dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 187 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 187 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

685 000 zł125 m² 5 480 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 305 m²

Do sprzedania budynek mieszkalny o powierzchni 125 m2, na inwestycyjnej działce o powierzchni 4305 m2 o wymiarach 22 m szerokości i 196 m długości,w wyjątkowo atrakcyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Komorów

Komorów,mazowieckie

2 250 000 zł350 m² 6 429 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Dom o powierzchni 350m2 zlokalizowany w centrum Komorowa. Przestronny - dla osób ceniących otwarte przestrzenie oraz nietuzinkowe wnętrza. Budynek z 1997r, po remoncie w 2010r,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

890 000 zł120 m² 7 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

1/4 domu z 1928 roku w przepięknej zabytkowej willi zlokalizowany w Podkowie Leśnej. Mieszkanie znajduje się na parterze ( po niedawnym remoncie elewacji, klatki schodowej, elektryki, rynien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Skrzeszewo

Skrzeszewo,pomorskie

469 000 zł123 m² 3 813,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:850 m²

Drewniany dom w Skrzeszewie Żukowskim - malownicza miejscowość położona 25 km od centrum Gdańska, 7 km od Żukowa. Dom wolnostojący o pow. 123m 2 zlokalizowany na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wojszyce

Wrocław,dolnośląskie

725 000 zł233 m² 3 111,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Do sprzedania zadbany dom w zabudowie szeregowej we Wrocławiu w dzielnicy Krzyki o powierzchni całkowitej ok 233 m2 a powierzchni użytkowej 160 m2. Dom zbudowany jest z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Cumowników

Gdynia,pomorskie

790 000 zł140 m² 5 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż pół domu umiejscowionego z malowniczej części Gdyni jaką jest Orłowo. Dom o powierzchni 140 m2 składa się z pokoi , 2 łazienek z wc, kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Teresin

Teresin,mazowieckie

450 000 zł220 m² 2 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 490 m²

Kaski/teresin/niepokalanów dom do zamieszkania od zaraz (220+80+20 m2 - działka 1490 m2). Działka 1 490 m2, szerokość 25 m, ogrodzona siatką, w otoczeniu drzewa. Ilość pięter 1 + poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dulczyńska

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł349 m² 2 148,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:380 m²

Do sprzedaży: dom jednorodzinny piętrowy w zabudowie bliżniaczej ( 349 m2) wraz z działką (380 m2) przu ul. Dulczyńskiej w spokojnej Falenicy tuż przy linii lasu iglastego w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Porażyn

Porażyn,wielkopolskie

290 000 zł134 m² 2 169,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:688 m²

Okolice Opalenicy. Połowa bliźniaka. Działka 688 m2 plus ogród 2000 m2. Nieruchomość zlokalizowana na niewielkim osiedlu w lesie. Powierzchnia użytkowa budynku- 133,70 m2 , 5 pokoi, 2 łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stawki

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 750 000 zł650 m² 2 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu o powierzchni 400 m² oraz lokalu usługowego o powierzchni 250 m², zbudowanych w 2000 roku. W domu znajduje się kuchnia, sześć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Swoszowice

Kraków,małopolskie

999 000 zł210 m² 4 757,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Przy zakupie tej nieruchomości weekend w Zakopanem dla 4 osób gratis! Polecamy luksusowy dom w Swoszowicach. Wybudowany przez właściciela i dla właściciela! Dom wybudowany na 14a działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jastków

Jastków,lubelskie

1 149 000 zł208 m² 5 513,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 919 m²

Nowa niższa cena! Nowy, bardzo atrakcyjny dom wolno-stojący, parterowy o niestandardowej architekturze, pow.użytkowa 166,17m2, zbudowany na zagospodarowanej działce o pow. 1919m2. Dom składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nagietkowa

Polkowice,dolnośląskie

229 000 zł107 m² 2 140,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Witam posiadamy w sprzedaży segment bliźniaka w stanie surowym w Polkowicach przy ulicy Nagietkowej. Doskonałe sąsiedztwo, spokojna okolica czego do szczęścia więcej potrzeba. Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

790 000 zł130 m² 6 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom parterowy o powierzchni użytkowej 125m2 zlokalizowany w Nadarzynie w otulinie lasu. Budowany dla siebie w 2000r, materiał gazobeton, strop teriva oraz podłoga ocieplona styropianem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sękocin-Las

Sękocin-Las,mazowieckie

1 800 000 zł640 m² 2 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 280 m²

Piękny dom położony w Sękocinie niedaleko Al. Krakowskich o powierzchni użytkowej 540,4 m. kw. na działce o powierzchni 1280 m2 Z jednej strony przy Alei Krakowskiej z drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Estrady

Warszawa,mazowieckie

2 490 000 zł463 m² 5 377,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 450 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom o powierzchni użytkowej 376 m2 + budynek przeznaczony na działalność gospodarczą o powierzchni 200 m2 + działka na której usytuowane są powyższe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

339 000 zł122 m² 2 768,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom parterowy o pow. 122m2 z garażem i działką o pow.700m2 TOPOWA LOKALIZACJA! 0% PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGO! MALOWNICZO POŁOŻONY - CISZA, SPOKÓJ i blisko do CENTRUM MIASTA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 099 000 zł200 m² 5 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom o powierzchni 200m2 zlokalizowany w Osowcu - cichej i malowniczej okolicy położonej ok 5 km od Grodziska Mazowieckiego. Dom wybudowany dla siebie z bardzo dobrych materiałów -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

320 000 zł141 m² 2 269,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:632 m²

Na sprzedaż polecam funkcjonalny dom jednorodzinny z garażem i poddaszem użytkowym o pow. całkowitej 140 mkw. Nieruchomość znajduje się w zielonej okolicy Śródmieścia na piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

499 000 zł200 m² 2 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedania dom w Szczawnie-Zdroju o powierzchni około 200m2 w skład którego wchodzi 5 pokoi , 3 łazienki , 2 toalety , kuchnia z jadalnią , 2 balkony , taras , garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kalinówka

Kalinówka,lubelskie

559 332 zł162 m² 3 459,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 049 m²

Proponujemy do sprzedaży dom jednorodzinny położony w Kalinówce. Dom o powierzchni 161,7 m2. Istnieje możliwość adaptacji poddasza (ok 90 m2). Dom wykonany wg projektu E-121, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Adamów-Parcel

Adamów-Parcel,mazowieckie

1 150 000 zł250 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 891 m²

Dom o powierzchni 250m2 położony w zacisznej leśnej okolicy - miejscowość Adamów - Parcel k/radziejowic. Wybudowany został na podstawie indywidualnego przemyślanego projektu, co pozwoliło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Zadziele

Gaj,małopolskie

399 000 zł105 m² 3 807,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:144 m²

Agencja Nieruchomości primo house prezentuje do sprzedaży nowoczesny dom mieszczący się przy ul. Nowej w malowniczej miejscowości Gaj nieopodal Krakowa. *** Możliwość zakupu domu w programie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bezrzecze

Bezrzecze,zachodniopomorskie

368 000 zł161 m² 2 278,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:573 m²

Szeregowiec skrajny położony na Bezrzeczu w cichej i spokojnej uliczce bezpośrednio przy lesie. Dojazd do domu drogami utwardzonymi ( płyty betonowe ). Wokół nowe domy. Dom sprzedawany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

500 000 zł280 m² 1 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania wolnostojący dom o powierzchni mieszkalnej 280 m2 w Wałbrzychu, dzielnica Rusinowa. Nieruchomość składająca się z dwóch oddzielnych mieszkań. Pierwsze większe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

997 000 zł453 m² 2 200,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 366 m²

Bardzo prestiżowy dom, o jednopiętrowej bryle przykryty czterospadowym dachem. Dom przeznaczony jest dla 4-6cio osobowej rodziny. Architektura domu nawiązuje do stylu modernistycznego, we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głuszyca

Głuszyca,dolnośląskie

250 000 zł100 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferta na wyłączność! sprzedam dom wolnostojący z pięknym ogrodem, ustytuowany w uroczym miejscu w miejscowości Głuszyca 15km od Wałbrzycha. Dom o powierzchni użytkowej ok.98m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Smochowice

Poznań,wielkopolskie

790 000 zł180 m² 4 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:544 m²

Salon nieruchomości Iron House poleca na sprzedaż dom połowę bliżniaka o pow. 180m2 na działce o powierzchni 544 m2. Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia działki sąsiadującej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

700 000 zł380 m² 1 842,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Nieruchomość położona w Sochaczewie o pow. 380m2 na działce 2100 m2. W skład nieruchomości wchodzi: dwa domy połączone ze sobą ale z osobnymi wejściami, jeden z domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

2 600 000 zł404 m² 6 436 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 329 m²

Rezydencja o powierzchni 404m2 położona na działce 2329m2 w Podkowie Leśnej Wschodniej. Budynek z 2002 zbudowany z cegły, dach kryty grafitowa dachówką ceramiczna. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rodziny Kowerskich

Zamość,lubelskie

549 000 zł248 m² 2 213,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Atrakcyjny dom wolno stojący o pow. użytkowej ok. 248m2, położony na działce o pow. 750m2 w Zamościu przy ul. Buczka 19. Dom składa się z 4 kondygnacji: piwnicy, parteru, piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Głusk

Lublin,lubelskie

680 000 zł160 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Nieruchomość zlokalizowana na peryferiach miasta, w spokojnej okolicy, bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Dom wolno stojący o pow. ok 120m2, położony na działce 6000m2. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Julianów-Marysin-Rogi

Łódź,łódzkie

565 000 zł120 m² 4 708,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:848 m²

Duży i przestronny dom znajdujący się na ekskluzywnym osiedlu domów jednorodzinnych w mieście. Dom znajduje się na dużej działce o powierzchni ponad 800 mkw. Budynek do wstępnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

560 000 zł300 m² 1 996,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 870 m²

Piękny i zadbany dom idealny dla rodzin ceniących sobie przestrzenie w pomieszczeniach. Budynek w stanie bardzo dobrym gotowy do wprowadzenia w pełni wyremontowany. Dom znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rusiec

Rusiec,mazowieckie

1 650 000 zł280 m² 5 892,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom o powierzchni 280m2 zlokalizowany w miejscowości Rusiec gmina Nadarzyn. Budynek z 2012r zbudowany z suporeksu, ogrzewanie gazowe, okna plastikowe. Na podłogach w sypianiach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

650 000 zł230 m² 2 826,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedania piękny dom "z duszą" nieopodal Wałbrzycha (droga na Walim) z dużą działką 7300m2 (działka podzielona) Dom w stanie do zamieszkania, powierzchnia użytkowa ok 230m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł134 m² 4 097,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wymarzony dom z Ogródkiem z dobrym dojazdem do Centrum Warszawy! Alternatywa dla Mieszkania - w tej samej Cenie lub nawet taniej :) Dom mieści się zaledwie 15 minut jazdy od centrum, dogodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Studzienice

Studzienice,pomorskie

400 000 zł110 m² 3 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Studzienice-Bory Tucholskie-Działka 3000m2-Dom-las/jezioro Oferta dla osób kreatywnych, ceniących wypoczynek w bezpośredniej bliskości z lasem i jeziorem. Przedmiotem prezentowanej oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Marii Ludwiki

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł220 m² 3 177,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zamiana lub sprzedaż. Jeżeli pracujesz z domu i życie codzienne miesza się z Twoją pracą, być może rozważysz zakup domu z opcją wygospodarowania w nim niezależnego biura?a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

499 000 zł252 m² 1 980,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:418 m²

Dom z powierzchnią usługową ulokowaną na parterze budynku w zabudowie szeregowej - w cenie 499000zł brutto. Budynek 3-kondynacyjny zlokalizowany w miejscowości Żabia Wola (30 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Stare Gliwice

Gliwice,śląskie

630 000 zł180 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy do sprzedaży dom z ogrodem w zabudowie szeregowej w Gliwicach (dzielnica: stare Gliwice). Powierzchnia: 180 m2. Stan techniczny: bardzo dobry. Ogrzewanie: gazowe. Na parterze domu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij