dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 276 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 276 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, Różanka

Wrocław,dolnośląskie

785 000 zł138 m² 5 688,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:403 m²

Ładny dom w zabudowie bliźniaczej o pow.138 mkw, położony w uroczym miejscu na popularnym i modnym osiedlu domków jednorodzinnych na Różance przy ul. Jugosławiańskiej~dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Marwice

Marwice,zachodniopomorskie

279 000 zł150 m² 1 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Jednorodzinny budynek mieszkalny wraz z pozostałościami budynków gospodarczych położony w miejscowości Marwice pow. Gryfino. Budynek posadowiony na działce gruntu o powierzchni 2000m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kordeckiego

Kobyłka,mazowieckie

900 000 zł270 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż 270 m2 dom z budynkiem gospodarczym o powierzchni 123 m2 na działace 1509 m2 w podwarszawskiej Kobyłce - dzielnica Mareta. Nieruchomość z bardzo dużymi możliwościami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Lisiniec

Częstochowa,śląskie

595 000 zł413 m² 1 440,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Opis oferty Pomieszczenia w piwnicy : drrinkbar,( połaczony krętymi schodami z salonem), sala fitnes, pomieszczenia gospodarcze , tolaeta , prysznic, pralnia. kotłownia -piec Viesman Podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osiek

Osiek,dolnośląskie

297 000 zł142 m² 2 091,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Dom w Osieku w zabudowie bliźniaczej o pow. 125,07 m2 + garaż 16,58 m2 , Działka 4,20ara. Parter: salon wraz z jadalnią oraz umownie oddzielona kuchnia stanowią rozległą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stare Marzy

Stare Marzy,kujawsko-pomorskie

399 000 zł255 m² 1 564,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Dom wolnostojący w okolicy Górnej Grupy o pow. użytkowej 208 m2, działka o pow. 2300m2 (z możliwością powiększenia o następne 2300m2). Dom parterowy z poddaszem użytkowym ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Warszawa,mazowieckie

575 000 zł124 m² 4 637,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Kameralne osiedle przy Wale Miedzeszyńskim (300m) komunikacyjnie świetnie ulokowane, w sąsiedztwie sosnowego lasu. Kompleks dziesięciu, jednopietrowych domów, na ogrodzonym terenie, to urokliwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrówka

Dąbrówka,wielkopolskie

399 000 zł117 m² 3 410,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:422 m²

Nowa inwestycja firmy gephouse zlokalizowana w Palędziu na ulicy Leśnej w urokliwym miejscu pod lasem , inwestycja zaprojektowana dla osób ceniących podmiejski spokój, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Błonie

Błonie,mazowieckie

624 990 zł128 m² 4 882,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 621 m²

Dom o pow. użytkowej 128m2 usytuowany na działce o pow. 1621m2. Cała działka ogrodzona. Dom z 2011r. jest całkowicie wykończony i ocieplony. Dom znajduje się w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wichrowa

Mosty,pomorskie

498 000 zł125 m² 3 993,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (stan deweloperski) zlokalizowany w Mostach przy ul Wichrowej - zaledwie 1,5 km od plaży! Dom składa się z dwóch poziomów. Na parterze 62,5m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krzepice

Krzepice,świętokrzyskie

160 000 zł120 m² 1 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Opis oferty dom usytuowany na piękne, dużej - 0,18 ha., częściowo zalesionej DZIAŁCE, W BEZPOŚREDNIM SĄSIEDZTWIE LASU. Cisza, spokój, lasy obfitujące w grzyby, działka z drzewami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rąbień AB

Rąbień AB,łódzkie

450 000 zł170 m² 2 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

0 % Prowizji Kupujący! D om wolnostojący w okolicach Rąbienia ab i Woli Grzymkowej Proponuję Państwu do zakupu budynek mieszkalny , parter z poddaszem użytkowym (w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Gorzków

Nowy Sącz,małopolskie

195 000 zł108 m² 1 805,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta na wyłączność!niepowtarzalna okazja! Do sprzedaży dom murowany w zabudowie bliźniaczej o pow. 108m2 na działce 4ar. Budynek położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - Oś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Północ

Częstochowa,śląskie

590 000 zł180 m² 3 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 039 m²

Opis oferty Do sprzedaży dom położony na dużej, kształtnej działce. Budynek parterowy z poddaszem użytkowym. Spokojna okolica. Wnętrza czyste, zadbane. Pomieszczenia w piwnicy : trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Trzech Wieszczów

Częstochowa,śląskie

635 000 zł612 m² 1 037,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 018 m²

Do sprzedania 100% udziałow w kamienicy w dzielnicy Trzech Wieszczów. Trzy kondygnacje.Działka 1000m.kw.Powierzchnia uzżtkowa 612 m.kw. m.kw. Kamienica obejmuje 16 lokali mieszkalnych. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Mniszek

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

499 000 zł260 m² 1 919,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:588 m²

Mniszek - Jednopiętrowy budynek mieszkalny z garażem na osiedlu Mniszek wybudowany w 2001 roku w całości podpiwniczony , kryty dachówką ceramiczną `robben`. Parter : salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tuszyn

Tuszyn,łódzkie

580 000 zł286 m² 2 027,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 032 m²

0% wolnostojący dom W tuszyn lesie Oferujemy Państwu do sprzedaży III kondygnacyjny dom wolnostojący o pow. użytkowej 286 m 2 , w stanie do remontu zlokalizowany w centrum Tuszyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czarnów

Czarnów,mazowieckie

169 000 zł50 m² 3 380 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

stary, drewniany dom który zasadniczo nadaje się wyłącznie do rozbiórki na działce siedliskowaj w gminie Leszno, oddalona od Warszawy o c 25km z doskonałym dojazdem drogami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piłsudskiego

Łapy,podlaskie

198 000 zł140 m² 1 414,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:537 m²

**sprzedany** Polecamy do sprzedaży nieruchomość w zabudowie bliźniaczej położona w Łapach przy ulicy Piłsudskiego 4. Nieruchomość zabudowana budynkiem murowanym, piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Biały Bór

Biały Bór,kujawsko-pomorskie

430 000 zł218 m² 1 972,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 651 m²

Biały bór oferujemy Państwu do sprzedaży dom jednorodzinny położony w przepięknej okolicy - bezpośredni przy lesie oraz w sąsiedztwie jeziora Rudnickiego; dom wybudowany około 2000 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Biedronki

Warszawa,mazowieckie

1 470 000 zł210 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:210 m²

Szanowni Państwo, oferujemy do sprzedaży przestronny, ciekawie zaprojektowany, dwupiętrowy dom jednorodzinny położony w pięknej, zielonej okolicy, w Królewskim Wilanowie, niedaleko kompleksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łysiec

Łysiec,śląskie

530 000 zł152 m² 3 486,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:866 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny w gminie Starcza w odległości 8 km od granicy Częstochowy. Wybudowany z porotermu na działce o powierzchni. 866 m.kw. Okna "veka".Ogrodzony. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 19 Kwietnia

Rybie,mazowieckie

799 000 zł145 m² 5 510,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:548 m²

Do sprzedaży segment w Raszynie w okolicy Obwodnicy. Dom o powierzchni 145 m 2 na działce 548 m 2 usytuowany na środkowej działce segmentów. Do dyspozycji pięć pokoi,wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Orląt Lwowskich

Warszawa,mazowieckie

1 400 000 zł170 m² 8 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Polecam na sprzedaż dwa domy na wspólnej działce 900 m2 w Ursusie.Większy dom: 2 mieszkania po 2pokoje z kuchnią 60m2 każde, osobne wejścia ze wspólnej klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sochaczewska

Warszawa,mazowieckie

479 900 zł130 m² 3 691,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Bezpośrednio od dewelopera! Dom Majka w stanie deweloperskim posiada dwie kondygnacje z piętrem użytkowym oraz garażem. Na parterze znajduje się bogato przeszklony, piękny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Olsztyn

Olsztyn,śląskie

850 000 zł220 m² 3 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 057 m²

Opis oferty komfortowy, nowoczesny dom pięknie położony, w lesie sosnowym, w sąsiedztwie nowych domów. Działka o powierzchni 1057m, szeroka, z jednej strony graniczy z lasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Suchy Bór

Suchy Bór,opolskie

390 000 zł211 m² 1 848,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 010 m²

Dom - Sprzedaż, suchy Bór , gmina Chrząstowice, opole. Proponujemy Państwu dom wolnostojący zlokalizowany 8 km. od Opola,w miejscowości Suchy Bór o powierzchni użytkowej około 210 m2,posadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Południowa

Rzeszów,podkarpackie

695 000 zł280 m² 2 482,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Sprzedam dom w zabudowie szeregowej. Idealna lokalizacja w samym centrum Rzeszowa. Blisko do szpitala, przystanków, restauracji, sklepów, kościoła, szkoły. Okolica spokojna, cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa, ul. Racławicka

Warszawa,mazowieckie

7 000 000 zł555 m² 12 612,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Sprzedam willę na Mokotowie przy ul. Racławickiej o powierzchni całkowitej budynku: 555 m 2, pow. działki 1300 m 2. Całkowita powierzchnia zabudowy: budynek 239,30 m 2+garaż 67,35.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Blachownia

Blachownia,śląskie

250 000 zł120 m² 2 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 662 m²

Posiadamy do sprzedaży dom na pięknej działce 2662 mkw i szerokości 30mb(możliwość wydzielenia 2 działek po ok. 800 mkwk,. w celu dalszej odsprzedaży). Dom wybudowany w latch 70-tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

1 150 000 zł220 m² 5 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:616 m²

Polecam na sprzedaż dom wolno stojacy 220 m2 - Plewiska Cena: 1150 000 ( do negocjacji ) - powierzchnia: 220 m2 - powierzchnia użytkowa: 195 m2 - powierzchnia działki: 616 m2 - 2001r.cegła, tynk,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Naramowice

Poznań,wielkopolskie

749 000 zł230 m² 3 256,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:980 m²

Polecam na sprzedaż dom wolnostojący 230m2 na działce 980m2 - Naramowice cena: 749 000 - pełna własność - rok budowy 2000 cegła - pełne media - działka o wym. 19,5m x 50m - 6 pokoi -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Częstochowa

Częstochowa,śląskie

550 000 zł170 m² 3 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Atrakcyjny dom W dzielnicy bugaj z 2008r! Parter z poddaszem ostatnia kondygnacja strych nieużytkowy do wykorzystania na cele gospodarcze. Powierzchnia użytkowa 145m2 , działka 1100m2 szer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Grzegórzki

Kraków,małopolskie

950 000 zł150 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nieruchomość objęta programem0% prowizji dla klienta kupującego. Dom znajduje się w bardzo atrakcyjnej dzielnicy Krakowa ze względu na bliskość Starego Miasta i całej szerokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Przyleśna

Karczemki,pomorskie

579 000 zł136 m² 4 257,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:178 m²

Na sprzedaż dom położony na granicy Chwaszczyna /dobrzewina i Karczemek.12 kilometrów od centrum Gdyni , 15 km od Gdańska Oliwy, w pobliżu szkoła, przedszkole oraz infrastruktura handlowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

399 000 zł118 m² 3 381,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Biuro nieruchomości alfa przedstawia Państwu ofertę pięknych domów w nowoczesnej stylizacji! Lewobrzeżna część Torunia, teren przeznaczony pod zabudowę to 4 działki. 2 z nich mają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Michałowice

Michałowice,opolskie

300 000 zł200 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam bez pośredników ( pośrednikom dziękuje- prosze nie dzwonić). Dom w Michałowicach, na Osiedlu- 2 linia zabudowy, z dala od drogi a więc ciszej. Nieruchomość z lat 80tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Mierzyn

Szczecin,zachodniopomorskie

550 000 zł354 m² 1 553,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferujemy na sprzedaż połowę bliżniaka o powierzchni całkowitej 354 m2, użytkowej około 300 m2. Powierzchnia działki 450 m2. Parter, na którego powierzchnię składa się duży, otwarty salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Marcinkowice

Marcinkowice,dolnośląskie

849 000 zł192 m² 4 421,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 080 m²

Bardzo ładny dom wolnostojący o pow. użytkowej 191,70 mkw i działce 2080 mkw położony w uroczym miejscu na popularnym i modnym osiedlu domków jednorodzinnych w Marcinkowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, Złotno

Łódź,łódzkie

1 199 000 zł210 m² 5 709,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 852 m²

0% kupujący bez prowizji! Piękna, klasyczna rezydencja idealna dla rodziny ceniącej spokój, zacisze domowe w niedalekiej odległości miasta. Proponuję Państwu do zakupu wolnostojący budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Olkusz

Olkusz,małopolskie

420 000 zł160 m² 2 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:557 m²