dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 317 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

698 000 zł260 m² 2 684,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 115 m²

Dom w Przysieku w bardzo dobrej lokalizacji Polecam Państwu dom o powierzchni całkowitej 260 m , a użytkowej 181m , położony w miejscowości Przysiek na trasie Toruń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Buczka

Lębork,pomorskie

299 000 zł140 m² 2 140,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:184 m²

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej - w cenie mieszkania. Usytuowany w Lęborku przy ul. Buczka z dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zawodzie-Dąbie

Częstochowa,śląskie

355 000 zł160 m² 2 218,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:637 m²

Dom wolnostojący W dzielnicy zawodzie- może być bez nakładów finansowych domem dla dwóch rodzin. Dom jest w super lokalizacji pod działalność gospodarczą. Działka o pow. 637m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Karowa

Łódź,łódzkie

265 000 zł80 m² 3 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:495 m²

Całoroczny dom (80m2) z działką o pow. 500m2- ruda Pabianicka Numer oferty w biurze: ds-140 Do sprzedaży częściowo podpiwniczony murowany całoroczny dom wolno-stojący o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Buczka

Lębork,pomorskie

299 000 zł140 m² 2 140,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:183 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szkolna

Sztutowo,pomorskie

1 150 000 zł275 m² 4 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 058 m²

Dom usytuowany w cichej i spokojnej okolicy przy lesie, w bliskiej odległości od morza w miejscowości Sztutowo. Przy budynku zadbany ogródek z widocznymi jabłonkami będącymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

230 000 zł90 m² 2 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom mieszkalny o pow. około 90 mkw (4 pokoje , 2 kuchnie, łazienka razem z toaletą). Centralne ogrzewanie węglowe- etażowe, woda bieżąca, prąd, siła. Dom w połowie podpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Luboń

Luboń,wielkopolskie

650 000 zł240 m² 2 708,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Polecam dwukondygnacyjny dom wolno stojący, położony w atrakcyjnej lokalizacji w Luboniu. Dom o pow. 240 m2 położony na działce 1200 m2. Parter: salon 43,3 m2 z miejscem na kominek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wiśniowa

Wiśniowa,małopolskie

270 000 zł90 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Uroczy dom z klimatem, położony w malowniczej okolicy Beskidu wyspowego. Blisko do Zakopanego, kasiny, krakowa, idealna baza wypadowa na dalsze i bliskie wędrówki. Klika metrów i już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lisi Ogon

Lisi Ogon,kujawsko-pomorskie

530 000 zł200 m² 2 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 509 m²

Duży reprezentacyjny, parterowy dom z możliwością zagospodarowania poddasza, z wbudowanym garażem na dwa samochody. Bryła domu przekryta wielospadowym dachem z dachówki ceramicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

220 000 zł70 m² 3 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 600 m²

Nowy dom, obok dwa stawy rybne na dużej działce o powierzchni 8600 m2. Powierzchnia stawów - 2000 m2. Dom nowy o powierzchni 70 m2. Na parterze salon z aneksem kuchennym i barem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

560 000 zł146 m² 3 827,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania wolnostojący, parterowy dom z użytkowym poddaszem użytkowym, ok. 5 km od Świdnicy. Powierzchnia domu 146,31m2 + jednostanowiskowy garaż 20,13m2 + strych 15,50m2 + kotłownia 3,54m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnów Opolski

Tarnów Opolski,opolskie

225 000 zł180 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:376 m²

Sprzedaż - Dom wolnostojący 180 m. dobry standard Tarnów Opolski Oferujemy Państwu dom wolno stojący, położony w Tarnowie Opolskim. Dom o powierzchni użytkowej około 180 m2 (w tym garaż),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Lubonieczek

Lubonieczek,wielkopolskie

550 000 zł140 m² 3 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 727 m²

Polecam do sprzedaży piękny dom z dużą działką. Nieruchomość została wybudowana w 2006 roku. Jest to bardzo funkcjonalny dom w którym może zamieszkać nawet duża rodzina. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bytom

Bytom,śląskie

330 000 zł125 m² 2 640 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:190 m²

Nowe domy w zabudowie szeregowej i bliźniaczej w Rudzie Śląskiej Goduli na osiedlu Paryż! Osiedle w doskonałej lokalizacji! Na osiedlu powstanie łącznie 13 domków w III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

820 000 zł240 m² 3 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik wilczyce. Wolnostojący, przestronny I doskonale doświetlony dom na dużej, pięknie zagospodarowanej działce. Przedstawiam Państwu przestronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rybojedzko

Rybojedzko,wielkopolskie

220 000 zł100 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom całoroczny posadowiony na terenach rekreacyjnych w pobliżu jeziora i lasów wpn. Do lasu około 110m a do jeziora 430m. Nieruchomość do zasiedlenia od zaraz. Budynek wzniesiony na bazie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Buczka

Lębork,pomorskie

299 000 zł140 m² 2 140,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:183 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Konstantynów Łódzki

Konstantynów Łódzki,łódzkie

1 350 000 zł400 m² 3 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Wolnostojący dom 5 pokoi, 400 m2, 2-piętrowy! Numer oferty w biurze: ds-192 Do sprzedaży luksusowy dom o powierzchni 400 m kw położony na zagospodarowanej działce o powierzchni 2000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Działdowo

Działdowo,warmińsko-mazurskie

380 000 zł132 m² 2 878,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:727 m²

Na sprzedaż lub zamianę na mieszkanie m4 (z dopłatą) dom wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym, podpiwniczony, znajdujący się w cichej i spokojnej okolicy w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstantynów Łódzki

Konstantynów Łódzki,łódzkie

497 000 zł220 m² 2 259,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom Konstantynów Łódzki! Numer oferty w biurze: ds-700 Do sprzedania I-piętrowy dom z użytkowym poddaszem o powierzchni 220 m2 usytuowana na działce o powierzchni 500 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Polesie

Łódź,łódzkie

659 000 zł176 m² 3 744,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom Łódź-Polesie Numer oferty w biurze: ds-273 Do sprzedaży dom wolnostojący o pow. 176 m 2 usytuowany na działce 635 m 2. Składa się z: parter. -salon o pow.36.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Malbork

Malbork,pomorskie

315 000 zł130 m² 2 423,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:374 m²

Połowa bliźniaka z płaskim dachem na działce 374 m2. Całkowicie podpiwniczony. Na parterze salon kuchnia z jadalnią, przedpokój i wc a na piętrze 3 pokoje i łazienka. Cała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Konopnickiej

Włoszczowa,świętokrzyskie

155 000 zł60 m² 2 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:132 m²

Dom wolnostojący ocieplony składający się z dwóch pokoi, kuchni z jadalnią, przedpokoju, łazienki oraz kotłowni z osobnym wejściem. Podłączone wszystkie media. Podwórko wyłożone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

243 000 zł220 m² 1 104,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom na obrzeżach Grudziądza o powierzchni mieszkalnej 90 m2 na działce o powierzchni 3 000 m2. Na piętrze duży salon- 30m2 , kuchnia w zabudowie, pokój, łazienka wraz z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Ołtaszyn

Wrocław,dolnośląskie

740 000 zł171 m² 4 327,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o pow.171 mkw, położony w uroczym miejscu na popularnym i modnym osiedlu domków jednorodzinnych na Ołtaszynie .~Dom wybudowany 1990 r z dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

265 000 zł100 m² 2 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Sprzedam Pół Domu w Wałbrzychu na Białym Kamieniu, cicha i spokojna uliczka w sąsiedztwie Aqua Zdróju, o powierzchni 100m2, bez czynszu! Roczny podatek około 150zł. Dom ma salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Boleścin

Boleścin,dolnośląskie

549 000 zł200 m² 2 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 150 m²

Polecam do sprzedaży fajną nieruchomość, znajdującą się w bliskiej odległości od centrum Wrocławia - boleścin - niespełna 30 minut od centrum miasta! Dom o powierzchni użytkowej około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

690 000 zł394 m² 1 751,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:394 m²

Dwa domy o łącznej powierzchni 340 m2 ( 240m2 oraz 100m2) powierzchnia działki to 394 m2. Budynek I : piwnice -garaż 22 m2, -pralnia, -kotłownia piece nowe 2 funkcyjne, objęte gwarancją,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł230 m² 3 173,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:852 m²

Mam Państwu do zaoferowania dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 200m2, jednopiętrowy, częściowo podpiwniczony, połączony podcieniem z wolnostojącym garażem. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wąsowicza

Gdańsk,pomorskie

913 000 zł170 m² 5 370,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dom wolno stojący, piętrowy o pow.128m na działce o pow.500m2 w dzielnicy Gdańsk - Oliwa. Parter : dwa pokoje, kuchnia, korytarz., wc. Na piętrze trzy pokoje oraz łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Stare Bogaczowice

Stare Bogaczowice,dolnośląskie

110 000 zł105 m² 1 047,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:750 m²

Pół domu stare bogaczowice Z możliwością zakupu graniczącej działki przy domu O powierzchni 14 arów. Na sprzedaż połowa domu (w pionie parter i 1 piętro), to jest 42% we własności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jagodnik

Jagodnik,warmińsko-mazurskie

690 000 zł210 m² 3 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Domu Z pięknie zagospodarowanym ogrodem o pow. 2600m2 Zachęcamy do zakupu domu parterowego o pow. 210m2 z użytkowym poddaszem po generalnym remoncie w 2000 roku. Ciche, spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Węgierska

Przemyśl,podkarpackie

430 000 zł170 m² 2 529,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Przemyśl ul. Węgierska - do sprzedania piękny ocieplony dom przy ul. Węgierskiej. W skład nieruchomości wchodzi 5 pokoi, kuchnia, spiżarka, kotłownia, 2x łazienka, 2 balkony, taras, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

400 000 zł137 m² 2 919,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dwukondygnacyjny dom o powierzchni 137m2, położony w najlepszej lokalizacji dzielnicy Piaskowa Góra. Na pierwszą kondygnację składa się duży salon, kuchnia, wc, garaż,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

259 000 zł94 m² 2 749,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:730 m²

Uwaga! nowa lokalizacja! Polecam na sprzedaż nowe domy parterowe, jednorodzinne w stanie deweloperskim o powierzchniach użytkowych ok. 94,21 m2 usytuowane na działkach o powierzchniach od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bielawy

Toruń,kujawsko-pomorskie

540 000 zł140 m² 3 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:640 m²

Uwaga- 0% prowizji od kupującego - wynagrodzenie biura pośrednictwa pokrywa sprzedający! Dom jednorodzinny wolnostojący oddany do użytku w 2014 roku na Bielawach. Powierzchnia użytkowa 115 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Rakownia

Rakownia,wielkopolskie

1 100 000 zł200 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 638 m²

Gorąco polecam bardzo ładny pasywny dom w miejscowości Rakownia obok Murowanej Gośliny. Nowoczesny styl w połączeniu z technologią sprawiają, że mieszka się w nim wygodnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wolfram

Pruszków,mazowieckie

950 000 zł300 m² 3 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Piękny dom w Pruszkowie, oddalony zaledwie o 30 min od centrum Warszawy. Zbudowany jest w zyskującym coraz większą popularność systemie scs (system budownictwa, opierający się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Buczka

Lębork,pomorskie

299 000 zł140 m² 2 140,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:184 m²