dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 319 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 319 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Leszno

Leszno,mazowieckie

350 000 zł220 m² 1 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 514 m²

Do sprzedaży fundamenty bliźniaka o powierzchni użytkowej 2x220 m2 z działką 1514m2 w Zaborówku 4,5km od Leszna i 19km od W-wy. Dużą zaletą nieruchomości jest piękna rozkładowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Raków

Częstochowa,śląskie

160 000 zł100 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 320 m²

Na sprzedaż piętro w domu wolnostojącym znajdującym się w dzielnicy Raków. Powierzchnia użytkowa piętra to 100 m2 , działka ma powierzchnię 1320 m2. Pokoje są duże , przestronne ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bielsk Podlaski

Bielsk Podlaski,podlaskie

350 000 zł126 m² 2 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Prezentujemy Dom parterowy o pow. 126 m2 w Bielsku Podlaskim. Dom znajduje się na działce o powierzchni 600 m2 częściowo zagospodarowanej. Działka środkowa, ogrodzona. Do działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grotniki

Grotniki,łódzkie

730 000 zł216 m² 3 379,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 130 m²

| do sprzedania nowy, komfortowy, dom z wyposazeniem o pow. całk.216 m 2 zlokalizowany na działce leśnej o pow. 1130 m 2 w Grotnikach koło Zgierza. Na parterze domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Grabówka

Częstochowa,śląskie

900 000 zł270 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Atrakcyjna oferta! Do sprzedaży przestronny dom o powierzchni całkowitej 270 m2, powierzchni użytkowej 210 m2, powierzchnia działki to 1900 m2, pod działalność gospodarczą. Dom usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Produkcyjna

Białystok,podlaskie

1 150 000 zł362 m² 3 176,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:993 m²

Polecamy Państwu przestronny dom z warsztatem blacharsko-lakierniczym zlokalizowany na osiedlu Bacieczki, w bliskiej odległości głównej ulicy Produkcyjnej. Idealna nieruchomość dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Stacja Metra Kabaty

Warszawa,mazowieckie

2 249 000 zł290 m² 7 755,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:569 m²

Atrakcyjny Segment, położony na osiedlu zamkniętym, w otulinie Lasu Kabackiego. Salon + 5 sypialni. Rozkład pomieszczeń w budynku co pół kondygnacji. Na poziomie "o" jest garaż 15,5m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Sklepowa

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł110 m² 11 818,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 208 m²

Nieruchomość inwestycyjna! Nieruchomość gruntowa położona w dzielnicy Warszawa Włochy ulica Sklepowa /przecznica od ulicy Chrobrego/ około 600m od dworca pkp Włochy, 500m od przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Częstochowa

Częstochowa,śląskie

295 000 zł109 m² 2 706,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 010 m²

Do sprzedaży wolnostojący dom znajdujący się w Brzezinach. Dom ma powierzchnię 109 m2 , działka ma powierzchnię 2010 m2. Posesja jest ogrodzona metalową siatką. Na parterze znajdują się : trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Moszczenica

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

499 000 zł166 m² 3 006,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Piękny dom , bardzo dobra lokalizacja - w Super Cenie! Dom położony w spokojnej okolicy , w luźnej zabudowie domów jednorodzinnych , z 2006 roku posadowiony w Jastrzębiu-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Polesie

Łódź,łódzkie

1 600 000 zł1 380 m² 1 159,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:70

 

Powierzchnia działki:1 280 m²

| do sprzedaży kamienica o powierzchni ok. 1380 m 2 na działce o pow. 1280 m 2 w centrum Łodzi. Kamienica składa się z części frontowej wzdłuż ulicy oraz skrzydła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Strzeszów

Strzeszów,zachodniopomorskie

85 000 zł46 m² 1 847,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:46 m²

Na sprzedaż domek letniskowy o pow. ok. 46 m2 położony w malowniczo usytuowanej miejscowości Strzeszów z piękna plaża i dostępem do obfitującego w ryby jeziora oraz pomostu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stryków

Stryków,łódzkie

385 000 zł170 m² 2 264,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

| pod Strykowem (8 km w stronę Ozorkowa) do sprzedania malowniczo dom położony wśród lasów i wody! Do sprzedania dom o pow. 170m 2 z garażami i budynkami gospodarczymi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rosanów

Rosanów,łódzkie

390 000 zł133 m² 2 932,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:930 m²

| do sprzedania atrakcyjna nieruchomość W rosanowie - dom wolnostojący W otoczeniu lasu! Do sprzedania dom parterowy z poddaszem użytkowym, wybudowany w 2006 r. z cegły max,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dobrzyca

Dobrzyca,wielkopolskie

639 000 zł290 m² 2 203,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:844 m²

Serdecznie polecam - Cisza, bezpieczeństwo i komfort w jednym! Kupujący nie ponosi kosztów związanych z Pośrednictwem. Załatwimy wszelkie formalności i kredyt bez pobierania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bałuty

Łódź,łódzkie

405 000 zł200 m² 2 025 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:705 m²

| na Chełmach w Zgierzu, granicy z Łodzią, nie ruchomość w sąsiedztwie Lasu Łagiewnickiego. W otoczeniu willowe osiedle domów jednorodzinnych. Cicha spokojna okolica. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tyczyn

Tyczyn,podkarpackie

410 000 zł180 m² 2 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:622 m²

Na sprzedaż zadbany dom jednorodzinny w Tyczynie o powierzchni całkowitej 180m2 na działce 6,22ara. W skład domu wchodzi: 1) Parter: - samodzielna kuchnia, a w niej płyta gazowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nowa Piasecznica

Nowa Piasecznica,mazowieckie

529 000 zł143 m² 3 699,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 232 m²

Na sprzedaż nowy Dom - parter: wiatrołap:6,43m, hol:3,83m, kuchnia:9,61m, salon i jadalnia: 23,12m, toaleta:1,47m, kotłownia:6,5m, garaż:16,37m, piętro: hol: 9,1m,lazienka: 9 m, pokoj:11,45m, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Czechowice

Warszawa,mazowieckie

800 000 zł102 m² 7 843,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:668 m²

Solum Nieruchomości oferuje do sprzedaży nieruchomość - dom dwukondygnacyjny z lat pięćdziesiątych XX-ego wieku o pow. uż. 102 m2, plus piwnica, posadowiony na działce o pow. 668m2na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Górna

Łódź,łódzkie

1 990 000 zł365 m² 5 452,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Mam do sprzedanie bardzo ładny dom pełen możliwości. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń , wydzielona część dzienna , wypoczynkowa i nocna. Na zewnątrz bardzo efektowny i zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kędzierzyn-Koźle

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

160 000 zł55 m² 2 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 m²

Pragniemy Państwu przedstawić i zaoferować nasz najnowszy autorski projekt Róża 55,4 m2 Netto + wysoki strych z możliwością jego adaptacji. Dom budujemy na wskazanej przez klienta działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Sułków

Sułków,małopolskie

370 000 zł107 m² 3 446,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Wieliczka sułków uwaga! kupujący nie płaci podatku W wysokości 2%! Proponujemy Państwu do sprzedaży segment w zabudowie szeregowej o pow.107 m2, działka ok. 1,5a. Na poszczególnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lubsko

Lubsko,lubuskie

290 000 zł85 m² 3 529,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:23 300 m²

Do sprzedania uroczy dom w okolicy Lubska (województwo lubuskie), położony na dużej działce o powierzchni 23300m2. Dom jest nieduży, ale przytulny i funkcjonalny. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

599 000 zł218 m² 2 747,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:193 m²

Oferta deweloperska - dla biura i podatku pcc! W ofercie sprzedaży nowoczesny i ekskluzywny segment szeregowca o powierzchni całkowitej 218,26m2 usytuowany w dzielnicy domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kalej

Kalej,śląskie

155 000 zł80 m² 1 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:102 m²

Na sprzedaż przytulny dom jednorodzinny w Kalei o powierzchni 80 mkw. Dom składa się z jednego piętra, na parterze znajdują się: pokój, kuchnia, łazienka, natomiast na piętrze: dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stradom

Częstochowa,śląskie

570 000 zł250 m² 2 280 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:638 m²

Ekonomiczny funkcjonalny dom jednorodzinny z garażem. Dom o powierzchni całkowitej 375,7 m2, użytkowej 255,7 m2, pięknie zagospodarowana działka o powierzchni 638 m2, z zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Skorupy-Pieczurki

Białystok,podlaskie

369 900 zł250 m² 1 479,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

*** skorupy * dom pow.170 m2 * 369.900 zł Na sprzedaż dom wolnostojący usytuowany na cichym i spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych Skorupy. Osiedle dobrze skomunikowane z centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lubartów

Lubartów,lubelskie

490 000 zł314 m² 1 562,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:486 m²

Budynek mieszkalny parterowy z mieszkalnym poddaszem użytkowym w Lubartowie. Rok zakończenia budowy i oddania do użytkowania 2008. Materiał budulcowy-belit. Ściany zewnętrzne ocieplone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Umultowo

Poznań,wielkopolskie

2 390 000 zł310 m² 7 709,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży komfortowego domu położonego w urokliwej części Umultowa ( niedaleko lasu i terenów zielonych ). Umultowo to zielona dzielnica Poznania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Huta Stara A

Huta Stara A,śląskie

399 000 zł196 m² 2 039,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 470 m²

Na sprzedaż bardzo ładny dom wolnostojący w Hucie Starej. Dom ma powierzchnię 195,67 m2, działka 1470 m2. Na parterze znajduje się kuchnia z jadalnią, salon z kominkiem, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lipowska

Ustroń,śląskie

290 000 zł135 m² 2 148,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 086 m²

Oferta na wyłączność Ustroń w województwie śląskim usytuowane w dolinie pomiędzy zboczami Równicy i Czantorii w Beskidzie Śląskim nad rzeką Wisłą. Miejscowość turystyczno-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kąty Opolskie

Kąty Opolskie,opolskie

299 000 zł150 m² 1 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:826 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący o pow. ok. 150 m2, działka 826 m2, kąty Opolskie gmina Tarnów Opolski. Dom wolnostojący - dwukondygnacyjny o powierzchni użytkowej ok. 150 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zawodzie

Zawodzie,śląskie

200 000 zł240 m² 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:426 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, jednorodzinny o powierzchni całkowitej 240 mkw. Dom jest w stanie surowym otwartym. Na parterze znajduje się pokój dzienny, kuchnia z jadalnią oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stradom

Częstochowa,śląskie

650 000 zł178 m² 3 651,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 209 m²

Na sprzedaż atrakcyjny dom wolnostojący na Stradiomiu. Dom ma powierzchnię 178 m2,działka 1209 m2. Na parterze znajduje się umeblowana i wyposażona kuchnia, salon, dwa pokoje, łazienka, kotłownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słowackiego

Brzeziny,łódzkie

335 000 zł110 m² 3 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam atrakcyjnie położony dom piętrowy z dużą działką , w zabudowie bliźniaczej z możliwością zamieszkania od zaraz. Dom po remoncie, o powierzchni ok 110 m2. Podpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Płoty

Płoty,zachodniopomorskie

170 000 zł54 m² 3 148,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:7 695 m²

Polecamy Państwu do kupna dom typu blizniak o powierzchni 54 m 2 znajdujący sie około 5 km od Płot. Nieruchomosc ta składa sie z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju, poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kamionki

Kamionki,wielkopolskie

620 000 zł178 m² 3 483,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:726 m²

Przy tej ofercie biuro nie pobiera prowizji od kupującego, wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający! Polecamy na sprzedaż piękny nowoczesny dom wolnostojący z garażem o pow. c.a. 178 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

400 000 zł215 m² 1 860,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:450 m²

Przedstawiam Państwu dom na sprzedaż z lat 60-tych o powierzchni 215 m2 posadowiony na działce 450 m2. Nieruchomość posiada 7 pokoi , dwie łazienki i kuchnię. Parter : 2 pokoje - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rokietnica

Rokietnica,wielkopolskie

319 000 zł119 m² 2 685,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:509 m²

Uwaga! do biura nieruchomości! budynek po odbiorach! Polecam do sprzedaży bliźniaka 4 - pokojowego w miejscowości Cerekwica,blisko lasu i jeziora Pamiątkowskiego. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Kostuchna

Katowice,śląskie

725 000 zł117 m² 6 196,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:625 m²

Komfortowy, funkcjonalnie urządzony dom w atrakcyjnej lokalizacji- właśnie dla ciebie! Wejdź i poczuj się jak u siebie w domu! "powieś kapelusz" i zamieszkaj! Poszukujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Skorupy-Pieczurki

Białystok,podlaskie

399 000 zł180 m² 2 216,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:657 m²

!oferta wstrzymana! Polecamy dom wolno stojący, murowany z lat 80-tych, tzw. "słupek". Dom pokryty blachodachówką, podpiwniczony, w dobrym stanie technicznym. Powierzchnia użytkowa.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij