dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 323 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 323 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Ługi Ujskie

Ługi Ujskie,wielkopolskie

390 000 zł98 m² 3 979,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 191 m²

Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący w Ługach Ujskich. Dom jest położony kilkadziesiąt metrów od lasu, dojazd z Ługów Ujskich do Piły zajmuje 15 minut. Powierzchnia użytkowa domu 98,00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wąska

Łazy,mazowieckie

699 000 zł160 m² 4 368,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:986 m²

Szanowni Państwo polecam bardzo przytulny i klimatyczny dom w Łazach(okolice Magdalenki). Budynek z 2010 r położony na pięknie zagospodarowanej działce o pow 986 m. Uliczka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kliniska Wielkie

Kliniska Wielkie,zachodniopomorskie

1 590 000 zł392 m² 4 056,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 639 m²

Przedmiotem oferty jest parterowy dom wolnostojący z użytkowym poddaszem położony w miejscowości Kliniska Wielkie. Niewątpliwym atutem oferty jest lokalizacja, zamknięta uliczka, co znacznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zalesie Górne

Zalesie Górne,mazowieckie

2 100 000 zł180 m² 11 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 847 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Sprzedam piękną działkę w centrum Zalesia Górnego o powierzchni 2847 m2 z domen ( 180 m2 ), do remontu lub rozbiórki. Działka ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Halemba

Ruda Śląska,śląskie

430 000 zł220 m² 1 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:497 m²

0% pr0wizji! nowa cena! Do sprzedaży dom jednorodzinny o powierzchni około 220m2 w Rudzie Śląskiej- centrum Halemby, na osiedlu domków jednorodzinnych. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Owczarnia

Owczarnia,mazowieckie

1 450 000 zł210 m² 6 904,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Nowy dom o powierzchni 210 m.kw. posadowiony na działce o pow. 900 m.kw. zbudowany z materiałów najwyższej jakości z dbałością o szczegóły wykończenia. budynek wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Uniszowice

Uniszowice,lubelskie

920 000 zł225 m² 4 088,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 540 m²

Dom o powierzchni całkowitej 225 mkw w stanie do wprowadzenia. Bardzo wysoki standard wykończenia! dom-wykańczany w 2011r. sciany 3 warstwowe-poroterm /wełna/ poroterm -na dole powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

560 000 zł106 m² 5 283,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedania dom parterowy wybudowany w 2002 roku, na działkach Św. Józefa. Dom składa się z salonu, czterech sypialni, kuchni, łazienki i przedpokoju. Doskonała lokalizacja. pomimo ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żaglowa

Gdynia,pomorskie

239 900 zł81 m² 2 961,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Uwaga - - - okazja! - uwaga - najniższa cena! - gdynia zachód - największa I najdynamiczniej rozwijająca się dzielnica gdyni, trójmiasta Z B. Dobrą komunikacją - Atrakcyjnie położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Dźbów

Częstochowa,śląskie

690 000 zł294 m² 2 346,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 388 m²

Opis oferty Nowoczesny , nowy dom na dużej działce. Pomieszczenia na parterze : Przestronny hol z którego prowadzą schody do części mieszkalnej na poddaszu. Z holu na parterze jest wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

280 000 zł80 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość w Borzyminie gm. Rypin, nad Jeziorem Czarownica, w skład której wchodzi budynek mieszkalny, dwukondygnacyjny o powierzchni 80m2 i działka o pow. 2070m2. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

778 000 zł151 m² 5 152,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Inwestycja w trakcie realizacji, część nieruchomości już do odbioru (zakończenie 2009-2010, 3 etapy). Osiedle 14 budynków w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

590 000 zł125 m² 4 720 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

- zapraszam na bezpłatną prezentację! - zadzwoń - piotr strzelczyk - ok. Drogosławieckiej Do sprzedania atrakcyjny dom bliźniak (dwu rodzinny) posadowiony na działce o powierzchni 509 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Aleksandria

Aleksandria,śląskie

399 000 zł177 m² 2 254,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 224 m²

Możliwość zakupu mieszkania w rozliczeniu! opis oferty : Dom położony w bardzo spokojnej okolicy. W sąsiedztwie kilka domów. Ładna , szeroka działka zalesiona działka. Do szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

2 050 000 zł344 m² 5 959,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Piękny nowo-wybudowany dom w Wilanowie. Na parterze zaprojektowano duży salon połączony z holem i aneksem jadalnym. Salon posiada piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czeladź

Czeladź,śląskie

275 000 zł110 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Proponujemy do sprzedaży atrakcyjnie zlokalizowaną nieruchomość , położoną w Czeladzi, w zacisznym miejscu, z daleka od codziennego zgiełku. Piętrowy budynek z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

1 690 000 zł370 m² 4 567,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:445 m²

Racławicka, borek- dom idealny na firmę lub doskonała inwestycja! Propozycja

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chojna

Chojna,zachodniopomorskie

730 000 zł180 m² 4 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowa super cena; polecam Państwu pięknie zaaranżowany dom wolnostojący posadowiony na morenowym wzniesieniu w jednej z podchojeńskich miejscowości. Budynek jednokondygnacyjny po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szubin

Szubin,kujawsko-pomorskie

220 000 zł217 m² 1 013,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:291 m²

Oferta licencjonowanego pośrednika gwarancją bezpiecznej transakcji! dom mieszkalny W szubinie. Sprzedam lub zamienię na mieszkanie około 40 M kw. w szubinie, żninie lub okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kaleń

Kaleń,mazowieckie

669 000 zł160 m² 4 181,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Jasny, funkcjonalny dom zbudowany 2012 roku wykończony pod klucz i gotowy do zamieszkania. Pokój dzienny z aneksem kuchennym to ok.60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaworzno

Jaworzno,śląskie

470 000 zł130 m² 3 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom po gruntownym remoncie, zadbany, z wyposażeniem. Dom znajduje się w osiedlu domów jednorodzinnych. Jest to budynek piętrowy, w całości podpiwniczony, z osobną klatką schodową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Marki

Marki,mazowieckie

790 000 zł160 m² 4 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:531 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Bardzo ładnie położony dom jednorodzinny, na ulicy brak ruchu przejazdowego, tylko ruch lokalny. Ulica oświetlona. Parter: salon z kominkiem +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

660 000 zł230 m² 2 869,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:737 m²

Budynek o pow. 184 m wykonany w technologii tradycyjnej, pokryty dachówką firmy Koramic. Stolarka okienna wysokiej jakości. Położenie w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pszczyna

Pszczyna,śląskie

370 000 zł208 m² 1 781,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:311 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej o pow. użyt. 137,8 m2 (pow.całk. 207,69 m2) do którego przynależy działka o pow. 311 m2. Budynek piętrowy, w pełni podpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

1 893 000 zł400 m² 4 732,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:600 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dwie połówki bliźniaka każda o powierzchni ok 200m2. Najlepsza oferta dla dużej rodziny, która chce mieszkac razem ale osobno bo pod takim katem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym otwartym Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

660 000 zł330 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 550 m²

Do sprzedania w Zabierzowie dom składający się z 2 segmentów połączonych garażami na działce o pow. 15,5 ara. Domy są wybudowane wg. projektu alga/ce firmy Styl. Każdy z domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Siostrzana

Kraków,małopolskie

720 000 zł148 m² 4 864,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:462 m²

NA sprzedaż piękny 5 pokojowy dom blisko centrum. Opis inwestycji Mamy przyjemność zaoferować na sprzedaż dom o powierzchni 148m2. Dom znajduje się na 4,62 ar działce i składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

2 346 000 zł500 m² 4 692 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 175 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom dwupoziomowy, bardzo funkcjonalny, oszczędny w eksploatacji. Grube mury z dobrą izolacją. Dom gotowy do zamieszkania. Posiada dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Francuska

Leszno,wielkopolskie

279 000 zł75 m² 3 720 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Atrakcyjny segment mieszkalny w zabudowie szeregowej z udziałem w gruncie (działce stanowiącej ogródek). Niewątpliwą zaletą oferty jest spokojna i cicha okolica. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

550 000 zł220 m² 2 376,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:281 m²

Urokliwie połozona nieruchomość na cichym i spokojnym osiedlu Wiśniowy Sad.Do sprzedaży proponujemy dwukondygnacyjny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 183m2 .Na uwagę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

730 000 zł177 m² 4 124,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolnostojący na działce 907m. wybudowany w 1994 roku. Bardzo dobrze położony pod względem komunikacyjnym. Parter: salon , kuchnia z jadalnią , holl, duża łązienka , spiżarka , schody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Chabrów

Opole,opolskie

600 000 zł170 m² 3 529,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:787 m²

Do sprzedaży dom wolno stojący o powierzchni ok.170m2, po generalnym remoncie, działka o powierzchni 787 m2, Opole Chabry OFERTA BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO. Oferujemy do sprzedaży dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Lisiniec

Częstochowa,śląskie

390 000 zł230 m² 1 695,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:212 m²

Opis oferty dom typu bliżniak W niekonwencjonalnej zabudowie W dobrej dzielnicy W bardzo dobrej lokalizacji- spokojna, zielona ulica zabudowna domami jednorodzinnym. W niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Orłowo

Gdynia,pomorskie

5 990 000 zł560 m² 10 696,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

- wynagrodzenie biura pokrywa wyłącznie sprzedający - - luksusowy, wyjątkowy dom w stylu klasycznym, z niepowtarzalnym ogrodem,położony w kameralnej i komfortowej, nadmorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kobiałka

Warszawa,mazowieckie

625 000 zł185 m² 3 378,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Energooszczędne domy w zabudowie bliźniaczej z garażem na pograniczu Białołęki i gminy Nieporęt. Blisko nowej szkoły i gimnazjum przy ul. Kobiałka. Bez prowizji od kupującego!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

1 490 000 zł249 m² 5 983,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Pięknie wykończony dom parterowy z jasnym, wysokim stylowo zaprojektowanym poddaszem użytkowym. W bryle budynku jest garaż jednostanowiskowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Janki

Janki,mazowieckie

1 050 000 zł147 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 180 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem - 16 km od centrum Warszawy. Dom usytuowany jest w pieknym leśnym terenie - wyjatkowe miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jeżówka

Jeżówka,mazowieckie

225 000 zł80 m² 223,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Dom całoroczny o pow. ok. 60 m2 położony w urokliwej, cichej okolicy wśród zabudowy domów jednorodzinnych. Bardzo dobry stan techniczny nieruchomości- remont przeprowadzony w 2011,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zwycięstwa

Koszalin,zachodniopomorskie

730 000 zł186 m² 3 924,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bezpośrednia.Nieruchomość składa się z części mieszkalnej - wyjątkowego domu zbudowanego według indywidualnego projektu, przepięknie położonego na górce, tuż przy ścianie lasu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Milanówek

Milanówek,mazowieckie

900 000 zł238 m² 3 781,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 180 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Przedwojenna willa z ciekawą architekturą w zabytkowej części Milanówka. Częściowo podpiwniczona, z nieużytkowym poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Józefów

Józefów,mazowieckie

2 650 000 zł600 m² 4 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Dom o pow. całkowitej ok.600m, dzialka pięknie zagospodarowana 2400m, ogrodzenie metalowe, 2 bramy na pilota, 2 garażepo 36m, na parterze rolety elektryczne, alarm dom wykończony w wysokim.