dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 284 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 284 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Borzejewo

Borzejewo,wielkopolskie

185 000 zł104 m² 1 778,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 022 m²

Polecamy do sprzedaży dom położony 15 km od Środy Wielkopolskiej w kierunku północnym (okolice Dominowa). Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. W okolicy podobne budynki jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, al. Kasprowicza

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł180 m² 3 438,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Dom we wrocławiu, na karłowicach,W cichej, spokojnej dzielnicy. Obecnie jest 6 pokoi, kuchnia, 2 łazienki ale można go przebudować wg własnego pomysłu.NA POZIOM 0 SKŁADA SIĘ KOTŁOWNIA I GARAŻ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiejska

Opole,opolskie

179 000 zł140 m² 1 278,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 230 m²

Do sprzedania dom w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Wiejskiej w Opolu. Dom dwukondygnacyjny do remontu. pokoi i poddasze do adaptacji. Działka 12,3 a. Na terenie działki zabudowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sieśki

Sieśki,podlaskie

299 000 zł110 m² 2 718,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

siedlisko -po generalnym remoncie, poddasze mieszkalne (2 sypialnie i łazienka), parter (duży pokój, łazienka, kotłownia i korytarz); ogrzewanie - piec węglowy -rozprowadzone centralne oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Olunin

Olunin,mazowieckie

499 000 zł220 m² 2 268,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 700 m²

Do sprzedania dom o pow. użytkowej 160 m2 z poddaszem użytkowym i działką 5700 m2 / szerokość działki około 30 m W skład domu wchodzą: 4 sypialnie z wyjściem na balkon na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żelichowo

Żelichowo,wielkopolskie

195 000 zł203 m² 960,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 992 m²

Dom na sprzedaż Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w Żelichowie -okolice Krzyża Wlkp. Dom o powierzchni 200 m2 spełnia warunki prowadzenia agroturystyki. Powierzchnia działki na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Drabinianka

Rzeszów,podkarpackie

329 000 zł112 m² 2 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Do sprzedania nowe domy w zabudowie szeregowej na osiedlu Drabinianka Przedmiotem sprzedaży są domy w zabudowie szeregowej o pow. około 112 m z ogródkami oraz miejscami postojowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

530 000 zł165 m² 3 212,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:282 m²

Kontakt: dom piętrowy ( skrajny szereg) o pow. całk. 165m2, użytk. 110m2 zlokalizowany na działce 282m2 po kapitalnym remoncie. Parter: salon z wyjściem na taras, połączony z korytarzem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piła

Piła,wielkopolskie

450 000 zł214 m² 2 105,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:414 m²

Dom - szereg środkowy na sprzedaż, piła - podlasie, 6 pokoi, 2 kuchnie, 2 łazienki, garaż, ogród O powierzchni 765m2 cena do negocjacji! dom Z pięknym ogrodem! Dom - szereg środkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Magdalenka

Magdalenka,mazowieckie

660 000 zł85 m² 7 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Brak prowizji przy zakupie tej nieruchomośc. Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel! Solidny, letni dom. Do kupienia ciekawy, letni dom położony na uroczej, zagospodarowanej działce w Magdalence.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Maślicka

Wrocław,dolnośląskie

680 000 zł157 m² 4 331,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:917 m²

Słoneczny dom wolnostojący, na działce ok. 1000m2 w dogodnej lokalizacji na Maślicach Parter podzielony na 2 części z osobnymi wejściami. W pierwszej części znajduje się salon ( 19 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chodzież

Chodzież,wielkopolskie

399 000 zł188 m² 2 122,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:515 m²

Dom wolnostojący w Chodzieży! Pow. użytkowa 110m2, powierzchnia całkowita 188m2. Działka (własność) o pow. 515m2. Dobry układ, przestronny W domu na parterze: salon, dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zaniemyśl

Zaniemyśl,wielkopolskie

780 000 zł150 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 527 m²

Do sprzedaży nowy dom położony w okolicy Zaniemyśla: - powierzchnia całkowita 200 mkw (w tym garaż na dwa samochody - 40 mkw) - powierzchnia działki 1.527 mkw - 4 pokoje w tym salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dziecinów

Dziecinów,mazowieckie

558 000 zł235 m² 2 374,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 600 m²

Dom położony 7km od Góry Kalwarii, 12km od Otwocka i 35km od centrum Warszawy - trasa 801 na Puławy, usytuowany w odległości 200m od głównej drogi. Najbliższy sklep w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Zajączka

Marki,mazowieckie

365 000 zł75 m² 4 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:115 m²

Komfortowy segment bezpośrednio od dewelopera~~na naszym osiedlu w podwarszawskich Markach oferujemy Państwu segment o charakterze bazczynszowym. Segment zlokalizowany jest na komfortowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łużycka

Częstochowa,śląskie

420 000 zł200 m² 2 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:657 m²

Dom położony w spokojnej okolicy w zabudowie bliźniaczej, ocieplony i otynkowany, okna pcv. Na parterze znajdują się dwa pokoje dzienne z kuchnią i łazienką. Na piętrze trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

645 000 zł500 m² 1 290 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 560 m²

Do sprzedania:dom do samodzielnej aranżacji w prestiżowej lokalizacji. Na cichej, położonej na uboczu, leśnej działce o powierzchni 1560 m2 posadowiono budynek o powierzchni mieszkalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rudy

Rudy,śląskie

450 000 zł140 m² 3 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dla zdecydowanego klienta negocjacja ceny! Atrakcyjny dom jednorodzinny w Rudach , położony jest przy bocznej , spokojnej ulicy, wybudowany w latach 90-tych. Dom posadowiony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Obrońców Tobruku

Poznań,wielkopolskie

777 000 zł306 m² 2 539,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:455 m²

Kupuj Z pośrednikiem - kupuj bezpiecznie Przedmiotem oferty jest skrajny dom w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni 306 m2 (2003 rok). Dom zlokalizowany jest w Poznaniu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Marki

Marki,mazowieckie

530 000 zł150 m² 3 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 150m położony w Markach Pustelnik.Budynek w stanie deweloperskim.Ściany cementowo-wapienne,wygipsowane. Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mirosławiec

Mirosławiec,zachodniopomorskie

550 000 zł425 m² 1 293,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:414 m²

Oferta bezpośrednia - W przypadku tej oferty całość prowizji pokrywa sprzedający! mirosławiec, budynek mieszkalno-usługowy cena do negocjacji!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Hajnówka

Hajnówka,podlaskie

130 000 zł100 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 482 m²

Proponujemy Państwu atrakcyjną nieruchomość położoną między Narwią i Hajnówką w odległości kilku kilometrów od Puszczy Białowieskiej i zalewu Siemianówka. Działka zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tarnówka

Tarnówka,wielkopolskie

219 000 zł178 m² 1 230,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Obniżka ceny! tarnówka Dom na sprzedaż budynek murowany w technologii tradycyjnej pow. użytkowa 164m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomnica

Łomnica,dolnośląskie

690 000 zł103 m² 6 699,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 480 m²

dom dla amatorów wypoczynku w spokoju i ciszy, z dala od zgiełku miast, w okolicy liczne atrakcje turystyczne, trasy spacerowe,rowerowe, stoki narciarskie nowy dom zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaglice

Jaglice,zachodniopomorskie

360 000 zł210 m² 1 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 300 m²

Dom na sprzedaż - jaglice, człopa Przedmiotem oferty jest dom we wsi Jaglice koło Człopy położony na bogato zagospodarowanej, dużej działce. Sama wieś jest malowniczą miejscowością zamieszkałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

380 000 zł108 m² 3 518,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Kontakt: dom jednorodzinny ( parter + poddasze), o pow. 108m2 zlokalizowany na działce 600m2 zbudowany w konstrukcji szkieletowej, ocieplony, tynk sylikatowy, wysoki standart wykończenia(.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bartoszyce

Bartoszyce,warmińsko-mazurskie

109 000 zł150 m² 726,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:17 000 m²

Dom na Warmii i Mazurach, w okazyjnej cenie109000zl -do negocjacji, na sprzedaż od zaraz w miejscowości Galiny(10km od Bartoszyc),do remontu nadający sie do zamieszkania ,c.o węglowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bruzdowa

Warszawa,mazowieckie

2 200 000 zł290 m² 7 586,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Piętrowy, wolno stojący dom mieszkalny w Warszawie, w dzielnicy Wilanów Zawady z 2009 roku. Parter: pokój dzienny, pokój, jadalnia, kuchnia, łazienka, 2 pomieszczenia gospodarcze, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wrocławska

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 200 000 zł300 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Przy trasie Wrocław-Kudowa w pobliżu centr handlowych i A4 na Bielanach Wrocławskich 2 budynki wolnostojące na działce pow 3000m2 usługowo mieszkalnej z szerokimi możliwościami pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Złotoria

Złotoria,kujawsko-pomorskie

450 000 zł227 m² 1 984,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:624 m²

Przedstawiam Państwu na sprzedaż wolnostojący,całkowicie podpiwniczony dom z 1986 roku,odnowiony w 2004.Powierzchnia poziomów to 82,8m2.Składa się z 7 pokoi,dwóch kuchni i dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Stefanówka

Stefanówka,lubelskie

100 m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:32 800 m²

Sprzedam siedlisko do remontu we wsi Stefanówka, niedaleko Gardzienic (gm. Piaski) w uroczej wsi. Dom do remontu, ale solidnie budowany z możliwością adaptacji strychu. Porządna obora, wielka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

120 000 zł170 m² 705,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Sprzedany!poniemiecki dom z dodatkowym mieszkaniem w miejscowości Dąbrowa,10 minut od Zielonej Góry na dużej 1600-metrowj działce. Układ nieruchomości: dom ( ok. 120 m2 ) * przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Staszyce

Piła,wielkopolskie

399 000 zł246 m² 1 622,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:720 m²

Uwaga! duża obniżka ceny! piła, staszyce - budynek biurowo-mieszkalny wolnostojący w całości przystosowany do prowadzenia działalności gospodarczej

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lubiejew

Lubiejew,mazowieckie

850 000 zł170 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Dom typu dworkowego z 2005 roku z działką 3500 m2 posesja ogrodzona, ogrodzenie mieszane podjazd i alejki wyłożone kostką pozastała część działki zagospodarowana nasadzeniami krzewów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł100 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:431 m²

Możesz mieć wymarzony dom! mało tego, przy tej ofercie możesz skorzystać Z programu pomocy państwa ,mieszkanie dla Młodych" Dom na strzeżonym osiedlu mieści się zaledwie 17 kilometrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł100 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:431 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Rudak

Toruń,kujawsko-pomorskie

650 000 zł420 m² 1 547,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Przedstawiamy Państwu dom w stanie surowym zamkniętym pow. 420m2 na działcce 1250m2.(dł.50 szer. 25m2). W projekcie 3 łazienki , 3 kuchnie,oraz duże przestronne pokoje i salony. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Wawer

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł150 m² 4 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Kameralne osiedle nowoczesnych domow jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Domy w stanie deweloperskim o powierzchni 150m2, położone na działkach 230m2. Domy w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaraczewo

Jaraczewo,wielkopolskie

350 000 zł168 m² 2 088,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący w miejscowości Jaraczewo. Budynek jest w stanie deweloperskim, wybudowany w 2009 roku. Położony na działce o pow. 1100m2. Budowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Rubinkowo

Toruń,kujawsko-pomorskie

410 000 zł158 m² 2 594,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiam Państwu dom mieszkalny dwu-rodzinny w zabudowie bliźniaczej w bardzo dobrej okolicy - Rubinkowo I. Dom znajduje się w niedalekiej odległości od nowo powstałego mostu, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Siemień Nadrzeczny

Siemień Nadrzeczny,podlaskie

450 000 zł200 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:11 000 m²

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij