dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 119 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 119 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

599 000 zł218 m² 2 747,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:193 m²

Oferta deweloperska - dla biura i podatku pcc! W ofercie sprzedaży nowoczesny i ekskluzywny segment szeregowca o powierzchni całkowitej 218,26m2 usytuowany w dzielnicy domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

199 000 zł134 m² 1 485,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:235 m²

Wodzisław sl. Centrum. Dom. Dom jednorodzinny o pow. użytk. 134m 2 położony w centrum Wodzisławia Śl. Istnieje możliwość wykorzystania budynku na prowadzenie działalności gospodarczej lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łódź

Łódź,łódzkie

695 000 zł390 m² 1 782,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:7 100 m²

Duży dom (ok 390 m. kw. powierzchni całkowitej,ok 340 m.kw. pow. mieszkalnej) stylizowany na szlachecki dworek, na bardzo dużej, zadrzewionej działce. Dojazd drogą asfaltową. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Topolowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

370 000 zł170 m² 2 176,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowa niższa cena! Do sprzedaży dom o pow. uż. 114 m2 ( kubatura 561 m3) w zabudowie bliźniaczej położony przy ul. Topolowej/ Węgrowskiej. Dom w bardzo dobrym stanie technicznym mogący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Stacja Metra Ursynów

Warszawa,mazowieckie

1 880 000 zł245 m² 7 673,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:196 m²

Do sprzedania segment położony na bezpiecznym osiedlu na Północnym Ursynowie. Dom po remoncie, w pełni wykończony, z solidnych materiałow, czysty, wycyklinowane podłogi, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Solec

Solec,mazowieckie

660 000 zł228 m² 2 894,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 572 m²

Okazyjna cena! Dom w malowniczej miejscowości Solec koło Konstancina. Usytuowany na zamkniętym osiedlu z ochroną, łącznie 20 rodzin. Stan surowy zamknięty składa się z ustawnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzozów

Brzozów,łódzkie

390 000 zł183 m² 2 131,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:3 555 m²

Numer oferty w biurze: ds-858 W I R T U A L N Y S P A C E R P O N I E R U C H O M O Ś C I! Oferujemy do sprzedania parterowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lublewo Gdańskie

Lublewo Gdańskie,pomorskie

272 000 zł76 m² 3 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:992 m²

| 21g26195 - nr oferty, która zawiera wartość działki + budowa domu według projektu " Przemek Z71 " do stanu deweloperskiego mini. Dom jest bardzo ciepły i energooszczędny, załatwienie kredytu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zebrzydowice

Zebrzydowice,śląskie

200 000 zł315 m² 634,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 727 m²

Duży, dwurodzinny dom! Posiadamy w ofercie sprzedaży duży dom dla dwóch rodzin o pow. 315 m2. w całości podpiwniczony. Do budynku przylega garaż, jest również wolnostojący budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stare Kolnie

Stare Kolnie,opolskie

425 000 zł179 m² 2 367,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Proponujemy państwu Nowy Dom w miejscowości Stare Kolnie o powierzchni użytkowej 179,5m2 + garaż 30m2 na działce o powierzchni 20 ar. Dom przyjęty do użytkowania. Parter gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Rembertów

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł150 m² 4 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:280 m²

Segment skrajny w stanie developerskim w bardzo dobrej lokalizacji - 10 minut pieszo do stacji ( skm 16 minut do śródmieścia ) Miejsce ciche z dobrą komunikacją miejską Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lutomiersk

Lutomiersk,łódzkie

469 000 zł119 m² 3 941,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Ładny dom Stanisławów Stary! Numer oferty w biurze: ds-806 Do sprzedania wolnostojący 3-pokojowy dom o powierzchni 119 m2 usytuowany na działce o powierzchni 1100 m2. Dom został odebrany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Świętopełka

Gdynia,pomorskie

1 850 000 zł210 m² 8 809,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

W prestiżowej, dzielnicy Gdyni - w nadmorskiej części Orłowa, przy ulicy prowadzącej nad morze, zlokalizowane jest osiedle domów jednorodzinnych. Lokalizacja już od dawna stanowiła atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warkały

Warkały,warmińsko-mazurskie

565 000 zł230 m² 2 456,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 297 m²

Oferujemy do sprzedaży przestronny dom jednorodzinny, wolnostojący o powierzchni użytkowej 230 m2, położony w miejscowości Warkały gmina Jonkowo w powiecie olsztyńskim. Funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Józefów

Józefów,mazowieckie

650 000 zł240 m² 2 708 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

! 0% Prowizji od kupującego! Dom typu "baba Jaga"z podpiwniczeniem o powierzchni całkowitej 240 m2 i mieszkalnej około 160 m2 i garażem w bryle o powierzchni ok.20m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Cieplice Śląskie-Zdrój

Jelenia Góra,dolnośląskie

250 000 zł127 m² 1 968,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:594 m²

Połowa domu dwurodzinnego, położony Jelenia Góra - Cieplice, lokal o pow. użytkowej 127 m2 znajduje się na pierwszym pietrze, składa się z 5- pokoi, kuchni, łazienki i wc. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

1 279 000 zł296 m² 4 320,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:474 m²

Warszawa Ursynów ok. Puławskiej. Reprezentacyjny dom- willa w zabudowie bliźniaczej o pow. 296m2 położony na działce o pow. 474m2. Willa usytuowana jest ok. 300m od ul. Puławskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Nowa Wieś

Nowa Wieś,warmińsko-mazurskie

270 000 zł196 m² 1 377,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:590 m²

Oferujemy do sprzedaży funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 245 m2 na działce 590 m2 położony w malowniczej leśnej okolicy miejscowości Nowa Wieś gm. Purda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pszczyna

Pszczyna,śląskie

790 000 zł331 m² 2 386,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:720 m²

Dom na os. Powstańców Śląskich! Oferuję do sprzedaży dom jednorodzinny wybudowany w 2005 roku o powierzchni użytkowej mieszkania 134,4 m 2 posadowiony na działce 720 m 2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sławinkowska

Lublin,lubelskie

820 000 zł205 m² 3 992,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:528 m²

Ekskluzywny dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 205,38m2 na działce 528m2 przy ul. Sławinkowskiej w Lublinie. * parter (pow. 111,87m2) - salon o pow. 38,31m2, od strony południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

460 000 zł200 m² 2 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość znajdującą się 8 km od Grudziądza w miejscowości Dolna Grupa, na bardzo atrakcyjnym osiedlu domków jednorodzinnych. To swoista enklawa, panuje tutaj błoga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kopki

Kopki,mazowieckie

380 000 zł204 m² 1 863 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 414 m²

Bardzo ładny projekt, starannie wybudowany dom położony w gminie Wiązowna, w malowniczej okolicy - wieś Kopki, nad Świdrem. Mazowiecki Park Krajobrazowy, lasy, rzeka, stadnina koni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Świętopełka

Rumia,pomorskie

630 000 zł176 m² 3 579,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 280 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 176 m2 Dom znajduje się w cichej i spokojnej części Rumi, położony na dużej, zielonej działce. Miłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kocmyrzów

Kocmyrzów,małopolskie

119 000 zł80 m² 1 487,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 050 m²

Biuro nieruchomości efekt oferuje Państwu do sprzedaży działkę o powiechni 20arów położoną w miejscowości Rawałowice w gmnie Kocmyrzów-Luborzyca, działka jest zabudowana domem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Borówno

Borówno,kujawsko-pomorskie

369 000 zł97 m² 3 804,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:513 m²

Niewielki dom, około 100m2, w miejscowości Borówno. Dom dostępny w programie MDM. W skład domu wchodzi aneks kuchenny połączony z jadalnią i salonem, trzy sypialnie, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

179 500 zł140 m² 1 282,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:636 m²

Do sprzedania dom w Aleksandrowie Kujawskim, w bardzo dobrej lokalizacji. W bliskim sąsiedztwie: szkoły, również ponadgimnazjalne, szpital, przychodnie, kościół, urzędy i sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dzikiego Wina

Józefosław,mazowieckie

970 000 zł162 m² 3 827,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Do sprzedania przestronny i bardzo wygodny dom w zacisznej i zielonej części Józefosławia, tuż pod samym Lasem Kabackim. Dom jest gotowy do zamieszkania, w pełni wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

500 000 zł260 m² 1 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:717 m²

Dom wolnostojący O charakterze mieszkalno -usługowej, śródmieście jeleniej góry.POWIERSZCHNIA UŻYTKOWA 230 M2.CENA 500 000 PLN. Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży obiektu mieszkalno -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Huzarska

Gdynia,pomorskie

869 000 zł150 m² 5 793,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferowana nieruchomość położona jest 10 min spacerem od plaży w Redłowie na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Dom o powierzchni ok. 150 m2 położony jest na działce 213 m2 - jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Jagielska

Warszawa,mazowieckie

1 500 000 zł200 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy słoneczny dom, wśród zieleni, z zadbanym ogródkiem na Ursynowie, 100 m od lasu Kabackiego. Dom w zabudowie szeregowej na kameralnym, strzeżonym osiedlu z dużym parkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Mielecka

Kolbuszowa Dolna,podkarpackie

370 000 zł230 m² 1 608,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:8 m²

Witam , mam do sprzedania dom typu jednorodzinny o powierzchni 230 m2 położony na 8 ar działce. Na działce znajduje się również garaż. Z tyłu domu piękny duży taras wybrukowany kostką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

630 000 zł188 m² 3 351,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:408 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w spokojnej dzielnicy Gumieniec o powierzchni użytkowej 152 m2 na działce o powierzchni 408 m2. Stan deweloperski, planowany termin zakończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sułoszowa

Sułoszowa,małopolskie

339 000 zł250 m² 1 356 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

W pięknej części województwa małopolskiego niecałe 3 km. od Zamku w Pieskowej Skale przy drodze krajowej nr.773 znajduje się malownicza miejscowość Sułoszowa. W samym centrum tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Reda

Reda,pomorskie

404 000 zł103 m² 4 255,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 063 m²

| 97g27120 - nr oferty, która zawiera wartość działki + budowa domu według projektu " Renia Z290 " do stanu deweloperskiego mini. Dom jest bardzo ciepły i energooszczędny, załatwienie kredytu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gronity

Gronity,warmińsko-mazurskie

642 500 zł172 m² 3 735,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 031 m²

Oferujemy Państwu dom jednorodzinny o pow. użytkowej 173m2 połozony w pięknej okolicy na wzniesieniu z widokiem na dolinę w pobliżu lasu. Do domu doprowadzona jest woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobylanka

Kobylanka,zachodniopomorskie

435 000 zł138 m² 3 148,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:678 m²

W ofercie sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 138,17m2 usytuowany na nowo powstałym osiedlu nowoczesnych domów jednorodzinnych w okolicy jeziora Miedwie. dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

300 000 zł80 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Sprzedam dom po rodzicach. Zadbany położony na atrakcyjnej działce, całość ogrodzona. 3 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój. W pobliżu szkoły, bank, przychodnia zdrowia, kościół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Luborzycka

Kraków,małopolskie

480 000 zł225 m² 2 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Proponuję Państwu do zakupu piękny budynek w zabudowie bliźniaczej na zamkniętym i pięknie zagospodarowanym terenie. Na terenie osiedla znajduje się 10 bliźniaczych domków z niedużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Siedliska

Siedliska,podkarpackie

499 000 zł180 m² 2 772,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom o konstrukcji szkieletowej zlokalizowany w miejscowości Siedliska na 15-arowej działce ogrodzonej z czterech stron (brama automatyczna). Powierzchnia użytkowa 153,1 m2. Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łubianka

Łubianka,kujawsko-pomorskie

360 000 zł160 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Prezentujemy Państwu zgrabny dom z poddaszem użytkowym, położony w spokojnej okolicy. Budynek jest częściowo wykończony. Do zrobienia pozostaje elewacja zewnętrzna, schody, taras oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

359 900 zł139 m² 2 589,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:243 m²

Dom 139m2 ( 99m2 użytkowej) w kameralnej zabudowie szeregowej - tarnowskie góry. Szereg wewnętrzny - stan deweloperski 359 900 brutto. Szereg skrajny - stan deweloperski 379 900 brutto Idealne.