dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 280 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wawer

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł134 m² 6 343,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom położony w bardzo cichej i zielonej części Wawra - Sadul. Dom do remontu. 3 kondygnacje: piwnica + duży garaż, parter: 2 pokoje, kuchnia, łazienka, taras, piętro 2 pokoje , kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bohaterów Wolności

Piastów,mazowieckie

1 350 000 zł350 m² 3 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:361 m²

Atrakcyjna lokalizacja w centrum piastowa. Jednocześnie cicha i spokojna okolica zabudowy willowej i jednorodzinnej. Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej ok. 350 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Skawina

Skawina,małopolskie

680 000 zł124 m² 5 483,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Komfortowy nowy dom wyposażony Do sprzedania nowy parterowy dom wolnostojący w okolicy Skawiny Borek Szlachecki za cenę 680000zł. Budynek (2011r.), położony na 750m2 ogrodzonej działce. Pow.124m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lipniki

Lipniki,kujawsko-pomorskie

250 000 zł234 m² 1 068,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 219 m²

Dom z możliwością prowadzenia dziełalności gospodarczej Biuro nie pobiera prowizji od kupującego Nieruchomość zlokalizowana nieopodal drogi S-5, dla potencjalnego kupującego chcącego prowadzić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Józefów

Józefów,mazowieckie

575 000 zł151 m² 3 805,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:388 m²

Do sprzedaży nowy dom wolnostojący położony w Józefowie k/otwocka sprzedawany w stanie surowym otwartym, z elewacją zewnętrzną, bez elektryki, w środku i na zewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Olsztynek

Olsztynek,warmińsko-mazurskie

800 000 zł280 m² 2 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Nowy dom wolnostojący o powierzchni 280m2, dom w urokliwym miejscu z dala od zgiełku miasta. Nieruchomość zlokalizowana w bliskiej odległości od Olsztynka. Piętro budynku:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bystrzyca Górna

Bystrzyca Górna,dolnośląskie

590 000 zł125 m² 4 720 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom o powierzchni 125 m2 znajduje się w pięknym, malowniczym otoczeniu gór i lasów, zacisznej okolicy. Usytuowany na terenie dodatkowo ogrodzonym, zabezpieczonym bramą wjazdową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kamionek Wielki

Kamionek Wielki,warmińsko-mazurskie

1 490 000 zł234 m² 6 367,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferta sprzedaży domu - kamionek wielki Komfortowy dom parterowy z użytkowym poddaszem o powierzchni użytkowej 187,5m2 + garaż 2-stanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym 46,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wzgórze Bernadowo

Gdynia,pomorskie

2 500 000 zł282 m² 8 855,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Najpiękniejszy dom W małym kacku!. Ekskluzywny, nowoczesny dom z pięknym widokiem na okolicę w prestiżowej lokalizacji Małego Kacka zbudowany z materiałów najwyższej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Przy Grobli

Warszawa,mazowieckie

1 950 000 zł306 m² 6 372,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:241 m²

Elegancki dla vip-ów. Cichy, strzeżony. Bardzo dobra lokalizacja, blisko centrum. Piwnica - garaż (31m2), dwa pokoje (może być dla gosposi), łazienka, pralnia, pomieszczenia gospodarcze (kotłownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mława

Mława,mazowieckie

459 000 zł430 m² 1 067,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:767 m²

Na Sprzedaż duży i funkcjonalny dom o pow. 430 m2, składający się z części mieszkalnej oraz usługowej. Budynek położony blisko centrum Mławy. Część usługową stanowi lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Otwock

Otwock,mazowieckie

485 000 zł142 m² 3 415,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:903 m²

Ciekawie zlokalizowana nieruchomość z jednorodzinnym wolnostojącym budynkiem mieszkalnym oraz budynkiem gospodarczym. Budynek mieszkalny posiada jeden poziom mieszkalny oraz poddasze do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Sulęczyno

Sulęczyno,pomorskie

275 000 zł110 m² 2 504,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Bardzo atrakcyjny dom rekreacyjny (również całoroczny) położony w pięknej, malowniczej osadzie kaszubskiej - 65 km od Gdańska, w najwyższym miejscu urokliwej, lekko opadającej ku jezioru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł198 m² 3 787,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Piękny dom w zabudowie bliżniaczej położony na Sołtysowicach we Wrocławiu. Parter to duży salon z kominkiem oraz wyjściem na taras i do ogrodu, osobna kuchnia, duży holl. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

52 032 300 zł980 m² 53 094,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 620 m²

Do sprzedaży budynek wolnostojący, czterokondygnacyjny na przychodnię - odebrany jako niepubliczny zakład opieki zdrowotnej. Powierzchnia uzytkowa-980m Działka ogrodzona o powierzchni 1620 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Ujejsce

Dąbrowa Górnicza,śląskie

350 000 zł100 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy państwu na sprzedaż średnich rozmiarów dom parterowy wolnostojący w Dąbrowie Górniczej, w spokojnej i zielonej dzielnicy miasta - Ujejsce. Powierzchnia całkowita domu wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Śnieżna

Rzeszów,podkarpackie

560 000 zł175 m² 3 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowoczesny dom w kameralnej dzielnicy Budziwój. Opis lokalizacji: kameralna, cicha, spokojna okolica. Szybki dojazd do centrum miasta (10 min. samochodem), tereny zielone. W pobliżu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

350 000 zł152 m² 2 302,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:277 m²

Dom w zabudowie szeregowej/środkowy/może być przeznaczony dla dwóch rodzin z uwagi na niezależne wejścia. Dom całkowicie podpiwniczony wraz z garażem oraz miejscem postojowym na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grudusk

Grudusk,mazowieckie

399 000 zł200 m² 1 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:980 m²

Do Sprzedania Dom jednorodzinny, piętrowy w stylu tzw. zakopianki położony w miejscowości Grudusk. Dom o powierzchni ok. 200 m - piętrowy, wybudowany na początku lat 90-tych metodą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mława

Mława,mazowieckie

420 000 zł200 m² 2 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Do Sprzedania Dom po kapitalnym remoncie i przebudowie położony na dużej działce w dobrej lokalizacji - przy jednej z głównych ulic wjazdowych do naszego miasta. Dom wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gęsiniec

Gęsiniec,dolnośląskie

775 000 zł294 m² 2 636,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Pięknie położony dom wolno stojący z 2011 roku, parterowy z poddaszem użytkowym, z garażem w bryle budynku. Powierzchnia całk. 294m2 / pow. użytk. 165M2; ładna kwadratowa działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Udrzyn

Udrzyn,mazowieckie

469 000 zł88 m² 5 314,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 586 m²

Oferuję do sprzedania przepiękny dom całoroczny, położony na skarpie nad Bugiem przy ścianie lasu Puszczy Białej w Udrzynie, 80 km od Warszawy. Dojazd obwodnicą Wyszkowa. Media: woda, prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Częstochowa

Częstochowa,śląskie

300 000 zł240 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:6 626 m²

Dom 2 rodzinny z osobnym wejściem do każdej części na dużej (6626m.kw) o szerokości ok. 40m.Ogrodzone ponad 4-tysiące mkw. Na działce dodatkowo murowany budynek garażowo-gospodarczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sulęczyno

Sulęczyno,pomorskie

275 000 zł110 m² 2 504,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

415 000 zł111 m² 3 738,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:255 m²

Mdom nieruchomości&architektura -biuro wyłącznej sprzedaży inwestycji. Swarzędz Rynek 26. Biuro nie pobiera prowizji od strony kupującej! Mamy przyjemność zaoferować Państwu nową inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bibice

Bibice,małopolskie

579 000 zł167 m² 3 467,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferta jest prezentowana W opcji bez prowizji dla kupującego, gwarantuje bezpieczeństwo zakupu - każda transakcja Z udziałem biura jest ubezpieczona. Do sprzedaży trzy wolnostojące domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawel

Kraków,małopolskie

649 000 zł100 m² 6 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Bardzo funkcjonalny wolnostojący dom z ogrodem, wykonany i wykończony materiałami bardzo wysokiej jakości w doskonałej lokalizacji. Lokalizacja: dom znajduje się w Zielonkach ,ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Trakt Lubelski

Warszawa,mazowieckie

1 650 000 zł287 m² 5 749,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 047 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok.287m2 na działce ogrodzonej 1047m2 w Wawrze, okolice ulicy Trakt Lubelski. Dom dwupoziomowy, niepodpiwniczony, rok budowy 2008,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kogucia

Warszawa,mazowieckie

2 000 000 zł531 m² 3 766,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Piękna kameralna rezydencja otoczona klasycznym ogrodem,tuz przy lesie kabackim-(ursynów-dąbrówka) Rezydencja zbudowana w stylu dworkowym,nowocześnie zaaranżowana.Dom wolnostojący zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pszczyńska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

320 000 zł200 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 065 m²

Przedstawiamy dom dwurodzinny w obrębie Jastrzębie ul. Pszczyńska o powierzchni ok. 200m2 na działce 1065m2. Dom piętrowy w całości podpiwniczony. Okna pcv, elewacja z dociepleniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mikołów

Mikołów,śląskie

430 000 zł214 m² 2 009,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:728 m²

Oferta godna uwagi. Nowa, atrakcyjna cena. Oferujemy Państwu dom o powierzchni 214 m2, (168 m2 powierzchni użytkowej) posadowiony na działce o powierzchni 728 m2 zlokalizowany w Mikołowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ustroń

Ustroń,śląskie

695 000 zł271 m² 2 561,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:630 m²

Ustroń hermanice - atrakcyjny dom jednorodzinny, spokojna cicha okolica, piękne widoki Proponuję do sprzedaży bardzo ładny i funkcjonalny budynek jednorodzinny o powierzchni całkowitej 217.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lębork

Lębork,pomorskie

280 000 zł162 m² 1 728,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:448 m²

O% kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Dom jednorodzinny dwukondygnacyjny w zabudowie bliźniaczej, znajdujący się w Lęborku na zacisznym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kraków

Kraków,małopolskie

360 000 zł134 m² 2 686,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:737 m²

Kupujący zwolniony z podatku od czynności cywilnoprawnych 2%. Do sprzedania dom w okolicy Krakowa Węgrzce Wielkie za cenę 360000zł. Powierzchnia użytkowa 134,1 m2, całkowita 202,1 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bruzdowa

Warszawa,mazowieckie

2 190 000 zł260 m² 8 423,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom w spokojnej części Wilanowa (zawady), z dużym ogrodem, idealny dla 4 osobowej rodziny. Dom jest położony ok. 300 m od ulicy Bruzdowej, na uliczce w sąsiedztwie nowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Zielonka

Zielonka,mazowieckie

445 000 zł104 m² 4 278,85 zł/m²