dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 320 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 320 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Rozgarty

Rozgarty,kujawsko-pomorskie

800 000 zł240 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 641 m²

W naszej ofercie posiadamy dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym w/g projektu Archon "dom pod juką 2". Dom jest przestronny, urządzony ze smakiem i wykończony z najlepszych materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Okrzei

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

359 000 zł125 m² 2 872 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:586 m²

Przedstawiamy Państwu kolejną naszą inwestycję na terenie Jastrzębia Zdroju. Tym samym kontynuujemy koncepcję budowania domów spójnych funkcjonalnie i architektonicznie, skupionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kostkowo

Kostkowo,pomorskie

1 600 000 zł432 m² 3 707,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Kostkowo o powierzchni 2,73ha zabudowana czterema budynkami. Budynek mieszkalny składający się z trzech kondygnacji o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tomice

Tomice,mazowieckie

425 000 zł147 m² 2 887,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Bardzo atrakcyjny i przestronny dom w stanie deweloperskim w Tomicach pod Piasecznem. Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 147 m2 znajduje się w Tomicach, pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czosnów

Czosnów,mazowieckie

840 000 zł148 m² 5 675,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:848 m²

Witam serdecznie, mamy do sprzedania nowoczesny ekonomiczny dom parterowy z roku 2015 wykończony pod klucz, (mieszkamy w domku od listopada zeszłego roku) powierzchnia zabudowy 148m2,mieszkalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Długa

Lubkowo,pomorskie

1 190 000 zł100 m² 11 868 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość gruntowa o powierzchni łącznej ok 5600m2 nad Jeziorem Żarnowieckim w miejscowości Lubkowo wraz zabudowaniami. Jedna z najpiękniejszych działek na tym terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Grottgera

Elbląg,warmińsko-mazurskie

490 000 zł213 m² 2 300,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Nowa oferta! Na sprzedaż dom z lokalem handlowym w zabudowie bliźniaczej w Elblągu. Powierzchnia użytkowa 206 m2 wraz z lokalem handlowym(obecnie kwiaciarnia) z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Węgry

Węgry,opolskie

449 000 zł220 m² 2 040,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 121 m²

Dom na sprzedaż Węgry koło Opola, 8 pokoi,220m2. Oferujemy do sprzedaży: wolnostojący dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem z całkowitym podpiwniczeniem o powierzchni użytkowej około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Suszówka

Niepołomice,małopolskie

399 000 zł110 m² 3 627,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

~~serdecznie zapraszam do zapoznania się z nową ofertą deweloperską z Niepołomic.Inwestycja obejmuje budowę sześciu domów wolnostojących w doskonałej lokalizacji :ulica os. Suszówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brenna

Brenna,śląskie

350 000 zł250 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Solidna konstrukcja! Dom w stanie surowym, otwartym, usytuowany w malowniczej okolicy Brennej, z widokami na Skrzyczne, błatnią, w sąsiedztwie lasu i nowo powstałych domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bezrzecze

Bezrzecze,zachodniopomorskie

348 000 zł161 m² 2 155,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:318 m²

Atrakcyjna oferta środkowego segmentu o nowoczesnej bryle budynku, 2-kondygnacyjny z poddaszem w standardzie surowym otwartym zadaszonym w bardzo cichej lokalizacji Bezrzecza blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Karmelkowa

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł168 m² 3 869,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:349 m²

Dom o ogromnym potencjale rozwojowym. Dom na Oporowie w okolicach ulicy Karmelkowej, w zabudowie bliźniaczej z 1981roku, o powierzchni całkowitej 168m2 na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Kolonia Gosławicka

Opole,opolskie

550 000 zł127 m² 4 321,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na Sprzedaż Dom Wolnostojący z Poddaszem użytkowym, opole, dzielnica Kolonia Gosławicka o pow. 127 m2 położony na działce o pow. 4 ar. w stanie deweloperskim wysokim. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Józefów

Józefów,mazowieckie

1 490 000 zł280 m² 5 321 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowoczesny przestronny dom jednorodzinny położony w zielonej części Józefowa niedaleko rzeki Świder. Na parterze znajduje się salon z kominkiem i aneksem jadalnym, duża kuchnia, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Parkowa

Wejherowo,pomorskie

1 650 000 zł410 m² 4 024,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:-

Budynek mieszalny z częścią usługową o łącznej powierzchni użytkowej 310m2 oraz dwóch garaży o powierzchni 120m2. Budynek leży na dwóch działkach o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stawki

Toruń,kujawsko-pomorskie

750 000 zł163 m² 4 601,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:422 m²

Duży piękny dom, pow. zabudowy 158 mkw. w bryle domu - garaż. W otoczeniu domy jednorodzinne. Dom znajduje się w cichej okolicy, idealne miejsce dla rodziny z dziećmi oraz dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bajkowa

Warszawa,mazowieckie

1 310 000 zł289 m² 4 532,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

! 0% prowizji od kupującego! Piękny dom w stanie deweloperskim na terenie Warszawy Wawra w okolicach ulicy Bajkowej. Budynek o powierzchni 289m2, w tym użytkowej 220 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świerklaniec

Świerklaniec,śląskie

320 000 zł150 m² 2 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż 2 domy z użytkowym poddaszem w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej około 120 m2. Budynki posiadają dach dwuspadowy, docieplony, pokryty dachówką. Ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Akacjowa

Sopieszyno,pomorskie

199 000 zł286 m² 694,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

! niecodzienna oferta! Działka o powierzchni 1501m2 z rozpoczętą budową domu w stanie surowym otwartym. Nieruchomość położona jest w miejscowości Sopieszyno gmina Wejherowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lubin

Lubin,dolnośląskie

390 000 zł263 m² 1 482,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:362 m²

Oferujemy państwu atrakcyjną nieruchomość. Budynek pełniący funkcję mieszkalno-usługową. W budynku wyodrębniony jest lokal, przystosowany do prowadzenia działalności handlowo-usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

2 000 000 zł531 m² 3 766,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 568 m²

Rezydencja zbudowana w stylu dworkowym,nowocześnie zaaranżowana. Dom wolnostojący zaprojektowany z wielkim poczuciem piękna,estetyki i funkcjonalności. Po generalnym remoncie i nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

590 000 zł200 m² 2 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:566 m²

Duży dom wolno stojący Z garażem!na sprzedaż atrakcyjny dom wolno stojący o powierzchni użytkowej ok. 200 mkw. położony na zagospodarowanej działce o powierzchni 566 mkw. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Prusa

Gryfino,zachodniopomorskie

450 000 zł180 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:523 m²

Ładny dom jednorodzinny położony w Gryfinie na Górnym Tarasie. Dom jest w sąsiedztwie innych podobnych nieruchomości. Ładna dość duża działka posiada nasadzenia zarówno krzewów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bolszewo

Bolszewo,pomorskie

450 000 zł130 m² 3 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

! nowa cena! Dom o powierzchni użytkowej 108,7m2, leżący na działce o powierzchni 576m2, składający się z dwóch kondygnacji. Parter: salon, jadalnia, kuchnia, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Niesiołowice

Niesiołowice,pomorskie

380 000 zł89 m² 4 269,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:996 m²

Oferujemy do sprzedaży dom mieszkalny jednorodzinny znajdujący się miejscowości Niesiołowice, gm. Stężyca. Stan domu idealny - nie wymaga żadnego wkładu finansowego. Dom wybudowany został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

510 000 zł360 m² 1 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom w zabudowie szeregowe w spokojnej lokalizacji Fordonu. Trzy kondygnacje. Na parterze duży salon z klimatycznym kominkiem i wyjściem na taras. Kuchnia oddzielna około 10m2. Hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

1 350 000 zł360 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Polanica Zdrój. Piękny pensjonat posadowiony na malowniczym, widokowym wzniesieniu, nieopodal lasu. Budynek z 2000 roku, wykonany z wysokiej klasy materiałów budowlanych i wykończeniowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Jodłowa

Leśniewo,pomorskie

449 000 zł265 m² 1 697,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż czterokondygnacyjny dom o powierzchni całkowitej 264,51m2 i użytkowej 143,93m2 usytuowany na działce liczącej 1738m2. Na parterze znajduje się salon z kominkiem, jadalnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

1 980 000 zł274 m² 7 226,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Do sprzedaży dom typu bliźniak położonego na Mokotowie (w pobliżu Metra Wilanowska), w cichej i spokojnej okolicy. Budynek całkowicie podpiwniczony o powierzchni 247 m2, powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

449 000 zł342 m² 1 312,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 814 m²

Okazja! okazja! Polecamy na sprzedaż działkę usługową 4814 m2 z budynkiem w trakcie budowy. Działka częściowo po wycince drzew i krzewów. Objęta jest Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ustroń

Ustroń,śląskie

495 000 zł250 m² 1 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 270 m²

Duży wolnostojący dom - Ustroń (do negocjacji). Polecamy Państwu dom o powierzchni użytkowej około 160 m2 posadowiony na 13 ar działce w bardzo urokliwej części Ustronia. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Niedobczyce

Rybnik,śląskie

400 000 zł220 m² 1 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 346 m²

Duży dom z możliwością zamieszkania dwóch rodzin. Duża ładna działka. Garaż o pow.40m2 na dwa samochody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wał Miedzeszyński

Warszawa,mazowieckie

645 000 zł150 m² 4 308,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Bez prowizji. W sprzedaży pozostało jeszcze kilka segmentów w zacisznej inwestycji Osiedle Krokusów na warszawskim Wawrze, przy ul. Wał Miedzeszyński 44/46. Domy usytuowane są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Słodkówko

Słodkówko,zachodniopomorskie

380 000 zł92 m² 4 130,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny o pow.92m2, oraz budynek warsztatowy o pow.182m2 i wys.4,5 m nadający sie na różne cele: np. warsztat samochodowy.Budynki znajdują się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Błonie

Błonie,mazowieckie

439 000 zł110 m² 3 990,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Na sprzedaż 1/2 bliźniaka zlokalizowana na obrzeżach Błonia o pow. 110 m + wiata garażowa , posadowiony na ogrodzonej i zagospodarowanej działce 550m ; budynek budowany w 2014r,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

390 000 zł122 m² 3 196,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:370 m²

Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w Świebodzicach. Dom o powierzchni 122m2, całkowicie podpiwniczony. Dom składa się z dużej piwnicy z wyjściem na ogród oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Rogoźna

Żory,śląskie

270 000 zł160 m² 1 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:513 m²

Niektóre zdjęcia są poglądowe domy W trakcie budowy wykończ we własnym stylu! Polecamy nowe domy w Żorach w stanie surowym zamkniętym. Budynek parterowy z poddaszem użytkowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Parkowa

Wejherowo,pomorskie

1 350 000 zł410 m² 3 292,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:-

Budynek mieszalny z częścią usługową o łącznej powierzchni użytkowej 310m2 oraz dwóch garaży o powierzchni 120m2. Budynek leży na dwóch działce o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

399 000 zł150 m² 2 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dobra cena super - wykonanie Budynek w okolicach Psiego Pola, kiełczowa w zabudowie bliźniaczej z garażem w bryle na ogrodzonej działce 300m2 Stan wykończenia Deweloperski 6 - Pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stare Bogaczowice

Stare Bogaczowice,dolnośląskie

285 000 zł356 m² 800,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Duży dom wolnostojący w Starych Bogaczowicach. Budynek w większej części po remoncie. nieruchomość składa się z następujących pomieszczeń: piwnica pod całym budynkiem, parter -.