Powierzchnia użytkowa 51m2, poziom I- pokój dzienny z aneksem kuchennym, składzik, który może być zamieniony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

350 000 zł120 m² 2 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Segmenty o powierzchni użytkowej 120 m2 z działkami od 250m2 w Błoniu 33 km od W-wy. Dużą zaletą nieruchomości jest funkcjonalny rozkład pomieszczeń: trzy niezależne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

590 000 zł288 m² 2 048,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:692 m²

Uwaga!kupujący decydując się na tą nieruchomość nie płaci prowizji agencji.Sprzedający wystawia fakturę dzięki temu kupujący nie płaci podatku PCC 2%. Segmenty o powierzchni użytkowej 195 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

558 990 zł158 m² 3 537,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowoczesny, dom o powierzchni użytkowej 158m2 usytuowany na działce o powierzchni 1500m2. Położenie: 2 km na południe od Grodziska Mazowieckiego w powiecie Grodziskim. 42 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

590 000 zł50 m² 11 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 704 m²

Do sprzedaży mały domek o powierzchni 50m.kw.usytuowany na dziace mieszkaniowo leśnej w Grodzisku Mazowieckim. Budynek ten składa się z pokoju, kuchni i łazienki. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

680 000 zł178 m² 3 820,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Nowy, kilkuletni parterowy dom wybudowany wg projektu Studio Atrium gl 323.Zmodyfikowany, nieznacznie powiększony na działce 1001m2 Część dzienna domu składająca się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Polanów

Polanów,zachodniopomorskie

399 000 zł140 m² 2 854,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Malowniczo położona posiadłość idealna pod agroturystykę, stadninę koni. Położona 2 km od Polanowa, graniczy z czystą pstrągową rzeką Grabowa w otoczeniu lasów. Strefa chronionej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bukowo

Szczecin,zachodniopomorskie

480 000 zł158 m² 3 034,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Nowe osiedle w północnej części Szczecina - w dzielnicy Bukowo. W ofercie domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej, w standardzie deweloperskim. Cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

549 000 zł180 m² 3 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 088 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o pow.całkowitej 180m2(użytkowej 156m2) na działce 1088m2 w miejscowości Pradki,gm.Białe Błota. Parterowy z poddaszem użytkowym wybudowany na bazie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij