dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 276 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 276 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Śląska

Żagań,lubuskie

890 000 zł300 m² 2 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Polecam dom jednorodzinny o wysokim standardzie położony w urokliwej i bezpiecznej dzielnicy Żagania. Dom wybudowano w 2002r., ma powierzchnię 300m2 i znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chełmża

Chełmża,kujawsko-pomorskie

670 000 zł153 m² 4 379,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 214 m²

Dom na sprzedaż wolnostojący, parterowy o powierzchni 125,60 m2 plus garaż 27 m2, położony w urokliwej okolicy z widokiem na jezioro. Powierzchnia działki 1214 m2. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radziszów

Radziszów,małopolskie

530 000 zł220 m² 2 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Dom dwurodzinny - 220 m2 - teraz niższa cena 530 000 zł - Radziszów Oferujemy Państwu na ładny, dwurodzinny dom o powierzchni 220 m2 wraz z działką 2300 m2 w Radziszowie ok. 15 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polskich

Kraków,małopolskie

999 000 zł328 m² 3 045,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

Lokalizacja: kraków / łuczanowice Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość składająca się z domu o powierzchni całkowitej ok. 328m2 (powierzchnia mieszkalna: ok. 240 m2 + piwnica + garaż).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

500 000 zł300 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:662 m²

Dom wolnostojący położony w Niepołomicach na ulicy Wesołej około 1400m od centrum miasteczka.Działka o powierzchni 662m2 zagospodarowana i ogrodzona.Nieruchomość bardzo łatwo można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Mariacka

Poznań,wielkopolskie

1 200 000 zł550 m² 2 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:650 m²

Kupuj Z pośrednikiem - kupuj bezpiecznie Przedmiotem oferty jest kamienica o pow. użytkowej 550m2, zlokalizowana w Poznaniu przy ul. Mariackiej. Stan techniczny nieruchomości - do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przyjaźń

Przyjaźń,pomorskie

282 000 zł70 m² 3 581,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

| cena zawiera wartość działki oraz budowę domu według projektu " tomaszz12 " do stanu deweloperskiego mini: potrójne szyby, ocieplenie 15cm styropianem, rekuperator, pompa ciepła. Budowa trwa 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

775 000 zł350 m² 2 342,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 350 m²

Do sprzedania dom wolnostojący na działce1350m - wszelkie media dostępne na działce (gaz, prąd, woda) - kanalizacja własna - szambo Dom posiada: - ogrzewanie gazowe - nowy piec hydrotherm - generalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Koszewnica

Koszewnica,mazowieckie

460 000 zł70 m² 6 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 700 m²

Dom 70m2, piętrowy, na pięknej działce 5,7ha ze stawem rybnym i lasem brzozowym, niedaleko kałuszyna, okolice helenów, soboń, koszewnica. Działka budowlana, 3 ha ogrodzone, szambo, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polna

Chotomów,mazowieckie

489 000 zł163 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 230 m²

Witam Państwa rancho rustykalne - dom inny niż wszystkie bezpośrednio od właściciela. 163m2 dom+garaż na 2 samochody(kanał samochodowy w garażu dla mejsterkowiczów) Działka 1230m2 ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Polna

Zielona Góra,lubuskie

361 000 zł100 m² 3 613,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedaży piękny, funkcjonalny i wolnostojący dom w cenie mieszkania w miejscowości Łężyca k/ Zielonej Góry. Będzie to kameralne, zamknięte osiedle na którym docelowo będzie się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bukowiec

Bukowiec,łódzkie

390 000 zł170 m² 2 294,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom w stanie surowym zamkniętym o pow. użytkowej 170m2 Numer oferty w biurze: ds- 335 Oferujemy do sprzedaży dom wolno-stojący o powierzchni użytkowej 170m2 znajdujący się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zawada

Zawada,śląskie

265 000 zł198 m² 1 338,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:6 110 m²

Do sprzedaży wytworny, rodzinny dom piętrowy w stanie surowym otwartym dla 5-7-cio osobowej rodziny. Funkcjonalny układ rozdziela przestrzeń ogólnodostępną, zlokalizowaną na parterze od części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Nowowiejskiego

Szamotuły,wielkopolskie

200 000 zł120 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta zweryfikowana przez pośrednika - gwarancja bezpiecznej transakcji. Na sprzedaż połowa domu w Szamotułach blisko centrum miasta. Lokal mieszkalny składa się z dwóch pokoi, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Staszica

Pułtusk,mazowieckie

890 000 zł400 m² 2 225 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:348 m²

Pułtusk, kamienica nad narwią gwarancja bezpiecznej transakcji pod opieką licencjonowanego pośrednika Do sprzedaży piękna kamienicę z klimatem na Starym Mieście (100 % udziałów) położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Ziemiańska

Lublin,lubelskie

590 000 zł160 m² 3 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:498 m²

Do sprzedania działka zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym z garażem, położona przy ul. Ziemiańskiej 3 w Lublinie. Działka o regularnym kształcie o powierzchni 498 mkw.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wieszowa

Wieszowa,śląskie

549 000 zł200 m² 2 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zadbany funkcjonalny dom W wieszowie! Na sprzedaż dom usytuowany w Wieszowie, gmina Zbrosławice o powierzchni całkowitej ok. 200 m2, użytkowej 160 m2. Dom został wzniesiony w 1971 r.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niedrzwica Duża

Niedrzwica Duża,lubelskie

850 000 zł260 m² 3 269,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom typu rezydencja! Położony w Niedrzwicy Dużej, na działce o pow. 1000m2. Dom o pow. 240m2 parterowy z poddaszem użytkowym, częściowo podpiwniczony. Wybudowany w 2000 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

699 000 zł450 m² 1 553,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:842 m²

Reprezentacyjna willa o powierzchni całkowitej 450 m2, powierzchnia użytkowa 250 m2 - blisko Centrum. Wejście do willi po schodkach przez wiatrołap/przedpokój do dużego holu z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Witoszów Dolny

Witoszów Dolny,dolnośląskie

730 000 zł250 m² 2 920 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

AK 52 polecam dom wolnostojący w witoszowie dolnym - piękna i malownicza okolica - enklawa spokoju nieopodal Świdnicy. Dom - 210m2 działka 1700m2 opis lokalizacji: - osiedle domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

564 000 zł300 m² 1 880 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż środkowy szeregowiec, zlokalizowany na Warszewie. Dom o pow. 256 m2, położony jest na ładnej działce o pow. 300 m2. Budynek 2 kondygnacyjny z poddaszem użytkowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

930 000 zł230 m² 4 043,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:240 m²

Grochów, dom 230m2 z przeznaczeniem pod wynajem, 4 mieszkania, 7 pokoi! Okolice grochowska, ostrobramska. Dwukondygnacyjny, podpiwniczony, na działce 240m2. Jest wiata, pomieszczenie gospodarcze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

220 000 zł246 m² 894,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:850 m²

Pilnie sprzedam! Cena do negocjacji II kondygnacyjny dom o pow. użytkowej 246m2 wraz z działką o pow. 850m2. Nieruchomość w stanie surowym otwartym zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Milówka

Milówka,śląskie

250 000 zł100 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni 100m2 w Milówce. Opis nieruchomości : Do sprzedania dom wolnostojący położony na działce 1500m2. Polecamy i zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobylanka

Kobylanka,zachodniopomorskie

435 000 zł138 m² 3 148,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:678 m²

W ofercie sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 138,17m2 usytuowany na nowo powstałym osiedlu nowoczesnych domów jednorodzinnych w okolicy jeziora Miedwie. dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Polesie

Łódź,łódzkie

650 000 zł345 m² 1 884,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:865 m²

Wolnostojący dom w rejonie ulic: złotno, huta Jagodnica Numer oferty w biurze: ds-619 Do sprzedaży wolnostojący, murowany dom (odbiór w 2005r.) o powierzchni użytkowej 180m2 (pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tulce

Tulce,wielkopolskie

287 500 zł91 m² 3 159,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:123 m²

Słoneczne Ogrody w Gowarzewie. Prezentowana nieruchomość to dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o pow. 91,28 m2 (pow. po podłodze 98 m2) z przydomowym ogródkiem (segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Raków

Częstochowa,śląskie

960 000 zł360 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:913 m²

Kamienica W super lokalizacji na rakowie. Super zjazd Z dk1. Dwa piętra, piwnica I strych. Idealne na gabinety lub biura. Ogrzewanie miejskie, gaz W budynku miejski. Działka 913.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wyspa Sobieszewska

Gdańsk,pomorskie

368 000 zł83 m² 4 149,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:812 m²

| cena zawiera wartość działki oraz budowę domu według projektu " Wiktoria tk 109 " do stanu deweloperskiego mini: potrójne szyby, ocieplenie 15cm styropianem, rekuperator, pompa ciepła. Budowa trwa 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ciechanów

Ciechanów,mazowieckie

1 900 000 zł1 387 m² 1 370,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:1 862 m²

Przedmiotem sprzedaży jest niezwykły obiekt położony w Ciechanowie. Budynek ten sprosta wymaganiom działalności różnego typu, może zostać przeznaczony na salę weselną czy konferencyjną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sezamkowa

Janki,mazowieckie

350 000 zł230 m² 1 521,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:883 m²

Dom W jankach!~~do sprzedania dom wolnostojący położony w pobliżu Centrum Handlowego Janki.~~Parter : Salon, kuchnia z jadalnią, wc, garaż, kotłownia.~~Półpiętro : pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Okuniew

Okuniew,mazowieckie

590 000 zł155 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:504 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 155m2 usytuowany na działce 504m2,wejście i wjazd do nieruchomości znajduje się od drogi utwardzonej-asfalt,dojazd bezpośredni do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

699 000 zł165 m² 4 236,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:880 m²

Do sprzedania dom o powierzchni użytkowej 165 m2 umiejscowiony na działce 880m2 w Sulejówku.Dom jest całościowo podpiwniczony. Budynek wybudowano w połowie lat 80-tych metodą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Radomsko

Radomsko,łódzkie

125 000 zł60 m² 2 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:19 500 m²

Dom Z zabudowaniami gospodarczymi na obrzeżach radomska. Dom składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i ganku. Wybudowany z szarego pustaka, pokryty eternitem. Okna stare drewniane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sasino

Sasino,pomorskie

400 000 zł103 m² 3 562,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

| cena zawiera wartość działki oraz budowę domu według projektu " Miniaturka " do stanu deweloperskiego mini: potrójne szyby, ocieplenie 15cm styropianem, rekuperator, pompa ciepła. Budowa trwa 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł120 m² 2 908,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 455 m²

Tylko w naszym biurze. Oferta na wyłączność. Posiadamy w ofercie sprzedaży piękny dom piętrowy z 2005 roku, wolnostojący o powierzchni ok 120 m2 położony na osiedlu domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

250 000 zł210 m² 1 190,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 082 m²

Dom na obrzeżach miasta Grudziądza - 2 km od centrum. Dom parterowy z poddaszem użytkowym o całkowitej powierzchni 160 m2 - dach dwuspadowy. Na parterze dwa pokoje, kuchnia, łazienka, toaleta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Borkowo

Borkowo,pomorskie

416 000 zł80 m² 4 893,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:901 m²

| cena zawiera wartość działki oraz budowę domu według projektu " W winogronach " do stanu deweloperskiego mini: potrójne szyby, ocieplenie 15cm styropianem, rekuperator, pompa ciepła. Budowa trwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

250 000 zł56 m² 4 464,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Działka gruntowa o pow. 1609mkw, z budynkiem mieszkalnym o pow.56mkw (2pokoje, kuchnia, łazienka z toaletą), dom całkowicie podpiwniczony + poddasze użytkowe, budynek gospodarczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Gaj

Gaj,małopolskie

1 060 000 zł221 m² 4 796,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Lokalizacja: gaj / gm. Mogilany Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący, jednorodzinny, parterowy o powierzchni całkowitej 221 m2. (powierzchnia netto: 158 m2, powierzchnia zabudowy: 185,6 m2.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bezrzecze

Bezrzecze,zachodniopomorskie

465 000 zł275 m² 1 690,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:179 m²

Oferujemy przestronny środkowy podpiwniczony szeregowiec na Bezrzeczu, funkcjonalny i przestronny .Parter zajmuje , 36m2 salon, z wyjściem na duży balkon.Są tutaj również kuchnia, WC.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij