dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 310 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Ehrenberga

Kraków,małopolskie

540 000 zł150 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:200 m²

Okazja!sprzedaż, ulica ehrenberga. Bliźniak do zamieszkania, + budynek biurowy. Azory, okolica ulicy Radzikowskiego. Przecznica z ulicy Radzikowskiego. Dom w cenie mieszkania.Bardzo dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

205 000 zł155 m² 1 324,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam dom jednorodzinny w stanie surowym, otwartym, parterowy z poddaszem użytkowym w miejscowości Jajkowo, gmina Brzozie, powiat brodnicki o pow. użytkowej 154,79 m2 na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Osów

Szczecin,zachodniopomorskie

689 000 zł141 m² 4 886,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:393 m²

Nieruchomość zlokalizowana jest miedzy Warszewem a Osowem, wokół nowe osiedla domów jednorodzinnych. Bliskość Gubałówki oraz Puszczy Wkrzańskiej, pozwala cieszyć się urokami naszego miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Olsztyn

Olsztyn,śląskie

379 000 zł170 m² 2 229,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Tylko U nas dom na jurze krakowsko-częstochowskiej w okolicach Olsztyna. Do sprzedaży dom wolnostojacy, jednorodzinny o pow.170 m2 na działce 1000m2.z ok.2000r.Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Halemba

Ruda Śląska,śląskie

300 000 zł108 m² 2 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Nowe osiedle domów szeregowych w Rudzie Śląskiej Halembie - Nowym Świecie! Osiedle w doskonałej lokalizacji - dzięki autostradzie A4 rewelacyjny dojazd do całej aglomeracji. Na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mieroszów

Mieroszów,dolnośląskie

180 000 zł200 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 294 m²

| b.N.WILLA. Malownicza lokalizacja, duża działka, okazyjna nowa cena - do negocjacji! Oferta sprzedaży malowniczo położonego domu wolnostojącego położonego w okolicy miejscowości Mieroszów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

1 350 000 zł160 m² 8 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom w technologii tradycyjnej, ocieplony systemem Baumit Oupen o doskonałej izolacji termicznej i paraprzepuszczalności. Elewacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

860 000 zł170 m² 5 058,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:675 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Budynek według projektu "willa Klaudia" usytuowany jest w samym centrum Józefowa. Bliźniak dla 2 rodzin 4-5-osobowych usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marki

Marki,mazowieckie

880 000 zł236 m² 3 728,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:462 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Połowa bliźniaka położona w pięknej okolicy, która zapewnia ciszę, spokój i szybki dojazd do Warszawy. Patrer - 74m2: kuchnia, jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zielona

Zielona Góra,lubuskie

580 000 zł200 m² 2 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolnostojący z lat 70, typu kostka, położony na działce o powierzchni 939m2 w Zielonej Górze. Dom w całości podpiwniczony, piętrowy, z garażem w bryle, ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

795 000 zł206 m² 3 859,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Polecam na sprzedaż wyjątkowy, przestronny parterowy dom na dużej działce w spokojnej części prawobrzeżnej miasta. Łatwy dojazd do centrum. W pobliżu komunikacja, sklepy, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Misiągiewicza

Przeworsk,podkarpackie

470 000 zł170 m² 2 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:601 m²

sprzedam dom w centrum Przeworska może być przeznaczony na prowadzenie działalności gospodarczej

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Karczowiska

Karczowiska,dolnośląskie

550 000 zł208 m² 2 644,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:919 m²

Dom wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym (projekt judyta), o powierzchni użytkowej 171 m2, zlokalizowany w Karczowiskach, gm. Lubin. Na parterze zaprojektowano część dzienną tj,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Maszewo

Maszewo,zachodniopomorskie

130 000 zł209 m² 622,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 291 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka w miejscowości Maszewo (gmina Goleniów). Nieruchomość o powierzchni 209m2, położona jest na dużej działce o powierzchni 1291m2, z pomieszczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnawka Druga

Tarnawka Druga,lubelskie

230 000 zł230 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Zakup bez prowizji! Dom piętrowy położony w gminie Zakrzew, 4 km od Wysokiego, 45 km od Lublina., Wolnostojący, murowany na działce 1300 mkw. Na działce znajduje się też duży garaż na trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jaśminowa

Koszalin,zachodniopomorskie

590 000 zł220 m² 2 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bezpośrednia - koszty pośrednictwa ponosi sprzedający Dwukondygnacyjny dom położony na w pełni zagospodarowanej działce o powierzchni 1492 m2. Dom w pełni podpiwniczony, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Częstochowa

Częstochowa,śląskie

850 000 zł400 m² 2 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 771 m²

Zmodernizowany w 2007 roku, wykończony wysokiej jakości materiałami piętrowy dom z poddaszem użytkowym. Na posesji zlokalizowane są pomieszczenia komercyjne - magazynowe i warsztatowe ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Jędrzychów

Zielona Góra,lubuskie

400 000 zł110 m² 3 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:670 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony na Jędrzychowie. Dom piętrowy, z lat 70-tych, podpiwniczony, usytuowany na ładnie zagospodarowanej działce o powierzchni 590m2. Powierzchnia domu wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Trzebież

Trzebież,zachodniopomorskie

360 000 zł100 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Dom w Trzebieży do generalnego remontu. Bardzo cicha i spokojna okolica, 15 minut piechotą do plaży i terenów rekreacyjnych nad Zalewem Szczecińskim. Blisko do przystanków komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

820 000 zł340 m² 2 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:70 000 m²

Gospodarstwo rolne o powierzchni 7ha (grunty orne - II i V) położone w cichej i spokojnej okolicy w miejscowości Cieszyków. W skład gospodarstwa wchodzą : 1.Dwupiętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

1 750 000 zł242 m² 7 231,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Segment środkowy między ul.Sobieskiego a ul. Królowej Marysieńki po kapitalnym remoncie w 2007r. Parter: garderoba, garaż, pralnia, pom.gosp. I poziom: kuchnia otwarta, salon / razem 58m/,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ząbkowska

Marki,mazowieckie

1 020 000 zł165 m² 6 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Ciekawy dom, wolnostojący, ładnie zaaranżowany. Na dużej 1000m działce. Składa się z 5pokoi,dwóch łazienek,przedsionka, garażu, garderoby.Ogrzewanie na gaz energooszczędne (małe rachunki za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Parkowa

Włocławek,kujawsko-pomorskie

795 000 zł390 m² 2 038,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:7 100 m²

Duży dom (ok 390 m. kw. powierzchni całkowitej,ok 340 m.kw. pow. mieszkalnej) stylizowany na szlachecki dworek, na bardzo dużej działce, o powierzchni zbliżonej do kwadratu. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

360 000 zł200 m² 1 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom wolnostojący w zielonej cichej części Konradowa. dom podpiwniczony w połowie, parter - 3 pokoje, kuchnia,łazienka z wc, i piętro 2 pokoje, 4 pomieszczenia gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Parkowa

Wieniec,kujawsko-pomorskie

795 000 zł390 m² 2 038,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:7 100 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

559 000 zł182 m² 3 079,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedania 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni 181,5m/2 na działce 800m/2 Projekt domu jest bardzo funkcjonalny z podziałem na część dzienną parter i nocną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Rembertów

Warszawa,mazowieckie

953 000 zł200 m² 4 765 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom położony w pięknej okolicy, blisko Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, w cichej i spokojnej okolicy, w otoczeniu domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Częstochowa

Częstochowa,śląskie

300 000 zł240 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:6 626 m²

Dom 2 rodzinny z osobnym wejściem do każdej części na dużej (6626m.kw) o szerokości ok. 40m.Ogrodzone ponad 4-tysiące mkw. Na działce dodatkowo murowany budynek garażowo-gospodarczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stanisławów

Stanisławów,mazowieckie

1 290 000 zł250 m² 5 160 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:11 492 m²

Do sprzedania wykończony dom dwupokoleniowy powierzchni około 250 m.kw z 2011 na bardzo dużej działce (11492 m.kw.) Budynek to połączony jednym przejściem bliźniak w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brenna

Brenna,śląskie

499 000 zł250 m² 1 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 582 m²

Dla zdecydowanego klienta negocjacja ceny! okazja! Piękny nowoczesny dom z 2004 r. do negocjacji. Atrakcyjny nowoczesny dom z 2004 roku zlokalizowany w Brennej na dużej 1582 mkw. widokowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobylanka

Kobylanka,zachodniopomorskie

435 000 zł138 m² 3 148,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:678 m²

W ofercie sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 138,17m2 usytuowany na nowo powstałym osiedlu nowoczesnych domów jednorodzinnych w okolicy jeziora Miedwie. dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Słoneczne

Bielsko-Biała,śląskie

550 000 zł200 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom - Bielsko-Biała - ok. centrum. Bardzo dobra lokaizacja! Bardzo funkcjonalny i ładny dom znajdujący się blisko centrum Bielska, a zarazem w spokojnym miejscu. Dom o pow. 200m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Stare Miasto

Poznań,wielkopolskie

2 200 000 zł340 m² 6 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:180 m²

Przedmiotem sprzedaży jest kamienica położona na Starym Mieście w ścisłym centrum .Powierzchnia użytkowa wynosi 340m2, powierzchnia działki na której znajduje się nieruchomość wynosi 180m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ceradz Dolny

Ceradz Dolny,wielkopolskie

670 000 zł280 m² 2 392,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:997 m²

Przepiękny, nowoczesny dom w Ceradzu Dolnym Polecamy ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego, komfortowo wykończonego o powierzchni 180 m2 z możliwością adaptacji poddasza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

390 000 zł150 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Duży przestronny dom na Mierzynie, blisko głównej drogi! Powierzchnia całkowita wynosi ok 150 m2 a użytkowa 140m2. Dom dwukondygnacyjny, ocieplony i wykończony. Zbudowany zsotał w latach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Olsztyn

Olsztyn,śląskie

450 000 zł200 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Nieruchomość zabudowana domem jednorodzinnym o pow ok. 100 m.kw. piętrowym oraz zabudowaniami gospodarczymi: wiatą magazynową o pow. ok. 100m.kw oraz małą halą o pow. ok. 100m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Stare Bogaczowice

Stare Bogaczowice,dolnośląskie

160 000 zł104 m² 1 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

1/2 domu w Starych Bogaczowicach. aktualnie są to 2 mieszkania bezpośrednio nad sobą (istnieje możliwość połączenia wewnętrznymi schodami) Nieruchomość do kapitalnego remontu. Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

945 000 zł220 m² 4 295,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom wolnostojący, wykończony, z basenem. Ściany ocieplone, tynk szlachetny w kolorze szarym, dach z blachodachówki fińskiej, rynny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bieruń

Bieruń,śląskie

400 000 zł300 m² 1 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 330 m²

Bieruń stary oferta sprzedaży domu jednorodzinnego Dom o pow. użytkowej ok. 200 m2 położony na działce o pow. 1330 m2. Bardzo ciekawa lokalizacja pośród nowej zabudowy jednorodzinnej, cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Solec

Solec,mazowieckie

1 100 000 zł220 m² 5 007,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 059 m²

Bezpieczny dom dla rodziny Z dziećmi W pobliżu konstancina-dostępny natychmiast. Przestronny 2-kondygnacyjny dom wolnostojący o pow. 219,65 m2, wzniesiony na działce o pow. 1059 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grabowo

Grabowo,zachodniopomorskie

639 000 zł191 m² 3 352,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 126 m²

Na sprzedaż nowy, komfortowy dom wolnostojący uroczo położony w otulinie lasu i sąsiedztwie jezior, a jednocześnie blisko Stargardu Szczecińskiego (około 8 minut drogi) i Szczecina.