dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 310 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Wólka Czułczycka

Wólka Czułczycka,lubelskie

270 000 zł96 m² 2 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

nowoczesny bliźniak segment w Wólce Czułczyckiej 5km od Chełma

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

990 000 zł208 m² 4 759,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Dom wolnostojący tuż przy granicy Wrocławia - Iwiny Wolnostojący dom o powierzchni użytkowej ok. 208mkw, znajdujący się na dużej zagospodarowanej działce o powierzchni 1350mkw. NA działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Siewierz

Siewierz,śląskie

560 000 zł150 m² 3 741,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Nowe, niższe ceny domów! Oferujemy do sprzedaży nowe domy w zabudowie szeregowej, w powstającej od podstaw dzielnicy Siewierza - Jeziornej. O inwestycji Siewierz Jeziorna to wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Płoty

Płoty,zachodniopomorskie

430 000 zł251 m² 1 713,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 259 m²

Polecamy Państwu do kupna dom wolno stojący wybudowany w 2010 roku wraz z dobrze prosperującą działalnością gospodarczą (myjnia samochodowa). Nieruchomość ta znajduje się w Płotach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wtelno

Wtelno,kujawsko-pomorskie

349 000 zł160 m² 2 181,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 768 m²

Dom wolno stojący z 2003r. znajdujący się w cichej, spokojnej okolicy na pięknej, dużej działce. Zbudowany z pustaków, z dachem skośnym, krytym blachą dachówkową. Dom składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

365 000 zł60 m² 6 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:35 300 m²

Domek ze stawami na działce 3,5 ha Idealne miejsce na wypoczynek oraz atrakcyjne miejsce dla inwestorów planujących budowę domu. Działka z możliwością zabudowy siedliskowej Zapraszamy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Węglin

Lublin,lubelskie

562 000 zł150 m² 3 746,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:605 m²

0% prowizji od kupującego Atrakcyjny dom o powierzchni 150m, działka 605m. Bardzo nowoczesny. Lokalizacja - Węglin. Serdecznie polecam Atrakcyjnie położony dom w zabudowie szeregowej. 6 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Siewierz

Siewierz,śląskie

540 000 zł120 m² 4 489,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Nowe, niższe ceny! Oferujemy do sprzedaży nowe domy w zabudowie szeregowej, w powstającej od podstaw dzielnicy Siewierza - Jeziornej. O inwestycji Siewierz Jeziorna to wyjątkowy projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

649 000 zł220 m² 2 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:820 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 220 m 2 w Długołęce. Powierzchnia działki 820 m 2. Dom składa się z dwóch niezależnych mieszkań usytuowanych na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

440 000 zł140 m² 3 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu domu pod Toruniem Dom w Złotorii w kierunku Grabowca,5 km do Obi, miłe i spokojne osiedle, działka 881m2. Dom do zamieszkania, dach pokryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Szczytno

Szczytno,warmińsko-mazurskie

230 000 zł100 m² 2 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dom letniskowy (ok. 88 m2) na działce rekreacyjnej. Dostępne media: prąd. Ogrzewanie kominkowe, woda ze studni głębionowej, szambo dwukomorowe. Na parterze domu otwarty salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wólka Komaszycka

Wólka Komaszycka,lubelskie

250 000 zł270 m² 925,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

DO sprzedania dom W Wólce Komaszyckiej Wólka Komaszycka to cicha spokojna miejscowość między Opolem Lubelskim a Chodlem. Jej malownicze tereny przecina spokojna rzeka Chodelka, u której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Władysławów

Władysławów,śląskie

129 000 zł40 m² 3 225 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Opis oferty Przepięknie położona działka budowlano - rekreacyjna w miejscowości Władysławów. Aktualnie wykorzystywana jest jako letniskowa. Na działce znajduje sie budynek murowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zemborzyce Tereszyńskie

Zemborzyce Tereszyńskie,lubelskie

875 000 zł198 m² 4 419,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 446 m²

****** bardzo atrakcyjna oferta domu - tylko W naszym biurze ****** Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom położony w Zemborzycach Tereszyńskich o ogólnej powierzchni działki 1445,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

475 000 zł128 m² 3 725,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Segment zlokalizowany jest w zielonej części Sulejówka w cichej okolicy wśród niskiej zabudowy domów jednorodzinnych.Kompleks domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Czarne Błoto

Czarne Błoto,kujawsko-pomorskie

749 000 zł260 m² 2 880,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom parterowy Z poddaszem użytkowym W bardzo ładnej okolicy! Wybudowany w 2011roku, z porothermu, ocieplony styropianem 15cm, dach pokryty dachówką ceramiczną. Okna wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Leszno

Leszno,mazowieckie

350 000 zł220 m² 1 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 514 m²

Do sprzedaży fundamenty bliźniaka o powierzchni użytkowej 2x220 m2 z działką 1514m2 w Zaborówku 4,5km od Leszna i 19km od W-wy. Dużą zaletą nieruchomości jest piękna rozkładowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

490 000 zł202 m² 2 425,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Do sprzedania dom wolnostojące w stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej 202 m2 z działką 1400m2 w Kozerach 42km od centrum W-wy i 1,5km od Grodziska Mazowieckiego. Dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

558 990 zł158 m² 3 537,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowoczesny, dom o powierzchni użytkowej 158m2 usytuowany na działce o powierzchni 1500m2. Położenie: 2 km na południe od Grodziska Mazowieckiego w powiecie Grodziskim. 42 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Śmieciuchówka

Śmieciuchówka,podlaskie

295 000 zł120 m² 2 458,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:6 210 m²

Sprzedam siedlisko w miejscowości Śmieciuchówka znajdujące się około 16 km od Suwałk. Na działce o powierzchni 6210 m2 znajdują się: dom, dwa budynki gospodarcze i stodoła. Dom ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

700 000 zł210 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację- oleśnica / okolice / dwurodzinny magda janik tel. Polecam piękny dom w okolicach Oleśnicy o powierzchni ok. 210 m2, mogący doskonale pełnić funkcję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świerklany

Świerklany,śląskie

165 000 zł102 m² 1 619,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:782 m²

Oferujemy Państwu dom na sprzedaż zlokalizowany w Jankowicach. Dom z lat 80, o powierzchni użytkowej 102 m kw znajdujacy sie na działce o powierzchni 782 m kw. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rozgarty

Rozgarty,kujawsko-pomorskie

420 000 zł154 m² 2 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 103 m²

Dom wolnostojący graniczący ze ściana lasu Nieruchomość o powierzchni 154 m2 usytuowana jest na działce powierzchni 1100 metrów z przepięknym widokiem na ścianę lasu parter :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Kaszczorek

Toruń,kujawsko-pomorskie

590 000 zł180 m² 3 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Serdecznie witam! Mam do zaprezentowania ofertę sprzedażny domu położonego w dzielnicy Kaszczorek. Dzielnica ta jest idealna dla ludzi ceniących sobie spokój, a zarazem jest ona oddalona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Kleszczów

Żory,śląskie

429 000 zł240 m² 1 787,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:251 m²

Jak wygląda Wasz wymarzony dom? Właśnie tak: wchodzimy przez sień do przedpokoju, skąd rozpościera się widok na kuchnię w pełni umeblowaną połączona z jadalnią oraz z salonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lubomin

Lubomin,dolnośląskie

195 000 zł200 m² 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Sprzedamy dom wolnostojący znajdujący się w Lubominie w okolicach Szczawna Zdroju. Nieruchomość położona jest na dużej 1800 m2, ogrodzonej i zagospodarowanej działce. Dom mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

2 500 000 zł570 m² 4 385,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową rezydencję w na granicy Kierszku - w Julianowie - w pobliżu Lasu Kabackiego. Dom zbudowany i wykończony gustownie, materiałami najwyższej jakości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Sikornik

Gliwice,śląskie

559 000 zł145 m² 3 855,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:710 m²

Doskonały dom pod działalność gospodarczą i do zamieszkania. Dom w zabudowie bliźniaczej z bezpośrednim wjazdem na ul. Rybnicką. Na posesji znajdują się trzy garaże, w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Trzebnica

Trzebnica,dolnośląskie

490 000 zł124 m² 3 951,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:575 m²

Tylko U nas! Dom Trzebnicy w świetnej lokalizacji na sprzedaż! Budynek w zabudowie bliźniaczej po generalnym remoncie, piętrowy, o powierzchni całkowitej ok. 120m2, użytkowej ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krzycka

Wrocław,dolnośląskie

1 300 000 zł470 m² 2 765,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:430 m²

Uroczy ,atrakcyjny , przestronny dom wolnostojący , zlokalizowany w bardzo spokojnym i zielonym zakątku dzielnicy Krzyki ( ok. ul. Krzyckiej ), bardzo dobry dojazd do centrum Wrocławia oraz do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

590 000 zł170 m² 3 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 087 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży domu wolnostojącego z 2005 r. w świetnej lokalizacji 3 km od Torunia w miejscowości Papowo - Osieki. Dom pobudowany wg projektu biura Archon "Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym zamkniętym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł154 m² 3 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:287 m²

Okazja! 4-pokojowy segment narożny o pow. 154 m2 w doskonałej lokalizacji przy Trakcie Lubelskim na działce 287m2. Segment składa się z dwóch kondygnacji. Na parterze znajduje się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

990 000 zł300 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 720 m²

Wyjątkowa posiadłość W spokojnej dzielnicy ciechocinka. Duża bo 1720mkw działka całkowicie zagospodarowana działka ,ogrodzona.Dom o powierzchni 300mkw jest wybudowany z całą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

990 000 zł208 m² 4 759,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie,lubelskie

1 250 000 zł180 m² 6 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

****** okazja ****** śliczny dom ****** Dom wybudowany w 2005 roku. Położony w Jakubowicach Konińskich. Jest to bardzo dobra lokalizacja. 900 metrów od granicy Lublina. 1 km do obwodnicy. 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

249 000 zł120 m² 2 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 892 m²

Posiadamy w ofercie sprzedaży dom parterowy z użytkowym poddaszem z piękną dużą działką o powierzchni 1892 m2 na przedmieściach Grudziądza. Działka częściowo zadrzewiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rozgarty

Rozgarty,kujawsko-pomorskie

769 000 zł245 m² 3 138,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolnostojący pod Toruniem na działce 1656m2 Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu położonego na malowniczej działce pod Toruniem. Dom wybudowany w 2006r. Na 2 kondygnacjach znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Elbląg

Elbląg,warmińsko-mazurskie

699 000 zł297 m² 2 353,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Globe house Nieruchomości oferujemy dom wolnostojący na sprzedaż lub zamianę na mieszkanie Z dopłatą W elblągu lub W trójmieście O powierzchni 297m2 NOWA NIŻSZA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Krobia

Krobia,kujawsko-pomorskie

498 000 zł160 m² 3 112,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Duży dom blisko Torunia! Jest to dom jednorodzinny (może pełnić funkcję dwurodzinnego), ma dwie kondygnacje mieszkalne o łącznej powierzchni 160m2, każda po 80m2, dodatkowo piwnica (80 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stare Bogaczowice

Stare Bogaczowice,dolnośląskie

249 000 zł330 m² 754,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Do sprzedania dom wolnostojący powierzchni około 330m 2 , położony na działce 1300m 2 w Starych Bogaczowicach. Dom dwukondygnacyjny plus strych. Składa się z 7 pokoi, 2 łazienek, 2 kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Drohobycka

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł80 m² 5 612,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferta wstrzymana do 30.03.2016r - została podpisana umowa przedwstępna. Atrakcyjny trzypokojowy środkowy szereg z ogródkiem w niskim budynku (parter + poddasze użytkowe) znajdującym się.