dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 281 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 281 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Daniłowskiego

Sosnowiec,śląskie

369 000 zł73 m² 5 054,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 330 m²

Sosnowiec, dańdówka, daniłowskiego, dom jednorodzinny, 2 pokoje, sprzedaż. Wgn Sosnowiec, ul. Modrzejowska 20 oferta 0%, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Na sprzedaż słoneczny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wisła

Wisła,śląskie

590 000 zł130 m² 4 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dziesiecioletni, bardzo zadbany dom mieszkalny w spokojnej części miasta. Zadbana działka. Sąsiedztwo lasu i innych domów mieszkalnych i rekreacyjnych. Blisko wyciąg narciarski. Dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

3 500 000 zł429 m² 8 162,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronny funkcjonalny dom wolno stojący o pow. 354,90m2 umiejscowiony na pięknej działce o pow.2600m2 w urokliwej części Sulejówka. Dom cechuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa, ul. Rosy

Warszawa,mazowieckie

4 900 000 zł600 m² 8 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Dom na sprzedaż W wilanowie - powsin house for sale in wilanów - powsin Piękny dom posadowiony na działce oddalonej od ulicy w cichym zakątku Powsina z niepowtarzalnym klimatem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Ludwinowska

Warszawa,mazowieckie

820 000 zł193 m² 4 248,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom na sprzedaż pyry hause for sale pyry Na sprzedaż dom typu bliźniak w nowoczesnej zabudowie, w stylu angielskim. Kameralne, zamknięte osiedle (8 domów bliźniaczych), bardzo cicha okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Józefów

Józefów,mazowieckie

1 500 000 zł302 m² 4 966,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 804 m²

Dwurodzinny budynek mieszkalny na dużej i ciekawie zagospodarowanej działce w Michalinie. Budynek podzielony został funkcjonalnie na dwie części. Część parterowa składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

380 000 zł220 m² 1 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom w stanie surowym otwartym w miejscowości Rochaliki k/błonia. Do Warszawy ok. 25 km, dom położony przy drodze utwardzonej. Powierzchnia całk.: 220 m2, pow. użytkowa: 200 m2. Dach: blacha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Pilzno

Pilzno,podkarpackie

199 000 zł78 m² 2 551,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Gmina pilzno. Negocjuj cenę. Oferujemy Państwu do sprzedaży dom wraz zabudowaniami gospodarczymi murowaną stajnią oraz stodołą. Dom mieszkalny wybudowany z drewnianego bala składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bartodzieje

Bartodzieje,wielkopolskie

170 000 zł68 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:613 m²

Dom 68m 2 W bartodziejach gmina wągrowiec na sprzedaż Dom murowany jednokondygnacyjny z poddaszem użytkowym bez podpiwniczenia po kapitalnym remoncie - stan do wykończenia. Bartodzieje, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Żabno

Żabno,małopolskie

210 000 zł120 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferujemy do sprzedaży budynek po generalnym remoncie położony w ok. Dąbrowy Tarnowskiej w bardzo dobrej lokalizacji w pobliżu rynku. Budynek piętrowy, po generalnym remoncie , nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wisznia Mała

Wisznia Mała,dolnośląskie

750 000 zł200 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 015 m²

Luksusowy dom wolnostojący o pow 200m2 posadowiony na działce 1015m2 z garażem w przepięknej okolicy w pobliżu lasu z widokiem na wzgórza trzebnickie. Parter:hol 10m2, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Morasko

Poznań,wielkopolskie

1 850 000 zł253 m² 7 312,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedmiotem sprzedaży jest piękna rezydencja miejska o pow. 253m2 (w tym garaż 40m2), która powstanie na osiedlu przy ul. Morasko. Osiedle składać będzie się z 27 domów rezydencjalnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kowalewo Pomorskie

Kowalewo Pomorskie,kujawsko-pomorskie

225 000 zł90 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Niewielki dom w miejscowości Kowalewo Pomorskie. Dom składa się z z parteru oraz piętra. Na parterze znajduje się oddzielna kuchnia oraz dwa pokoje i łazienka. Piętro wymaga adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

398 000 zł98 m² 4 044,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w Plewiskach Bez podatku pcc! Bez prowizji dla Pośrednika! Nowa inwestycja, nowe osiedle domów w zabudowie bliźniaczej! Przedmiotem sprzedaży jest połowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

990 000 zł285 m² 3 473,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 792 m²

Dom znajduję się w Milanówku na osiedlu domków jednoridzinnych, w bardzo malowniczej okolicy, w okół dużo zieleni. Bardzo dobry dojazd do Warszawy około 400m do pks, wkd, pkp, szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Górne

Piła,wielkopolskie

360 000 zł225 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:366 m²

SZ ereg środkowy na osiedlu górnym pow. użytkowa 133m2; pow. całkowita 225m2 dom ocieplony styropianem działka o pow. 366m2 (własność); zagospodarowana, z licznymi ozdobnymi nasadzeniami

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Lipnik

Bielsko-Biała,śląskie

999 000 zł417 m² 2 396,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Bielsko-biała, lipnik piękny, nowy, komfortowy dom Oferta na wyłączność. Z przyjemnością proponuję Państwu bardzo atrakcyjną nieruchomość położoną na obrzeżach Bielsko- biała, wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Brzozowa

Leoncin,mazowieckie

750 000 zł170 m² 4 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom o w miarę nowoczesnej architekturze, 1 piętrowy. W pierwszej kondygnacji znajduje się garaż w obrysie budynku, kotłownia c.o. na węgiel, łazienka, sypialnia i salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stara Miłosna

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł316 m² 2 212,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:237 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom o nowoczesnej i ciekawej architekturze o pow. 316m2, w zabudowie bliźniaczej(1/2 bliźniaka) zlokalizowany w Wesołej os.Stara Miłosna. Dom 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nakielno

Nakielno,zachodniopomorskie

1 850 000 zł182 m² 10 174,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:228 000 m²

Wyjątkowy dom W wyjątkowym miejscu Polecam dom położony w przepięknym miejscu nad najczystszym jeziorem pojezierza wałeckiego jeziorem Bytyń. Nieruchomość ma bezpośredni dostęp do linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Transportowców

Warszawa,mazowieckie

1 690 000 zł300 m² 5 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom na sprzedaż ursynów-pyry house for sale ursynów-pyry Dom-segment na sprzedaż na Ursynowie-Pyrach położony w świetnej lokalizacji w centralnej części Pyr z bardzo ładną działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nieciecza

Nieciecza,małopolskie

280 000 zł120 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Oferta na wyłączność biura!.Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny, murowany położony w miejscowości Nieciecza ok. Tarnowa. Dom z wysokim podpiwniczeniem w którym znajduje się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Motylewo

Piła,wielkopolskie

689 000 zł155 m² 4 439,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 465 m²

Piła - Motylewo. Dom na sprzedaż Dom wolnostojący o pow. użytkowej. ok. 155m2, położony na działce (własność) o pow. 1465m2. Uzbrojenie: prąd, woda miejska oraz ujęcie własne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

760 000 zł160 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:563 m²

1/2 bliźniaka, ocieplona i otynkowana, znajdująca się na działce o powierzchni 563 m2, bardzo ładnie zagospodarowanej. Budynek posiada wszystkie media, dwa garaże - jeden w bryle budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wiertnicza

Warszawa,mazowieckie

1 950 000 zł200 m² 9 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom na sprzedaż W wilanowie house for sale in wilanów Dom o pwierzchni 200m2 na działce o powierzchni 500m2 Stary Wilanów w stanie deweloperskim do wykończenia na posesji dodatkoyw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

300 000 zł108 m² 2 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Nowe osiedle domów szeregowych w Rudzie Śląskiej Halembie - Nowym Świecie! Osiedle w doskonałej lokalizacji - dzięki autostradzie A4 rewelacyjny dojazd do całej aglomeracji. Na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Biskupin

Wrocław,dolnośląskie

1 950 000 zł320 m² 6 093,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:710 m²

Przedwojenna willa na biskupiniie dobrze utrzymana o pow calk 300m2 pow uzytk 200m2 z garażem w bryle budynku 6 pok podpiwniczona z poddaszem na działce 710m2 Aktualnie dwa oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 000 000 zł700 m² 1 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:32 100 m²

W przeuroczym miejscu pod usługi tyrystyczne nieruchomość gruntowa o pow 32100m2 zabudowana budynkiem o pow 700m2 Oraz budynkiem sauny pow 492m2 Działka z dwuch stron graniczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym otwartym Stara Wieś

Stara Wieś,mazowieckie

419 000 zł204 m² 2 053,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Do sprzedaży dom w Starej Wsi k. Nadarzyna o pow. użytkowej 210 m2 na działce 1086 m2, w kształcie zbliżonym do kwadratu. Okolica jest cicha. W pobliżu zabudowa jednorodzinna. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

290 000 zł63 m² 4 582,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:807 m²

Sprzedam Dom Mieszkalny z pomieszczeniami gospodarczymi blisko granicy z Niemcami plus działka rolna. Dom mieszkalny na ogrodzonej działce o powierzchni 807 m 2 w skład której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sicienko

Sicienko,kujawsko-pomorskie

200 000 zł215 m² 930,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:986 m²

Kontakt w sprawie oferty tel.! Prezentujemy Państwu nowy dom w Osówcu w stanie surowym zamkniętym o pow. całkowitej 248 m2 , mieszkalnej 132 m2 i części gospodarczej 82,81 m2 (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pszczyna

Pszczyna,śląskie

325 000 zł130 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom wolnostojący 130m2 po remoncie dom lata 60. Działka 700m2 Okna plastikowe. Do zamieszkania od już. Kanalizacja. Ogrzewanie węglowe dodatkowo kominek. Budynek odświeżony po remoncie do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 950 000 zł450 m² 6 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:743 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż reprezentacyjny dom jednorodzinny wolnostojący w stylu rezydencjonalnym o pow.450m2, umiejscowiony na działce o pow.743m2, zlokalizowany w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 250 000 zł230 m² 5 434,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:850 m²

Oferujemy państwu niezwykle atrakcyjny dom wolnostojący na zielonogórskim osiedlu mieszkaniowym W doskonałej lokalizacji tuż przy lesie!~~dom gotowy do wprowadzenia bez żadnych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Perlicza

Warszawa,mazowieckie

2 800 000 zł363 m² 7 713,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom na sprzedaż na ursynowie/ dąbrówka house for sale in ursynów/dąbrówka Dom w zabudowie bliźniaczej 363 m2 powierzchnia całkowitej (w tym garaż o pow. 36 m2) Osiedle zaprojektowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

780 000 zł171 m² 4 561,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom o powierzchni 171 m2, działka 750 m2, 130 m2 odchodzi na drogę wewnętrzną, więc 620 m2 do wyłącznego korzystania. Technologia wykonania tradycyjna murowana z pustaków ceramicznych-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Zelwerowicza

Warszawa,mazowieckie

1 850 000 zł220 m² 8 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom do sprzedaży na mokotowie/sadyba house for sale in mokotow/ sadyba Dom-segment środkowy na Sadybie położony w bardzo dobrej lokalizacji przy niedużej kameralnej ulicy w otoczeniu zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Lercha

Warszawa,mazowieckie

1 450 000 zł250 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Pragnę zaprezentować dom wolnostojący w cichej i zielonej części Wilanów / Zawady, okolice ul.Zaściankowej. Dom zbudowany w 2000r. parter: widna przestronna kuchnia z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Truskawiecka

Warszawa,mazowieckie

2 500 000 zł225 m² 11 111,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

House for sale in mokotów/sadyba dom na sprzedaż na mokotowie/sadybie Dom na Sadybiew zabudowie bliźniaczej o powierzchni 225m2. Dom jest po remoncie zrobiony dach, wymienione okna, ocieplony. Trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Barcicka

Warszawa,mazowieckie

2 500 000 zł240 m² 10 416,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:395 m²

Super lokalizacja na starych bielanach! wyjątkowa oferta połowa bliźniaka po kapitalnym remoncie wykonanym pięć lat temu. W budynku zostały wymieniono wszystkie instalacje włącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żelice

Żelice,wielkopolskie

290 000 zł200 m² 1 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom w okolicy Wągrowca, wągrowiec Żelice na sprzedaż duży dom dla dwóch rodzin wolnostojący na sprzedaż duży dom W żelicach koło wągrowca idealny dla dwóch rodzin Dom wolnostojący.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij