dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 283 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 283 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Leszno

Leszno,mazowieckie

350 000 zł220 m² 1 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 514 m²

Do sprzedaży fundamenty bliźniaka o powierzchni użytkowej 2x220 m2 z działkami 718m2 i 796m2 w Zaborówku 4,5km od Leszna i 19km od W-wy. Dużą zaletą nieruchomości jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ligota Piękna

Ligota Piękna,dolnośląskie

239 000 zł200 m² 1 195 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym położony w cichej uliczce wlligocie Pięknej pod Wrocławiem.Budynek wybudowany metodą tradycyjną.Mur gruby 3-warstwowy.Rozprowadzona instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

850 000 zł168 m² 5 059,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 723 m²

Komfortowy dom na dużej działce Dom wolnostojący z 2003r na dużej zagospodarowanej działce (1723m2). Na pierwszym poziomie znajduje się kuchnia z jadalnią, meble w zabudowie wykonane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

289 000 zł140 m² 2 064,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom wolnostojący w Jastrzębiu- zdroju. Nieruchomość w standardzie do wprowadzenia, bardzo czysta i zadbana, o powierzchni 140 m.kw., z, dwu- kondygnacyjna, częściowo podpiwniczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

495 000 zł250 m² 1 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:252 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 252 m2 z ogrodem. Wnętrze przestrzenne o ciekawym układzie pomieszczeń. W domu znajduje się 7 pokoi. Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Muchobór Wielki

Wrocław,dolnośląskie

2 300 000 zł450 m² 5 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Czterokondygnacyjny dom w zabudowie bliźniaczej, postawiony na dzialce 1420m2 na Muchoborze Wielkim. Dom zostal wybudowany w 1997r. z pustaków ceramicznych, dach pokryty jest dachówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Siewierz

Siewierz,śląskie

703 080 zł201 m² 3 505,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży nowe domy w zabudowie szeregowej, w powstającej od podstaw dzielnicy Siewierza - Jeziornej. O inwestycji Siewierz Jeziorna to wyjątkowy projekt samodzielnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Spadochroniarzy

Rumia,pomorskie

1 600 000 zł500 m² 3 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:-

Reprezentacyjny dom przy ul. Spadochroniarzy o powierzchni użytkowej ok.500 m2. Na parterze 7 niezależnych pomieszczeń, 4 łazienki z wc, kuchnia. o łącznej powierzchni ok. 280 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

610 000 zł170 m² 3 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:922 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w Rewalu. Działka o powierzchni 922 m2, ładnie zagospodarowana z nasadzeniami. Budynek składa się z mieszkania właściciela, w skład którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałdowo Królewskie

Wałdowo Królewskie,kujawsko-pomorskie

599 000 zł149 m² 4 025,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 270 m²

Dom jakich mało! Wybudowany i wykończony z materiałów wysokiej jakości. Położony w zacisznym miejscu, przy samym lesie!projekt "dom pod jemiołą 2" z pracowni architektonicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Podjuchy

Szczecin,zachodniopomorskie

650 000 zł350 m² 1 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:450 m²

Piękny dom w spokojnej dzielnicy. Dom może wygląda skromnie z zewnątrz ale w środku kryje naprawdę wiele. Piwnice domu są użytkowe i posiadają osobne wejście z ulicy. Na tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowa Wieś

Nowa Wieś,podlaskie

279 000 zł80 m² 3 487,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 497 m²

Siedlisko w Nowej Wsi pod Suwałkami o powierzchni działki 2479m2 na której umiejscowiony jest stary drewniany dom z bala o powierzchni około 80m2 w stanie technicznym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Golub-Dobrzyń

Golub-Dobrzyń,kujawsko-pomorskie

399 000 zł240 m² 1 662,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 482 m²

0% prowizji dla kupującego! atrakcyjna nieruchomość na sprzedaż! oferta na wyłączność! Oferujemy na sprzedaż dom w Golubiu Dobrzyniu usytuowany bezpośrednio przy Szosie Rypińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

850 000 zł350 m² 2 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Proponujemy dom jednorodzinny 350m2 na działce 1350m2. Bardzo cicha i zielona okolica. Blisko do Warszawy (ok 8km) oraz Sulejówka. Pełna infrastruktura w promieniu ok 2km. (szkoły, sklepy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

670 000 zł150 m² 4 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:916 m²

Nowa oferta! Jednopiętrowy, wolno stojący, przestronny dom jednorodzinny z tarasem w Łochowie. Na osiedlu nowych domków jednorodzinnych w spokojnej okolicy. Bardzo funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Włochy

Warszawa,mazowieckie

1 880 000 zł225 m² 8 355,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:435 m²

Bardzo ładny, ekskluzywny dom z 1992 r., po generalnym remoncie w 2006 r., stąd nowoczesne, eleganckie wykonczenia, nowe sanitariaty, podłogi itp. . 3 łazienki, parter, piętro i poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Dolna

Warszawa,mazowieckie

2 600 000 zł439 m² 5 922,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:439 m²

Posiadamy do sprzedaży dom na Biuro w doskonałym miejscu Mokotowa duży dom (połowa bliźniaka) w czterech kondygnacjach. Na każdej kondygnacji są pokoje biurowe o różnej wielkości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

719 000 zł180 m² 3 994,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Ładny przestronny dom wolno stojący we Wrocławiu. Parter to salon połączony z kuchnią oraz z wyjściem na duży taras, dodatkowy pokój, łazienka z kabiną. Na piętrze 3 duże ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Sarzyńska

Koszalin,zachodniopomorskie

620 000 zł300 m² 2 066,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:-

Dom w zabudowie szeregowej- środkowy o powierzchni 210 m2 znajdujący się w spokojnej i cichej okolicy. Głównymi atutami nieruchomości jest w pełni wykończony domoraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

640 000 zł523 m² 1 223,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom Z częścią usługowo-gospodarczą na parterze Z aktualnym projektem domu weselnego na 120 osób. istnieje możliwość przyjęcia w rozliczenia mieszkania z dopłatą Funkcjonalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kubusia Puchatka

Koszalin,zachodniopomorskie

680 000 zł540 m² 1 259,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom z pomieszczeniami na działalność. Koszalin. Duża obniżka ceny o 100 tys. zł do końca listopada. Komfortowy dom wolno stojący z częścią na działalność gospodarczą. Część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

4 550 000 zł904 m² 5 033,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:744 m²

Do sprzedazy dom wolnostojący w Starym Wilanowie, dwie połówki bliźniaka. Powierzchnia całkowita- 904 m2, użytkowa 664m2, działka 744 m (własność). Przeznaczenie - mieszkalne, biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Gołąbki

Warszawa,mazowieckie

1 500 000 zł270 m² 7 037,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:637 m²

Duży wygodny dom z ogrodem w willowej części Warszawy Ursus (gołąbki), położony w drugiej linii zabudowy, dzięki czemu jest bardziej intymny. Spokojna okolica i niekłopotliwe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Świdnicka

Sobótka,dolnośląskie

985 000 zł325 m² 3 030,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Piękny i oryginalny dom dwurodzinny zaledwie 20min. od Wrocławia. Zapraszam do Sobótki. W otulinie Ślężańskiego Parku Krajobrazowego, na wzgórzu, z którego rozpościera się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, al. Róż

Wrocław,dolnośląskie

2 500 000 zł453 m² 5 518,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Budynek wolnostojący typu rezydencja idealny na firmę. Podzielony bardzo funkcjonalnie na odrębne strefy. Obiekt jedno-piętrowy z wysokim parterem. Piętro częściowo z użytkowym poddaszu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brańsk

Brańsk,podlaskie

55 000 zł60 m² 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 999 m²

Oferujemy Państwu malowniczo położoną działkę siedliskową o pow. 5999m2, zabudowaną: domem drewnianym jednorodzinnym, otynkowanym krytym blachą o pow. 60 m2, garażem, spichlerzem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

4 600 000 zł730 m² 6 301,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:900 m²

Okazja- sprzedaż domu w Wilanowie Rezydencja - dom wolno stojący, stary Wilanów, prestiżowa lokalizacja. Rozkład pomieszczeń: poziom - 1 Garaż,kuchnia ,pralnia ,suszarnia ,pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

640 000 zł250 m² 2 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik brzezina. Wolnostojący W urokliwej okolicy. Przedstawiam Państwu przestronny, przytulny i funkcjonalnie zaaranżowany dom wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stronie Śląskie

Stronie-Wieś,dolnośląskie

495 000 zł120 m² 4 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Stronie Śląskie. W malowniczej scenerii Czarnej Góry. Dom wolnostojący położony na działce o pow. 1151 m kw. , 6 pokoi (w tym 1 pokój gościnny), 2 Łazienki, kuchnia. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

350 000 zł238 m² 1 471,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:601 m²

Atrakcyjny bliźniak usytuowany na prestiżowym i bardzo spokojnym osiedlu Warszewie w otoczeniu nowych domów blisko lasu. Dom jest dwukondygnacyjny. Działka pod jedną częścią 600 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

490 000 zł161 m² 3 043,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

! uwaga! to nie jest lesznowola przy piasecznie - to jest miejscowość między Tarczynem a Grójcem! Ostatnia szansa na zakup wolnostojących domów. Tylko dwa domy. Sprwdź! zadzwoń! Piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Marki

Marki,mazowieckie

498 000 zł165 m² 3 018,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom w zabudowie bliżniaczej położony we wschodniej części Markek , na ogrodzonym osiedlu.Powierzchnia domu to 165m2 oraz poddasze do indywidualnego zagospodarowania.Działka o powierzchni ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Włochy

Warszawa,mazowieckie

959 000 zł126 m² 7 635,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu segment mieszkalny o powierzchni 125,6 m2 rozmieszczonej na trzech poziomach. Segment Segment o pow. 125,6 m2 z ogródkiem130 m2, dwoma miejscami postojowymi w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Pogoń

Sosnowiec,śląskie

359 000 zł96 m² 3 739,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:550 m²

Sprzedaż dom sosnowiec pogoń Lokalizacja: dom położony w świetnej lokalizacji domków jednorodzinnych. Cicha i spokojna okolica, blisko centrum miasta. W okolicy szkoły przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

638 000 zł300 m² 2 126,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:20 953 m²

Przedmiotem sprzedaży jest siedlisko w odległości 5 km od miasta Błonia. Budynek po remoncie, wolno stojący, podpiwniczony z poddaszem użytkowym. Pomieszczenia na wysokim parterze to 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Raków

Częstochowa,śląskie

595 000 zł640 m² 929,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Atrakcyjna oferta! Do sprzedaży atrakcyjne dwa bliźniaki do własnej aranżacji powierzchnia całkowita ich to 640 m2 , powierzchnia użytkowa to 450 m2 , działka ma powierzchnię 1400 m2. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Myszków

Myszków,śląskie

360 000 zł120 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:748 m²

Sprzedam dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 120m2 znajdujący się na działce o pow 748 m2. Parter składa się z salonu kuchni oraz wc. Na piętrze znajdują się 3 pokoje oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Spółdzielcza

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

450 000 zł134 m² 3 370,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:329 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej położonego na osiedlu Mazurskim w Olsztynie. Działka, na której znajduje się dom ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł234 m² 4 914,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 263 m²

Oferuję do sprzedaży nowy, bardzo solidnie wykonany dom na zamkniętym, strzeżonym osiedlu. Dom jest z ceramiki, stolarka okienna drewniana Sokółki. Wykonany został indywidualny projekt instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

3 600 000 zł300 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 860 m²

Przedwojenna willa ukryta w sosnowym lesie, w której niegdyś mieściło się sanatorium.Obecni właściciele w 2002 roku przeprowadzili gruntowny remont. Do dziasiejszego dnia zachowało się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Chwarznieńska

Gdynia,pomorskie

790 000 zł291 m² 2 714,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Reprezentacyjny dom w Gdyni Chwarznie, o powierzchni użytkowej 291 m2 oraz pięknie zagospodarowanej działce 771 m2. 8 pokoi, 3 łazienki, kuchnia na trzech poziomach plus zagospodarowana.