dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 301 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 301 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Ligota Piękna

Ligota Piękna,dolnośląskie

560 000 zł220 m² 2 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Ładny dom wolnostojący w Ligocie Pięknej pod Wrocławiem.Parter domu to duży salon z kominkiem,wyjściem do ogrodu,osobna jasna kuchnia,sypialnia,łazienka,pom.gospod,kotłownia.Na piętrze 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

489 000 zł128 m² 3 820,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjny, wykończony segment środkowy w centrum Góry Kalwarii, na zamkniętym osiedlu. Pięciopokojowy segment o powierzchni 128 m2 zlokalizowany jest na zamkniętym osiedlu w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ramiona

Ramiona,mazowieckie

150 000 zł70 m² 2 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedania działka 1000m2 z drewnianym domem 70m2. Okolice Baranowa - 9km. 30km do Ostrołęki. Dom ocieplony, do wykończenia, częściowego remontu. Na działce dodatkowo garaż. Agent prowadzący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zakroczym

Zakroczym,mazowieckie

650 000 zł500 m² 1 420 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 020 m²

Sprzedam posesję w Zakroczymiu położoną na wysokim brzegu Wisły, 25km od Warszawy. Budynek posiada przeznaczenie mieszkalno-użytkowe wymiary 25x10. Obecnie parter budynku przeznaczony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zawiercie

Zawiercie,śląskie

290 000 zł160 m² 1 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedania bardzo ładny dom o powierzchni 160,10 m2 , wybudowany w nowoczesnej technologi z wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości. Budynek w stanie surowym zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Godula

Ruda Śląska,śląskie

330 000 zł125 m² 2 640 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:190 m²

Nowe domy w zabudowie szeregowej i bliźniaczej w Rudzie Śląskiej Goduli na osiedlu Paryż! Osiedle w doskonałej lokalizacji! Na osiedlu powstanie łącznie 13 domków w III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

520 000 zł150 m² 3 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:996 m²

Dom w stanie deweloperskim o podwyższonym standardzie według projektu 'w Lantanach 2'. Nieruchomość wyróżnia się doskonałą lokalizacją oraz wysoką jakością wykończenia. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

920 000 zł260 m² 3 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:871 m²

Duży wygodny dom w Bielsku-Białej. Dom z sauną, przytulną kuchnią i kominkiem. Niezwykła rzecz zimą. Ciepłe i przyjazne 260 m2. Położony w odległości 6 km od Ratusza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

419 000 zł120 m² 3 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Nowy budynek jednorodzinny w zabudowie szeregowej w wysokim stanie deweloperskim. Budynek z Porothermu, dachówka cementowa, budynek ocieplony styropianem i otynkowany. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Stawki

Toruń,kujawsko-pomorskie

499 000 zł150 m² 3 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:765 m²

Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 150 m2 zbudowany w 2004 roku w dzielnicy Stawki. Zbudowany z porothermu, ocieplony styropianem 15 cm, dach kopertowy, dachówka cementowa ibf. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Klimontów

Sosnowiec,śląskie

450 000 zł200 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:680 m²

Dom bardzo dobrze zlokalizowany w dzielnicy domków jednorodzinnych Klimontowa, na ładnej działce z przepięknym panoramicznym widokiem na okolicę. Powierzchnia działki 680m2. Dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Halemba

Ruda Śląska,śląskie

300 000 zł108 m² 2 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Nowe osiedle domów szeregowych w Rudzie Śląskiej Halembie - Nowym Świecie! Osiedle w doskonałej lokalizacji - dzięki autostradzie A4 rewelacyjny dojazd do całej aglomeracji. Na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czeladź

Czeladź,śląskie

750 000 zł188 m² 3 989,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Polecamy do sprzedaży komfortowy dom wybudowany w1998r. Jednopiętrowy ze strychem o pow. użytkowej 188m, położony na działce o pow. 550m. Budynek częściowo podpiwniczony, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Poziomkowa

Zabierzów,małopolskie

499 000 zł280 m² 1 782,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedstawiam Państwu dom w Zabierzowie koło Krakowa. Dom z lat 80-tych po rozbudowie i adaptacji w 2005 roku stoi na osiemset metrowej działce odsunięty od drogi głównej na tyle aby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

2 250 000 zł265 m² 8 490,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:442 m²

Luksusowy dom w bardzo dobrej lokalizacji, przy granicy Mokotowa z Ursynowem, w pobliżu Al. i Wilanowskiej i Dolinki Służewieckiej. W pięknej willowej okolicy, prestizowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Secymin Polski

Secymin Polski,mazowieckie

1 350 000 zł360 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:13 000 m²

Nowy dom - mini Mazury- a nieopodal Warszawy (35 km) Proponuję do sprzedaży dom, w stanie deweloperskim , na pięknej, malowniczej działce,przylegającej do jeziora, polożonej przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Rożnów

Rożnów,opolskie

450 000 zł570 m² 789,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:55 000 m²

Oferujemy do sprzedaży pałac z XIX wieku o powierzchni 570 m2 i kubaturze 4900 m2 na działce 5,5 ha z zabytkowym parkiem, lasem i stawem. Bliskość Opola i Kluczborka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świdnik

Świdnik,lubelskie

950 000 zł183 m² 5 191,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom w zabudowie dwurodzinnej na ogrodzonym osiedlu, o powierzchni 182,55 m2. Wykończony z najwyższą starannością , materiałami wysokiej jakości. Parter: salon 39,04 m2, kuchnia 9,28 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Krzycka

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł350 m² 2 140 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:230 m²

Krzyki - bardzo dobra lokalizacja - w pobliżu Biedronki i kościoła na Krzyckiej - na działce o pow. 350 m2 dom o pow. 230 m2 , z trzema niezależnymi lokalami mieszkalnymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Krzemieniecka

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł200 m² 3 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość zabudowana dwoma wolnostojącymi budynkami z lat'70. 1. Budynek mieszkalny, posiada 2 niezależne wejścia i dwa mieszkania z oddzielnymi licznikami. W bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

460 000 zł190 m² 2 421,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 280 m²

Okazja!dom wolnostojący położony na spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych w Kruszynie Krajeńskim.Tylko 10km od Bydgoszczy.Dom wybudowany w 2008 roku położony na dużej zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wyspiańskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

590 000 zł157 m² 3 757,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:580 m²

Dom mieszkalny - Pruszcz Gdański, ul. Wyspiańskiego. Oferujemy do sprzedaży nieruchomość stanowiącą działkę gruntu o powierzchni 581 mkw. zabudowaną budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Franciszkańska

Koszalin,zachodniopomorskie

1 350 000 zł310 m² 4 354,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bezpośrednia kupujący 0% prowizji Nieruchomość skierowana dla klienta, który pragnie mieszkać zarówno blisko centrum miasta, a jednocześnie chce mieć trochę zieleni i spokoju. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

530 000 zł109 m² 4 862,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Przedstawiamy Państwu dom jednorodzinny z 1970 roku wybudowany z cegły. Dom położony na 14 ar działce. W domu wymienione okna na nowe. Na górze znajdują się 3 pokoje, na dole 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Lazurowa

Wrocław,dolnośląskie

530 000 zł250 m² 2 120 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Przestronny skrajny szereg położony na ładnie zagospodarowanej działce.Dom składa się z salonu z kominkiem oraz z wyjściem na taras i do ogrodu,osobnej kuchni z jadalnią,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 100 000 zł210 m² 5 238,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Wyjątkowa oferta! luksusowy dom wolnostojący wykonany wysokiej jakości materiałami, usytuowany na przepięknie zaaranżowanej działce, w niezwykle malowniczej lokalizacji - tuż przy lesie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

950 000 zł120 m² 7 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:957 m²

Dom wolnostojący typu bungalow położony na osiedlu Jary. Atrakcyjna działka o pow.957m2, pięknie zagospodarowana. Na tyłach domu prosperujący zakład produkcyjny. Rozkład pomieszczeń: parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

470 000 zł110 m² 4 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:835 m²

Dom wolno stojący parterowy z poddaszem użytkowym położony w Łochowie w przepięknej okolicy, dookoła las, pola, domy jednorodzinne i Kanał Notecki. Zagospodarowana działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Pileckiego

Bielsko-Biała,śląskie

385 000 zł107 m² 3 601,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:167 m²

Mam przyjemność zaprezentować nowo wybudowany i częściowo wykończony domek jednorodzinny w zabudowie szeregowej zlokalizowany w prestiżowej i niezwykle urokliwej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

850 000 zł220 m² 3 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Wilczyce - w środku wsi, w cichym miejscu z dwoma wjazdami, na działce o pow. 1200 m2, dom wraz z budynkiem pod działalność gospodarczą typu mechanika samochodowa, warsztat itp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

418 000 zł176 m² 2 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie deweloperskim o pow.całkowitej 176m2(użytkowej 118m2), na działce 1001m2 w spokojnej części Łochowic, gmina Białe Błota. Zrealizowany na bazie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sieborowice

Sieborowice,małopolskie

450 000 zł109 m² 4 128,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Podana cena dotyczy domu W stanie deweloperskim , nieruchomość można odebrać W dowolnym stanie wykończenia .~Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży na wyłączność trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

290 000 zł190 m² 1 526,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Dom położony w miejscowości Rentyny, własność, 140 m2 dół +50 m2 góra,1160 m2 działka ogrodzona, zbudowany jest z pustaków dachówki ceramicznej styropian 15 budynek styropian 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowa Wieś Wielka

Nowa Wieś Wielka,kujawsko-pomorskie

995 000 zł214 m² 4 638,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 028 m²

Bardzo ładny, duży dom w miejscowości Brzoza.NOWA CENA! Na parterze znajduje się salon z jadalnią i kuchnią, wc, sypialnia z której jest wyjście do garderoby i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lelów

Lelów,śląskie

230 000 zł100 m² 2 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 158 m²

Sprzedam dom o pow. ok 100m2 wraz z dużą działką o pow. 1.058Ha. Dom składa się z 3 pokoi kuchni oraz łazienki. Dach kryty blachą trapezową, okna pcv. Dom jest podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mikołajki

Mikołajki,warmińsko-mazurskie

1 000 000 zł200 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Bardzo ładny dom w Mikołajkach w bliskim sąsiedztwie Hotelu Gołębiewski. Dom wykończony nowocześnie w najwyższym standardzie, podłogi drewniane, w łazienkach kamień, wanna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Most Śląsko-Dąbrowski

Warszawa,mazowieckie

5 700 000 zł1 122 m² 5 080,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:767 m²

oferta: biura w kamienicy, kamienica na Pradze, biura na Pradze, klimatyczne biura, biura z parkingiem. Przedmiotem sprzedaży jest grunt w użytkowaniu wieczystym o powierzchni 767 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zawiercie

Zawiercie,śląskie

140 000 zł40 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:643 m²

Sprzedam dom w Zawierciu / Ręby o pow. ok 40m2. Budynek do kapitalnego remontu istnieje możliwość rozbudowy domu. Dom w zabudowie bliźniaczej. Murowany z cegły i kamienia. Dane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

669 000 zł308 m² 2 172,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom wolno stojący jednorodzinny o powierzchni 200m2 oraz budynek gospodarczy o powierzchni 108m2, na które składa się garaż dwustanowiskowy oraz pomieszczenie np. z przeznaczeniem na biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 000 000 zł200 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:644 m²

Atrakcyjny dom parterowy z poddaszem użytkowym, położony w spokojnej części osiedla. W sąsiedztwie domki jednorodzinne.Cztery pokoje, dwie garderoby, dwie łazienki oraz garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Duchnice

Duchnice,mazowieckie

690 000 zł186 m² 3 709,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Atrakcyjna cenowo i świetnie zlokalizowana nieruchomość zabudowana domem w miejscowości Duchnice w gminie Ożarów Mazowiecki. Dom wolno stojący, częściowo podpiwniczony z poddaszem.