dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 313 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 313 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Trzebiatów

Trzebiatów,zachodniopomorskie

200 000 zł140 m² 1 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Oferta idealna na działanośc agroturystyczną Polecamy Państwu dom zbudowany z czerwonej cegły o powierzchni całkowitej około 140 m2, usytuowany na działce 4900 m2, położony około 5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

1 250 000 zł332 m² 3 765,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 214 m²

Kontakt w sprawie oferty; do sprzedaży oferujemy komfortową rezydencję w Niemczu pow. użytkowa 288m2). Dom 1-piętrowy, niepodpiwniczony. Na parterze znajduje się: - salon z kominkiem (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Suszówka

Niepołomice,małopolskie

399 000 zł110 m² 3 627,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z nową ofertą deweloperską z Niepołomic.Inwestycja obejmuje budowę sześciu domów wolnostojących w doskonałej lokalizacji :ulica os. Suszówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Leszno

Leszno,mazowieckie

216 000 zł70 m² 3 085,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:282 m²

dom z w zabudowie bliźniaczej położony w centrum podwarszawskiego Leszna ( od strony Woli) w miejscu wyjątkowo zacisznym.( proszę obejrzeć krótki film- Jednocześnie jak zwróciliśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marki

Marki,mazowieckie

770 000 zł222 m² 3 468,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

w salonie panele, na pozostałej powierzchni gres, glazura w kuchni i łazience. ogrodzenie drewniane, sztachety skośne. Opis techniczny -powierzchnia zabodowy z podcieniami 166,06 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

1 200 000 zł220 m² 5 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:670 m²

Sprzedam dom parterowy z użytkowym poddaszem i garażem 40m o całkowitej powierzchni wynoszącej 220 m2. Na parterze znajduje się kuchnia, salon, sypialnia, łazienka, wc oraz pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kłodzka

Bystrzyca Kłodzka,dolnośląskie

1 199 000 zł330 m² 3 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Atrakcyjny dom dom w zabudowie wolnostojącej wykończony pod klucz o pow.całkowitej 330 mkw położony w urokliwym miejscu w Bystrzycy Kłodzkiej na działce o powierzchni 2000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zanidzie

Michałowice,małopolskie

300 000 zł220 m² 1 360,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 7,55 ara położona przy ul.Zanidzie w Michałowicach. Działka zabudowana domem mieszkalnym w stanie surowym zamkniętym. Projekt gotowy Wrzos.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Markowskiego

Wrocław,dolnośląskie

483 185 zł121 m² 3 999,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:612 m²

Opis Oferta przedstawia kompleksową obsługę zakupu działki oraz budowę domu. Obejmuje ona załatwianie wszelkich formalności koniecznych przy budowie domu. W cenie wliczone są następujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowa Wieś Wielka

Nowa Wieś Wielka,kujawsko-pomorskie

499 000 zł150 m² 3 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Wysoki standard! Dom w zabudowie bliźniaczej zrealizowany na bazie projektu firmy Archon "dom w Klematisach 7", położony w gminie Łabiszyn w odległości 17km od Bydgoszczy. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Targówek

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł135 m² 5 548,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:175 m²

DO sprzedania segment W stanie deweloperskim O powierzchni 135m2 na warszawskim zaciszu. Blisko przedszkola, szkoły, przychodnie, komunikacja W tym metro. Odbiór 2016. Zakup od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

690 000 zł268 m² 2 574,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:702 m²

Kontakt: oferujemy funkcjonalny, wolno-stojący dom o powierzchni 268m 2 w prestiżowej dzielnicy Miedzyń posadowiony na działce 702m2w. Dom doskonale może spełniać funkcję domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

357 000 zł350 m² 1 020 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Oferujemy nieruchomiość położoną w murowańcu/drzewce, która stwarza możliwości zmieszkania i równocześnie prowadzenia działalności gospodarczej. Budynek mieszkalny budowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł150 m² 2 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom bliżniak o powierzchni całkowitej 150 m2, posadowiony na działce 350 m2, położony w spokojnej części osiedla. Wybudowany w 1970 roku, częściowo wyremontowany. Został ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kaprów

Gdynia,pomorskie

1 240 000 zł280 m² 4 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Nowa cena! Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej, położony 500 m od morza, w najładniejszej dzielnicy Gdyni, gdyni Orłowo. Zalety: - dom nadaje się na cele mieszkalne np.pensjonat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Wawer

Warszawa,mazowieckie

920 000 zł175 m² 5 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:343 m²

Do sprzedania pół bliźniaka w Wawrze, 700 m od Trasy Siekierkowskiej. Na parterze jest salon z jadalnią i otwartą kuchnią, toaleta, gabinet, garaż. Na 1 piętrze są 3 sypialnie (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Słoneczna

Wilkowice,śląskie

1 600 000 zł514 m² 3 112,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 930 m²

Oferujemy elegancki, nowoczesny dom w Wilkowicach k/ Bielska Białej. Powierzchnia użytkowa 382,3 m2. Dom położony na pięknej, widokowo usytuowanej działce o pow. blisko 3000m2, na której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nakło nad Notecią

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

700 000 zł360 m² 1 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 091 m²

Dom typu dworek w rewelacyjnej cenie!budynek powstał w 1934 roku,w 2010 został całkowicie odrestaurowany i stanowi teraz piekny obiekt bardzo eleganko wykończony. Dom jest całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szubin

Szubin,kujawsko-pomorskie

180 000 zł320 m² 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 508 m²

Na sprzedaż dom w trakcie budowy,w konstrukcji tradycyjnej murowanej, wolnostojący, parterowy z użytkowym poddaszem ? niepodpiwniczony. Dom dwulokalowy , z osobnymi wejściami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

799 900 zł159 m² 5 039,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:42 m²

Najnowsza Inwestycja na Wilanowie, położona w cichej i spokojnej lokalizacji w Warszawie w bezpośrednim sąsiedztwie Parku w Powsinie.~~Nasze osiedle obejmuje budowę 67 domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

670 000 zł149 m² 4 496,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Bardzo ładny dom typu Bungalow o pow.całkowitej 149m2 położony na działce o pow.1250m2. Dom jest częściowo podpiwniczony ok.40m2. Na parterze jest salon o pow.35,dwa pokoje o pow.12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

280 000 zł120 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Oferujemy bezpłatną pomoc W uzyskanoiu kredytu! Na sprzedaż Dom parterowy nie podpiwniczony w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 120m2 usytuowany na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Targówek

Warszawa,mazowieckie

900 000 zł170 m² 5 294,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:590 m²

dom wolnostojacy z lat 50-ych wymiary działki 27m na 20 m parter pokoje 20m20m kuchnia 16m łazienka i wc osobno , poddasze pokój 70m i łazienka na działce nowy garaz 50m na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Przylasek Rusiecki

Kraków,małopolskie

375 000 zł144 m² 2 604,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Możliwość wykończenia domu Do sprzedania nowy dom wolnostojący w Krakowie Przylasek Rusiecki za cenę 375000zł. Budynek położony na 11 ar. działce. Stan surowy zamknięty, okna pcv ( zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

420 000 zł220 m² 1 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 199 m²

Okazja dla osób ceniących sobie spokój i ciszę, kochających domy z okresu międzywojennego! Sprzedajemy dom z lat '30 (ok. 200m2 powierzchni mieszkalnej) usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Targówek

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł148 m² 4 391,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:153 m²

Do sprzedania nowoczesne domy na Bródnie 4 sypialnie plus salon Wysoki standard materiałów okna drewniane, przesuwne 2 tarasy W sprawie informacji dzwoń już dzisiaj Treść niniejszego ogłoszenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

1 110 000 zł287 m² 3 867,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 673 m²

Nowa cena Sprzedam Komfortowy Dom w Niemczu. Budynek składa się z 2 kondygnacji parteru 173,60 m2 i poddasza 113,75 m2. Parter: gabinet, łazienka, wc, pralnia, korytarz. Duży przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Lompy

Bielsko-Biała,śląskie

1 300 000 zł560 m² 2 321,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 016 m²

sprzedaż nieruchomość w centrum Bielska Białej - kamienica z projektem na nadbudowę I rozbudowę I Z pozwoleniem na budowę kolejnej kamienicy połączonej z istniejącą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krzeszów

Krzeszów,małopolskie

340 000 zł120 m² 2 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 066 m²

Domy w Beskidach -na sprzedaż domy jednorodzinne o podwyższonym stanie deweloperskim. Osiedle 3 domów jednorodzinnych - domy położone w sercu Beskidów , z przepięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowe Gulczewo

Nowe Gulczewo,mazowieckie

600 000 zł171 m² 3 502,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:835 m²

Sprzedam niemalże nowy, wolnostojący dom znajdujący się w Nowym Gulczewie. Budynek został oddany do odbioru w 2012 roku. Powierzchnia działki wynosi 835 mkw. Powierzchnia użytkowa domu wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Targówek

Warszawa,mazowieckie

1 400 000 zł350 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:802 m²

Dom zmodernizowany, po generalnym remoncie w 1998 r., zbudowany z cegły pełnej (ściany wewnętrzne)i pustaka keramzytowego gr 38cm(ściany zewnętrzne), ogród zadrzewiony, monitoring Solid.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

550 000 zł152 m² 3 618,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Kontakt: oferujemy dom jednorodzinny na Czyżkówku, posadowiony na działce o powierzchni 360m2. Zbudowany w wysokim standardzie w 2008r. Zastosowano technologię warstwową z izolacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

499 000 zł200 m² 2 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:616 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o pow.całkowitej 200m2(użytkowej 175m2) na działce 616m2 w Murowańcu. Dom parterowy z poddaszem użytkowym i garażem jednostanowiskowym w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Raszyn

Raszyn,mazowieckie

1 399 000 zł600 m² 2 331,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Dom znajduje się na pograniczu Raszyna i Rybia, - ok. 800m od Al. Krakowskiej i szkoły w Raszynie. - ok. 400m do poczty oraz ośrodka zdrowia w Raszynie. - ok. 350m do basenu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

550 000 zł112 m² 4 910,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:407 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o pow.użytkowej 112m2 całkowicie podpiwniczony/wys.2.40m/położony na działce o pow.407m2.Powierzchnia całkowita 182m2. Wielkim atutem tej nieruchomości jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

650 000 zł210 m² 3 095,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:746 m²

Dom wolnostojacy o pow.210m2 wraz z pomieszczeniami warsztatowymi o pow.114m2,położony na działce o pow.746m2. Na parterze domu znajduje sie :salon z kominkiem o pow.36m2i.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

770 000 zł195 m² 3 948,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

I poziom: przedpokój 2,77m, hall 6,73m, salon 51,13m, kotłownia 3,3m9, wc 1,9m2, kuchnia 9,93m, garaż 18,26m II poziom: pokój 15,42m + 18,26m, 16,38m, garderoba 6,13m, garderoba 6,13m, łazienka 7,63m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Słupno

Słupno,mazowieckie

697 000 zł195 m² 3 574,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:760 m²

Dom wolnostojący, całkowicie wykończony, w 2008 r. zamieszkały, odświeżany w lato. Projekt indywidualny. Parterowy z poddaszem użytkowym , garażem w bryle budynku. parter: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

299 000 zł130 m² 2 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferta tylko w naszym biurze! Prezentujemy na sprzedaż lokal handlowy z możliowścią adaptacji na budynek mieszkalny, położony w centrum Osielska. Nieruchomość o powierzchni 130m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

560 000 zł218 m² 2 568,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 156 m2. Usytuowany na działce o powierzchni 1500 m2 ( 28m x 52m ) Na parterze budynku (pow. 94 m2) znajduję się salon z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sicienko

Sicienko,kujawsko-pomorskie

590 000 zł193 m² 3 056,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Wyjątkowa oferta! Na sprzedaż bardzo ładny dom wolnostojący o pow.całkowitej 193m2(użytkowej 140m2) na działce o pow.1050m2 w zacisznej części Kruszyna,gm.Sicienko. Wnętrze urządzone.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij