dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 301 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 301 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

1 398 000 zł425 m² 3 289,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik okolice kamieńskiego. Piękny, komfortowy, funkcjonalny I energooszczędny. Oferta wstrzymana. Piękny, nowoczesny, 1 piętrowy, przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Łęgnowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 000 zł100 m² 4 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny o powierzchni 100m2 w stanie surowym zamkniętym bez tynków wewnętrznych ale z instalacją wodno-kanalizacyjną i instalacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bysławek

Bysławek,kujawsko-pomorskie

199 000 zł100 m² 1 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wolnostojący dom w malowniczej wsi Bysławek. W okół jeziora i lasy. Działka ( 500 m2) wraz z zabudową warsztatową ( 50 m2) i budynkiem inwentarskim ( 50 m2) stanowi wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Otwock

Otwock,mazowieckie

799 000 zł258 m² 3 097 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:840 m²

Gorąco polecam i serdecznie zapraszam do oglądania mail: tel: oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariweb

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kostrzewy

Kostrzewy,warmińsko-mazurskie

150 000 zł160 m² 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Rezerwacja Do sprzedaży dom - pół bliźniaka o powierzchni 160 m2, zlokalizowany 4 kilometry od Jezioran na działce 1700 m2. Cena sprzedaży - 150000 złotych - do negocjacji! Dom jest podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

1 400 000 zł173 m² 8 092 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom B 1 z 3 segmentów w atrakcjnej zabudowie. Dom przeznaczony jest dla 5-6 osobowej rodziny. Na parterze znajduje się wygodny salon z kominkiem, widną kuchnią i jadalnią oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Lędziny

Lędziny,śląskie

990 000 zł300 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:985 m²

Dom typu rezydencja o pow. 296,20m2 na zagospodarowanej działce o pow. 985m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w Lędzinach, w niedalekiej odległości tereny leśne, nowo powstała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Czyżkówko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

429 000 zł107 m² 4 009,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:498 m²

Bardzo ładny dom na Czyżkówku w dobrej lokalizacji na działce o pow około 500 m. Dom całkowicie podpiwniczony z dwiema kondygnacjami po około 60 m każda.Parter trzy pokoje ,wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Żoliborz

Warszawa,mazowieckie

8 000 000 zł405 m² 19 753,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:635 m²

Dom wolnostojący usytuowany na pięknej działce w prestiżowej lokalizacji na Żoliborzu Oficerskim, niedaleko Parku Żeromskiego, około 10 minut spacerem od Pl. Wilsona. Parter: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

640 000 zł142 m² 4 507,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:458 m²

Sprzedający W całości pokrywa wynagrodzenie agencji - oferta bezpośrednia. Jednorodzinny budynek mieszkalny z użytkowym poddaszem o powierzchni użytkowej ok. 142 mkw położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Olesno

Olesno,opolskie

440 000 zł220 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Posiadamy w ofercie ciekawy dom wielorodzinny po pow. całkowitej 220 m2 usytuowana na działce o pow 18,9 arów zlokalizowany w spokojnej okolicy Olesna z dala od zgiełku miasta. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

760 000 zł307 m² 2 475,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:620 m²

Sprzedający W całości pokrywa wynagrodzenie agencji - oferta bezpośrednia. Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 240 mkw położony w miejscowości Osielsko. Dom trzykondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jadów

Jadów,mazowieckie

388 000 zł130 m² 2 985 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 857 m²

Całoroczny dom z użytkowym poddaszem położony w centrum Urli na dużej leśnej działce. Piętro- salon o pow.34 m2, kuchnia 15m2, łazienka, kotłownia, korytarz i wiatrołap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

710 000 zł194 m² 3 659,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:733 m²

Na sprzedaż dom w Mierzynie. Okolica domków jednorodzinnych. Droga dojazdowa gminna, wyłożona polbrukiem i oświetlona. Dom parterowy z użytkowym poddaszem. Na parterze duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Południowa

Plewiska,wielkopolskie

599 000 zł130 m² 4 590,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:326 m²

Oferta dla osób, poszukujących domu z dodatkowym pokojem na parterze, jako sypialnia, gabinet, pokój gości Doskonała lokalizacja, dom w Plewiskach, z dala od torów, przy zadbanej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bratkowa

Wrocław,dolnośląskie

2 450 000 zł370 m² 6 621,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Nieruchomość rezydencyjna w zacisznym miejscu willowej dzielnicy na północnym wschodzie Wrocławia. Duży dom dwukondygnacyjny z pięknym, urządzonym ogrodem, z domkiem ogrodnika. Otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

480 000 zł147 m² 3 265,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:977 m²

Dom wolnostojący w Łochowie, niedaleko lasu. Składa się z salonu o pow. 25m2 z wyjściem na taras, kuchni o pow. 12m2, 3 sypialni 12m2, 12m2, 14m2, łazienki 8m2, kotłowni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kuleszówka

Kuleszówka,mazowieckie

1 060 000 zł350 m² 3 028,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

w przypadu zakupu tej nieruchomości. Działka i dom usytuowane w gminie Piaseczno we wsi Kuleszówka. Dom w stanie deweloperskim na ładnie zagospodarowanej działce o pow. 1079 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Skubianka

Skubianka,mazowieckie

380 000 zł240 m² 1 585,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:825 m²

Dom w stanie surowym otwartym położony w Skubiance, w drugiej linii zabudowy. Na dachu papa, wybudowany z gazobetonu wg. projektu "salma" studia Archipelag w odbiciu lustrzanym. Gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

399 000 zł120 m² 3 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

W ofercie na sprzedaż dom (połowa bliźniaka) o pow. ok. 120 mkw położony ok. 2 km od Jelcza-Laskowic. Dom ogrzewany jest centralnym ogrzewaniem z piecem na olej oraz kominek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

630 000 zł180 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Gmina i powiat Oleśnica, miejscowość w bezposrednim sąsiedztwie Oleśnicy. Do sprzedania dom jednorodzinny - projekt melodia.~ Budynek podpiwniczony, piętrowy z wbudowanym garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wrzosowa

Kosakowo,pomorskie

849 000 zł215 m² 3 947 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolnostojący w Kosakowie. Bardzo ładny oraz funkcjonalny dom położony w przy ulicy Wrzosowej w niedalekiej odległości od centrum. Dom składa się z dwóch kondygnacji, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

495 000 zł180 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:511 m²

Dom jednorodzinny, wybudowany w 2001roku. W całości podpiwniczony Parter : duży pokój ok. 23m z tarasem na stronę zachodnią, mały ok. 10m. Bardzo duża kuchnia ok. 18m z zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

360 000 zł280 m² 1 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:374 m²

Doskonała oferta! rewelacyjna cena! Bardzo ładny bliźniak na narożnej, słonecznej działce. Dom z 1990r zbudowany z pustaka + 12cm. steropianu. Zewnętrzna elewacja remontowana w ostatnich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

550 000 zł139 m² 3 956,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Poziom -1 - piwnica 70m2 + garaż 30m2 poziom 0 - 32m2 salon (parkiet dębowy), 13m2 kuchnia (kafle), 5m2 łazienka (kafle) poziom 1 - pokoje 15m2, 15m2, 13m2, (deski barlineckie). Dwa większe pokoje sa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Groty

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł151 m² 6 275,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:213 m²

Bez prowizji dom wolnostojący podpiwniczony w stanie deweloperskim z garażem( 2 miejsca) na działce na osiedlu Groty w dzielnicy Bemowo. Okolica to zabudowa jednorodzinna, niska. Łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bielice

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

650 000 zł210 m² 3 095,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:960 m²

Dom wolno stojący na działce 950 m kw z dużym garażem blisko makro .W skład nieruchomości wchodzi dom z dwoma niezależnymi mieszkaniami .Parter o pow 80 m kw w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

950 000 zł400 m² 2 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

W ofercie 2 domy każdy z nich o pow. 400m2 zlokalizowane w pobliżu Parku Zdrojowego na działce o pow. po 1000m2!~obecnie funkcjonujące jako dochodowe pensjonaty w centrum Polanicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kasjopei

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł168 m² 2 970,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży bardzo zadbany oraz funkcjonalny dom szeregowy. Nieruchomość o całkowitej powierzchni 168 m2 składa się z czterech kondygnacji: i - Garaż, pomieszczenie z piecem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mikołów

Mikołów,śląskie

779 000 zł250 m² 3 116 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 133 m²

Do sprzedania przepiękny dom wolnostojący z roku 2008, na sporej działce o pow.1133m2 w którym mogą zamieszkać spokojnie dwie rodziny .Obecnie są dwa niekolidujące wejścia do domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radzicz

Radzicz,kujawsko-pomorskie

180 000 zł100 m² 1 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Dom wolno stojący w samym centrum wsi z dużą działką rolną w gminie Sadki Teren ogrodzony , na posesji znajdują się trzy budynki gospodarcze z każdą możliwością przeznaczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Trzemiętówko

Trzemiętówko,kujawsko-pomorskie

600 000 zł260 m² 2 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Bardzo ładny dom, położony blisko Bydgoszczy (12 km) w kierunku Mroczy Duża działka 10060 mkw, można kupić nieruchomość z działką 3000 mkw w innej cenie. Parter domu: kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 999 000 zł290 m² 6 893 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 290 m2 (powierzchnia mieszkalna 250 m2) na działce o powierzchni 1100 m2, zlokalizowany w centrum Józefowa, w odległości 600 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wyszków

Wyszków,mazowieckie

408 000 zł146 m² 2 789 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Jednorodzinny, murowany budynek mieszkalny z użytkowym poddaszem. Ogrzewany instalacją c.o. (grzejniki Purmo) zasilaną kominkiem z płaszczem wodnym i alternatywnie elektrycznym piecem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Radzymin

Radzymin,mazowieckie

310 000 zł130 m² 2 385 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Wolnostojący dom rekreacyjny na uroczej i zagospodarowanej działce. Dobra komunikacja z Warszawą ( czerwony autobus) blisko do rzeki Rozkład pomieszeń parter: salon z kominkem 20m, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wola Pasikońska

Wola Pasikońska,mazowieckie

550 000 zł220 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 875 m²

Dom wolnostojący w Woli Pasikońskiej , miejscowości położonej w gminie Kampinos w sąsiedztwie Puszczy. Dogodny dojazd drogą Leszno- żelazowa Wola. Media - prąd,woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

399 000 zł150 m² 2 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:717 m²

Modrzewiowy, stuletni dom na obrzeżach Centrum. Cicha,osiedlowa ulica. Wszystkie media miejskie. Do budynku doprowadzony prąd i woda miejska. Należałoby wykonać przyłącze gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Gwarków

Radzionków,śląskie

650 000 zł800 m² 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:899 m²

Do sprzedaży nieruchomość usługowo - mieszkalna, składająca się z dwóch niezależnych przedwojennych budynków, po częściowym remoncie znajdująca się na działce o pow. 899m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wiry

Wiry,wielkopolskie

339 000 zł82 m² 4 144,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Polecamy na sprzedaż domy bliźniacze w nowoczesnej, poszukiwanej bryle z płaskimi dachami. Domy o pow. 81,8 m2, z ogrodem o pow. 330m2. Inwestycja znajduje się w Luboniu, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Skrzetuskiego

Warszawa,mazowieckie

1 750 000 zł240 m² 7 292 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Pół bliźniaka w spokojnej willowej okolicy Służew / Mokotów na ul. Skrzetuskiego. Jest doskonale nasłoneczniony i otoczony zielenią, do stacji metra Wilanowska jest ok. 300 m. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Korytnica

Korytnica,mazowieckie

350 000 zł220 m² 1 591 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:13 715 m²

Wolnostojący budynek jednorodzinny, parterowy z zaadaptowanym poddaszem, niepodpiwniczony. Wykonany w technologii murowanej ściany trójwarstwowej. Wejście do domu poprzez zadaszoną werandę, na.