dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 304 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 304 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Łęki

Łęki,małopolskie

240 000 zł220 m² 1 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Gmina Myślenice, miejscowość Łęki. Do sprzedania dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni całkowitej 220 m2, położony na 8 ar działce. Budynek wybudowany z pustaka, pokryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

550 000 zł300 m² 1 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Dom po remoncie na obrzeżach Wałbrzycha. Dom składa się z 3 kondygnacji oraz strychu i podpiwniczenia w 1/2 domu, dom został przystosowany do niekrępującego zamieszkanioa przez 2 rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mostówka

Mostówka,mazowieckie

255 000 zł175 m² 1 457,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Witam Przedmiotem ogłoszenia jest dom z działką, dom o pow:155m2 działka 800 m2 garaż pow: 25m2 Dom w stanie surowym otwartym pokryty dach papą. Działka ogrodzona ,prąd jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

595 000 zł214 m² 2 780,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Do sprzedania bliźniaka o pow. 214m2 na działce 550m2, budynek wybudowany w 1992r technologią kanadyjską, ocieplony wełną mineralną, po kapitalnym remoncie w 2004r. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Zajączka

Marki,mazowieckie

420 000 zł110 m² 3 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Segment Z garażem bezpośrednio od dewelopera!~możliwość zakupu W programie mdm~~na naszym osiedlu w podwarszawskich Markach oferujemy Państwu segment o charakterze bezczynszowym. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Świeszyno

Świeszyno,pomorskie

69 000 zł32 m² 2 156,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dotyczy sprzedaży działki letniskowej wraz z 3 domkami letniskowymi.Domki o oknstrukcji drewnianej, o pow. użytkowej 32 m2 każdy. Domki są dwuizbowe, jeden pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

340 800 zł109 m² 3 129,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam dom, który stanie na wybranej przez Ciebie działce we Wrocławiu i okolicach w 4 miesiące. Cena 340800 Powierzchnia 108,9m2 Dom w zabudowie parterowej, zaprojektowany, by jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Wawer

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł146 m² 4 794,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowe osiedle domów w zabudowie szeregowej. Wysoki standard wykonania oraz dogodne połozenie czynią je doskonałym miejscem dla całej rodziny. Osiedle złożone z 6 segmentów skrajnych i 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

584 000 zł188 m² 3 106,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:508 m²

Bliźniak w stanie deweloperskim w zielonej spokojnej okolicy. Rozmieszczenie pomieszczeń: parter - śalon, jadalnia z aneksem kuchennym, pokój, łazienka z wc, wiatrołap, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Malinowa

Nasielsk,mazowieckie

245 000 zł74 m² 3 310,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:807 m²

Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela. Sprzedam nieruchomość, cena do rozsądnej negocjacji. Zapraszam! Wolnostojący dom jednorodzinny 74 mkw. ocieplony, rok budowy 1965 (3 pokoje - salon 21 mkw.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wyżne

Wyżne,podkarpackie

295 000 zł120 m² 2 458,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Tylko U nas oferujemy Państwu do sprzedaży dom, znajdujący się w miejscowości Wyżne, 10 km od granic Rzeszowa. Posiadłość przeznaczona jest dla osób ceniących ciszę, kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Długa

Tarnów,małopolskie

201 000 zł140 m² 1 435,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Okazja! Atrakcyjny Dom jednorodzinny w Zgłobicach przy ul Długiej 48 na 12-arowej ładnej zadrzewionej działce - sprzeda w drodze licytacji Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Tarnowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

436 480 zł176 m² 2 480 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:640 m²

Okazja! Niska Cena blisko miasta! Domy znajdują się w malowniczej miejscowości Jarużyn 4 km od Fordonu k.Bydgoszczy. Budowane są z cegły, w środku jest podwójna ściana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Błonie

Błonie,mazowieckie

600 000 zł170 m² 3 529,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:724 m²

Nieruchomość położona w cichej okolicy, przyjazne sąsiedztwo. Ulica dojazdowa asfaltowa tzw. ślepa, czyli bez dużego ruchu. Na najniższym poziomie znajduje się przedpokój, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Dzielnica VI Bronowice

Kraków,małopolskie

1 020 000 zł190 m² 5 368,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:319 m²

Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej na osiedlu domków jednorodzinnych Zarzecze Dom po całkowitym remoncie, do wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

850 000 zł300 m² 2 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 045 m²

Lokalizacja/budynek: nieruchomość zabudowana domem jednorodzinnym doskonale położona w urokliwej części Burakowa. Bardzo blisko centrum Warszawy (12 km od jej ścisłego centrum), niedaleko trasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Kraków,małopolskie

760 000 zł150 m² 5 066,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

sprzedaż , Dom wolnost. jednorodz. do zamieszkania, prądnik Czerwony, okolica Kuźnicy Kołłątajowskiej, przecznica z ulicy 29 listopada dom oddalony od ulicy nie słychać zgiełku ulicy, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Grzybowice

Zabrze,śląskie

360 000 zł160 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom W zabudowie bliźniaczej W grzybowicach! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 160 m2 plus garaż i kotłownia. Budynek w kształcie kostki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

1 190 000 zł285 m² 4 175,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:660 m²

sprzedaż , Dom wolnost. jednorodz. do zamieszkania, prądnik Biały, zadbany dom z zagospodarowanym ogrodzonym ogródkiem, taras duży garaż, po adaptacji może być dwurodzinny. Do sprzedania dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Legionowo

Legionowo,mazowieckie

490 000 zł283 m² 1 731,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom do częściowego wykończenia. Powierzchnia użytkowa 183m2. Parter: salon z kominkiem, jadalnia, otwarta kuchnia, sypialnia, łazienka, garderoba - do zamieszkania. Piętro: salon, dwie sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wołomin

Wołomin,mazowieckie

280 000 zł60 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dom w okazyjnej cenie, wysoki parter mieszkalny, piwnica, poddasze do zagospodarowania. Obecnie zagospodarowane jest 60m2 czyli: 2 pokoje, łazienka, kuchnia, wc i malutki przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Ostropa

Gliwice,śląskie

349 000 zł180 m² 1 938,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Do zaoferowania mamy dom w Ostropie. Dom ma powierzchnię 180m2 i mieści się na terenie o powierzchni 580m2. Do domu przylega duży garaż. Dach jest po remoncie (5 lat temu). Budynek posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

570 000 zł176 m² 3 238,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Kontakt: dom jednorodzinny o pow. 176/146m2 ( parter + poddasze użytkowe) zlokalizowany na działce o pow. 1000m2. Parter: salon z aneksem kuchennym z wyjściem na taras- na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Aleksandrowice

Bielsko-Biała,śląskie

699 000 zł286 m² 2 444,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Bielsko-Biała - Aleksandrowice- dom sprzedaż Piękny i bardzo komfortowy dom urządzony „ze smakiem” , z dbałością o każdy szczegół! Wysokiej klasy materiały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Śródmieście

Kraków,małopolskie

7 400 000 zł1 040 m² 7 115,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

sprzedaż , Stare Miasto, część kamienicy. Udziały ze wskazaniem. Super lokalizacja w niedalekiej odległości Planty Krakowskie oraz centrum Starego Miasta. Do sprzedaży 55% udziałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Żbików

Pruszków,mazowieckie

1 180 000 zł260 m² 4 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom 160 m2 do częściowego wykończenia, na małej działce 300 m2 za 1.180.000 PLN lub ten sam dom z dwiema przyległymi do siebie działkami, o łącznej powierzchni 900 m2 za 1.480.000 PLN. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Kamień

Piekary Śląskie,śląskie

280 000 zł155 m² 1 806,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom jednorodzinny, jednopiętrowy.Powierzchnia użytkowa 110m2. Częściowo podpiwniczony. Ogrzewanie centralne węglowe. Na parterze duża kuchnia z jadalnią, duża łazienka, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Błeszno

Częstochowa,śląskie

1 490 000 zł245 m² 6 081,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Do sprzedazy komfortowy dom z basenem o pow.ok.170 m2.na dzialce 2300m2.Na dzialce znajduje sie basen kanadyjski,staw,budynek gospodarczy,garaz,miejsce grilowe,domek letni dla dzieci.Cała dzialka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dębica

Dębica,podkarpackie

360 000 zł250 m² 1 440 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedania dom wolnostojący, o powierzchni użytkowej 250m2, zlokalizowany w okolicy Dębicy. Wybudowany w latach 90-tych metodą tradycyjną, murowaną. Budynek dwukondygnacyjny, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

369 000 zł135 m² 2 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:989 m²

Kontakt: dom dwupoziomowy o pow. użytkowej 135m2 zlokalizowany na działce 989m2, podpiwniczony. Przestronny salon połączony z aneksem kuchennym oraz jadalnią- na podłodze gres polerowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Owczarnia

Owczarnia,mazowieckie

1 100 000 zł299 m² 3 678,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Nowoczesny, wolnostojący dom o pow. użyt. 219 m2 na działce o pow. 900m2. Na parterze w budynku, który jest wykonany z porothermu i otynkowany tynkiem sylikatowym znajduje się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

669 000 zł160 m² 4 181,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Bardzo ładny dom wolnostojący, usytuowany na działce o powierzchni 600m2 w cichej i kameralnej uliczce na pograniczu Mierzyna i Gumieniec, idealny dla 4-osobowej rodziny. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Parzęczewska

Zgierz,łódzkie

140 000 zł60 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Centrum Sikorska Nieruchomości i Budownictwo z siedzibą w Zgierzu ul. Parzęczewska 1, przedstawia ofertę sprzedaży domu ok.60m2 w centrum Zgierza. na działce o pow. ok. 750 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 199 000 zł205 m² 5 848,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 540 m²

Tylko U nas. Wybudowany według indywidualnego projektu dom z 2007 roku, wzorowany na starych domach. Dom o powierzchni 205 metrów kw składający się z parteru który stanowi kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

220 000 zł157 m² 1 398,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż pół domu położonego w Lutomii Górnej. Powierzchnia użytkowa nieruchomości wynosi 157m2. Na parterze budynku znajdują się dwa przedsionki, kotłownia, dwa pomieszczenia gospodarcze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Owczarnia

Owczarnia,mazowieckie

1 000 000 zł290 m² 3 448,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Budynek w stanie developerskim zamkniętym o pow. użyt. 203m2 na działce o pow. 900 m2. Na parterze: korytarz, salon, jadalnia + spiżarnia, pokój, łazienka, kotłownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żórawina

Żórawina,dolnośląskie

850 000 zł294 m² 2 891,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący o pow.całkowitej 294 mkw, położony w uroczym miejscu w Turowie gmina Żorawina.~~Dom wybudowany w -2005 r z najwyższej jakości materiałów.~Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gaszowice

Gaszowice,śląskie

410 000 zł380 m² 1 078,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Duży, dwurodzinny dom! Dom z możliwością zamieszkania dwóch rodzin. Nieruchomość posadowiona w cichej i spokojnej okolicy, duża działka 2900 m2 cała zagospodarowana i obsadzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Słocina

Rzeszów,podkarpackie

615 000 zł200 m² 3 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Do sprzedaży dom w stylu dworku wolnostojący o pow.200m2 położony na 12,50 ar działce. Dom wykończony bardzo gustownie materiałami bardzo dobrej klasy.Wybudowany metodą tradycyjną murowaną.