dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 319 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 319 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, Piastów

Sosnowiec,śląskie

690 000 zł252 m² 2 738,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolnostojący w zielonej części Sosnowca, dzielnicy Piastów. Nieruchomość składa się z części mieszkalnej oraz przeznaczonej pod działalność handlowo- usługową. Dom położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Czermno

Czermno,mazowieckie

2 200 000 zł320 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:8 400 m²

Posiadam do sprzedaży gospodarstwo rolne 12 hektarowe z domem mieszkalnym i zabudowaniami przystosowanymi do różnorakiej produkcji zwierzęcej i roślinnej. Ziemia w większości klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

400 000 zł200 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do sprzedania dom wolnostojący w cichej i spokojnej okolicy. W odległości 800m znajdują się dwa markiety - Biedronka, tesco oraz Szkoła Podstawowa i Przedszkole. Obok domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Zosinek

Legnica,dolnośląskie

510 000 zł110 m² 4 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:727 m²

Do sprzedaży mały zabytkowy dom w Legnicy o powierzchni ok. 110 mkw. na działce 727 mkw. Podpiwniczony, z poddaszem użytkowym. W budynku znajduje się 6 pokoi z łazienkami (po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

2 591 000 zł350 m² 7 402,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:358 m²

Nieruchomość mieszkalno-usługowa położona w jednej z bardziej prestiżowych dzielnic Szczecina - Gumieńce. Lokal mieszkalny jest do wykończenia, usługowy zaś do odświeżenia. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Irysów

Koszalin,zachodniopomorskie

389 000 zł148 m² 2 624,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolnostojący położony na spokojnym osiedlu Koszalina. Powierzchnia całkowita 148,2 m2 w której skład wchodzą: 1) parter : ( salon 34,4 m2 ); kuchnia ( 9,1 m2 ); wc ( 1,8 m2 ); pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Czeladź

Czeladź,śląskie

640 000 zł160 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Z dala od ruchliwych ulic, a blisko do pełnej infrastruktury (szkoła, przedszkole, sklepy, markety) do sprzedaży dom W czeladzi dzielnica: piaski powierzchnia domu ok. 160m2 powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Iłów

Iłów,mazowieckie

330 000 zł160 m² 2 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Posiadamy do sprzedaży atrakcyjny dom o powierzchni użytkowej 100m 2 plus piwnica i poddasze, położony w malowniczej miejscowości, na dużej, ogrodzonej działce. W bezpośredniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

917 000 zł230 m² 3 986,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Droga dojazdowa utwardzona, ogrodzenie murowaneopis Dom posiada instalację m.in CO , PODŁOGOWEGO(kuchnia, jadalnia, 3 łazienki, 2 przedpokoje , pralnia).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Różana

Duchnów,mazowieckie

195 000 zł47 m² 4 175,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 219 m²

Działka budowlana wraz z domem w otoczeniu naturalnego zadrzewienia o powierzchni 1219m2, ogrodzona siatką. -Domek wypoczynkowy drewniany, częściowo podpiwniczony o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

549 000 zł220 m² 2 495,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:740 m²

Cena domu jest do negocjacji Sprzedam zadbany, dwupiętrowy dom o pow.260m2 , a powierzchni mieszkalnej 160 m2 (działka 654m2), położony w Szczawnie-Zdrój. Dom ma ogromne możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jacków

Jacków,lubelskie

250 000 zł200 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom w stanie surowym otwartym położony na działce około 1200 m2.CENA DO NEGOCJACJI. Kupujacy nie płaci prowizji Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

564 000 zł200 m² 2 820 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom o niebanalnej architekturze położony 2 km od trasy Katowickiej, 20 km od Janek, w kierunku Żabiej Woli. . Bardzo ładna działka przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

517 000 zł140 m² 3 692,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom w zabudowie bliźniaczej. Po remoncie - remont domu zakończony w 2005. Ocieplenie - styropian, elewacja - siding, dach - gont bitumiczny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

2 590 000 zł477 m² 5 429,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 559 m²

Ekskluzywny dom wolnostojący po generalnym remoncie wnętrza w 2007 r. oraz wymianie dachu i nowej elewacji w 2012 r. Rezydencja została wybudowana w technologii tradycyjnej (cegła),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 000 000 zł200 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:644 m²

Nieruchomość idealna dla osób chcących połączyć funkcję mieszkalną oraz działalności gospodarczej razem. Dom: - pow. użytkowa 200m2 (w tym garaż 22m2), - ocieplony styropianem, - dach wyłożony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

355 000 zł164 m² 2 164,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

| b.N. Willa. Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej położony na osiedlu domków jednorodzinnych w dzielnicy Rusinowa. Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym, nie wymaga żadnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wyczerpy-Aniołów

Częstochowa,śląskie

410 000 zł270 m² 1 518,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:900 m²

Do sprzedazy dom jednorodzinny z budynkiem handlowym w dzielnicy Wyczerpy.Nieruchomosc posiada;na pietrze dwa pokoje,kuchnia,przedpokój i łazienka,na parterze ok.130 m2 miesci sie sklep.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kobylanka

Kobylanka,zachodniopomorskie

495 000 zł192 m² 2 574,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:657 m²

Przedmiotem oferty jest nowoczesny, energooszczędny dom wolnostojący usytuowany na kameralnym zamkniętym osiedlu w miejscowości Kobylanka. Kobylanka jest bardzo atrakcyjną miejscowością pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

1 190 000 zł154 m² 7 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 414 m²

Dom podpiwniczony o pow 102 m kw., 5 izb, podzielony na 2 części; poddasze nie wykończone. Częściowo oddany do użytkowania. Na na parterze pcv, dach papa. na podłogach szlichta. Media: woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

545 000 zł250 m² 2 180 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:381 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący położony przy cichej i spokojnej ulicy w Gryfinie w otoczeniu innej zabudowy jednorodzinnej. Dom posadowiony na działce o powierzchni 381 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kamienna

Zabierzów,małopolskie

672 675 zł127 m² 5 311,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:408 m²

NA sprzedaż dom W zabierzowie opis domu: na parterze znajduje się pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym, gabinet oraz łazienka. Piętro oferuje Państwu dwie sypialnie, garderobę oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

1 190 000 zł535 m² 2 224,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:515 m²

Dom wolno stojący dobrze wyposażony i utrzymany. Dwa niezależne wejścia i wjazdy pozwalają na swobodne prowadzenie działalności gospodarczej i komfortowe mieszkanie. Parter: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stara Miłosna

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł409 m² 2 442,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:897 m²

Super cena okazja proponuję do kupna nowy 5 Letni dom jednorodzinny parterowy z mieszkalnym poddaszem położony na dużej zagospodarowanej działce .Dom budowany "dla siebie" ze szczególną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 295 000 zł230 m² 5 630,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Urokliwy parterowy dom na działce 34m x 36m. Parter: salon 30m2 z miejscem na kominek, jadalnia ok. 12m2, kuchnia 14m2, pokój 30m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Tysiąclecie

Częstochowa,śląskie

369 000 zł130 m² 2 838,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 130m2 znajdujący się na działce 200m2. Dom wybudowany z materiałów wysokiej jakości w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

1 330 000 zł250 m² 5 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom jednorodzinny, parterowy z użytkowym poddaszem na działce o powierzchni 2200 m2. Parter: hol, kuchnia, jadalnia, salon, łazienka, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kobiałka

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł270 m² 2 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:630 m²

Warszawa-Białołęka ul. Kobiałka okolica nowej szkoły. Bliźniak w stanie deweloperskimi. Powierzchnia całkowita domu 270 m2. Pow. działki 630m2. Na parterze; salon połączony z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Smolec

Smolec,dolnośląskie

695 000 zł150 m² 4 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:512 m²

Kup mieszkanie z nami, a dodatkowo otrzymasz: - darmowe ubezpieczenie zakupionej nieruchomości* - Dożywotnią kartę rabatową- rabat do 50% w 700 sklepach na wyposażenie mieszkania* *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Paderewskiego

Sopot,pomorskie

1 590 000 zł146 m² 10 883 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:464 m²

Dom: dom w zabudowie bliźniaczej, dwukondygnacyjny, podpiwniczony, o powierzchni 146,10m2. Ekspozycja południowa. Przyziemie użytkowe: ( 62,30m2) na który składa się garaż (25m2) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bielany

Warszawa,mazowieckie

2 400 000 zł390 m² 6 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:800 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Ładny, solidny dom, w zabudowie bliźniaczej, obłożony cegłą klinkierową. Całkowicie podpiwniczony, z garażem na dwa samochody,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

1 300 000 zł250 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Na działce o powierzchni 1020 m.kw. posadowiony jest wolno stojący dom o powierzchni około 250 m.kw. Budynek po generalnym remoncie- zrobiono praktycznie wszystko nowe ( z wyjątkiem ścian.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kicko

Kicko,zachodniopomorskie

410 000 zł101 m² 4 059,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 447 m²

Oferta sprzedaż jest nowy dom wolnostojący z 2015 roku. Dom parterowy, znajdujący się w odległości 10 km od Stargardu Szczecińskiego, położony w pięknej, zielonej okolicy, nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Turka

Turka,lubelskie

765 000 zł210 m² 3 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Dom o powierzchni całkowitej 210 mkw w zabudowie bliźniaczej w stanie do wprowadzenia. Piętrowy dom mieszkalny w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Turka. Piwnica : Pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Malarzy

Zielona Góra,lubuskie

570 000 zł200 m² 2 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom W zabudowie szeregowej, os. Malarzy Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o pow. użytkowej 145m2, położony na działce o pow. 400m2, na os. Malarzy w Zielonej Górze. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

850 000 zł310 m² 2 741,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży dwóch domów wolno-stojących w pięknej i spokojnej okolicy we wsi Sąsieczno. Działka na której mieszczą się domy znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Horaka

Kraków,małopolskie

900 000 zł180 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:415 m²

sprzedaż , Bliźniak do remontu, jugowice, cicha i spokojna ulica, wokoło zabudowa jednorodzinna, budynek z lat osiemdziesiątych, może być dwurodzinny, architektura typ klocek z balkonami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bartoszówka

Bartoszówka,mazowieckie

749 000 zł176 m² 4 255,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 215 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Niebanalny parterowy dom o pow. 176 mkw, 35 km od centrum Warszawy, połączenie busem do Warszawy-Okęcie. Wtopiony w przyrodę okolic rezerwatu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Czeladź

Czeladź,śląskie

500 000 zł180 m² 2 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Tel. DO sprzedaży dom W czeladzi powierzchnia domu ok. 180m2 powierzchnia działki ok. 1400m2 dom ocieplony parter: salon O powierzchni ponad 30m2 Z wyjściem na taras W ogrodzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Głębokie

Szczecin,zachodniopomorskie

1 190 000 zł260 m² 4 576,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Polecam do sprzedaży dom położony w magicznym miejscu osiedla Głębokie na pięknej dużej działce-1052m2 która stanowi prawdziwą rzadkość w tym rejonie. Dom 4 kondygnacyjny z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wrzosowiak

Częstochowa,śląskie

390 000 zł160 m² 2 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Opis oferty Pomieszczenia w piwnicy : kotłownia Pomieszczenia na parterze : ganek,olbrzymi hol sypialnia, salon częściowo połączony z kuchnią, łazienka strych : nie wykończony Garaż ma pow.