dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 300 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 300 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Piastów

Blachownia,śląskie

249 000 zł198 m² 1 257,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 680 m²

Dom jednorodzinny, wolnostojący o powierzchni użytkowej 135 m2 ( 198m2 powierzchni całkowitej) , posadowiony na działce o pow. 3680 m2. Dom położony w cichej i spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lębork

Lębork,pomorskie

350 000 zł240 m² 1 458,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:547 m²

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Dom wolnostojący trzykondygnacyjny z garażem (z powodzeniem może być dwurodzinny ), położony w północno zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bystrzyca Górna

Bystrzyca Górna,dolnośląskie

755 000 zł386 m² 1 955,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 434 m²

Na sprzedaż piękny ekologiczny i oryginalny dom wolnostojący wzniesiony przez górali z Zakopanego. Dom usytowany w przepięknej górskiej okolicy u podnóża gór, wkomponowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

420 000 zł180 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:268 m²

Środkowy szereg usytuowany na kameralnej uliczce Osowej Góry. Powierzchnia ogólna budynku 180m2 w tym: 60m2 piwnica wraz z garażem 60m2 parter: pokój dzienny z wyjściem na taras,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

2 900 000 zł511 m² 5 675,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 652 m²

Reprezentacyjny budynek mieszkalny typu rezydencjalnego. Parter o łącznej powierzchni 252,7m2 w skład którego wchodzą: przedsionek: 3,8m2 hall: 22,1m2 pracownia: 11,3m2 pokój: 17,3m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ustroń

Ustroń,śląskie

650 000 zł254 m² 2 559,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:736 m²

Oferujemy na sprzedaż nowy dom piętrowy usytuowany na zacisznym,kameralnym osiedlu blisko ścisłego centrum Ustronia. Na parterze o pow. 80 m2 znajduje się: kuchnia w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Golińsk

Golińsk,dolnośląskie

170 000 zł100 m² 1 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:18 000 m²

Na sprzedaż polecam niewielki domek o pow 80 m 2 , składający się kuchni, 2 sypialni, łazienki, klatki schodowej z wiatrołapem i spiżarni. Nieruchomość do remontu, istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dobroszyce

Dobroszyce,dolnośląskie

599 000 zł125 m² 4 792 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom jednorodzinny o pow. 125 m2, gmina Dobroszyce na sprzedaż. To oferta wykończonego pod klucz domu, z niezwykłym klimatem do zamieszkania od zaraz! Położony w spokojnej, cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Śródmieście

Jelenia Góra,dolnośląskie

335 000 zł108 m² 3 101,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż pół domu bliźniaczego z 1973 roku, znajdujący się w Jeleniej Górze w okolicach Małej Poczty. Położony na działce o powierzchni 355 metrów kwadratowych. Dom został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Błonie

Błonie,mazowieckie

439 000 zł170 m² 2 582,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:935 m²

Na sprzedaż dom o pow. całkowitej 170m2, z poddaszem użytkowym i garażem, zlokalizowany w gminie Błonie, ok 6km od centrum Miasta w małej miejscowości w której znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

99 000 zł310 m² 319,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 879 m²

Stylowy dwór Z XIX wieku \\ 17km od centrum olsztyna \\ 500M do jeziora \\ uzbrojenie W wodę I prąd Oferujemy do sprzedaży dwór z XIX wieku położony w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szkocja

Szkocja,kujawsko-pomorskie

430 000 zł120 m² 3 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Mam do zaoferowania bardzo ładny dom w Szkocji pod Rynażewem. W skład budynku wchodzą: salon z aneksem kuchennym, 2 łazienki i 2 sypialnie na pietrze. Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzezia Łąka

Brzezia Łąka,dolnośląskie

1 150 000 zł226 m² 5 088,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom wolnostojący wybudowany w 2006 roku. Piękna nieruchomość o powierzchni całkowitej 226 metrów kwadratowych. Działka też nie należy do małych bo liczy aż 2006mkw, ponadto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kliniska Wielkie

Kliniska Wielkie,zachodniopomorskie

699 000 zł153 m² 4 568,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:819 m²

Polecam bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej. Domy wchodzące w skład bliźniaka połączone są ze sobą garażem oraz pomieszczeniem gospodarczym, tak więc nikt nikomu nie przeszkadza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

218 000 zł94 m² 2 309,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:744 m²

Na sprzedaż dom w Wałbrzychu dzielnica Stary Zdrój. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 94,4 m2. Dom składa się z parteru i I piętra. Parter: 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

580 000 zł142 m² 4 084,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:264 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom na Osiedlu Leśnym.Dom ten w 2002 roku poddano kapitalnemu remontowi. Wymieniono wszystkie okna tego domu ,dokonano wymiany wszystkich instalacji tj:- gazowej ;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łebcz

Łebcz,pomorskie

410 000 zł260 m² 1 576,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom w Łebczu. Bardzo atrakcyjna nieruchomość pod względem inwestycyjnym. Łebcz w sezonie letnim miejscowość staje się turystycznym zapleczem noclegowym pobliskiego Władysławowa. Sama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Jednorożca

Gdańsk,pomorskie

1 200 000 zł230 m² 5 217,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Segment w szeregu na Osowie. Bardzo zadbana nieruchomość znajdująca się w Gdańsku na dzielnicy Osowa. Segment składa się z 3 kondygnacji. Na pierwszej: dwa garaże, duże pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Olszewskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 500 000 zł182 m² 8 241,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do sprzedaży willę wybudowaną w 1935 roku położoną na biskupinie. Nieruchomość o powierzchni 182 mkw. , działka o powierzchni 720 mkw. . Obecnie nieruchomość podzielona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Latoszyn

Latoszyn,podkarpackie

450 647 zł186 m² 2 425,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro Obrotu Nieruchomościami dk brokers ma przyjemność zaprezentować dom parterowy z użytkowym poddaszem wolnostojący na Osiedlu Kamerlanym w Dębicy -latoszyn. Osiedle kameralne to 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kuleszówka

Kuleszówka,mazowieckie

798 000 zł260 m² 3 069,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

w przypadku zakupu tej nieruchomości. Działka i dom usytuowane w gminie Piaseczno we wsi Kuleszówka. Dom parterowy o pow. ok. 140 m2, z poddaszem użytkowym i garażem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Trombity

Warszawa,mazowieckie

1 690 000 zł480 m² 3 520,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedania dom wolnostojący, w bardzo zielonej okolicy-Jeziorki Południowe. Rewelacyjny dojazd do Puławskiej i obwodnicy Warszawy. Dom o pow. całkowitej ok. 480 m2, mieszkalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Jeziorańska

Poznań,wielkopolskie

672 000 zł185 m² 3 632,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:200 m²

Polecam do sprzedaży stylowy dom w zabudowie szeregowej ,wykonany z tradycyjnych materiałów o powierzchni użytkowej ok. 185 m2 położony na Strzeszynie przy ulicy Jeziorańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Lisiniec

Częstochowa,śląskie

470 000 zł200 m² 2 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:9 443 m²

Dom piętrowy o powierzchni ok.150m2 na działce o powierzchni całkowitej 9443m2. Zagospodarowana część tylko działki o pow.1500m2.Z uwagi na dwa niezależne wejścia nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Krzycka

Wrocław,dolnośląskie

1 180 000 zł200 m² 5 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do sprzedaży dom o powierzchni 203 mkw. położony na działce o pow. 400 mkw. Dom jednopiętrowy, po remoncie w2009 roku, okna nowe pcv, ogrzewanie gazowe, klimatyzacja, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Podlesie

Katowice,śląskie

530 000 zł204 m² 2 598,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:652 m²

Oferujemy do sprzedaży nowo wybudowany dom wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni 204m2 w Katowicach Podlesiu. Dom postawiony jest na działce o pow. 652m2. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świętochłowice

Świętochłowice,śląskie

300 000 zł110 m² 2 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Nowe osiedle domów szeregowych w Rudzie Śląskiej Halembie - Nowym Świecie! Osiedle w doskonałej lokalizacji - dzięki autostradzie A4 rewelacyjny dojazd do całej aglomeracji. Na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wełnowiec

Katowice,śląskie

850 000 zł550 m² 1 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:757 m²

Oferujemy do sprzedaży kamienicę o powierzchni 550m2 zlokalizowaną w Katowicach Wełnowcu. Opis nieruchomości : Liczba pięter: 1 Liczba pokoi : 12 Kamienica o łącznej powierzchni 550.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Pierwszej Brygady

Brzeg,opolskie

499 000 zł243 m² 2 053,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:348 m²

Spokojne osiedle, zabudowa szeregowa, spokojni i kulturalni sąsiedzi, energooszczędny nowoczesny piec konwekcyjny ze sterownikiem, drewniane podłogi na parterze, dużo kamienia (granit, marmur),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

750 000 zł190 m² 3 947,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Bardzo ładny dom w ciekawej lokalizacji. Nieruchomośc 2 lata temu została wyremontowana. Wymieniono wszystkie instalacje (elektryczną, wodno-kanalizacyjną oraz gazową). Ocieplono dom, wymieniono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Skrzetusko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

525 000 zł180 m² 2 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:331 m²

Bardzo dobrze zlokalizowana willa na Skrzetusku. Nieruchomość składa się z 2 kondygnacji o pow. ok 60m2 każda. Na parterze znajdują się: salon 20m2 połączony z jadalnią o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

99 000 zł39 m² 2 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Polanica Zdrój - Kłodzko okolice. Dom (z dużym garażem) mieszkalno rekreacyjny idealny na drugi dom w sercu Kotliny Kłodzkiej zlokalizowany między Kłodzkiem i Polanicą Zdrój. Malowniczy.