dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 325 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 325 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Głowińsk

Głowińsk,kujawsko-pomorskie

399 000 zł280 m² 1 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom w Głowińsku o powierzchni około 280m2, usytuowany na działce o powierzchni 5000m2. Zestawienie powierzchni: piwnica: 0.1 Komunikacja 12,66m2 0.2 Piwnica 12,3m2 0.3 Pralnia 17,44m2 0.4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

2 350 000 zł200 m² 11 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:300 m²

Prezentujemy Państwu pół bliżniaka na Mokotowie w pobliżu metra Wilanowska o pow. 200m2 / działka ok. 300m2/ Dwa piętra , podpiwniczony z użytkowym poddaszem. Na w/w powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

795 000 zł100 m² 7 965,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Negocjowalna prowizja! atrakcyjne warunki współpracy! bezpłatne doradztwo! jesienna obniżka ceny - tylko 795.000 ZŁ! OFERTA BEZPOŚREDNIA! KOSZTY POŚREDNICTWA POKRYWA SPRZEDAJĄCY! Świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

460 000 zł260 m² 1 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam dom w miejscowości Pręczki w gminie Rogowo o powierzchni około 260m2. Dom jest usytuowany na działce o powierzchni 3000m2 (możliwość dokupienia działki o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pacholewo

Pacholewo,wielkopolskie

220 000 zł148 m² 1 481,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom W budowie na sprzedaż pacholewo gmina oborniki dom W budowie na sprzedaż pod poznaniem Na sprzedaż dom w budowie (stan surowy otwarty) o powierzchni użytkowej 148,47m 2 , na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pałacowa

Warszawa,mazowieckie

971 700 zł209 m² 4 646,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Osiedle Willanovia zaprojektowane zostało z dbałością o formę architektoniczną i estetykę zagospodarowania terenu. Największym atutem inwestycji jest niewątpliwie jej położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Trzcianka

Trzcianka,wielkopolskie

450 000 zł220 m² 2 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:637 m²

Dom wolnostojący w Trzciance. Położony blisko centrum miasta. Powierzchnia 220m2, położony na działce o pow. 637m2 (własność). Opis pomieszczeń: parter:pokój (18,40m2), pokój (13,62m2),

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zacharzyn

Zacharzyn,wielkopolskie

170 000 zł110 m² 1 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:11 665 m²

Dom wolnostojący W okolicy chodzieży położony W miejscowości zacharzyn przy głównej trasie Budynek o powierzchni całkowitej 110 m2 , pow. użytkowa 96 m2. Dom z cegły, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Podstolice

Podstolice,wielkopolskie

240 000 zł122 m² 1 967,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:29 440 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący gmina budzyń duża działka budynki gospodarcze las rola dwa osobne wejścia trzy nieruchomości na sprzedaż 1) dom wolnostojący Z budynkami gospodarczmi 2) las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gostomia

Gostomia,opolskie

149 900 zł150 m² 999,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 730 m²

Dom wolnostojący z przynależnymi budynkami gospodarczymi w miejscowości Gostomia o powierzchni mieszkalnej 100m2 na działce o pow 0.373 ha.Dom piętrowy, murowany z cegły,posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

325 000 zł90 m² 3 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedania dom wolnostojący w okolicy Wieliczki gm. Biskupice za cenę 325000zł. budynek z 2005r. położony na pięknie zagospodarowanej 12 ar. działce. Rozkład pomieszczeń ; budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zdbowo

Zdbowo,zachodniopomorskie

255 000 zł140 m² 1 821,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:7 200 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o pow.140m2 w Zdbowie. Dom z pełnej cegły, na działce 7200m2. 2 kondygnacja przygotowana do zagospodarowania. Instalacje wymienione, okna nowe pcv. W domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł146 m² 4 931,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:283 m²

Projekt budowlany polegający na wybudowaniu zespołu 7 domów w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w gminie Warszawa - Białołęka. Bardzo dobra lokalizacja w okolicy ul. Marywilskiej, 200m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

400 000 zł130 m² 3 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Dom wolnostojący przedwojenny pow 130m2 do zamieszkania lub na dzialalność gospodarczą na ładnej działce o łacznej pow 4800m2 dojazd drogą gminną asfaltową Możliwość wydzielenia określonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

495 000 zł120 m² 4 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:890 m²

Dom parterowy o pow. użytkowej około 95 m2 składający się z wiatrołapu, kotłowni, salonu z wyjściem na duży taras, kuchni, łazienki oraz z dwóch sypialni. Domek parterowy bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

750 000 zł350 m² 2 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

| prowizje dla biura W całości pokrywa sprzedający! Do sprzedania 100-letnia willa położona w spokojnej okolicy Podgórza. Powierzchnia działki wynosi ok 500m2 dodatkowo z przynależnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Parkitka

Częstochowa,śląskie

420 000 zł150 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:168 m²

Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 135m2 na działce 168m2. Dom znajduje się w prestiżowej dzielnicy Parkitka, został zbudowany z najlepszej jakości matriałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oława

Oława,dolnośląskie

439 900 zł134 m² 3 282,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:974 m²

Taka cena domu tylko W naszym biurze nieruchomości biura dom już wybudowany Sprzedam dom o powierzchni 134 mkw. położony na działce 974 mkw. Dom w stanie deweloperskim. Okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 100 000 zł300 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Luksusowa willa zaprojektowana Z myślą O najwyższym komforcie ~~nieruchomość znajduje się w miejscowości położonej na obrzeżu Wrocławia, przy kameralnej, cichej ulicy. ~~ Polecamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł289 m² 2 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 541 m²

Okazja! Reprezentacyjny dom wolnostojący luksusowo i całkowicie wykończony z dobym dojazdem do trasy Wrocław - Poznań oraz obwodnicy wroclawskiej pow całk 289m2 pow użytk 233m2 posadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Halinów

Halinów,mazowieckie

750 000 zł243 m² 3 086,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Nieruchomość ulokowana jest w sąsiedztwie luźnej zabudowy jednorodzinnej (nowe domy), z dojazdem ulicą o nawierzchni asfaltowej wyposażoną we wszystkie media miejskie. Blisko kolejki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mosina

Mosina,wielkopolskie

410 000 zł145 m² 2 827,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:834 m²

Przedmiotem sprzedaży są dwa domy wolnostojące na działce 834m2 w Dymaczewie Starym! Pierwszy dom o powierzchni ok 100m2 składa się z trzech pokoi (ok 19m2, 17m2 i 6,5m2), kuchni (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

350 000 zł120 m² 2 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Segmenty o powierzchni użytkowej 120 m2 z działkami od 250m2 w Błoniu 33 km od W-wy. Dużą zaletą nieruchomości jest funkcjonalny rozkład pomieszczeń: trzy niezależne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

558 990 zł158 m² 3 537,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowoczesny, dom o powierzchni użytkowej 158m2 usytuowany na działce o powierzchni 1500m2. Położenie: 2 km na południe od Grodziska Mazowieckiego w powiecie Grodziskim. 42 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

590 000 zł288 m² 2 048,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:692 m²

Uwaga!kupujący decydując się na tą nieruchomość nie płaci prowizji agencji.Sprzedający wystawia fakturę dzięki temu kupujący nie płaci podatku PCC 2%. Segmenty o powierzchni użytkowej 195 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Jeżyce

Poznań,wielkopolskie

2 470 000 zł2 220 m² 1 112,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam dom mieszkalny, halę warsztatowa z zapleczem socjalno-biurowym, garaż i sąsiadującą działkę - smochowice/poznań. Dobra inwestycja! Świetna lokalizacja. Dom doskonale nadaje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Krakowska

Szczecin,zachodniopomorskie

8 900 000 zł1 000 m² 8 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:5 036 m²

Luksusowy dom -rezydencja 8 pokojowy o powierzchni użytkowej 1000m2 na działce 5026m2 na Gumieńcach. Dom jest podpiwniczony, piętrowy ze skośnymi dachami krytymi blachodachówką. Dom został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Parzęczewska

Zgierz,łódzkie

409 000 zł180 m² 2 272,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:748 m²

**** Super Lokalizacja**** Blisko Łodzi **** Sikorska Nieruchomości Biuro Obrotu Nieruchomościami z siedzibą w Zgierzu - ul. Parzęczewska 1 przedstawia ofertę sprzedaży domu wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marki

Marki,mazowieckie

990 000 zł400 m² 2 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:760 m²

Efektowny, trzykondygnacyjny dom wolnostojacy, odsunięty od głównej ulicy Marek, posiada dwie bramy wjazdowe na pilota, dwa garaże w tym jeden obok domu, dwustanowiskowy. Ogród i otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łódź

Łódź,łódzkie

249 000 zł96 m² 2 593,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Sprzedam dom parterowy do remontu o powierzchni 96m2 w gminie kluki powiat Bełchatowski. Usytuowany na działce o powierzchni 3200m2 w sąsiedztwie lasów. Cicha, spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł100 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:431 m²

Możesz mieć wymarzony dom! mało tego, przy tej ofercie możesz skorzystać Z programu pomocy państwa ,mieszkanie dla Młodych" Dom na strzeżonym osiedlu mieści się zaledwie 17 kilometrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł100 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:431 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milsko

Milsko,lubuskie

349 000 zł105 m² 3 309,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 473 m²

Oferujemy państwu atrakcyjny dom wraz Z ogromną działką W milsku nad odrą ok. 19 km od zielonej góry!~~dom posadowiony na górce (teren absolutnie nie zalewowy), wolnostojący, piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczyrk

Szczyrk,śląskie

885 000 zł210 m² 4 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom - Szczyrk Do sprzedaży dom jednorodzinny z 2001r., o pow. 210m2, położony na zagospodarowanej, widokowej 5-arowej działce. Dom obecnie jest po generalnym remoncie. Do domu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Duchnice

Duchnice,mazowieckie

920 000 zł170 m² 5 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 120 m²

Dom wolnostojący, posadowiony na działce o powierzchni 1120 m2. Własne ujęcie wody oraz własne szabo na posesji. Istnieje możlliwość podłączenia do domu gazu i wody miejskiej. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Komorowice Krakowskie

Bielsko-Biała,śląskie

435 000 zł180 m² 2 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom - Bielsko-Biała - Komorowice Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 180 mkw. położony na 5-arowej działce. Budynek został wybudowany w 1999r., jest usytuowany na płaskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chodzież

Chodzież,wielkopolskie

490 000 zł410 m² 1 195,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:613 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący wraz Z budynkami gospodarczymi idealny na prowadzenie działalności usługowo - produkcyjnej (nieuciążliwej) pow. Całkowita budynku gospodarczego 300M2 (w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Włochy

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł83 m² 9 397,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Lokal dwupoziomowy zlokalizowany w Starej części Włoch,w okolicach ulicy Popularnej,pięknego parku Cietrzewia. Bardzo dobry punkt komunikacyjny,wylotowy z Warszawy. Mieszkanie o powierzchni.