dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 243 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 243 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Reguły

Reguły,mazowieckie

930 000 zł110 m² 8 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:731 m²

Dom wolnostojący położony w miejscowości Reguły, 12 km od centrum Warszawy. Okolica bardzo dobrze skomunikowana, w pobliżu autobus, kolejka wkd. Dojazd do posesji asfaltem, chodnik. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ursus

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł175 m² 7 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:962 m²

Dom wybudowany z czerwonej cegły ocieplony i otynkowany. Powierzchnia użytkowa domu - 175 mkw, działka - 962 mkw. W całym budynku ogrzewanie centralne - piec gazowy w piwnicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gdów

Gdów,małopolskie

65 000 zł60 m² 1 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom do remontu drewniano - murowany z 1957 roku. Dom usytuowany na działce 7 arów. W budynku sień, weranda, 2 pokoje, oraz kuchnia. Dom o wymiarach 7,5mx6m. Na działce znajduje się duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sława

Sława,lubuskie

369 000 zł116 m² 3 181,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:989 m²

Parterowy, wolnostojący dom w miejscowości Sława. Parter: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, dwa pokoje, hall, wiatrołap. Standard wykończenia: ściany - glazura, gładź, tynk strukturalny;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ojrzanów

Ojrzanów,mazowieckie

1 070 000 zł270 m² 3 962,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 331 m²

Dom o powierzchni całkowitej (razem z garażem wolno-stojącym) 310 m2 zlokalizowany w Ojrzanowie gmina Żabia Wola, w otulinie lasu. Piękny, wygodny i ekonomiczny dom urządzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Lasocin

Lasocin,mazowieckie

2 700 000 zł600 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:40 000 m²

Wyjątkowo atrakcyjna rezydencja położona w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego. Dotyka bokiem do Puszczy Kampinoskiej. Bardzo duża działka, daje właścicielowi wiele możliwości aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Władysławów

Władysławów,mazowieckie

590 000 zł180 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Dom o powierzchni 180m2 zlokalizowany w miejscowości Władysławów gmina Żabia Wola. Materiał gazobeton, ogrzewanie gazowe i kominkowe z płaszczem wodnym, okna plastikowe. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Swoszowice

Kraków,małopolskie

1 050 000 zł295 m² 3 559,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Lokalizacja: okolice Wróblowic prowizję pokrywa sprzedający. Przedmiotem sprzedaży jest przepiękny dom wolnostojący o pow. całk. ok. 295 m2 na bardzo ładnie zagospodarowanej działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tomaszkowo

Tomaszkowo,warmińsko-mazurskie

480 000 zł151 m² 3 180,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Jeżeli Twoim marzeniem jest posiadanie domu jednorodzinnego położonego nad jeziorem, to możesz je spełnić już dziś. Mamy do zaoferowania jeden z domów jednorodzinnych o pow. od 150 do 170.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sęczkowa

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł330 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:612 m²

Do sprzedania piękny dom z 2004 roku zlokalizowany na Warszawskim bliskim Wawrze o powierzchni 220m + suterena 110m z garażem i piwnicą. Dom usytuowany jest na działce budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wiskitki

Wiskitki,mazowieckie

350 000 zł167 m² 2 090,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do sprzedania oferuję nowoczesny, bardzo ładny, jednopiętrowy dom wolnostojący z garażem i małym stawem w Wiskitkach z 2011 roku. Powierzchnia całkowita 167,4 m2. Dom, na ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chałupy

Chałupy,zachodniopomorskie

540 000 zł274 m² 1 972,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowa niższa cena! blokada oferty. Pięknie położony wśród roślinności i drzew dom o powierzchniużytkowej 247,74 m2 - wymarzony do prowadzenia działalności gospodarczej. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Centrum-Zachód

Gliwice,śląskie

890 000 zł200 m² 4 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy na sprzedaż dom położony w Gliwicach w dzielnicy Trynek blisko centrum. W budynku przeprowadzono generalny remont do którego użyto wysokiej klasy materiałów zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

799 000 zł350 m² 2 283 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom o powierzchni 350m2 zlokalizowany w Błoniu. Budynek z 1999r zbudowany z gazobetonu, ocieplony, dach kryty blachodachówką, wszystkie media miejskie. Na podłogach klepka dębowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

398 000 zł137 m² 2 905,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dwukondygnacyjny dom o powierzchni 137m2 , położony w najlepszej lokalizacji dzielnicy Piaskowa Góra. Na pierwszą kondygnację składa się duży salon, kuchnia, wc, garaż,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brzegi

Brzegi,małopolskie

525 000 zł175 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:763 m²

Kraków / brzegi Do sprzedania dom wolnostojący położony tuż przy granicy Krakowa, z bardzo dobrym, wygodnym i szybkim dojazdem do Krakowa i wyjazdem na autostradę A-4. Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 020 000 zł240 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Luksusowy dom o powierzchni 240m2 połozony na działce 1260m2 w Osowcu. Dom wybudowany w 2000r, przebudowany w 2005r. Dom jest w parterze z użytkowym poddaszem i garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

595 000 zł200 m² 2 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

1/2 bliźniaka o powierzchni użytkowej 188m2 zlokalizowana w Milanówku - północna część miasta. Budynek z 2016r, stan developerski - obejmuje następujący standard wykończenia: ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Struga

Struga,dolnośląskie

240 000 zł200 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:5 090 m²

Do sprzedaży zabudowania mieszkalno- gospodarcze położone na pięknej,urokliwej działce położonej na końcu wsi,w zacisznej kotlinie tuż przy Książańskim Parku Krajobrazowym.Nieruchomość idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Piastów

Piastów,mazowieckie

685 000 zł200 m² 3 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:956 m²

1/2 bliźniaka o powierzchni użytkowej 170m2 zlokalizowana w Piastowie. Budynek z 1958r po remoncie generalnym i rozbudowie w 1999r., materiał cegła, dach kryty blachodachówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dobrzyń

Dobrzyń,mazowieckie

950 000 zł290 m² 3 275,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 577 m²

Piękny wolnostojący bardzo funkcjonalny i komfortowy dom dla rodziny lub firmy z dużym atrakcyjnie zagospodarowanym ogrodem, blisko Puszczy Kampinoskiej, we wsi Dobrzyń, w przepięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szczyrzyc

Szczyrzyc,małopolskie

345 000 zł168 m² 2 053,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Dom do zamieszkania z 1999 roku o powierzchni użytkowej 130 m. kw. Dom zbudowany z pustaka szarego ocieplony watą mineralną i styropianem. Dach kryty blachą, stolarka okienna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

669 000 zł198 m² 3 378,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

1/2 bliźniaka o powierzchni 198m2 zlokalizowana w Milanówku w północnej części miasta. Budynek w stanie developerskim z 2016r, materiał beton komórkowy, dach kryty dachówką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Dąbrowska

Jaworzno,śląskie

290 000 zł80 m² 3 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:570 m²

Chciałbym Państwu zaprezentować dom typu bliźniak o powierzchni mieszkalnej ok. 80m2. Mieści się on na obrzeżach miasta, w spokojnej okolicy, w rejonie ul. Dąbrowskiej. Do domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

490 000 zł290 m² 1 689,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 677 m²

Dom 290m2 z częścią gospodarczą położony na działce o powierzchni 1677m2 zlokalizowany w Milanówku niedaleko centrum miasta. Media - prąd, siła, gaz, woda na działce. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Hałcnów

Bielsko-Biała,śląskie

275 000 zł110 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 801 m²

Mały dom na dużej działce. Dom z lat 60/70 do modernizacji i kapitalnego remontu. Rozkład pomieszczeń: 2 pokoje, kuchnia, łazienka, komunikacja. Dom w całości podpiwniczony, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

500 000 zł121 m² 4 132,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wymarzony dom z Ogródkiem z dobrym dojazdem do Centrum Warszawy! Alternatywa na dla Mieszkania - w tej samej Cenie lub nawet taniej :) Dom mieści się zaledwie 15 minut jazdy od centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Maszna

Maszna,mazowieckie

320 000 zł240 m² 1 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam solidny, nowy dom o pow. całkowitej 240 m2 Maszna k. Teresina - super okazja 1662,5 zł/m2. Oferta godna konesera, bo takich miejsc jest naprawdę niewiele! Dom wolnostojący, okolice Teresina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ozorków

Ozorków,łódzkie

155 000 zł70 m² 1 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:241 m²

Oferujemy dom w Ozorkowie. Nieruchomość do odświeżenia. Blisko sklepy i komunikacja miejska. Atrakcyjna cena. Polecam i zapraszam do kontaktu w celu umówienia prezentacji. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Komorów

Komorów,mazowieckie

1 900 000 zł423 m² 4 491,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 922 m²

Dom piękny, wykończony w wysokim standardzie. Położony na uroczej, zadbanej i przestronnej działce (1922m2) z dostępem do stawu. Ogród cieszy min. magnoliami, rododendronami, azaliami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wolica

Wolica,mazowieckie

800 000 zł150 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Oryginalny dom wolnostojacy z bali o powierzchni użytkowej na parterze ok. 80 m oraz poddasze o powierzchni 70 m do zagospodarowania. Stylowo wykonczony parter, w tym kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Wrzosy

Toruń,kujawsko-pomorskie

299 000 zł60 m² 4 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:328 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu o powierzchni 60 m² + taras (16 m²), usytuowanego w dzielnicy Wrzosy. Przedmiotowa nieruchomość to dom jednorodzinny, parterowy, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bramki

Bramki,mazowieckie

900 000 zł400 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Dom dwurodzinny o powierzchni całkowitej 400m2 zlokalziowany w miejscowości Bramki gmina Błonie. Budynek z 1989r zbudowany z cegły, dach kryty blachodachówką. Po remoncie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

219 000 zł150 m² 1 460 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowa inwestycja. Oferujemy do sprzedania cztery domki w zabudowie szeregowej, o nowoczesnym, projektowym wyglądzie , które mieścić się będą w cichej zielonej części dzielnicy Konradów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Szerokie

Lublin,lubelskie

470 000 zł129 m² 3 634,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:147 m²

Do sprzedania 3 segmenty w w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim o pow. po 115,77 m2 położone w prestiżowej części miasta na os. Szerokie wybudowane w 2016r. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Śródmieście

Jelenia Góra,dolnośląskie

104 000 zł129 m² 806,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:582 m²

Oferuję dom wolnostojący w Jeleniej Górze - śródmieście. Dom o powierzchni użytkowej 100mkw w skład którego wchodzą 4 pokoje. do remontu kapitalnego. Budynek jednopiętrowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Siedlce

Siedlce,mazowieckie

465 000 zł150 m² 3 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:218 m²

Knc Nieruchomości Siedlce oferuje na sprzedaż dom w centrum Siedlec. Powierzchnia użytkowa domu to 150m2. Na parterze znajduje się garaż, kotłownia, hol, łazienka (glazura, terakota, prysznic,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mszczonów

Mszczonów,mazowieckie

580 000 zł245 m² 2 367,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:666 m²

Ładny dom w Mszczonowie w spokojnej okolicy o powierzchni użytkowej około 220 m2 na działce o powierzchni 666 m2. Dom składa się z wysokiego podpiwniczenia + dwie kondygnacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Modlnica

Modlnica,małopolskie

427 000 zł98 m² 4 339,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Kraków / modlnica polecam! Kupujący nie płaci podatku pcc (2%). Polecam! świetna alternatywa dla mieszkania W krakowie! Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej położony tuż przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kampinos

Kampinos,mazowieckie

441 000 zł85 m² 5 188,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:667 m²

Mały bardzo przytulny domek do sprzedaży. Parterowy dom wykończony w Kampinosie o pow. 78 m2 na działce 667 m2. Słabo doświetlone aktualne zdjęcia. Zrobię nowe. W skład domu wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wolica

Wolica,mazowieckie

850 000 zł280 m² 3 035,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 311 m²

Dom z 1994 roku, piętrowy o powierzchni 280 m2 usytuowany na działce o powierzchni 1311m. Dom położony jest w spokojnej i cichej okolicy niedaleko Centrum Maximus, bardzo.