dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 280 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Zadzim

Zadzim,łódzkie

279 000 zł100 m² 2 790 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nieruchomości Sikorska z siedzibą w Zgierzu , ul. Piotra Skargi 12 przedstawia ofertę sprzedaży - domu w okolicy Lutomierska k/łodzi. Przedmiotowa nieruchomość położona jest ok 35 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jadów

Jadów,mazowieckie

139 000 zł120 m² 1 158 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Parterowy dom z użytkowym poddaszem o pow. zabudowy 80 m2 w stanie surowym otwartym położony na działce w bliskim sąsiedztwie Urli. Działka w kwadracie, ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Klaudyn

Klaudyn,mazowieckie

847 000 zł202 m² 4 193 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Blisko Puszczy Kampinoskiej. Cisza. Wolnostojący dom dwukondygnacyjny o powierzchni 200 m kw na działce 900 m kw. Parter: salon - 25 m kw. z wyjściem na taras (10 m kw).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marki

Marki,mazowieckie

540 000 zł180 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Segment usytuowany na kameralnym osiedlu zamknietym. Dojazd - ulicą asfaltową, 200 m do komunikacji miejskiej. Otoczenie - domy jednorodzinne, w odległości do kilkuset metrów znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kotowice

Kotowice,łódzkie

220 000 zł50 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Centrum Sikorska Nieruchomości i Budownictwo Aneta Sikorska z siedzibą w Zgierzu ul. Piotra Skargi 12 przedstawia ofertę sprzedaży działki budowlanej zabudowanej domem mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dębno

Dębno,podkarpackie

44 000 zł2 200 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Dla biura związanej Z nabyciem nieruchomości, koszty biura pokrywa właściciel. Przedmiot sprzedaży I lokalizacja Sprzedaży podlega prawo własności do nieruchomości gruntowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zgierz

Zgierz,łódzkie

695 000 zł230 m² 3 021,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Nieruchomości sikorska z siedzibą w Zgierzu,ul.Piotra Skargi 12 przedstawia ofertę sprzedaży domu wolno stojącego w bliskiej okol. Zgierza. Powierzchnia prezentowanej nieruchomości to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

590 000 zł214 m² 2 757,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 029 m²

Witam! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego w Aleksandrowie Łódzkim. Dom wolnostojący z 2008 roku wybudowany zgodnie z projektem ,zakątek".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ziemnice

Ziemnice,dolnośląskie

1 000 000 zł177 m² 5 649,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 149 m²

Polecamy do sprzedaży komfortowy, w pełni wyposażony, wolno stojący dom w Ziemnicach , usytuowany na prestiżowym osiedlu domków jednorodzinnych. Budynek parterowy z poddaszem użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

559 000 zł181 m² 3 088,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedania 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni 181,5m/2 na działce 800m/2 Projekt domu jest bardzo funkcjonalny z podziałem na część dzienną parter i nocną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

559 000 zł182 m² 3 079,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

870 000 zł220 m² 3 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Bliżniak na nowym, ładnym osiedlu w stanie deweloperskim. Spokojna okolica osiedli zamkniętych. Dobry i szybki dojazd do centrum Warszawy. Do adaptacji poddasze. Przewidywany termin oddania do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

435 000 zł160 m² 2 718,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Dom wolnostojacy parterowy Z użytkowym poddaszem. Powierzchnia użytkowa domu 130 M2 , zmodernizowany W ciagu ostatnich pięciu lat. NA zewnątrz nowa elewacja. Dom posiada piwnice I budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

640 000 zł196 m² 3 265,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania ładny, słoneczny dom (z garażem) w zabudowie szeregowej (skrajny szereg), zlokalizowany na atrakcyjnym osiedlu domów jednorodzinnych. Dom piętrowy o powierzchni 196m2. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łochów

Łochów,mazowieckie

430 000 zł250 m² 1 720 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 264 m²

Wolnostojący, dwupiętrowy budynek mieszkalny po przeprowadzonym remoncie w 2010 roku. Parter stanowi duży przedpokój, kuchnia ze spiżarką, łazienka oraz trzy pokoje. Na piętrze duży salon, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Prażmów

Prażmów,mazowieckie

559 000 zł123 m² 4 545 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom wolnostojący o pow. 123 m2, zlokalizowany ok. 30 km od Warszawy w rejonie między Tarczynem a Grójcem. Pomieszczenia: salon (z kominkiem) połączony z jadalnią (32 m2); kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiliany

Kiliany,warmińsko-mazurskie

55 000 zł189 m² 291,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 245 m²

Na sprzedaż atrakcyjne siedlisko wiejskie o powierzchni 0,1245 ha, z dużym ogrodem, zabudowane wolnostojącym parterowym domem mieszkalnym oraz budynkiem gospodarczym. Nieruchomość położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Kamieńczyk

Kamieńczyk,mazowieckie

175 000 zł80 m² 2 188 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:900 m²

Zadbana i urocza działka nad Liwcem w Nadkolu /kamieńczyk dojazd ok 50 m.drogą prywatną do której należy 5 działek Domek piętrowy drewniany, parter to salonik, kuchnia, łazienka po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wisła Wielka

Wisła Wielka,śląskie

295 000 zł153 m² 1 928,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Ładny, mały dom - Wisła Wielka Polecam Państwu niewielki dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 153m 2 posadowiony na niewielkiej 6 ar działce. Powierzchnię mieszkalną stanowi około 80m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zgierz

Zgierz,łódzkie

350 000 zł180 m² 1 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:661 m²

Centrum sikorska Nieruchomości i Budownictwo oferuje do sprzedaży nieruchomość położoną w Zgierzu , osiedle domków Dom o powierzchni 270m2 + garaż 22m2. Piwnice: 2 pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wawer

Warszawa,mazowieckie

1 590 000 zł390 m² 4 077 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 330 m²

Stylowy dom wybudowany w latach trzydziestych , po generalnym remoncie, z klimatyzacją, odrestaurowany, klimatyczne wnętrza, niepowtarzalna atmosfera. Dom z duszą jak to się mówi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

320 000 zł357 m² 897,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:319 m²

Budynek mieszkalno-usługowy na osiedlu Słowackiego w Zielonej Górze. Budynek o powierzchni 356,73 mkw, (trzy kondygnacje), wybudowany metodą tradycyjną (bloczki betonowe), ocieplony, okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Strumień

Strumień,śląskie

499 000 zł360 m² 1 386,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Duży dwurodzinny dom strumień - do sprzedania dwurodzinny dom o pw 240 m2 z dwoma osobnymi wejściami, licznikami, wspólnym co i kotłownią. Dom rozbudowany w 2009 r, wymieniony dach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielawa

Bielawa,mazowieckie

2 200 000 zł200 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom bliżniak na osiedlu Konstancja przy szkole amerykańskiej. Dom ma jeden z największych ogrodów na os. Konstancja (brak sąsiedztwa), automatyczne nawadnianie. Dom luksusowo wykończony, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Gryfa Pomorskiego

Bojano,pomorskie

399 000 zł119 m² 3 366,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:535 m²

Pozostał już tylko jeden dom na sprzedaż, zapraszamy Prezentujemy sprzedaż budowanego domu w zabudowie bliźniaczej ( odbicie lustrzane) w Bojanie. Dom będzie oddany w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Trzebinia

Trzebinia,małopolskie

640 000 zł220 m² 2 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 451 m²

Nowy dom Trzebinia. Przedmiotem sprzedaży jest wolnostojący dom jednorodzinny wybudowany w 2011r. Budynek wybudowany dla własnego użytku z wysokiej jakości materiałów. Duża działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Połomia

Połomia,śląskie

498 000 zł200 m² 2 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:25 000 m²

Dom o powierzchni użytkowej 200 m2, położony na działce o powierzchni ponad 25ar. Dom znajduje się w urokliwym miejscu z widokiem na pola, lasy i staw, pośród luźnej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Makuszyńskiego

Gdynia,pomorskie

1 500 000 zł350 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:560 m²

Komfortowy dom jednorodzinny - Gdynia Karwiny. Nieruchomość położona w bezpośrednim sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Działka o pow. 560m2 + 280m2 lasu. Budynek wzniesiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Radzymińska

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł120 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania mały parterowy dom do remontu z 1970 r na działce 735 m2, budynek z cegły, stare instalacje, własność. Tel.~ ~ LINK DO OFERTY:~ ~ Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

4 950 000 zł420 m² 11 786 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w najlepszej lokalizacji w Wilanowie. . Parter: salon z jadalnia 50m2, w salonie kominek, z jadalni wyjście na taras 14m2, z tarasu zejście do ogrodu, gabinet 15m2, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Wyszków

Wyszków,mazowieckie

135 000 zł89 m² 1 517 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Uroczy domek letniskowy o powierzchni zabudowy 7x11 częściowo podpiwniczony we wsi Łazy koło Kamieńczyka w okolicy rzeki Liwiec. Domek ocieplony (5 cm.wata)gotowy do korzystania w sezonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Banino

Banino,pomorskie

408 000 zł76 m² 4 505,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:840 m²

| 21b26088 - nr oerty, która zawiera wartość działki + budowa domu w nowoczesnej technologii pustaka styropianowego według projektu " Przemek Z71 " do stanu deweloperskiego mini. Dom jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zgierz

Zgierz,łódzkie

590 000 zł100 m² 5 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:48 189 m²

Nieruchomości sikorska Z siedzibą W zgierzu przedstawia ofertę sprzedaży domu wolno stojącego W szczawinie. Dom ma powierzchnie 100M2, składa się Z 5 pokoi plus 2 łazienek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

1 350 000 zł220 m² 6 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 269 m²

Nieruchomość położona w malowniczej części Podkowy Leśnej w odległości ok. 800 m do stacji kolejki wkd Podkowa Leśna Głowna. Działka ze starodrzewem i nasadzeniami ozdobnymi (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Włochy

Warszawa,mazowieckie

2 690 000 zł300 m² 8 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Nowy dom do niewielkiego wykończenia. Parterowy z mieszkalnym poddaszem. Parter - salon,kuchnia częściowo zamknięta,gabinet,toaleta. Nad garażem duża sypialnia z łazienką i garderobą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zgierz

Zgierz,łódzkie

600 000 zł280 m² 2 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:852 m²

Nieruchomości sikorska z siedzibą w Zgierzu ul.Piotra Skargi 12 przedstawi ofertę sprzedaży domu wolnostojącego o pow. całkowitej 280m2, mieszkanej 200m2. Dom składa się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sulechowska

Świebodzin,lubuskie

370 000 zł140 m² 2 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:953 m²

Sprzedam piękny i duży dom położony na działce o pow. 953 m2 (9,53 ara) Na parterze znajduje się: weranda, dwa pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój, oraz wejście do piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

449 000 zł130 m² 3 453,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Możliwość wyboru działki o powierzchni około 1000 m2 (na terenie osiedla) z gotowym projektem domu "antonówka". Budowa domu (do stanu deweloperskiego) zostanie zrealizowana przez Dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł584 m² 1 884 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:918 m²

Budynek dwurodzinny (bliźniak) w stanie surowym otwartym - zadaszony. Istnieje możliwość skorzystania z firmy wykończeniowej, która wpółpracuje na stałe z właścicielem oferowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Owczarnia

Owczarnia,mazowieckie

579 000 zł360 m² 1 608,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 560 m²

Praktycznie podkowa leśna. Na cichej, położonej na granicy Podkowy Leśnej i Owczarni , leśnej działce o powierzchni 1560 m2 posadowiono budynek o powierzchni mieszkalnej 360m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dąbrowa

Dąbrowa,opolskie

80 000 zł115 m² 695,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 680 m²

Dom wolnostojący 115 m2. do remontu, działka ok. 17 ar Ciepielowice gmina Dąbrowa, ok. 13 km. od Opola. Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 16,80 ar, zabudowana domem mieszkalnym,.