dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 315 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 315 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Niechnabrz

Niechnabrz,mazowieckie

95 000 zł3 800 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Siedlisko z zabudowaniami w miejscowości Niechnabrz gm.Kotuń. Dom o powierzchni 50 m 2. Działka w kształcie prostokąta 3800m 2, 16m szeroka przyległa do drogi asfaltowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

395 000 zł351 m² 1 125,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 134 m²

Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym wolnostojący zbudowany z porothermu-projekt bilbo 2.Na parterze salon z antresolą z pięknymi rzeźbionymi w granicie kolumnami,kominek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pniewo

Pniewo,zachodniopomorskie

816 000 zł299 m² 2 729,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 285 m²

Wolnostojący dom 8 pokojowy o powierzchni całkowitej 299m2 z garażem na działce o powierzchni 1285m2 położonej przy lesie w Pniewie koło Gryfina. Dom można podzielić na dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

509 000 zł140 m² 3 635,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:476 m²

Taksa notarialna gratis! Na sprzedaż dom wolnostojący z cegły, 2-poziomowy o całkowitej powierzchni 218m2 (140m2 użytkowej) na działce niespełna 500m2. Piętro stanowi salon 26m2, 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oborniki Śląskie

Oborniki Śląskie,dolnośląskie

640 000 zł170 m² 3 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Sprzedam dom w Obornikach Śląskich. Do sprzedania lub zamiany na mieszkanie we Wrocławiu. Bardzo ładny, energooszczędny i rozkładowy domek w okolicach Obornik Śląskich w strefie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

550 000 zł160 m² 3 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 850 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o pow.użytkowej 160m2 na działce 1850m2 w Kruszynie Krajeńskim, gm. Białe Błota. Dom z użytkowym poddaszem, niepodpiwniczony z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Drawska

Szczecin,zachodniopomorskie

610 000 zł200 m² 3 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom wolno-stojący w Podjuchach o powierzchni 200m2 na działce 377m2 z 1989r. Dom jest bardzo ładnie położony w cichej, górzystej okolicy w otoczeniu lasów. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

549 000 zł230 m² 2 386,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:560 m²

Nowa cena!komfortowy dom wolnostojący o pow.całkowitej 230m2,położony na działce o pow.560m2.MOZE BYC DLA DWÓCH RODZIN!Dom całkowicie podpiwniczony wraz z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Koronowo

Koronowo,kujawsko-pomorskie

150 000 zł56 m² 2 678,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:450 m²

Polecam domek parterowy o pow.56m2 składający się z trzech pokoi,łazienki i wc. Nieruchomość posiada Księgę Wieczystą,można się zameldować oraz uzyskać kredyt.Domek do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łabiszyn

Łabiszyn,kujawsko-pomorskie

590 000 zł140 m² 4 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 120 m²

Piekny i funkcjonalny dom wolno stojący, położony na działce 1120 m2. Usytuowany na obrzeżach Łabiszyna. Dom jest podpiwniczony, piwnica wyłożona w kaflach. Na parterze znajduje się salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowa Wieś Wielka

Nowa Wieś Wielka,kujawsko-pomorskie

450 000 zł130 m² 3 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 003 m²

Nowy dom wolnostojący w Tarkowie Dolnym o powierzchni 114m zlokalizowany na skraju Puszczy bydgoskiej. 18 km od Bydgoszczy. Dom posiada 2 kondygnacje, na parterze jest salon z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Grabówka

Częstochowa,śląskie

1 399 000 zł507 m² 2 759,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 665 m²

Rozległy , wygodny dom który można określić jako mała rezydencja, położony na rozległej pięknie zagospodarowanej działce ( ok. 1700m.kw,) , ogrodzony kutym ogrodzeniem na podmurówce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

630 000 zł240 m² 2 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 128 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o pow.240m2 na dużej działce o pow.1128m2 w centrum Murowańca. Może pełnić funkcję domu dwurodzinnego.Bardzo przestronny i nowocześnie zaaranżowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

299 000 zł120 m² 2 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom bliżniak, podpiwniczony o powierzchni całkowitej 120 m2, użytkowa 80m2 na działce ok. 450 m2. Zbudowany w latach 70 - tych z cegły, dach płaski kryty papą. Na działce jest garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł200 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Nowy dom za jedyne 8928 złotych za m 2! Nieruchomość położona jest w pięknej i cichej części Warszawy, w dzielnicy Wawer. Wybudowana została według projektu "Lubicz".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

268 000 zł226 m² 1 185,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom piętrowy, murowany, 6 izb + garaż o pow. 120mkw oraz dom parterowy murowany o pow. 90mkw oraz budynek gospodarczy o pow.16mkw. Lokalizacja Włocławek. Cena 268 000 zł. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobrcz

Dobrcz,kujawsko-pomorskie

350 000 zł107 m² 3 271,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:338 m²

Prezentacja oferty: prezentujemy dom wolnostojący, z poddaszem użytkowym, o pow. 107 m2 zlokalizowany na działce 338m2 w Borównie. Budynek z 2011r, wykonany z bloczków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym otwartym Golice

Golice,mazowieckie

239 000 zł120 m² 1 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 548 m²

Nieruchomość pod siedlcami! Dom budowany z wykorzystaniem najnowszych technologii z dużym dopracowanie szczegółów o powierzchni 120 m2 na działce 1548 m2 położonej w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

490 000 zł150 m² 3 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:996 m²

Na sprzedaż nowy, bardzo ładny dom o pow.150m2 na działce 1000m2 w Kruszynie Krajeńskim. Dom jednorodzinny parterowy z poddaszem użytkowym i garażem jednostanowiskowym w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łuków

Łuków,lubelskie

549 000 zł220 m² 2 495,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 012 m²

Knc Nieruchomości Siedlce oferuje na sprzedaż nowy dom jednorodzinny w malowniczo położonym miejscu pod Łukowem we wsi Gręzówka-Kolonia na osiedlu Delta. Na działce o powierzchni 1012m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Olimpin

Olimpin,kujawsko-pomorskie

300 000 zł171 m² 1 754,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 130 m²

Do sprzedaży dom w stanie surowym zamkniętym w cichej i spokojnej lokalizacji na pograniczu Olimpina i Nowego Dąbia. Możliwość doprowadzenia do stanu deweloperskiego według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

499 999 zł105 m² 4 761,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom wolnostojący 105m2 - 93m2 (pow.użytkowa)- PILNE! DOM NA ZIELONEJ BIAŁOŁĘCE: DUŻY SALON I DWIE SYPIALNIE NA 400m2 działki. **** okazyjna niska cena za gotowy domek na

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

640 000 zł160 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 198 m²

Prezentujemy bardzo ładny dom wolno-stojący na dolnym tarasie Osowej Góry o pow. 160 m kw z domkiem gospodarczym o pow. 40 m oraz garażem o pow. 16 m kw. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wrzosowa

Siedlce,mazowieckie

790 000 zł229 m² 3 449,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:408 m²

Dom w zabudowie szeregowej - segment narożny o powierzchni 229 m2, na działce o powierzchni 408 m2 położonej w miejscowości Siedlce, ul. Wrzosowa. Dwie kondygnacje plus poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

530 000 zł100 m² 5 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący na Czyżkówku o pow. 100 m kw. z domkiem gospodarczym i warsztatem. Dom z lat siedemdziesiątych wybudowany z pustaka i cegły (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Turawa

Turawa,opolskie

280 000 zł172 m² 1 632,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 263 m²

Na sprzedaż piętrowy dom jednorodzinny, w Turawie, z balkonem, o powierzchni użytkowej ok. 171 m2, na działce 12,63 a, składający się z 6 pokoi, kuchni, 2 łazienek oraz 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wielbark

Malbork,pomorskie

1 950 000 zł330 m² 5 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:11 790 m²

Bardzo atrakcyjny dom wolno stojący na działce własnej 11780 m2 o pow. 330 m2 którego część wykorzystywana jest aktualnie na prowadzenie autoryzowanego gabinetu kosmetycznego. Przy wybrukowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ustroń

Ustroń,śląskie

529 000 zł250 m² 2 116 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolno stojący z końca lat 80-tych w bardzo dobrym stanie technicznym. 3 mieszkalne kondygnacje z możliwością niezależnego zamieszkania. Spokojna dzielnica wypoczynkowa z ładnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Targówek

Warszawa,mazowieckie

1 600 000 zł460 m² 3 478,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 682 m²

Willa w stylu neobarokowym z 1930r. Ciekawa nieruchomość w centrum Targówka Mieszkaniowego. Neobarokowa willla zbudowana 1930 roku w otoczeniu ogrodu o powierzchni 1680m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wińsko

Wińsko,dolnośląskie

500 000 zł260 m² 1 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Sprzedam dom w Wińsku. Do sprzedania gospodarstwo rolne (zabudowania) koło Wińska gm. Wołów. W skład zabudowań wchodzą budynek mieszkalny 2-kondygnacyjny podpiwniczony (260m2), garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Pogodno

Szczecin,zachodniopomorskie

480 000 zł113 m² 4 247,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż szeregowiec na Pogodnie, cztery kondygnacje, dotychczasowe przeznaczenie na działalność biurowo-usługową, z możliwością przeznaczenia małym nakładem na cele mieszkalne. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oborniki Śląskie

Oborniki Śląskie,dolnośląskie

329 000 zł220 m² 1 495,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Sprzedam dom w Obornikach Śląskich. Pięknie położony w sąsiedztwie lasu dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym w okolicy Obornik Śląskich. Z okien rozciąga się widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

750 000 zł290 m² 2 586,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Budynek mieszkalny Z ogromnymi możliwościami adaptacji na mieszkalno-biurowo-usługowy. NA chwilę obecną W skład budynku wchodzą dwa mieszkania po 70mkw oraz poddasze użytkowe ( wysokośc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sicienko

Sicienko,kujawsko-pomorskie

899 000 zł206 m² 4 364,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Taksa notarialna gratis! Na sprzedaż bardzo ładny dom wolnostojący o pow.użytkowej 206m2 na działce 1500m2 w zacisznej części Kruszyna,gmina Sicienko Wybudowany na bazie projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wawer

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł170 m² 4 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:460 m²

Super oferta! Przestronny, funkcjonalny dom wolnostojący na działce 460 m2 Piękna zielona okolica, cisza i spokój. Blisko do szkoły, sklepu, przedszkola oraz środków komunikacji miejskiej. Ładny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pakość

Pakość,kujawsko-pomorskie

160 000 zł90 m² 1 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:770 m²

Oferujemy bezpłatną pomoc W uzyskaniu kredytu! Na sprzedaż dom wolnostojący z lat 60- tych w całości podpiwniczony o powierzchni użytkowej 90m2 usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grójec

Grójec,mazowieckie

490 000 zł180 m² 2 722 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:445 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, piętrowy, podpiwniczony położony na osiedlu domów jednorodzinnych w Grójcu. Powierzchnia całkowita 180 m2, użytkowa 110 m2 na działce 445 m2. Na parterze 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

420 000 zł220 m² 1 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:565 m²

Dom wolnostojacy,/można prowadzic działalnośc/ na Czyzkówku o pow.całkowitej 220m2. Obiekt posiada 7 pokoi:3 pokoje na wysokości przyziemia,4 popkoje na parterze.Dom posiada 3 łazienki i 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Waryńskiego

Bolszewo,pomorskie

489 000 zł200 m² 2 445 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:731 m²

Tylko U nas - Na sprzedaż Dom wolnostojący w spokojnej i cichej okolicy domków 1-rodzinnych w Bolszewie. Dom o powierzchni użytkowej ok. 200m2, pow. całkowitej 270m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rokietnica

Rokietnica,wielkopolskie

340 000 zł120 m² 2 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Rezerwacja nieruchomości. Uwaga! Prezentowane zdjęcia pokazują wybudowane budynki,które zostały zarezerwowane,budujemy kolejne,odbiór następnych przewidziany na wrzesień tego roku. Polecam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Żytnia

Reda,pomorskie

575 000 zł187 m² 3 074,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:840 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z poddaszem użytkowym z 2005r(pow. użytkowa 170m2)posadowiony na działce 840m2. Nieruchomość położona w spokojnej dzielnicy domków jednorodzinnych.