dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 310 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Łazy

Łazy,mazowieckie

1 890 000 zł380 m² 4 973,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Szanowni Państwo polecam piękny, duży i elegancki dom w Łazach.~ Atutem jest atrakcyjna i dobrze zagospodarowana działka o pow 1800 m.Dom ma wygodny układ i jest przepełniony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Torfowa

Sosnowiec,śląskie

385 000 zł154 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:210 m²

Oferujemy do sprzedaży domy w zabudowie szeregowej zlokalizowane Sosnowcu na Pogoni ok. ul. Torfowej/plonów w sąsiedztwie osiedla domów jednorodzinnych. Osiedle w odległości ok. 1 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rosanów

Rosanów,łódzkie

250 000 zł120 m² 2 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

| oferujemy do sprzedaży nowy dom całoroczny- stan do wykończenia. Dom zlokalizowany jest w atrakcyjnym miejscu Rosanowa - ulica rezydencji, na częściowo zalesionej, ogrodzonej, 2000 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł220 m² 2 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

W dobrej lokalizacji blisko trasy warszawskiej po wschodniej części Psiego Pola w spokojnym miejscu w cichej asfaltowej uliczce wolnostojący dom z garażem o pow 220m2 użytkowej 160m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chełmiec

Chełmiec,małopolskie

450 000 zł188 m² 2 393,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Sprzedaż domu, jednorodzinnego, wolnostojącego, piętrowego o pow. użytkowej 188m2 .Do budynku został dobudowany garaż murowany o pow. ok. 25m2. Dom położony na działce o pow. 6 arów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szczecińska

Koszalin,zachodniopomorskie

1 500 000 zł487 m² 3 080,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Luksusowy, nowy dom dla wymagającego klienta gotowy do zamieszkania od zaraz. Przestronne wnętrza, materiały i urządzenia najwyższej jakości dostępne na rynku. Skrajny dom szeregowy, całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brańszczyk

Brańszczyk,mazowieckie

139 000 zł60 m² 2 316,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Dom murowany całoroczny do zamieszkania o powierzchni użytkowej ok 60m - 2pokoje oddzielne , kuchnia widna , łazienka z wanną, przedpokój, sień , weranda zadaszona , pomieszczenie gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Siedleczek

Siedleczek,wielkopolskie

424 000 zł113 m² 3 752,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 045 m²

Nowy dom - energooszczędny - cechujący się dobrą izolacją cieplną, zredukowanymi mostkami cieplnymi , szczelnością i kontrolowaną wentylacją - ogrzewanie roczne domu to koszt 3-5 razy mniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zdobywców Wału Pomorskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

398 000 zł369 m² 1 078,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolno stojący, os. Rokosowo, ul. Zdobywców Wału Pomorskiego. Oferta bezpośrednia, kupujący nie ponosi kosztów prowizji. Dom wolno stojący w stanie surowym otwartym położony przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Międzyrzecze

Międzyrzecze,śląskie

690 000 zł402 m² 1 716,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 776 m²

Nowa niższa cena oferta sprzedaży dwóch domów W zabudowie bliźniaczej sprzedaż tylko W całości - cena 690.000 zł MIĘDZYRZECZE, GMINA BOJSZOWY Oferta dotyczy sprzedaży dwóch domów w

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kłomnice

Kłomnice,śląskie

390 000 zł300 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom jednorodzinny.KŁOMNICE.Salon z wyjściem na taras. Nowa niższa cena. Możliwa zamiana na mieszkanaie. Ładnie położony dom przy spokojnej ulicy ,zadbany w dobrym stanie technicznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

460 000 zł143 m² 3 216,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:180 m²

sprzedaż , Bliźniak stan surowy zamknięty, gm. Zabierzów, rząska do sprzedania (bliźniak z garażem) w stanie deweloperskim. Wszystkie media rozprowadzone, kanalizacja miejska. Dom gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chotomów

Chotomów,mazowieckie

920 000 zł220 m² 4 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 024 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Do sprzedania dom jednorodzinny położony w centrum Chotomowia, w otoczeniu niskiej zabudowy, po remoncie przeprowadzonym w 2008 r. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

474 000 zł114 m² 4 165,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:124 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Nowa inwestycja w centrum Góry Kalwarii. Zespół domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Doskonała lokalizacja w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Stokrotek

Koszalin,zachodniopomorskie

690 000 zł270 m² 2 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bezpośrednia wynagrodzenie pośrednika ponosi sprzedający! Komfortowy dom położony w centralnej części Raduszki. Z jednej strony domu sąsiedztwo domów jednorodzinnych, natomiast od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kaleń

Kaleń,mazowieckie

480 000 zł197 m² 2 436,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:900 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 106m/kw usytuowany na działce o powierzchni 900m/kw w Kaleniu w gminie Żabia Wola. Parter:przedsionek,korytarz, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Prażmów

Prażmów,mazowieckie

927 000 zł160 m² 5 793,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom wolnostojący w okolicach Zalesia Górnego. Piękna spokojna okolica w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Dużo przestrzeni, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

990 000 zł170 m² 5 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wrocław - Krzyki - do sprzedania duży dom jednorodzinny (170m2) z pięknym ogrodem (działka 800m2) Prestiżowa i dogodna lokalizacja. W bezpośrednim sąsiedztwie niska zabudowa jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Nowa Wieś Królewska

Opole,opolskie

328 000 zł116 m² 2 827,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 075 m²

Oferujemy na sprzedaż dom po generalnym remoncie o pow. 116m2 Opole, nowa Wieś Królewska Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie bliżniaczej, parterowy z użytkowym poddaszem o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

919 000 zł220 m² 4 182,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:534 m²

Polecam na sprzedaż dom plus obiekt do prowadzenia każdego rodzaju działalności gospodarczej, np warsztat, handel, produkcja. Znakomita lokalizacja, łatwy dojazd do miasta, w pobliżu komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

1 390 000 zł300 m² 4 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:818 m²

Śliczny skrajny segment o powierzchni 300m2 przy asfaltowej drodze w zielonej cichej dzielnicy Sulejówka - Woli Grzybowskiej. Budynek jest dwupiętrowy, podpiwniczony i posiada wszelkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zielona

Zielona Góra,lubuskie

395 000 zł92 m² 4 293,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom w zabudowie szeregowej o pow. 92m2 w Zielonej Górze na os. Bajkowym. Szereg środkowy, posadowiony na działce 26m2,. Rozkład pomieszczeń mieszkalnych: parter * duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Konopiska

Konopiska,śląskie

450 000 zł280 m² 1 607,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

Opis ofert Dom jednorodzinny z dużą działką. Budynek parterowy z rozległym poddaszem. Na dole wiatrołap, holl, kuchnia połączona z jadalnią oraz salonem( jadalni wyjście na taras),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

2 800 000 zł300 m² 9 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 514 m²

Polecam na sprzedaż atrakcyjną willę w samym sercu Starego Anina. Dom podpiwniczony o powierzchni 300 m2 złożony z 5 pokoi na działce 1500 m2. Garaż na 2 samochody. Cisza i spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Urzut

Urzut,mazowieckie

595 000 zł180 m² 3 305,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący w miejscowości Urzut gmina Nadarzyn,usytuowany na działce o powierzchni 1000m/kw. Parter:przedsionek,pomieszczenie gospodarcze,korytarz,pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brwilno Dolne

Brwilno Dolne,mazowieckie

135 000 zł56 m² 2 410,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:532 m²

Zapraszam do kupna domku letniskowego 56 metrowego, położonego w Brwilnie w odległości około 800 metrów od jeziora.Dom sąsiaduje z domami zarówno całorocznymi jaki i sezonowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czosnów

Czosnów,mazowieckie

750 000 zł352 m² 2 130,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:837 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Całkowita powierzchnia domu - 352m2, powierzchnia użytkowa - 164,3m2, działka 837m2 Garaż jednostanowiskowy 19m2 w bryle budynku. Parter: salon 24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

730 000 zł160 m² 4 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Komfortowy, parterowy, nowocześnie zaaranżowany, wybudowany i wykończony materiałami wysokiej jakości dom wolnostojący w Łochowie. Dom wybudowany jest z suporeksu, ocieplony styropianem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kochanowskiego

Zebrzydowice,śląskie

220 000 zł140 m² 1 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom w Zebrzydowicach przy ul.Jana Kochanowskiego zlokalizowany na działce o pow.ok. 500mkw. Dom został rozbudowany w latach 90. i posiada powierzchnię około 140mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

1 190 000 zł305 m² 3 901,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:556 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Bardzo okazały dom - willa, zbudowany z cegły, wykończony wysokiej jakości tynkiem akrylowym, okna plastikowe, drzwi wejściowe antywłamaniowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tatów

Tatów,zachodniopomorskie

720 000 zł167 m² 4 321,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta 0% prowizji - wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający! Nowoczesny dom wolno stojący z 2008. Położony w pięknej miejscowości bardzo blisko lasu w pobliżu nowe domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Biała Wielka

Biała Wielka,śląskie

530 000 zł240 m² 2 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:15 000 m²