dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 243 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 243 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

1 250 000 zł280 m² 4 464,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 562 m²

Numer oferty w biurze 2926 Do sprzedania komfortowo urządzony dom o charakterze rezydencjonalnym, parterowy z użytkowym poddaszem. Wzniesiony w 2003 roku, dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Mrągowo

Mrągowo,warmińsko-mazurskie

4 150 000 zł1 000 m² 4 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:110 000 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej nieruchomości mieszkalno-usługowej, całorocznego Pensjonatu nad jeziorem. Sprzedaż nieruchomości "w ruchu" z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Biskupiec

Biskupiec,warmińsko-mazurskie

899 000 zł500 m² 1 798 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:10 800 m²

Nieruchomość zabudowana o powierzchni 1,08ha w centrum spokojnej wsi w pobliżu zmodernizowanej drogi krajowej nr 16, 2 km od Biskupca. Na działce trzykondygnacyjny budynek mieszkalny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

399 000 zł300 m² 1 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:593 m²

Trzykondygnacyjny, wolno stojący dom mieszkalny w miejscowości Strzelno. Niski parter: dwa pokoje, kuchnia, łazienka, garderoba, kotłownia, spiżarnia. Parter: trzy pokoje, kuchnia, wc. Piętro I:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Falenica

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł124 m² 4 838,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Kameralne osiedle przy Wale Miedzeszyńskim (300m) komunikacyjnie świetnie ulokowane, w sąsiedztwie sosnowego lasu. Kompleks dziesięciu, jednopiętrowych domów, na ogrodzonym terenie, to urokliwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pszów

Pszów,śląskie

175 000 zł100 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 390 m²

Wyjątkowa oferta domu W pszowie! Na sprzedaż niewielki dom obecnie trzypokojowy (z możliwością adaptacji strychu) o pow. ok 100m2, na ładnej działce o pow. 1390m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Solidarności

Kębłowo,pomorskie

447 000 zł163 m² 2 744,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 003 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 162.9m2 a całkowitej ok. 200m2, posadowiony na działce o powierzchni 1003m2. ~Dom murowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warka

Warka,mazowieckie

620 000 zł260 m² 2 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Ładny i przestronny dom w stanie deweloperskim w Warce. Dom ma powierzchnię 260 m2, a działka, na której stoi, 1000 m2. Na dole znajduje się przestronny salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

460 000 zł218 m² 2 109,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:816 m²

Do sprzedania oferujemy dom mieszkalny wolnostojący o pow. użytkowej 115,5m2 , w stanie deweloperskim w Polkowicach Dolnych. Działka o powierzchni 816 m2 , , pow. całkowita budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Połomia

Połomia,śląskie

420 000 zł150 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Oferujemy atrakcyjny dom w Połomi. Nieruchomość wybudowana w 2007 roku. Budynek o łącznej powierzchni 150m2 na działce 2400m2. Na parterze znajduje się przedpokój, łazienka, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Płoty

Płoty,zachodniopomorskie

100 000 zł100 m² 999,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:5 222 m²

Polecamy Państwu do kupna dom typu bliźniak znajdujący się w Natolewicach, jest to miejscowość oddalona od Płot około 10 kilometrów, od Gryfic około 16 kilometrów. Dom posiada powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wola Miedniewska

Wola Miedniewska,mazowieckie

350 000 zł110 m² 3 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:24 300 m²

Numer oferty w biurze 3088 Do sprzedania dom wolnostojący w pełni podpiwniczony w miejscowości Wola Miedniewska gmina Wiskitki, powiat Żyrardów. Dom o powierzchni całkowitej 110 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Jaśminowa

Kamionki,wielkopolskie

349 000 zł81 m² 4 308,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:401 m²

Bez dodatkowych opłat/ bez podatku pccs Mamy do zaoferowania przepięknego nowoczesnego bliźniaka mieszczącego się w Kamionkach przy ul. Jaśminowej. Fantastyczna lokalizacja nieopodal Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bałuty Zachodnie

Łódź,łódzkie

999 999 zł380 m² 2 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nieruchomość w doskonałej lokalizacji - Bałuty Zachodnie. W otoczeniu duże Osiedle bloków, pełna infrastruktura osiedla - szkoła, przedszkole, liczne sklepy, blisko komunikacja miejska. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czersk

Czersk,mazowieckie

390 000 zł175 m² 2 228,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Atrakcyjny dom o powierzchni 175 m2 w Czersku nieopodal Góry Kalwarii. Dom w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim, usytuowany jest na 800-metrowej działce. Na parterze domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kuźnia Raciborska

Kuźnia Raciborska,śląskie

399 000 zł240 m² 1 662,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:829 m²

Oferta Godna Polecenia Nieruchomość w miejscowości Kuźnia Raciborska w cichej spokojnej i urokliwej okolicy. Dom o powierzchni mieszkalnej 240 m2. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Estrady

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł144 m² 4 513,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

0% prowizji. Prosto od dewelopera, bez podatku pcc ( 2%)! Oferujemy Państwu bardzo komfortowy segment narożny o powierzchni 144 m2 z ogródkiem 114 m2, na warszawskich Bielanach, u zbiegu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lębork

Lębork,pomorskie

399 000 zł172 m² 2 319,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:852 m²

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Nowy dom jednorodzinny, parterowy z użytkowym poddaszem, niepodpiwniczony, w stanie deweloperskim zamkniętym. Usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Golub-Dobrzyń

Golub-Dobrzyń,kujawsko-pomorskie

135 000 zł90 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom wolno stojący w odległości 4 km od Golubia Dobrzynia, o pow. 90 mkw. w stanie do wykończenia, kryty blachodachówką Dom znajduje się na działce 3000 mkw. Składa się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Piastowskie

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

398 000 zł160 m² 2 487,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom z 3 mieszkaniami. Na sprzedaż dom w Inowrocławiu na osiedlu Piastowskim. Dom 160 m2 składa się z 5 pokoi, 3 kuchni, 3 łazienki. Standard wykończenia: ściany - gładź gipsowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chylice-Kolonia

Chylice-Kolonia,mazowieckie

560 000 zł165 m² 3 393,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:592 m²

Numer oferty w biurze 4519 Jeśli szukacie Państwo domu w cichej, spokojnej okolicy - ta oferta jest idealna. Do sprzedania przestronny, zadbany dom wolnostojący, parterowy nie podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Piastowskie

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

260 000 zł102 m² 2 549,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:286 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 102 m2, podpiwniczony na całości, jednopiętrowy, z lat 80, budowany z suporexu i cegły, dach płaski. W podpiwniczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

720 000 zł138 m² 5 236,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:714 m²

Numer oferty w biurze 4479. Jeśli szukacie Państwo domu w cichej, spokojnej okolicy - ta oferta jest idealna. Do sprzedania przestronny, bardzo zadbany dom wolnostojący w całości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kaputy

Kaputy,mazowieckie

664 000 zł150 m² 4 426,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:770 m²

Projekt Anita Klasycznie zaprojektowany dom idealny dla 3-4 osobowej rodziny ceniącej wygodę i funkcjonalność. Posiada 2 kondygnacje z poddaszem użytkowym oraz garażem jedno stanowiskowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

595 000 zł160 m² 3 718,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:756 m²

Numer oferty w biurze 4381. Do sprzedaży jednorodzinny dom wolnostojący parterowy z użytkowym poddaszem o powierzchni mieszkalnej 160 m2, położony na działce o powierzchni 756 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

490 000 zł160 m² 3 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:890 m²

Numer oferty w biurze 1094 Do sprzedaży dom wolnostojący niepodpiwniczony położony w Międzyborowie gmina Jaktorów. Dom o powierzchni mieszkalnej 160 m2 posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

395 000 zł155 m² 2 550,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:899 m²

Numer oferty w biurze 3858 Do sprzedaży dom wolnostojący położony w Żyrardowie (okolice zalewu), powiat Żyrardowski, województwo Mazowieckie. Dom piętrowy, w całości podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piła

Piła,wielkopolskie

399 000 zł150 m² 2 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:867 m²

Z i E L O N A D O L I N A Dom o powierzchni około 150m 2 w atrakcyjnej lokalizacji! Działka o powierzchni 867m 2. Garaże

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Krzeczyn Wielki

Krzeczyn Wielki,dolnośląskie

190 000 zł114 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Połowa domu w Krzeczynie Wielkim Nieruchomość o pow. 114m2 znajduje się na I piętrze budynku wolnostojącego w Krzeczynie Wielkim. Nieruchomość składa się z części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

490 000 zł120 m² 4 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:624 m²

Numer oferty w biurze 3854 dom wykończony bardzo komfortowo! Do sprzedaży dom wolnostojący piętrowy położony w Żyrardowie w dzielnicy Osada Młyńska, powiat Żyrardowski, woj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Daszewice

Daszewice,wielkopolskie

349 000 zł114 m² 3 061,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:385 m²

Pomożemy w urzeczywistnieniu marzeń o własnym domu. Uwaga ostatni dom W tej cenie! Dostępna prawa strona! Do zaoferowania mamy Państwu przepięknego bliźniaka mieszczącego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

569 000 zł130 m² 4 376,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Bez prowizji bez podatku pcc! Na sprzedaż dom (pół bliźniaka ) położony w urokliwym miasteczku Domasław - pierwsza miejscowość za Bielanami Wrocławskimi, położona 6 km od południowej strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bałtycka

Rzeszów,podkarpackie

620 000 zł176 m² 3 522,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:663 m²

Dom w zabudowie szeregowej, segment skrajny z ogródkiem Rzeszów ul.Bałtycka Biuro nieruchomości DK Brokers przedstawia Państwu dom na sprzedaż w zabudowie szeregowej, segment skrajny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marysin

Marysin,mazowieckie

455 000 zł157 m² 2 898,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:810 m²

Promocja! Pół bliźniaka w stanie deweloperskim w Marysinie koło Magdalenki. Świetna oferta dla osób pragnących mieszkać w cichym i spokojnym otoczeniu, w otulinie lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bohaterów

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł160 m² 4 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

0% Prowizji od kupującego! Do sprzedania bliźniak! Bardzo komfortowy i ustawny, 4 pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 160 m2 i użytkowej 128 m2, posadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

820 000 zł350 m² 2 342,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:803 m²

Nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym wolno stojącym w Zgorzelcu. Budynek II kondygnacyjny o łącznej pow. 350 m2 , składający się z 5 pokoi o pow. 131,29 m2 + garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

485 000 zł130 m² 3 733,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:477 m²

Osiedle Rubinowe w Gruszczynie. Prezentowana nieruchomość to dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o pow. 129,91 m2. z przydomowym ogródkiem. Dom zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Grodzka

Włocławek,kujawsko-pomorskie

299 000 zł150 m² 1 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom na Zawiślu przy ulicy Grodzkiej, nie znajduje się na terenie zalewowym. Dom ma powierzchnię użytkową 150 m2, znajdują się w nim 4 pokoje, 2 łazienki, 2 toalety, 2 przedpokoje, 4 pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pszczyna

Pszczyna,śląskie

205 000 zł100 m² 2 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom wolnostojący 100m2 6 pokoi. działka 5ar można mieszkać i remontować. stara wieś Parter 2 pokoje ,kuchnia , łazienka , piętro 4 pokoje .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wrzosy

Toruń,kujawsko-pomorskie

399 000 zł160 m² 2 493,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:355 m²

Do sprzedania zadbany, dom wolno stojący na Wrzosach. Zbudowany został w latach 80- tych, na parterze znajduje się salon, kuchnia i mała łazienka. Na piętrze trzy sypialnie i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grabce Józefpolskie

Grabce Józefpolskie,mazowieckie

270 000 zł5 400 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:60 m²

Numer oferty w biurze 4083 działka rekreacyjna ew. Całoroczna Z domkiem! Do sprzedania śliczna działka przy rzeczce, z trzypokojowym domkiem wolnostojącym znajdująca w miejscowości.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij