dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 316 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 316 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Rogoźnik

Rogoźnik,śląskie

280 000 zł95 m² 2 947,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 020 m²

Szukasz spokoju w dobrej lokalizacji? Oferta godna polecenia! Dom - Rogoźnik, ok 20 km od Katowic Pięciopokojowy dom o powierzchni ok. 95m2, na bardzo ładnej, prostokątnej i ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zagłoby

Łomianki,mazowieckie

650 000 zł168 m² 3 869,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:369 m²

Na sprzedaż segment środkowy po generalnym remoncie w 2011r. Powierzchnia całkowita 168 m2. Powierzchnia użytkowa 139 m2. Powierzchnia działki 369 m2. Nowe ogrzewanie gazowe - piec Junkers (24 kw) +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

420 000 zł217 m² 1 935,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Nowa niższa cena! Chciałbym zaprezentować Państwu nieruchomość położoną w najpopularniejszej części Niepołomic jaką jest w tym momencie Boryczów. Bliskość centrum oraz Puszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

590 000 zł240 m² 2 458,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Zadbany, przestronny dom bliźniak na osiedlu Piaski położony na ładnie zagospodarowanej działce. Dobre oraz szybkie połączenie z centrum miasta. W pobliżu podręczna infrastruktura - sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Glinki

Toruń,kujawsko-pomorskie

460 000 zł200 m² 2 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:495 m²

Nietuzinkowy dom szeregowy w lewobrzeżnym Toruniu.Okolica cicha,spokojna ,leśne tereny na spacery. Parter to przestrzeń otwarta,salon z kominkiem z rozprowadzeniem ciepła na pozostałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

350 000 zł100 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:202 m²

Polecamy do sprzedaży przytulną nieruchomość, położoną w Sosnowcu okol. Andersa na zagospodarowanej działce. Budynek z lat 60-tych, wybudowany z cegły, otynkowany, jednopiętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Czyżkówko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 800 000 zł600 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:850 m²

Polecam do sprzedaży obiekt mieszkalno-warsztatowy ,na obrzeżach miasta na osiedlu Czyżkówko.Ze względu na swą funkcjonalność istnieje możliwość połączenia części mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

430 000 zł219 m² 1 963,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:654 m²

Nowa cena!nieruchomość zlokalizowana przy szosie bydgoskiej, głównej ulicy W łochowie. Idealne miejsce do zamieszkania oraz pod siedzibę firmy, małe centrum medyczne, gabinet lekarski, usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

590 000 zł288 m² 2 048,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:692 m²

Uwaga!kupujący decydując się na tą nieruchomość nie płaci prowizji agencji.Sprzedający wystawia fakturę dzięki temu kupujący nie płaci podatku PCC 2%. Segmenty o powierzchni użytkowej 195 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

558 990 zł158 m² 3 537,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowoczesny, dom o powierzchni użytkowej 158m2 usytuowany na działce o powierzchni 1500m2. Położenie: 2 km na południe od Grodziska Mazowieckiego w powiecie Grodziskim. 42 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Leszno

Leszno,mazowieckie

350 000 zł220 m² 1 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 514 m²

Do sprzedaży fundamenty bliźniaka o powierzchni użytkowej 2x220 m2 z działką 1514m2 w Zaborówku 4,5km od Leszna i 19km od W-wy. Dużą zaletą nieruchomości jest piękna rozkładowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bielawy

Toruń,kujawsko-pomorskie

690 000 zł270 m² 2 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Rewelacyjny dom jednorodzinny na Bielawach! Wybudowany w 2004 roku, w zabudowie szeregowej z poddaszem i całkowitym podpiwniczeniem. Działka bardzo ładnie zagospodarowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Konopnica

Konopnica,lubelskie

95 000 zł250 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Sprzedam dom komfortowy na dużej działce zarośniętej tujami oraz innymi roślinami. w domu wszelki komfort wykończone na wysokim poziomie. Więcej info na mail. zdjęcia na mail. cena za dom 950.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Karnin

Karnin,lubuskie

462 240 zł154 m² 2 993,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 148 m²

Na powierzchni ponad 3,5ha powstaje osiedle, składające się z 10 domów wolnostojących oraz z pięciu segmentów domów (11+11+7+7+4) w zabudowie szeregowej. Dojazd do osiedla od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

379 000 zł82 m² 4 621,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Niewielki dom na widokowej działce dom wolnostojący na 9 ar atrakcyjnej działce.CENA DOMU DOTYCZY STANU DEWELOPERSKIEGO. Budynek W trakcie wykończeń. Do sprzedania dom wolnostojący 6 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Bursztynowo

Bursztynowo,kujawsko-pomorskie

99 000 zł100 m² 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Nowa cena! Oferujemy na sprzedaż dom bliźniak o powierzchni 100 m 2 w Bursztynowie gm. Świecie n/osą. Nieruchomość ta jest podpiwniczona, składa się z trzech pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bałuty

Łódź,łódzkie

320 000 zł80 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

| do sprzedania dom na osiedlu domów jednorodzinnych W łodzi na bałutach W okolicy arturówka na dzialce O pow. OK. 950 M 2! Dom murowany, parterowy o pow. ok. 80 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Magdalenka

Magdalenka,mazowieckie

660 000 zł80 m² 8 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Brak prowizji przy zakupie tej nieruchomośc. Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel! Solidny, letni dom. Do kupienia ciekawy, letni dom położony na uroczej, zagospodarowanej działce w Magdalence.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

585 000 zł186 m² 3 145,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:176 m²

Piętrowy dom w zabudowie szeregowej-szereg środkowy, z atrakcyjnie zagospodarowaną działką o powierzchni 176m2. Dom położony w atrakcyjnej lokalizacji-blisko szkoła, market,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym otwartym Łuczyce

Łuczyce,małopolskie

240 000 zł196 m² 1 226,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Łuczyce - do sprzedania ( lub zamiany na mieszkania w Krakowie) domy wolnostojące na dużych działkach ( do 800m2 do 2400m2). Domy są w stanie surowym otwartym. Wybudowane wg. projektu firmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żory

Żory,śląskie

495 000 zł110 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Polecamy państwu nowocześnie urządzony i umeblowany dom o powierzchni ok. 110m2 (+ 19m2 wiata) w zabudowie bliźniaczej. Położony w centrum miasta, na działce o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym otwartym Jarużyn

Jarużyn,kujawsko-pomorskie

310 000 zł166 m² 1 867,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom jednorodzinny typu bungalow, w stanie surowym otwartym, o powierzchni 166m2,na 900 metrowej działce. Pięknie położony w malowniczym Jarużynie w okolicy nowych zabudowań domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Silno

Silno,kujawsko-pomorskie

430 000 zł109 m² 3 944,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Atrakcyjny dom w Silnie! Wybudowany w 2014r, wykończony wysokiej klasy materiałami, gotowy do zamieszkania. Ogrzewanie podłogowe, działka zagospodarowana. Spokojna okolica, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Arciechów

Arciechów,mazowieckie

125 000 zł70 m² 1 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom rekreacyjny, parterowy z użytkowym poddaszem, o powierzchni całkowitej 70 m2 w Arciechowie dzielnicy Myszyniec nad Zalewem Zegrzyńskim. Zbudowany w 1994r. z litego drewna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Janice

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

225 000 zł135 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:365 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż pół domu (bliźniak) o powierzchni ok. 85m2 usytuowany w cichej i spokojnej okolicy Gorzowa - Janice. usytuowany na działce 3.6ar. Dom jest do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wrzosowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

590 000 zł270 m² 2 185,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Rewelacyjna lokalizacja. - bardzo urokliwa cześć Wrzosów. Dom wolno stojący o pow 270m2,dwie kondygnacje plus część piwniczna. Pierwsza kondygnacja składa się z kuchni,toalety oraz czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

525 000 zł150 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:785 m²

Polecam I zapraszam na prezentację! wyjątkowa oferta! Na sprzedaż bardzo ładny i funkcjonalny dom wolnostojący o pow.całkowitej 150m2(użytk.120m2) na działce o pow.784m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Grabówka

Częstochowa,śląskie

450 000 zł480 m² 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:693 m²

Grabówka! Do sprzedaży dom o pow. całkowitej 470m2, podpiwniczony, na ładnie zagospodarowanej działce 700m2 ( altana z grilem ). Budynek po termoizolacji z nową elewacją zewnętrzną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Sucha

Sucha,lubuskie

436 000 zł160 m² 2 725 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:784 m²

Prezentujemy do sprzedaży dom wolnostojący parterowy z poddaszem użytkowym położony w okolicach Zielonej Góry (8km). Dom jest wykończony gotowy do zamieszkania (jedynie łazienka na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Jeziorki

Warszawa,mazowieckie

1 950 000 zł480 m² 4 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedania dom wolnostojący, w bardzo zielonej okolicy-Jeziorki Południowe. Rewelacyjny dojazd do Puławskiej i obwodnicy Warszawy. Dom o pow. całkowitej ok. 480 m2, mieszkalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Magdalenka

Magdalenka,mazowieckie

1 390 000 zł200 m² 6 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Brak prowizji przy kupnie tej nieruchomości. Wynagrodzenie posrednika pokrywa właściel! Na sprzedaż ciekawy dom ulokowany w starym, sosnowym lesie, w najładniejszym rejonie Magdalenki, około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Czarne Błoto

Czarne Błoto,kujawsko-pomorskie

460 000 zł140 m² 3 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

0% 0%! przy zakupie tej nieruchomości nie płacicie państwo prowizji! Proponuję Państwu nowoczesny dom na zadbanym kameralnym osiedlu w Czarnych Błotach.Wybudowany na pięknej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

290 000 zł155 m² 1 866,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:181 m²

Dom blisko centrum Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Zielonej Górze. Powierzchnia całkowita domu 155,4 mkw. powierzchnia działki 181 mkw. Budynek z 1986 roku. Dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bolechowice

Bolechowice,małopolskie

480 000 zł153 m² 3 137,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nieruchomość objęta programem0% prowizji dla klienta kupującego. Dwa domy wolnostojące jednorodzinne w malowniczo położonej miejscowości Bolechowice gm. Zabierzów (15 minut od Krakowa).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Legnica

Legnica,dolnośląskie

649 000 zł150 m² 4 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 750 m²

Do sprzedania dom z ogromną działką w Legnicy o pow. 1760 Pow. domu 130 m2 + pomieszczenie gospodarcze, piwnice, poddasze oraz dwa oddzielne garaże o pow 60 m. Na ścianach gładzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Biała Niżna

Biała Niżna,małopolskie

355 000 zł104 m² 3 409,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Sprzedam dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 93,5 m2. Oddany do użytku w 2012 roku. Na parterze salon z kominkiem, pokój gościnny, kuchnia, łazienka z prysznicem. Na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rozgarty

Rozgarty,kujawsko-pomorskie

580 000 zł149 m² 3 892,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowoczesny, dom wolnostojący o pow. 149 m2 posadowiony na działce o pow. 890 m2. Składa się z przestronnego salonu połączonego z aneksem kuchennym i otwartym holem, trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wrzosy

Toruń,kujawsko-pomorskie

429 000 zł170 m² 2 523,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Wolnostojący dom na toruńskich wrzosach! Kolejna doskonała oferta z dzielnicy Wrzosy! Oferta jest idealna dla osób, które chcą prowadzić własną działalność gospodarczą, gdyż dolna partia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

450 000 zł220 m² 2 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:289 m²

Okazja cenowa! funkcjonalny dom dwurodzinny w zabudowie szeregowej położony w malowniczej części Osowej Góry. Do dyspozycji nowego właściciela 108m/2 powierzchni użytkowej oraz taras. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Polska

Zalasewo,wielkopolskie

260 000 zł138 m² 1 884,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:285 m²

Polecam do sprzedaży pół bliźniaka w cichym zakątku w Zalasewie. Dom w trakcie budowy więc jest możliwość wykończenia według własnego gustu. Działka 285m2. W środku 4 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

2 000 000 zł531 m² 3 766,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 568 m²

Rezydencja zbudowana w stylu dworkowym,nowocześnie zaaranżowana. Dom wolnostojący zaprojektowany z wielkim poczuciem piękna,estetyki i funkcjonalności. Po generalnym remoncie i nowej.