dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 310 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Szybowice

Szybowice,opolskie

250 000 zł100 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Do sprzedania dom wolnostojący wraz z zabudowaniami gospodarczymi zlokalizowany w miejscowości Szybowice koło Prudnika. Całość zadbana wraz z pięknym ogrodem stanowi propozycję dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

7 500 000 zł736 m² 10 190,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przezentujemy Państwu do sprzedaży przedwojenny budynek znajdujący się na Starym Mokotowie. Obiekt stanowi 5 kondygnacji: piwnica, parter, piętro, poddasze i strych. Budynek po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

999 000 zł235 m² 4 251,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 060 m²

Nowość na rynku , atrakcyjna cena!~~luksusowy, kompletnie umeblowany dom blisko wschodniej granicy wrocławia ( był prezentowany w wielu publikacjach dotyczących projektowania i wyposażania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

1 290 000 zł239 m² 5 397,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:864 m²

Do sprzedania dom wolno stojący o powierzchni 239m2 na działce o powierzchni 864m2 Dom z z lat 60tych po modernizacji i generalnym remoncie w 2002r (wymieniono okna, instalacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

320 000 zł125 m² 2 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:881 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, zbudowany w latach 60 - tych o łącznej powierzchni 125 m2 usytuowany na atrakcyjnej działce o powierzchni 881 m2 w Inowrocławiu. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wyszyńskiego

Józefów,mazowieckie

319 000 zł60 m² 5 316,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:466 m²

Uroczy drewniany domek z okresu przedwojennego o pow. 60m2 na działce 466m2 w podwarszawskim Józefowie w okolicach ul. Wyszyńskiego. Składa się z 2 pokoi, kuchni oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

350 000 zł120 m² 2 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Segmenty o powierzchni użytkowej 120 m2 z działkami od 250m2 w Błoniu 33 km od W-wy. Dużą zaletą nieruchomości jest funkcjonalny rozkład pomieszczeń: trzy niezależne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

428 000 zł103 m² 4 155,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:301 m²

Do sprzedania skrajny segment w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 102,96m2 z działką 301m2 w Grodzisku Mazowieckim. Dużą zaletą nieruchomości jest funkcjonalny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

558 990 zł158 m² 3 537,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowoczesny, dom o powierzchni użytkowej 158m2 usytuowany na działce o powierzchni 1500m2. Położenie: 2 km na południe od Grodziska Mazowieckiego w powiecie Grodziskim. 42 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

590 000 zł288 m² 2 048,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:692 m²

Uwaga!kupujący decydując się na tą nieruchomość nie płaci prowizji agencji.Sprzedający wystawia fakturę dzięki temu kupujący nie płaci podatku PCC 2%. Segmenty o powierzchni użytkowej 195 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Irysowa

Kraków,małopolskie

499 000 zł187 m² 2 668,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Agencja Nieruchomości Tecnocasa oferuje do sprzedaży dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej łączony garażami w nowej inwestycji zlokalizowane w Giebułtowie. Budynek jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Prądnik Biały

Kraków,małopolskie

567 000 zł191 m² 2 968,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Agencja Nieruchomości Tecnocasa oferuje do sprzedaży domy wolnostojące zlokalizowane w Modlniczce o powierzchni całkowitej 191 m2. Powierzchnia użytkowa domu to 133,25 m2, całość na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pruszków

Pruszków,mazowieckie

820 000 zł455 m² 1 802,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:975 m²

Znakomita propozycja dla klientów poszukujących dużego domu do wielorodzinnego zamieszkania lub dla firmy poszukującej spokojnego miejsca do cichej pracy biurowej (podobny dom kupiła od Nas firma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł100 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:431 m²

Możesz mieć wymarzony dom! mało tego, przy tej ofercie możesz skorzystać Z programu pomocy państwa ,mieszkanie dla Młodych" Dom na strzeżonym osiedlu mieści się zaledwie 17 kilometrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł100 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:431 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Rudunki

Zgierz,łódzkie

249 000 zł220 m² 1 131,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:960 m²

| do sprzedania piętrowy dom o pow. ok. 220 m 2 w Zgierzu na osiedlu Rudunki. Dom 6 pokojowy na działce o pow. 960 m 2 , budowany i zaprojektowany jako bliźniak. Po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł300 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący z lat 90-tych, zlokalizowany w Wesołej przy urokliwej cichej uliczce. Rozkład pomieszczeń: parter: hall, salon, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Błonie

Błonie,mazowieckie

459 000 zł110 m² 4 172,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Na sprzedaż 1/2 bliźniaka zlokalizowana na obrzeżach Błonia o pow. 110 m + wiata garażowa , posadowiony na ogrodzonej i zagospodarowanej działce 550m ; budynek budowany w 2014r,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wielka Wieś

Wielka Wieś,małopolskie

529 000 zł183 m² 2 888,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:424 m²

sprzedaż , Bliźniak do wykończenia, gm. Wielka Wieś, lokalizacja działek gwarantuje spokój, ciszę i dużo słońca przez cały dzień. Wokół rozciągają się pola, łąki i lasy co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł124 m² 6 048,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:315 m²

Oferujemy Państwu dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o pow. 124 m2 umiejscowiony na działce o pow.315m2 zlokalizowany w Wesołej Centrum. Rozkład pomieszczeń: parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kłobuck

Kłobuck,śląskie

260 000 zł160 m² 1 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

Do sprzedaży nieruchomość położona w Kłobucku. W jej skład wchodzi piętrowy podpiwniczony dom jednorodzinny , oficyna murowana o pow. około 60m2 oraz garaz murowany o pow. 15m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

699 000 zł180 m² 3 883,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:674 m²

Dom na sprzedaż bądź zamianę na mieszkanie w Sochaczewie z dopłatą. Bardzo atrakcyjna nieruchomość położona w prestiżowej dzielnicy Sochaczewa. Budynek zrealizowany na podstawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

950 000 zł360 m² 2 638,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:270 m²

Słoneczny 8-pokojowy dom w środkowym szeregu z litej cegły, na działce ok. 300 m2, w dogodnej lokalizacji na Partynicach. Dom szeregowy składa się z 8 sporych pokoi różnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pieszyce

Pieszyce,dolnośląskie

650 000 zł270 m² 2 407,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Nowy atrakcyjny dom wolno stojący o powierzchni 270 m2. Parter: salon, kuchnia, pokój, garderoba, holl, łazienka z wc, oranżeria. Antresola (2 sypialnie, łazienka). Ogrzewanie podłogowe+ co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

319 000 zł180 m² 1 772,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:185 m²

Blisko miasta na nowiutkim osiedlu segment o powierzchni całkowitej 180 m2 z garażem na 2 samochody, na parterze hol, kuchnia z jadalnią salon z dużym tarasem,.łazienka. Na górze 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

670 000 zł220 m² 3 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do sprzedania dom piętrowy w zabudowie szeregowej położony w pięknej cichej dzielnicy domków jednorodzinnych powierzchnia 220m2 wybudowany w 1998r w technologii tradycyjnej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Książenice

Książenice,mazowieckie

420 000 zł109 m² 3 853,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Okazja! Nieduży budynek wybudowany według projektu W-0719 pracowni sob inwestprojekt z dobudowanym garażem. Budynek wykonany w technologi tradycyjnej z cegły ceramicznej, wytynkowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

695 000 zł250 m² 2 780 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom (pół bliźniaka) zbudowany jest z pustaków ceramicznych (pustak-wełna-pustak). Na parterze salon z kominkiem (34 m2) połączony z jadalnią (23 m2) i kuchnią (8 m2) oraz gabinet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

200 000 zł57 m² 3 508,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Dom letniskowy- bez co, o powierzchni użytkowej 57m2. Składa się z salonu połączonego z kuchnią, dwóch sypialni, łazienki, korytarza. Nowy, w 2010 roku oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Rolnicza

Legnica,dolnośląskie

429 000 zł140 m² 3 064,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim, o pow. 140 m2, usytuowany w okolicach ul. Rolniczej. Dogodna lokalizacja nieruchomości, spokojne i ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sopotnia Wielka

Sopotnia Wielka,śląskie

99 000 zł70 m² 1 414,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:550 m²

Sopotnia Wielka. Oferujemy do sprzedaży drewniany dom do kapitalnego remontu położony w Sopotni Wielkiej w cenie 99 000 zł. Dom położony jest na działce 5 arowej przy drodze bocznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

205 000 zł91 m² 2 252,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 678 m²

Do sprzedaży dom na wsi w zabudowie bliźniaczej po remoncie położony w odległości 8km od Dolic,25km od Stargardu Szczecińskiego.Dom podpiwniczony,ocieplony,elewacja z tynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

250 000 zł80 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Całoroczny dom z garażem o powierzchni 80m2 w miejscowości Charszewo usytuowany nad jeziorem Sitnica i działce o powierzchni 10ar. W skład domu wchodzi parter, na którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Komora

Michałowice,małopolskie

860 000 zł220 m² 3 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

sprzedaż , Bliźniak do zamieszkania, gm. Michałowice, komora. Dom w zabudowie bliżniaczej, wykończony do zamieszkania wykonany i wykończony z materiał najwyższej klasy. 4 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Blachownia

Blachownia,śląskie

299 000 zł96 m² 3 114,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 640 m²

Do sprzedaży dom tuż za granicami Częstochowy, z bardzo dobrym dojazdem do centrum miasta. Część pomieszczeń wymaga odnowienia. Dom ma duży potencjał. Poddasze można zaadaptować do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wręczyca Wielka

Wręczyca Wielka,śląskie

135 000 zł40 m² 3 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do sprzedania dom 40 m2 z działką 1500 m2 w centrum Wręczycy Wielkiej. Dom składa się z pokoju, kuchni, łazienki przedpokoju i kotłowni. Ogrzewanie: piec węglowy. Media: prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wiktorów

Wiktorów,mazowieckie

1 100 000 zł220 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Bajkowy dom w Wiktorowie o powierzchni 220 m2 ,parterowy na zaprojektowanej według własnych potrzeb działce 1050 m2. Na całej działce jest zrobione odwodnienie terenu,przez co teren jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

300 000 zł200 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

| b.N.WILLA. Przestronny dom W zacisznej lokalizacji. Oferta sprzedaży domu wolnostojącego położonego w miejscowości Rybnica Leśna nieopodal Wałbrzycha oraz centrum rekreacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kossaka

Lębork,pomorskie

467 000 zł160 m² 2 918,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:190 m²

O% kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Dom jednorodzinny , wolnostojący, podpiwniczony z użytkowym poddaszem , znajdujący się w Lęborku, posadowiony opodal ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

299 900 zł72 m² 4 165,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:255 m²

| b.N.WILLA. Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej położony w pobliżu centrum Piaskowej Góry. Dom po remoncie. Wymienione instalacje, okna pcv, na podłogach panele i kafle, na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 190 000 zł185 m² 6 432,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjny i funkcjonalny jednorodzinny dom wolno stojący w stanie deweloperskim zlokalizowany w Józefowie, powiecie otwockim. Dom o pow. użytkowej 185m2.