dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 187 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 187 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Bogdaszowice

Bogdaszowice,dolnośląskie

1 359 000 zł330 m² 4 118,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Do sprzedaży luksusowa Rezydencja o powierzchni 330m2 położona w pięknym miejscu. Pięknie zagospodarowana działce o powierzchni 10 000m2. Działka graniczy z Parkiem Krajobrazowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mirosławki

Mirosławki,wielkopolskie

349 000 zł180 m² 1 938,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Polecam do sprzedaży dom wolnostojący ( 180m2 ) we wsi Mirosławki koło Stęszewa. Dom z 1957 roku. Dom w 2008 roku przeszedł gruntowny remont, który objął dach (wymieniono dachówkę),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bytom

Bytom,śląskie

330 000 zł125 m² 2 640 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:190 m²

Nowe domy w zabudowie szeregowej i bliźniaczej w Rudzie Śląskiej Goduli na osiedlu Paryż! Osiedle w doskonałej lokalizacji! Na osiedlu powstanie łącznie 13 domków w III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przypki

Przypki,mazowieckie

300 000 zł237 m² 1 265,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

"Projekt - Dom w Gladiolach" w stanie surowym o powierzchni 237m2, powierzchnia użytkowa 181,95m2 Funkcjonalna i atrakcyjna bryła nawiązująca do stylu dworkowego. Duży salon, wygodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Dźbów

Częstochowa,śląskie

610 000 zł240 m² 2 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 296 m²

Nieruchomość idealna do zamieszkania i prowadzenia działalności! Nieruchomość mieszkalno usługowa w dzielnicy Dźbów! o powierzchni 840m2 na działce 1296m2 w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pruszków

Pruszków,mazowieckie

790 000 zł228 m² 3 464,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:198 m²

Dom w cenie mieszkania!. Zapraszam. Bardzo dobra lokalizacja, cicha okolica, a jednocześnie blisko do centrum Pruszkowa. Na obecnym etapie realizacji istnieje możliwość dokonania zmian.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Jaroszówka

Białystok,podlaskie

520 000 zł218 m² 2 385,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:580 m²

*** jaroszówka *dom wolnostojący * działka 580M2 * 520.000zł Zapraszam na bezpłatną prezentację domu wolnostojącego jednorodzinnego o powierzchni uż. 169m2 usytuowanego na ładnej działce 580m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mieroszów

Mieroszów,dolnośląskie

229 000 zł160 m² 1 431,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Na sprzedaż dom w Nowym Siodle ( okolice Mieroszowa ) o powierzchni 160 m2 położnony na działce 28 arów. Dom składa się z 5 pokoi, kuchni, łazienki, dużego tarasu, pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Guzowatka

Guzowatka,mazowieckie

129 000 zł45 m² 2 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Do sprzedaży działka rekreacyjna 2100 m2 zabudowana drewnianym domkiem letniskowym o powierzchni 44,5 m2 położona w miejscowości Guzowatka. Nieruchomość położona w kompleksie innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Cisie

Cisie,mazowieckie

1 300 000 zł367 m² 3 542,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 690 m²

| nowy dom wolno stojący, parterowy, wykończony materiałami wysokiej jakości. Posadowiony jest na dużej, ogrodzonej działce o powierzchni ok.1700mkw. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Lisiniec

Częstochowa,śląskie

920 000 zł473 m² 1 945,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 064 m²

Polecamy do sprzedaży dom do zamieszkania położony w dzielnicy Lisiniec. Działka o powierzchni 1064m2, powierzchnia całkowita budynku to 473m2, użytkowa 376m2, powierzchnia zabudowy 222m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

250 000 zł75 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:740 m²

Numer oferty w biurze 3845 Do sprzedaży pół domu z osobnym wejściem o powierzchni 75,12 m2 położone w samym centrum Żyrardowa. Działka o powierzchni 740 m2 we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wejherowo

Wejherowo,pomorskie

293 000 zł104 m² 2 681,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 440 m²

| 84g20611 - nr oferty, która zawiera wartość działki + budowa domu według projektu " eco 2 " do stanu deweloperskiego mini. Dom jest ciepły, niska cena domu to nie wszystko, nasze kredyty są jedne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

215 000 zł50 m² 4 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:823 m²

Numer oferty w biurze 442 niższa cena! okazja! Do sprzedania mały domek wolnostojący podpiwniczony o powierzchni 50 m2, posadowiony na działce o powierzchni 823 m2 położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Borzęcin Mały

Borzęcin Mały,mazowieckie

730 000 zł200 m² 3 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

-opis nieruchomości- nowoczesny dom w stanie deweloperskim pod Warszawą w gminie Stare Babice w miejscowości Borzęcin Mały. Wszystkie instalacje rozprowadzone na obu kondygnacjach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Skargi

Swarzędz,wielkopolskie

1 150 000 zł250 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Polecam na sprzedaż dom rezydencjonalny o powierzchni ok. 250m2 na pięknej działce 1300m2z zaprowadzonym ogrodem, z systemem podlewania automatycznego. Na parterze znajdują się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Halinów

Halinów,mazowieckie

519 000 zł160 m² 3 243,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Ciekawa propozycja! Dom na ładnej dużej działce w otoczeniu świeżej zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość położona w bliskim sąsiedztwie Halinowa w urokliwym pełnym zieleni miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

340 000 zł312 m² 1 089,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:652 m²

Do sprzedania dom bliźniaczy w miejscowości Tuławki, 10 km od Olsztyna. Dwukondygnacyjny, podpiwniczony z poddaszem nieużytkowym. Na parterze znajdują się: 2 pokoje, kuchnia; na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chrapoń

Chrapoń,mazowieckie

450 000 zł121 m² 3 719,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do sprzedaży wolnostojący, dom jednorodzinny, położony w miejscowości Chrapoń- centrum, gm. Lutocin, powiat Żuromin, woj. Mazowieckie -> okolice: żuromin, sierpc, mława, płock, warszawa Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mirosławiec

Mirosławiec,zachodniopomorskie

650 000 zł380 m² 1 710,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:750 m²

Do sprzedaży Hotel położony w powiecie Wałeckim w województwie Zachodniopomorskim. Zaprojektowany przez znaną międzynarodową artystkę. Hotel działający. Teren w pełni uzbrojony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tczew

Tczew,pomorskie

450 000 zł225 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Dom Z potencjałem - idealna lokalizacja - 3 niezależne mieszkania. Idealna oferta dla kreatywnych ludzi z ciekawym pomysłem na urządzenie własnego lokum. Proponujemy Państwu przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piastów

Piastów,mazowieckie

720 000 zł181 m² 3 977,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:212 m²

Na sprzedaż segment skrajny świeżo postawionego domu o pow. 181m2. + garaż. Po podłodze 210 m2 gdyż są skosy. Budynek ma duże, panoramiczne i energooszczędne okna, jest również bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Norwida

Katowice,śląskie

270 000 zł105 m² 2 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Od 05.09.2016r. rozpoczęła się budowa nowego osiedla domów szeregowych w Rudzie Śląskiej - Rudzie 1 w rejonie ul. Norwida! Osiedle w doskonałej lokalizacji - dzięki trasie dtś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stara Wieś

Stara Wieś,mazowieckie

765 000 zł168 m² 4 553,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyjątkowa oferta - jedna z nielicznych w naszym biurze. Dom parterowy! usytuowany na działce o powierzchni 1000 m2 jest wyjątkową ofertą. Funkcjonalny, ekonomiczny do zaakceptowania przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

499 000 zł144 m² 3 465,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

1/2 bliźniaka o powierzchni 144 m2 zlokalizowany w Milanówku - północna część miasta. Budynek w stanie developerskim materiał cegła, dach kryty blachodachówką, okna plastikowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krze Duże

Krze Duże,mazowieckie

140 000 zł100 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferuję do kupna siedlisko zabudowane domem murowanym parterowym o pow 100 m2, dom z pierwszej połowy 20 wieku. Dom składa się z dwóch części w jednym ciągu zabudowy. Jedna jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Częstochowa

Częstochowa,śląskie

750 000 zł400 m² 1 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 771 m²

Zmodernizowany w 2007 roku, wykończony wysokiej jakości materiałami piętrowy dom z poddaszem użytkowym. Na posesji zlokalizowane są pomieszczenia komercyjne - magazynowe i warsztatowe ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

500 000 zł121 m² 4 132,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wymarzony dom z Ogródkiem z dobrym dojazdem do Centrum Warszawy! Alternatywa na dla Mieszkania - w tej samej Cenie lub nawet taniej :) Dom mieści się zaledwie 15 minut jazdy od centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wejherowo

Wejherowo,pomorskie

340 000 zł130 m² 2 509,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:920 m²

| 16b22185 - nr oferty, która zawiera wartość działki + budowa domu według projektu " Horyzoncik G " do stanu deweloperskiego mini. Dom jest ciepły, niska cena domu to nie wszystko, nasze kredyty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sierzchów

Sierzchów,mazowieckie

467 000 zł169 m² 2 763,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:512 m²

Nowy dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Sierzchów, ok. 10 km od Piaseczna. Dom (pół bliźniaka) ma dwie kondygnacje, 169 m2 powierzchni użytkowej i jest umiejscowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Blachownia

Blachownia,śląskie

239 900 zł177 m² 1 356,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom piętrowy jednorodzinny lub dwurodzinny położony w Blachowni ( dzielnica Cisie) położony przy asfaltowej ulicy na działce o powierzchni ok. 1000m.kw. Piętro domu na które składają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Stawki

Toruń,kujawsko-pomorskie

580 000 zł253 m² 2 292,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:690 m²

Dom w spokojnym i zacisznym miejscu Stawek. Po remoncie i rozbudowie. Bardzo przestronny. 6 pokoi w tym 40-metrowy salon z kominkiem. Na parterze. Kuchnia, salon,hall, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kuligów

Kuligów,mazowieckie

280 000 zł100 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedania działka rekreacyjna 1000m2 z domem drewnianym ,ocieplonym wełną mineralną. Działka bardzo ładnie położona, na terenie niezalewowym; pięknie zagospodarowana zielenią, własny plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

349 000 zł180 m² 1 938,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:414 m²

Numer oferty w biurze 4550. Super lokalizacja! Do sprzedaży dom typu bliźniak położony w okolicy technikum elektrycznego w Żyrardowa, powiat Żyrardowski, woj. mazowieckie. Dom piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Więckowice

Więckowice,małopolskie

460 000 zł150 m² 3 066,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Prezentujemy Dom w w okolicach miejscowości Kobylany 150 m2. Nieruchomość znajduje się na 10 arowej działkce. Składa się z 2 kondygnacji: parter - wiatrołap, hall, kotłownia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przyłęki

Przyłęki,kujawsko-pomorskie

746 000 zł258 m² 2 891,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:720 m²

Na sprzedaż piękny dom w Przyłękach o powierzchni całkowitej 258 m2 (pow. poddasza liczona po podłodze) oraz powierzchnią działki 720m2. Możliwość dołączenia zagospodarowanej juz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Stara Miłosna

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł240 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedaż bezpośrednia! W opcji zamiana na mieszkanie w Warszawie lub na działkę budowlaną w dzielnicy Wawer, wesoła. Ostatni dom na osiedlu! Nowy elegancki i bardzo wygodny dom na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Zawodzie-Dąbie

Częstochowa,śląskie

540 000 zł115 m² 4 695,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowy , nowoczesny dom w dzielnicy Zawodzie. Położony w spokojnym miejscu przy asfaltowej ulicy. Wszystkie media. Pomieszczenia na parterze : duży salon z wyjściem na taras , częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowa Iwiczna

Nowa Iwiczna,mazowieckie

730 000 zł151 m² 4 834,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Piękny dom w świetnej lokalizacji w Nowej Iwicznej. Dom o powierzchni 131 m2 usytuowany jest w eleganckiej części Nowej Iwicznej, na zamkniętym osiedlu. W dolnej części domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Grunwald

Poznań,wielkopolskie

1 090 000 zł200 m² 5 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta licencjonowanego pośrednika - gwarancja bezpiecznej transakcji! Polecam na sprzedaż dom wolnostojący na Grunwaldzie. Bardzo dobra lokalizacja, wejście od głównej ulicy, miejsca parkingowe na.