dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 119 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 119 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Strzyżewice

Strzyżewice,wielkopolskie

289 000 zł78 m² 3 715,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej w Strzyzewicach. Budynek w stanie deweloperskim, gotowy do własnej aranżacji wewnątrz. Parter: salon z jadalnią, kuchnia, łazienka, wiatrołap,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Miękinia

Miękinia,dolnośląskie

360 000 zł160 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Atrakcyjna oferta w dobrej cenie! Na sprzedaż dom w dogodnej lokalizacji, niedaleko Wrocławia. Budynek piętrowy, zbudowany z cegły, odremontowany w ostatnich latach, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Skawina

Skawina,małopolskie

408 000 zł123 m² 3 317,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:347 m²

Nowa inwestycja realizowana w mieście Skawina. Projekt ten obejmuje budowę komfortowych domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej wraz z zaprojektowaną infrastrukturą oraz terenami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Strzeszyńska

Poznań,wielkopolskie

980 000 zł280 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Polecam na sprzedaż duży dom o różnorakim przeznaczeniu z halą warsztatowo-produkcyjną i sporym parkingiem na poznańskich Podolanach. W budynku znajduje się sześć pokoi, trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radzionków

Radzionków,śląskie

565 000 zł224 m² 2 524,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:302 m²

Okazja! Wyjątkowy dom! Do sprzedaży przestronny, gustownie urządzony dom w spokojnej dzielnicy Radzionkowa! Dom stanowi skrajny segment zabudowy szeregowej (trzy domy w szeregu). Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mogilany

Mogilany,małopolskie

469 000 zł149 m² 3 147,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Do sprzedania dom w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 130,00 m 2 + garaż 19.30 m2i wykonany z pustaka Porotherm 25 P+W, docieplenie styropianem 12 cm, dachówka ceramiczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marki

Marki,mazowieckie

720 000 zł197 m² 3 654,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:680 m²

Do sprzedania piękny dom, w którym dbałość o wykonanie dają gwarancję zachowania zaplanowanego efektu wizualnego. Jakość zadowoli najbardziej wymagających Nabywców domów.Kolorystyka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Ptasia

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

575 000 zł101 m² 5 671,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:386 m²

Warta Residence to nowy kompleks willi miejskich w zabudowie szeregowej o nowoczesnej i ponadczasowej architekturze. Prezentowany kompleks willowy zlokalizowany jest w centrum Gorzowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Strzemieszyce Małe

Dąbrowa Górnicza,śląskie

269 000 zł72 m² 3 730,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 165 m²

Okazja.Oferujemy do sprzedaży parterowy, wolnostojący dom położony w Dąbrowie Górniczej w dzielnicy Strzemieszyce Małe.Budynek z lat 40-tych, murowany z cegły,niepodpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Forteczna

Poznań,wielkopolskie

619 000 zł276 m² 2 242,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:423 m²

Polecam do sprzedaży skrajny szeregowiec na nowym osiedlu, powiększony o parterową dobudówkę, idealny dom dla rodziny 2+2. Na piętrze pokoje dla dzieci oraz łazienka i pralnio-kotłownia. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zatorze

Leszno,wielkopolskie

301 320 zł120 m² 2 511 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom w zabudowie szeregowej w Lesznie w dzielnicy Zatorze. Możliwość wyboru z dwóch wariantów wykończenia: standard wykończenia W cenie 301 320 zł Ściany zewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

210 000 zł200 m² 1 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Do sprzedania dom wolnostojący w okolicy Niepołomic Dąbrowa za cenę 210000zł. Budynek wybudowany z pustaka położony na 13 ar. ogrodzonej działce. Pow. ok. 200m2. Rozkład pomieszczeń;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mogilany

Mogilany,małopolskie

769 000 zł190 m² 4 047,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedania dom w Mogilanach do zamieszkania położony w Mogilanach. Budynek komfortowo wykończony, z 2008r. ,położony na 8 ar. zagospodarowanej działce. Na działce znajduje się wiata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

1 678 000 zł297 m² 5 649,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:440 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położony w otulinie Lasu Kabackiego (150 metrów od Lasu), zaledwie ok. 1 km do nowowybudowanej obwodnicy Warszawy, w cichej willowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tuczno

Tuczno,wielkopolskie

520 050 zł340 m² 1 529,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży pełnej uroku posiadłości położonej w cichej okolicy, na skraju wsi, w pobliżu Tuczna i w odległości 25 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grabówka

Grabówka,podlaskie

715 000 zł225 m² 3 177,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:743 m²

Propozycja dla osób poszukujących domu przestronnego, wygodnego i w stanie umożliwiającym zamieszkanie tuż po zakupie, znajdującym się na pięknie i wyjatkowo starannie zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Stare Tarnowice

Tarnowskie Góry,śląskie

1 310 000 zł240 m² 5 458,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 247 m²

*** prestiżowa lokalizacja *** nowoczesny dom *** Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży pięknej nieruchomości, położonej w bardzo atrakcyjnej i prestiżowej lokalizacji w Tarnowskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mogilany

Mogilany,małopolskie

319 000 zł155 m² 2 058,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Do sprzedania budynek jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym koło Krakowa Mogilany za cenę 319000zł. Dom o nowoczesnym wyglądzie wraz z dużymi przeszkleniami realizowany wg projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kirkora

Swarzędz,wielkopolskie

550 000 zł220 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:680 m²

Polecam na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 220m2 położony w Swarzędzu w okolicy ul. Kirkora. Na powierzchnie składa się parter, piętro i poddasze do adaptacji, dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Międzylesie

Międzylesie,dolnośląskie

590 000 zł232 m² 2 543,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Przepięknie posadowiony w malowniczej okolicy. Z okien roztacza się piękny widok na Śnieżnik oraz okoliczne pola i stoki. Lokalizacja nieruchomości zapewnia bezpośredni dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Zatorze

Leszno,wielkopolskie

800 000 zł300 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący w Lesznie, dzielnica Zatorze. Powierzchnia domu - 300 m2 Powierzchnia działki - 500 m2 Opis pomieszczeń: parter: hol, łazienka, garderoba, spiżarnia, biblioteka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

497 000 zł122 m² 4 073,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Wymarzony dom z Ogródkiem z dobrym dojazdem do Centrum Warszawy! Alternatywa na dla Mieszkania - w tej samej Cenie lub nawet taniej :) Dom mieści się zaledwie 15 minut jazdy od centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Transportowców

Warszawa,mazowieckie

6 500 000 zł680 m² 9 558,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Do sprzedaży: rezydencja (630m2 powierzchni użytkowej + 85m2 drewnianej altany ogrodowej z grillem z meblami ogrodowymi) na Ursynowie na działce 1600m2 w starodrzewiu, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Raszyn

Raszyn,mazowieckie

485 000 zł123 m² 3 943,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:475 m²

Wymarzony dom z Ogródkiem z dobrym dojazdem do Centrum Warszawy! Alternatywa dla Mieszkania - w tej samej Cenie lub nawet taniej :) Dom mieści się zaledwie 20 minut jazdy od Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wiązana

Warszawa,mazowieckie

770 000 zł150 m² 5 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

0% Prowizji Cena do Negocjacji! Piękną połówkę bliźniaka do sprzedania na ul. Wiązanej. Atutem jest własna ogrodzona słoneczna działka 300m2 (wjazd z ul. wewnętrznej więc super sprawa).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

669 000 zł185 m² 3 614,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 003 m²

Nowy dom O funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń Z garażem dwustanowiskowym 9 km od centrum olsztyna. Otwarta przestrzeń dobrze naświetlonego, eleganckiego salonu z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świerklaniec

Świerklaniec,śląskie

290 000 zł146 m² 1 986,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Uwaga! Piękny nowy dom w zabudowie bliźniaczej wraz z garażem położony w Świerklańcu do końca października w cenie 290 000 zł! Oferta dotyczy stanu surowego otwartego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

820 000 zł240 m² 3 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:680 m²

Proponowany dom w zabudowie bliźniaczej, po odświeżeniu gotowy do zamieszkania. Przestronny świetnie doświetlony parter, salon z wyjściem do ogrodu (na podłodze szlifowany gres) duża kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

738 000 zł200 m² 3 690 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:301 m²

Do sprzedania nowy dom w stanie developerskim, dom położony na działce o powierzchni 301 mkw. Składa się z 5 pokoi, kuchni, 2 łazienek, i garderoby. Teren ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Stare Tarnowice

Tarnowskie Góry,śląskie

1 310 000 zł240 m² 5 458,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 240 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szerzyny

Szerzyny,małopolskie

350 000 zł116 m² 3 017,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 908 m²

Polecam do sprzedaży atrakcyjny nowy dom z 2009roku, położony w gminie Szerzyny, powiat tarnowski woj. małopolskie. Dom dwukondygnacyjny, częściowo podpiwniczony. Dom wybudowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Hanusek

Hanusek,śląskie

465 000 zł90 m² 5 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Do sprzedania piękny dom parterowy o powierzchni 90 m2 usytuowany w cichej, zielonej okolicy. Mamy tu duży salon i drugi mniejszy pokój, kuchnię, przedpokój, gustownie urządzoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 037 000 zł600 m² 1 728,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:33 100 m²

Idealne miejsce dla wielbicieli ciszy i uroków wsi, duży dom wolno-stojący przebudowany z młyna wodnego z roku 1910. Dom położony ok 15 km. od Goleniowa na działce 33.100 mkw, na której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Swarzędzka

Gruszczyn,wielkopolskie

749 000 zł205 m² 3 653,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 140 m²

Polecam na sprzedaż nowy dom w Swarzędzu Gruszczynie - dom jednorodzinny o powierzchni 186m2 wraz z działka o powierzchni 1140m. Dom zamieszkały od trzech lat składa się z 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

1 238 000 zł322 m² 3 844,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 124 m²

Witam Państwa, przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowego domu wolnostojącego zlokalizowanego w rezydencjonalnej części Legionowa. Wybudowany wg autorskiego projektu składa się w parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zakopiańska

Poznań,wielkopolskie

785 000 zł220 m² 3 568,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:660 m²

Zachęcam do kupna przestronnego, słonecznego i ciepłego domu w świetnej lokalizacji. Podolany to stara dzielnica Poznania z pięknymi drzewami, dobrym dojazdem do centrum, kilkoma liniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Studzianki

Studzianki,mazowieckie

269 000 zł105 m² 2 561,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Witam Państwa. Przedstawiam ofertę budynku położonego w miejscowości Studzianki, w gminie Nasielsk. Jest to budynek parterowy z poddaszem nieużytkowym w zabudowie bliźniaczej. Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

699 000 zł190 m² 3 678,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Do sprzedania dom z lat 90, usytuowany na 17ar działce położony w centrum Wieliczki. Budynek zbudowany z cegły i pustaka, kilka lat temu ocieplony styropianem 10cm i otynkowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wolica

Wolica,mazowieckie

780 000 zł180 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Sprzedaż domu jednorodzinnego w stanie surowym zamkniętym. Powierzchnia 180 m2 , działka 1100 m2 parter z użytkowym poddaszem i strychem .Parter domu salon , gabinet , prysznic , wc na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kosobudz

Kosobudz,lubuskie

299 000 zł160 m² 1 868,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Joka Nieruchomości posiada w swojej ofercie na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Kosobudz. Dom przedwojenny - parterowy z poddaszem użytkowym. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Białystok,podlaskie

469 000 zł146 m² 3 212,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:298 m²

-bliźniak na sprzedaż- nowe miasto- 469 000- dom o powierzchni 146 m2 położony na działce 298m2. Budynek jest ocieplony. Na dachu położona blacho dachówka. Dom w stanie deweloperskim.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij