dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 187 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 187 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy Marki

Marki,mazowieckie

459 000 zł117 m² 3 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:125 m²

Do sprzedania segmenty o powierzchni 117 m2 w Markach. W skład segmentu wchodzą: - parter, - piętro I, - piętro II. Każdy z budynków ma indywidualny wjazd i ogródek. Projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Lesisko

Kraków,małopolskie

869 000 zł162 m² 5 364,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 m²

Przy zakupie tej nieruchomości weekend W zakopanym dla 4 osób gratis Primo House gwarantuje pełną obsługę kredytową wraz z wyceną i ubezpieczeniem nieruchomości gratis! primo house.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

699 000 zł184 m² 3 798,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do sprzedania dom wolnostojący w spokojnej okolicy w Kobyłce, dom w pełni wykończony, działka nasadzona i zagospodarowana, w części automatycznie nawadniana. Brama wjazdowa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kuklówka Zarzeczna

Kuklówka Zarzeczna,mazowieckie

449 000 zł130 m² 3 453,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:592 m²

Dom o powierzchni 130m2 zlokalizowany w miejscowości Kuklówka Zarzeczna gmina Radziejowice. Budynek z 2006r zbudowany z cegły, dach kryty dachówką. Ogrzewanie elektryczne, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dziećmorowice

Dziećmorowice,dolnośląskie

540 000 zł220 m² 2 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 350 m²

Klimatyczny dom wolnostojący w zielonej w Dziećmorowicach. rozkład pomieszczeń: parter - kuchnia w zabudowie, duży salon z kominkiem, łazienka z wanną i wc, kotłownia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Tarnów

Tarnów,małopolskie

969 000 zł279 m² 3 473,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Uwaga! 0% prowizji od Kupującego. Oferujemy do sprzedania wszechstronny dom parterowy o powierzchni 268m2z poddaszem użytkowym z wbudowanym garażem dwustanowiskowym niepodpiwniczony,usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Halinów

Halinów,mazowieckie

590 000 zł125 m² 4 720 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:803 m²

Sympatyczny dom na urokliwej zagospodarowanej działce w dobrej lokalizacji. Nieruchomość położona w odległości ok.1300m od stacji PKP i MZA. Blisko szkoła i przedszkole! Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

490 000 zł124 m² 3 951,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:475 m²

Wymarzony dom z Ogródkiem z dobrym dojazdem do Centrum Warszawy! Alternatywa dla Mieszkania - w tej samej Cenie lub nawet taniej :) Dom mieści się zaledwie 20 minut jazdy od Centrum, dogodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zakopane

Zakopane,małopolskie

1 270 000 zł213 m² 5 962,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:860 m²

Sprzedam nowo wybudowany dom z bala gotowy do zamieszkania w miejscowości Czarna Góra (1 km od Bukowiny). Czarna Góra to malownicza miejscowość granicząca z Bukowiną Tatrzańką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Pomorzany

Szczecin,zachodniopomorskie

569 000 zł160 m² 3 556,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:631 m²

Przedmiotem oferty jest wolnostojący dom wybudowany w 2004 roku w zacisznym miejscu na obrzeżach dzielnicy Pomorzany. Spokojna jednokierunkowa uliczka, w sąsiedztwie tylko zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dębówka

Dębówka,lubelskie

889 000 zł400 m² 2 222,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Prezentujemy Państwu atrakcyjny dom wolno-stojący, położony w gm. Jastków w cichym, ustronnym miejscu wybudowany w 1997r. Dom składa się z parteru i poddasza, jest zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, Bałuty

Łódź,łódzkie

940 000 zł200 m² 4 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 103 m²

Dom w spokojnej okolicy w otulinie lasu Łagiewnickiego w otoczeniu domów o charakterze rezydencjonalnym. 5 pokoi, 2 łazienki, kuchnia, spiżarnia, pralnia, ocieplony garaż, kotłownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Smoleńskiego

Kraków,małopolskie

630 000 zł250 m² 2 520 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Do sprzedania dom wolnostojący, okolice ul. Smoleńskiego (południowe przedmieścia Krakowa) o pow. całkowitej 250 m2,położony na działce 8a. Wybudowany w końcu lat- 90 tych, ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Fiołkowa

Lublin,lubelskie

890 000 zł480 m² 1 854,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:740 m²

Wyjątkowa okazja! Budynek, dom, biurowo (usługowo) mieszkalny. Wolnostojący, murowany, czterokondygnacyjny, o powierzchni użytkowej 480 mkw, usytuowany na działce o powierzchni 740 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Krzeczyn Wielki

Krzeczyn Wielki,dolnośląskie

680 000 zł160 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający. Nowy dom wolnostojący w Krzeczynie Wl. pow. użyt. 130m2, wysoki standard, w pełni komfortowy, 5 pokoi, zainstalowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Palowice

Palowice,śląskie

296 000 zł120 m² 2 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 650 m²

Oferujemy do sprzedaży dom parterowy z poddaszem użytkowym o pow. 120m2 w Palowicach na działce budowlano - rolnej o pow. 2650 m2. Parter : hol, salon, dwa pokoje, łazienka, kotłownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osiek

Osiek,dolnośląskie

310 000 zł138 m² 2 247,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący w Osieku, działka 10 arów - pow. 137m 2 Do sprzedaży atrakcyjny dom o pow. całkowitej 137,94 m 2 z garażem (17,04m 2 ) i kotłownią (5,78m 2 ). Funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Sienkiewicza

Legnica,dolnośląskie

499 900 zł198 m² 2 524,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

Na Sprzedaż: wolnostojący dom, dwukondygnacyjny, podpiwniczony, na osiedlu Sienkiewicza. Posadowiony na działce o powierzchni 470 m2. Powierzchnia użytkowa domu: 198,88 m2 Wybodowany w latach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

290 000 zł110 m² 2 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Nowe osiedle domów szeregowych w Rudzie Śląskiej Halembie - Nowym Świecie! Osiedle w doskonałej lokalizacji - dzięki autostradzie A4 rewelacyjny dojazd do całej aglomeracji. Na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Prawiedniki-Kolonia

Prawiedniki-Kolonia,lubelskie

1 450 000 zł384 m² 3 776,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom wolno-stojący, parterowy z poddaszem użytkowym, wybudowany na działce o powierzchni 3000m2, w niewielkiej odległości od Lublina. Budowany solidnie, przy użyciu materiałów dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Tysiąclecie

Częstochowa,śląskie

499 000 zł134 m² 3 718,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:287 m²

Dom w zabudowie szeregowej w dzielnicy Tysiąclecie Parkitka w stanie surowym zamkniętym. Segment zewnętrzny - większa działka. Tynki zewnętrzne z izolacją termiczną wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kotlarska

Głogów,dolnośląskie

1 100 000 zł500 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Kamienica na ul Kotlarskiej. 0,1 - lokal usługowy 2,3 - powierzchnie mieszkalne 4 - poddasze użytkowe Cena netto + 8% vat. :oferta eksportowana z programu mediarent:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Mokre

Mokre,mazowieckie

720 000 zł350 m² 2 057,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:7 200 m²

Do sprzedania działka budowlana pow. 7200 m2. Z domem 80m2 oraz budynkami gospodarczymi o łącznej pow ok 350m2 ,ogrodzona Budynek o pow. 350 m2. Mokre k. Radzymina Sylwia Oleksiak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Pomorzany

Szczecin,zachodniopomorskie

599 000 zł160 m² 5 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:630 m²

Dom zlokalizowany w uroczym i zacisznym miejscu z dala od zgiełku miasta z jednoczesnym szybkim i łatwym dojazdem do Centrum. Na powierzchnię użytkową składają się dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Grabówka

Częstochowa,śląskie

420 000 zł96 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:219 m²

Opis oferty Atrakcyjny segment starannie wykończony , zlokalizowany w cichym i spokojnym miejscu, z zagospodarowana działką .Kuchnia kompletnie urzadzona i wyposażona w wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Turystyczna

Sułkowice,małopolskie

220 000 zł140 m² 1 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Budynek jednorodzinny ,murowany z betonu komórkowego ,dachówka firmy Brass celtycka lumino,stan surowy otwarty,możliwość wykończenia do stanu deweloperskiego z kostką na zewnątrz koszt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Skrobów

Skrobów,lubelskie

399 000 zł120 m² 3 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Urocze siedlisko usytuowane na obrzeżach Lubartowa, oddalone od centrum około 4 km. Dom po całkowitym remoncie w 2010r, wybudowany z betonu komórkowego w latach osiemdziesiątych. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kwiatowa

Koszalin,zachodniopomorskie

595 000 zł292 m² 2 039,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:821 m²

Obniżka ceny z 630 000 zł - Funkcjonalny dom o powierzchni 291 m2 - (wymarzony dla dużej rodziny) położony w Koszalinie na osiedlu ,jamno - Łabusz". Budynek posadowiony jest na ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Adamów-Parcel

Adamów-Parcel,mazowieckie

499 000 zł154 m² 3 240,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom parterowy wolnostojący o powierzchni 154m w Adamowie Parceli gmina Radziejowice. Dom z 2007 roku posadowiony jest na pięknie zaprojektowanej 1000 metrowej działce ( trawnik, drzewka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Rozgarty

Rozgarty,kujawsko-pomorskie

1 750 000 zł360 m² 5 072,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży willę na granicy Rozgart i Czarnego Błota z 2014 roku, posadowioną na pięknej działce leśnej, na osiedlu nowych domków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Halinów

Halinów,mazowieckie

730 000 zł240 m² 3 041,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowa bardzo atrakcyjna cena! Sprzedaż bezpośrednia! W opcji zamiana na mieszkanie w Warszawie lub działkę w dzielnicy Wawer, wesoła. Ostatni dom na osiedlu! Nowy elegancki i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zielna

Strzebielino,pomorskie

369 000 zł160 m² 2 306,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:706 m²

Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 160 m2 na działce o powierzchni 706 m2 położony w bardzo ładnym i spokojnym miejscu w Strzebielinie (12 km od centrum Wejherowa). Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Modrzejów

Sosnowiec,śląskie

520 000 zł320 m² 1 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 531 m²

Na sprzedaż dom w Sosnowcu o pow. 320 m.kw .: PIWNICA: kotłownia piec olejowy BUDERUS, pomieszczenia gospodarcze, pralnia, siłownia, sauna PARTER: kuchnia z zabudową i sprzętem AGD.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

299 000 zł125 m² 2 392 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Polecamy do sprzedaży dom typu bliźniak parterowy z poddaszem użytkowym i garażem o powierzchni około 125m2 posadowiony na działce o powierzchni około 500m2. Dom w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Błażejewko

Błażejewko,wielkopolskie

300 240 zł109 m² 2 766,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:157 m²

Uwaga: kupujący nie ponosi kosztów prowizji (0% prowizji)! Jasne, przestronne, optymalnie zaprojektowane domy w zabudowie 4-segmentowej, do każdego z domów przynależne są dwa indywidualne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

830 000 zł282 m² 2 943,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Nowy dom wolnostojący położony w Witoszowie. Budynek wybudowany z wysokiej klasy materiałów, pokryty dachówką ceramiczną. Powierzchnia całkowita: 282 m2. Bardzo funkcjonalny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Koźmice Małe

Koźmice Małe,małopolskie

629 000 zł155 m² 4 058,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Biuro nieruchomości primo house prezentuje państwu dom jednorodzinny na sprzedaż W pięknej okolicy niedaleko krakowa! przy zakupie tej nieruchomości, weekend W zakopanym dla 4 osób gratis!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Banino

Banino,pomorskie

354 000 zł61 m² 5 793,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:902 m²

| 55a27162 - nr oferty, która zawiera wartość działki + budowa domu według projektu " Poziomka 3 " do stanu deweloperskiego mini. Dom jest ciepły z kompletem instalacji, elewacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł138 m² 4 343,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:205 m²

0% prowizji i podatku pcc! Prezentujemy Państwu gotową inwestycję zlokalizowaną na Wawrze. Nasza inwestycja została zaprojektowana z myślą o ludziach, ceniących dogodną komunikację (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Biskupice

Biskupice,małopolskie

380 000 zł150 m² 2 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 398 m²

Opis: gm. Iwanowice / Biskupice. Prowizję pokrywa sprzedający. Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny, wolnostojący o pow. całk. ok. 150 m2 całkowicie odbudowany - dwie stare ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Skalbmierz

Skalbmierz,świętokrzyskie

500 000 zł300 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Lokalizacja: ok. 4 km od Skalbmierza prowizję pokrywa sprzedający. Do sprzedania gospodarstwo rolne o łącznej powierzchni ok. 50 a. z domem jednorodzinnym wolnostojącym o pow. 300