dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 315 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 315 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Czołgistów

Zabrze,śląskie

370 000 zł90 m² 4 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Dzień dobry, mam przyjemność zaoferować Państwu swój wyremontowany dom o powierzchni 90 m2 w Centrum Południe przy ul. Czołgistów. Parter domu składa się z przedpokoju, obszernej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pracka

Henryków-Urocze,mazowieckie

474 000 zł100 m² 4 744,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom gotowy do odbioru Stan deweloperski (możliwe wykończenie pod klucz) Oferta bezpośrednia. Więcej informacji na stronie projektu: brzozowypark. eu Henryków-Urocze to miejscowość w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Morska

Malbork,pomorskie

370 000 zł122 m² 3 032,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:248 m²

AD nieruchomości świadczy profesjonalne, rzetelne i kompleksowe usługi w zakresie rynku nieruchomości. Żadnych dodatkowych opłat dla ad nieruchomości. Płacisz tyle właścicielowi ile.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Błeszno

Częstochowa,śląskie

299 000 zł320 m² 934,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dwa domy a Starym Błesznie, jeden jest z 1963r, drugi z 1980 r. Domy znajdują się na działce o pow. 2030 mkw, pow. pierwszego domu to 240 mkw, drugiego 80 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stradom

Częstochowa,śląskie

555 000 zł178 m² 3 117,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 209 m²

Na sprzedaż atrakcyjny dom wolnostojący na Stradiomiu. Dom ma powierzchnię 178 m2,działka 1209 m2. Na parterze znajduje się umeblowana i wyposażona kuchnia, salon, dwa pokoje, łazienka, kotłownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Centrum

Zielona Góra,lubuskie

295 000 zł77 m² 3 831,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:228 m²

Niewielki dom po generalnym remoncie w podwyższonym standardzie w centrum Zielonej Góry z działką 228 m2. Na 77 m2 rozmieszczono: * pokój z aneksem kuchennym - zabudowa kuchenna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

1 350 000 zł372 m² 3 629,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:750 m²

Bardzo ładny ładny i funkcjonalny dom w Ożarowie Mazowieckim. Stan bardzo dobry.~Parter: salon 35,5 m2 jadalnia 25,5 m2 kuchnia 13,5 m2 spiżarka 1,2 m2 przedpokój 5,2 m2 wc+natrysk 2,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zaporoska

Kraków,małopolskie

790 000 zł180 m² 4 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:211 m²

Dębniki: kliny Zacisze ul. Zaporoska W zabudowie szeregowej do sprzedania trzykondygnacyjny dom z 2000 roku o powierzchni ok 180 m2, położony na działce o powierzchni 211m2, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bema

Wałbrzych,dolnośląskie

440 000 zł200 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedania dom wolno stojący na Białym Kamieniu przy ul. Bema. Nieruchomość położona w pobliżu Parku Zdrojowego, bardzo spokojna i malownicza lokalizacja, w sąsiedztwie wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Konstantynów

Lublin,lubelskie

550 000 zł220 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

-Nie pobieramy prowizji od strony kupującej- dom typu bliźniak zlokalizowany na Konstantynowie w rejonie domków jednorodzinnych. Bliskość uczelni, szpitala, przystanków sprawia, że dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wołczkowo

Wołczkowo,zachodniopomorskie

499 000 zł176 m² 2 838,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Bardzo ładny i funkcjonalny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 175,8m2 użytkowej 168,4m2 usytuowany w cichej i kameralnej części Wołczkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek, ul. Bieżanowska

Kraków,małopolskie

1 750 000 zł350 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:980 m²

Bez prowizji od kupującego! Prezentujemy ofertę sprzedaży stylowego domu jednorodzinnego o pow. użytkowej ok. 240 m2 położonego na działce o pow. 980 m2. Dom w stylu dworkowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

2 136 000 zł458 m² 4 663,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:473 m²

Do sprzedania prawdziwa perełka w naszej ofercie. Oferta dotyczy luksusowej willi z basenem znajdującej się w Warszawie na Wilanowie. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 458m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gościcino

Gościcino,pomorskie

185 000 zł100 m² 1 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż budynek gospodarczy o powierzchni 100 m2 usytuowany na działce liczącej 620m2 położona w Gościcinie niedaleko Wejherowa. Na budynek składają się trzy pokoje, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

340 000 zł91 m² 3 736,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:688 m²

W ofercie sprzedaży atrakcyjne piętro dwurodzinnego domu w Stargardzie o powierzchni użytkowej 90,89m2. * mieszkanie składa się z salonu,3 pokoi,oddzielnej kuchni,łazienki z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Częstochowa

Częstochowa,śląskie

380 000 zł133 m² 2 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Na sprzedaż dom z dwoma garażami na Gnaszynie. Dom o pow. 270mkw na ogrodzonej działce o pow. 2600mkw. Dom składa sie z 3 pokoi, 2 kuchni, 2 łazienek, piwnicy - 4 pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Otrębusy

Otrębusy,mazowieckie

850 000 zł160 m² 5 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:870 m²

Dom o powierzchni 160m, na działce 870m, częściowo do wykończenia. W sąsiedztwie domy jednorodzinne. Parter: 2 pokoje (11m,15m), salon 28m, kuchnia 13m, łazienka , pomieszczenie gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

750 000 zł220 m² 3 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 409 m²

Do sprzedaży dom w bardzo dobrym o powierzchni 220m. położony w Grodzisku Mazowieckim. Działka o powierzchni 1409m, ładnie zagospodarowania (trawnik za automatycznym nawadnianiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szkolna

Bysław,kujawsko-pomorskie

350 000 zł140 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Więcej zdjęć na stronie nie pobieramy od kupującego odrębnego wynagrodzenia! Dwa domy obok siebie na działce - 721m2 , duży dom - 110m2 - 4 pokoje, mały domek niezależny - 30m2, 1 pokój + kuchnia +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

520 000 zł219 m² 2 374,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania ładny, słoneczny dom (z garażem), w zabudowie szeregowej (skrajny szereg), zlokalizowany na atrakcyjnym osiedlu domów jednorodzinnych. Dom piętrowy o powierzchni 219m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Różana

Tarczyn,mazowieckie

650 000 zł280 m² 2 321,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom wolnostojący w podwarszawskiej miejscowości Tarczyn.Doskonały dojazd z Warszawy i wylot na południe Polski.Stan domu bardzo dobry.Dom położony jest na działce 1500m2( wym.36mx 41m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Komorów

Komorów,mazowieckie

1 820 000 zł336 m² 5 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 169 m²

Luksusowy wolnostojący dom o powierzchni 336m2 położony w pięknej okolicy w centrum starego komorowa ok. 1000 m do stacji wkd. Doskonały dojazd do centrum Warszawy (15 km) Alejami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rudna Mała

Rudna Mała,podkarpackie

560 000 zł120 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:902 m²

Dom parterowy o pow. użytkowej ok. 120m2, zlokalizowany w miejscowości Rudna Mała, gm. Głogów Małopolski(tylko 7minut do centrum pod pomnik). Położony na zagospodarowanej i ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Zawodzie-Dąbie

Częstochowa,śląskie

239 000 zł80 m² 2 987,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:174 m²

Do sprzedaży atrakcyjna szeregówka znajdująca się w dzielnicy Zawodzie. Dom ma powierzchnię 80 m2 , działka ma powierzchnię 174 m2. Na parterze znajdują się pomieszczenia : salon , pokój ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bolechowice

Bolechowice,małopolskie

480 000 zł153 m² 3 137,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nieruchomość objęta programem0% prowizji dla klienta kupującego. Dwa domy wolnostojące jednorodzinne w malowniczo położonej miejscowości Bolechowice gm. Zabierzów (15 minut od Krakowa).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Aleja Armii Krajowej

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł110 m² 5 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 440 m²

Dom na duzej , dzialce 1240 m2blisko centrum dzielnicy i stacji skm Dom murowany, czesciowo podpiwniczony , media miejskie przy dzialce. Parter do remontu - kuchnia, laszienka , 2 pokoje, pietro po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

6 500 000 zł800 m² 8 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Oprócz pokoi są jeszcze 2 łazienki i 3 toalety i przestrzeń otwarta na obu piętrach. Powierzchnia podana w przybliżeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Wilkowice

Wilkowice,śląskie

1 950 000 zł670 m² 2 910,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży odrestaurowany dworek "Stary Młyn" położony w malowniczej części Wilkowic koło Bielska-Białej. Nieruchomość składa się z dwóch budynków. Odrestaurowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Myślenice

Myślenice,małopolskie

380 000 zł154 m² 2 467,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedania tani i ładny dom o powierzchni użytkowej 129m2 położony na 6ar działce w Sieprawiu koło Myślenic. Nieruchomość położona jest przy mało uczęszczanej drodze gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

389 000 zł292 m² 1 332,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Nowa niższa cena - Oferta - Kupujący bez prowizji dla biura. Atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 292m2,powierzchni użytkowej 150m2 usytuowany w ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wolska

Bratoszewice,łódzkie

280 000 zł80 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 625 m²

Do sprzedania dom parterowy wraz z budynkiem gospodarczym i działką, usytuowane w dobrej lokalizacji. Nieruchomość położona jest w Gminie Stryków, w obrębie Bratoszewice, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karnice

Karnice,zachodniopomorskie

169 000 zł120 m² 1 408,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Polecamy Państwu do kupna dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni około 125 m2 usytuowany na działce o powierzchni około 3500 m2, położony 1200 metrów od Czaplina Małego, 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Wilga

Wilga,mazowieckie

205 000 zł60 m² 3 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Uroczy drewniany, umeblowany i wyposażony dom na działce rekreacyjnej w okolicach Wilgi - do sprzedania. Wyjątkowo atrakcyjna oferta! Uroczy niewielki dom drewniany z użytkowym poddaszem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

485 000 zł122 m² 3 962,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:533 m²

Bardzo ładne domy w Kiełczowie to niezwykle atrakcyjna i ekonomiczna oferta urokliwych domów w zabudowie bliźniaczej. Budynki posadowione z dala od drogi głównej w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Myślenice

Myślenice,małopolskie

66 000 zł60 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedania stary dom z bala o powierzchni około 60m2 usytuowany na 6ar działce.Nieruchomość położona jest w Myślenicach na Górze Chełm. Budynek może służyć jako domek letniskowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Solec

Solec,mazowieckie

700 000 zł173 m² 4 046,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Piękny dom o wysokim standardzie wykończenia, położony na kameralnym osiedlu w Solcu pod Konstancinem. Dom (1/2 bliźniaka) położony jest na niewielkim osiedlu czterech domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czernica

Czernica,dolnośląskie

650 000 zł168 m² 3 869,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż wolno stojący dom położony na kameralnym osiedlu w Jeszkowicach, gmina Czernica. Budynek z 2006 roku. Dom znajduje się na działce o powierzchni 1000 mkw. Działka ma kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

450 000 zł130 m² 3 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Wieliczka. Do sprzedaży wspaniałe domy o pow. 130 m2. 2 miejsca postojowe w cenie domu! Wykończenie ponad standard! Termin odbioru - czerwiec 2016 r. Cena 450 000 zł Kameralna inwestycja. Domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wysokie

Wysokie,lubelskie

205 000 zł70 m² 2 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom za miastem. Lublin - okolice, kierunek południowy, wysokie. Atrakcyjna nieruchomość -położona w cichym miejscu z dobrym dojazdem od trasy Lublin - Biłgoraj. Nowy dom murowany parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

550 000 zł231 m² 2 380,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dom wolnostojący, parterowy z użytkowym poddaszem, w całości podpiwniczony - stan deweloperski. Położony w okolicach Świdnicy (ok. 12km). Powierzchnia użytkowa 231m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kępa

Kępa,opolskie

290 000 zł110 m² 2 641,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:252 m²

Oferujemy dom w zabudowie szeregowej, nowy, w stanie deweloperskim, 109,80 m2, działka 2,52 ar. Kępa k/opola, gm. Łubniany. Inwestycja zrealizowana! Budynek posadowiony na działce 2,52 ara.