dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 118 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 118 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Domek letniskowy Kwiatkowice

Kwiatkowice,łódzkie

150 000 zł70 m² 2 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 100 m²

Oferta nr: suk-ds- 7455 transakcja : sprzedaż działki ładnie położonej gratis - pomagamy W uzyskaniu kredytu hipotecznego! powierzchnia: 4100m2 w tym 1100m 2 to działka budowlana cena : 150

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

540 000 zł177 m² 3 050,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowy segment w Piasecznie o powierzchni 177 m2. Oferujemy do sprzedaży segment w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 177 m2 na działce o powierzchni 300 m2. Na tym etapie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bielawy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 150 000 zł300 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 022 m²

Willa na Bielawach. Atrakcyjne położenie. Budynek o ciekawej architekturze wybudowany w 1933 roku. Powierzchnia użytkowa: parter 99,00 m2 wys. 3,7m, piętro 98,00 m2 wys. 3,2m, wysoki strych do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Starogard Gdański

Starogard Gdański,pomorskie

324 000 zł110 m² 3 024,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

| 22b26132 - nr oferty, która zawiera wartość działki + budowa domu według projektu " dariaz14 " do stanu deweloperskiego mini. Dom jest bardzo ciepły i energooszczędny, załatwienie kredytu wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bielanka

Bielanka,małopolskie

445 000 zł180 m² 2 472,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:515 m²

Zapraszamy do prezentacji domu na sprzedaż położonego w miejscowości Bielanka, gmina Raba Wyżna, powiat nowotarski. Jest to 3-kondygnacyjny dom wolnostojący , oddany został do użytku w 2008.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łódź

Łódź,łódzkie

795 000 zł390 m² 2 038,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:7 100 m²

Duży dom (ok 390 m. kw. powierzchni całkowitej,ok 340 m.kw. pow. mieszkalnej) stylizowany na szlachecki dworek, na bardzo dużej, zadrzewionej działce. Dojazd drogą asfaltową. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

1 500 000 zł359 m² 4 178,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 382 m²

Polecam na sprzedaż dom o pow. 359 m2 usytuowany na dużej działce o pow. 3382 m2 położony przy ul. Blizanowickiej- księże Wielkie. Nieruchomość składa się tak właściwie z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

669 000 zł160 m² 4 181 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Mamy przyjemność zaoferować do sprzedaży dom w stanie deweloperskim ale dodatkowo z zamontowanymi parapetami z konglomeratu, na ściany położono gładź gipsową oraz pomalowano je na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zdziarska

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł190 m² 3 842,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:752 m²

Bardzo ładny i komfortowy dom w spokojnej części Białołęki w ok. ul. Zdziarskiej o pow. całkowitej 190m2 na działce 752m2. Otoczenie lasów Puszczy Słupeckiej, rezerwatu ptaków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wołomin

Wołomin,mazowieckie

444 000 zł132 m² 3 505,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

| 120a27056 - nr oferty, która zawiera wartość działki + budowa domu według projektu " Galaktyka III " do stanu deweloperskiego mini. Dom jest bardzo ciepły i energooszczędny, załatwienie kredytu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Rosochata

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł230 m² 5 652,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Połówka bliżniaka w Powsinie w okolicy ul. Rosochatej w stanie dewloperskim. Parter: salon, otwarta kuchnia, spiżarnia, toaleta, zadaszony taras, garaż na 2 samochody. Piętro: 4 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Polski Konopat

Polski Konopat,kujawsko-pomorskie

99 000 zł74 m² 1 345,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 013 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego w zabudowie szeregowej znajdującego się w miejscowości Polski Konopat. Nieruchomość składa się z budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Widzew

Łódź,łódzkie

370 000 zł160 m² 2 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:691 m²

Oferta nr : suk-ds-7536 transakcja : Sprzedaż 1/2 bliźniaka nadającego się na prowadzenie działalności, jest część lokalem użytkowym i przynosi dochód! gratis - pomagamy W uzyskaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bukowice

Bukowice,dolnośląskie

199 000 zł305 m² 652,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Dom z cegły, położony we wsi Bukowice gmina Krośnice. Dom nadaje się na mieszkanie dla 2 rodzin, posiada 2 niezależne mieszkania z czego jedno do zamieszkania od razu, drugie do kapitalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bezrzecze

Bezrzecze,zachodniopomorskie

579 000 zł167 m² 3 468,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:525 m²

Energooszczędny bliźniak o powierzchni 166,95 m2, w stanie podwyższonym deweloperskim (ściany zewnętrzne 20 cm ocieplenia, dach - wełna mineralna 30 cm) położony na Bezrzeczu blisko lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rąbień AB

Rąbień AB,łódzkie

550 000 zł130 m² 4 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom wolnostojący, parterowy na działce o powierzchni 1500 mkw. Powierzchnie pomieszczeń: - salon z częścią jadalną, o pow. ok 35 mkw - oddzielna kuchnia o pow. ok 12 mkw - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wawer

Warszawa,mazowieckie

492 000 zł61 m² 9 410,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 440 m²

| 55b18718 - nr oferty, która zawiera wartość działki + budowa domu według projektu " Poziomka 3 " do stanu deweloperskiego mini. Dom jest bardzo ciepły i energooszczędny, załatwienie kredytu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zakopane

Zakopane,małopolskie

1 270 000 zł213 m² 5 954,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Nowy dom z bala z 2015 roku. Sprzedam nowo wybudowany dom z bala gotowy do zamieszkania w miejscowości Czarna Góra (1 km od Bukowiny). Czarna Góra to malownicza miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Józefów

Józefów,mazowieckie

416 000 zł76 m² 6 653,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:542 m²

| 21b19434 - nr oferty, która zawiera wartość działki + budowa domu według projektu " Przemek Z71 " do stanu deweloperskiego mini. Dom jest bardzo ciepły i energooszczędny, załatwienie kredytu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żnin

Żnin,kujawsko-pomorskie

660 000 zł160 m² 4 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Witam Państwa. Przedstawiam ofertę sprzedaży nieruchomości zabudowanej, położonej w Żninie. W jej skład wchodzi: - działka o powierzchni 2500m2 - Dom dwukondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Aleksandrówka

Aleksandrówka,mazowieckie

329 000 zł107 m² 3 277,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 463 m²

| 132a27393 - nr oferty, która zawiera wartość działki + budowa domu według projektu " bursztyngl-315 " do stanu deweloperskiego mini. Dom jest bardzo ciepły i energooszczędny, załatwienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Banino

Banino,pomorskie

322 000 zł94 m² 3 628,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:930 m²

| 94b23538 - nr oferty, która zawiera wartość działki + budowa domu według projektu " Marian Z297 " do stanu deweloperskiego mini. Dom jest bardzo ciepły i energooszczędny, załatwienie kredytu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Juranda

Nowy Sącz,małopolskie

419 000 zł200 m² 2 274 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Nowy Sącz, zawada bliźniak 184,30m2, stan deweloperski; przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej położony w dzielnicy Zawada ul. Juranda 17g niepodpiwniczony z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Grunwaldzki

Gliwice,śląskie

890 000 zł165 m² 5 393,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Piękny nowy dom szeregowy W świetnej dzielnicy w okolicy Pl. Grunwaldzkiego i ul. Mickiewicza Dom w stanie deweloperskim, ładnie zaprojektowany, z dużymi oknami, z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bojano

Bojano,pomorskie

357 000 zł103 m² 3 465,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 266 m²

| 24g17141 - nr oferty, która zawiera wartość działki + budowa domu według projektu " Miniaturka " do stanu deweloperskiego mini. Dom jest bardzo ciepły i energooszczędny, załatwienie kredytu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

220 000 zł40 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:619 m²

Do sprzedania dom letniskowy, na działce o powierzchni 619 m 2 położoną nad jeziorem Głuszyńskim, woj. kujawsko-pomorskie. Dom drewniany o powierzchni 39,7 m2. Na parterze: duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kietrz

Kietrz,opolskie

45 000 zł120 m² 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Kietrz - dom za cenę 45.000,- zł Przedstawiamy Państwu murowany z cegły dom o powierzchni 120 mkw, położony na działce o pow. 400 mkw. Na parterze znajdują się 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kolejowa

Parczew,lubelskie

280 000 zł100 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:968 m²

Do sprzedania dom wolnostojący w Parczewie. Parterowy z możliwością zaadaptowania poddasza o pow. użytkowej ok 100m2( 3 pokoje, kuchnia, jadalnia, łazienka, kotłownia). Działka 968m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kobiałka

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł270 m² 2 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:630 m²

Warszawa-Białołęka ul. Kobiałka okolica nowej szkoły. Bliźniak w stanie deweloperskimi. Powierzchnia całkowita domu 270 m2. Pow. działki 630m2. Na parterze; salon połączony z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świętochów

Świętochów,mazowieckie

411 000 zł129 m² 3 550,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

| 4b18663 - nr oferty, która zawiera wartość działki + budowa domu według projektu " Antek " do stanu deweloperskiego mini. Dom jest bardzo ciepły i energooszczędny, załatwienie kredytu wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zielona

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

519 000 zł110 m² 4 718,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Bardzo ładny dom wolnostojący, jednorodzinny o pow. użytkowej 110m2, na działce o pow.430m2. W 2003 roku został przeprowadzony całkowity remont kapitalny. Dach pokryty papą termiczną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stryjkowo

Stryjkowo,warmińsko-mazurskie

55 000 zł77 m² 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferujemy do sprzedaży pół domu, w skład którego wchodzą trzy pomieszczenia o łącznej powierzchni 77,3 m2, poddasze o powierzchni 54,2 m2 oraz wspólna sień. Część mieszkalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kałuszyn

Kałuszyn,mazowieckie

359 000 zł80 m² 4 282,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

| 70g19517 - nr oferty, która zawiera wartość działki + budowa domu według projektu " Ryś " do stanu deweloperskiego mini. Dom jest bardzo ciepły i energooszczędny, załatwienie kredytu wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wojtyszki

Warszawa,mazowieckie

795 000 zł183 m² 4 351,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:730 m²

Prowizja 0% ~atrakcyjny dom wolnostojący na dużej działce 730m2 w okolicy ul Wojtyszki ~dom jest parterowy funkcjonalny z dużym potencjałem, z poddaszem do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jutrzenki

Gruszczyn,wielkopolskie

830 000 zł863 m² 961,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferujemy do sprzedania dom na osiedlu domy pod klucz w Gruszczynie. Sprzedaż podyktowania jest koniecznością przeprowadzki, stąd atrakcyjna cena. Dom jest w pełni wyposażony i gotowy do.