dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 118 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 118 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Grobla Kolejowa

Ruda Śląska,śląskie

410 000 zł180 m² 2 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:406 m²

Osiedle Grobla Kolejowa to kompleks 10 domków szeregowych z garażem w Rudzie Śląskiej-Kochłowice ul. Grobla Kolejowa. Domy są sprzedawane w stanie deweloperskim -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Grobla Kolejowa

Ruda Śląska,śląskie

395 000 zł180 m² 2 194,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:251 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grobla Kolejowa

Ruda Śląska,śląskie

360 000 zł180 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

270 000 zł156 m² 1 730,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację- -magda janik, tel. Oleśnica / okolice / uroczy Polecam bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w odległości ok. 4 km od Oleśnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

359 000 zł139 m² 2 582,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:243 m²

Dom 139m2 ( 116m2 użytkowej) w kameralnej zabudowie szeregowej - tarnowskie góry. Szereg skrajny - stan deweloperski 359 000 brutto. Szereg wewnętrzny - stan deweloperski 339 000 brutto. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

373 900 zł121 m² 3 086,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wybudujemy ten budynek na wybranej przez Ciebie działce we Wrocławiu i okolicach w 4 miesiące (budynek podpiwniczony- 5 miesięcy), jeżeli potrzebujesz pomocy w znalezieniu działki też.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wieliszew

Wieliszew,mazowieckie

490 000 zł167 m² 2 934,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Witam Państwa przedstawiam ofertę sprzedaży domów w zabudowie bliźniaczej. Nowe osiedle oddalone o ok. 6 km. od Legionowa w prężnie rozwijającym się Wieliszewie. Powierzchnia. ok 167.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Słoneczna

Międzywodzie,zachodniopomorskie

469 000 zł140 m² 3 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:110 m²

Na sprzedaż środkowy szereg w nadmorskiej miejscowości - Międzywodziu przy ul. Słonecznej. Nieruchomość w pełni wykończona i funkcjonalna. Oszczędne ogrzewanie olejowe oraz kominek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wileńska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 110 999 zł130 m² 8 546,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Oferta sprzedaży ekskluzywnego domu na zamkniętym osiedlu w Elblągu. W skład nieruchomości wchodzi parterowy dom z poddaszem użytkowym, wybudowany w 2006r. w stylu dworek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

380 000 zł125 m² 3 040 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:72 m²

Psie Pole / Kiełczów do sprzedaży segment z garażem w stanie deweloperskim z zamontowanymi grzejnikami, piecem gazowym, ogrzewaniem podlogowym na parterze. parter przedpok, korytarz,wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mała Nieszawka

Mała Nieszawka,kujawsko-pomorskie

750 000 zł296 m² 2 533,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

NA sprzedaż piękny I funkcjonalny dom W małej nieszawce. Dom wolnostojący, podpiwniczony, trzykondygnacjny o powierzchni 296 m2. Na powierzchnię użytkową budynku składają się: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Perkowo

Perkowo,wielkopolskie

154 000 zł62 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Domek w zabudowie wolnostojącej o powierzchni 53,38 m2 w miejscowości Perkowo, blisko lasów i jeziora. Powierzchnia całkowita: 61,60 m2. Do ceny należy doliczyć 23% podatku vat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zawonia

Zawonia,dolnośląskie

615 000 zł152 m² 4 046,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Pod lasem. Przepiękny dom wolnostojący 2014 r całkowicie wykończony o pow 152m2 na ślicznie polożonej i super zagospodarowanej działce 1100m2 Budynek wykonany z ytunga nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Śródmieście

Tarnowskie Góry,śląskie

299 000 zł113 m² 2 646,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Nowa Inwestycja -domy szeregowe Centrum Tarnowskich Gór Inwestycja składa się z sześciu nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej. Domy o powierzchniach od 109m2 do 113m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Trzebnica

Trzebnica,dolnośląskie

950 000 zł220 m² 4 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Piękny luksusowy parterowy z poddaszem użytkowym dom wolnostojący z garażem na ślicznej działce 850m2 w przyjemnej lokalizacji w otoczeniu prestiżowych domów. pow całk 288m2 pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Sucha Góra

Bytom,śląskie

475 000 zł350 m² 1 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedmiotem naszej oferty jest dom w zabudowie szeregowej z 2005 roku .Położony w bardzo spokojnej okolicy - Bytom Sucha Góra, około 5 km od centrum miasta .Za domkiem piękna, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

2 500 000 zł575 m² 4 347,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową rezydencję w na granicy Kierszku - w Julianowie - w pobliżu Lasu Kabackiego. Dom zbudowany i wykończony gustownie, materiałami najwyższej jakości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Trzydziesty

Dąbrowa Górnicza,śląskie

2 000 000 zł340 m² 5 882,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowego domu położonego w Dąbrowie Górniczej w dzielnicy Trzydziesty.Budynek o pow. całkowitej 498m.kw. (pow. użytkowa ok.340m.kw), parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mierzęcice

Mierzęcice,śląskie

1 600 000 zł280 m² 5 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Polecamy!luksusowy dom.W BARDZO ŁADNEJ,ZIELONEJ OKOLICY! Nowy, wolnostojący dom wybudowany ok. 5 lat temu, o powierzchni mieszkalnej ok.280m.kw. + piwnice i garaż 2 stanowiskowy o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kłaj

Kłaj,małopolskie

299 000 zł120 m² 2 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedania dom wolnostojący w Kłaju za cenę 299000zł. Budynek położony na 6 ar. działce. Pow. ok. 120m2. Parter garaż, kotłownia możliwość wydzielenia salonu. Poddasze.łazienka, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żarki-Letnisko

Żarki-Letnisko,śląskie

299 000 zł140 m² 2 135,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:924 m²

Super oferta.Oferujemy do sprzedaży wolnostojący,całoroczny dom położony w Żarkach Letnisko.Budynek składa się z trzech kondygnacji: przyziemia, parteru i poddasza.Przyziemie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard Majdan

Majdan,mazowieckie

850 000 zł240 m² 3 542 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom na bardzo ładnej, zagospodarowanej działce. Nieruchomość zlokalizowana w bardzo dobrym punkcie Majdanu. Dom parterowy z użytkowym poddaszem. Na parterze znajduje się kotłownia, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Gołonóg

Dąbrowa Górnicza,śląskie

420 000 zł177 m² 2 372,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Polecamy!domy W superlokalizacji na nowym, prestiżowym, zamkniętym osiedlu. Kupujący nie płaci podatku od czynności cywilno-prawnych 2%-mniejsze koszty zakupu. Oferujemy do sprzedaży nowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

379 000 zł120 m² 3 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Segment o pow 120m2 z garażem w bryle budynku w stanie podwyższonym developerskim. na działce pow 260m2 lub segment skrajny z działką 420m2 Pow całk. 120m2, w tym garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Irysowa

Nowy Dębiec,wielkopolskie

197 900 zł54 m² 3 650,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:420 m²

Parterowy dom wolnostojący zlokalizowany w rekreacyjnej miejscowości Dębiec Nowy. Pow. domu: 54 m 2 Pow. działki: 420 m 2 Opis budynku: - kuchnia, - trzy pokoje, - toaleta z wc, - wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świdnica Polska

Świdnica Polska,dolnośląskie

665 000 zł267 m² 2 490,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:672 m²

- świdnica, zawiszów, - dom z roku 2000 (odbiór techniczny), - dom wolnostojący na działce o powierzchni 672 m , - powierzchnia całkowita 267 m , użytkowa 168 m :dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

615 000 zł156 m² 3 942,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Witam Państwa, przedstawiam ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej o nowoczesnej bryle bez skosów wg projektu Willa Julia w rezydencjonalnej części Legionowa. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żernica

Żernica,śląskie

250 000 zł100 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w Żernicy. Nieruchomość zlokalizowana jest na uboczu, co gwarantuje spokój i ciszę. Duża działka (2500 m kw.) można przeznaczyć pod rekreację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

1 200 000 zł225 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:715 m²

Witam Państwa, przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowego, w pełni, gustownie wyposażonego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej z przepięknie zagospodarowanym, pachnącym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

720 000 zł178 m² 4 044,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Witam państwa. Mam przyjemność przedstawić do sprzedaży budynek jednorodzinny, wolno stojący, z użytkowym poddaszem i niepodpiwniczony. Wybudowany w latach 2011-2013. Zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, USTRONIE

Lubin,dolnośląskie

550 000 zł220 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:242 m²

Dom w Lubinie os. Ustronie IV w atrakcyjnej cenie! Dom w zabudowie szeregowej w reprezentacyjnym miejscu Lubina. Doskonała lokalizacja - os. Ustronie IV. Nieruchomość o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dobroszyce

Dobroszyce,dolnośląskie

350 000 zł180 m² 1 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Dom z wielkimi możliwościami nadający się na wszelką działalność np warsztat samochodowy, gospodarstwwo, hotel agroturystykę, usytułowany pod Dobroszycami na działce prawie 2000m2 parter salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Nowa Huta

Kraków,małopolskie

769 000 zł167 m² 4 604,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Komfortowy dom na 27 ar. Pięknie zagospodarowanej działce Do sprzedania dom wolnostojący, parterowy w Krakowie okolice ul. Igołomskiej za cenę 769000zł. Budynek o powierzchni 167 m2 (dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Strzybnica

Tarnowskie Góry,śląskie

349 000 zł160 m² 2 181,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:688 m²

Na sprzedaż pół bliźniaka usytuowanego na płaskiej, ładnej działce z dużą ilością nasadzeń krzewów ozdobnych, iglaków oraz żywopłotów. Budynek murowany, wzniesiony w latach 80.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Brynów

Katowice,śląskie

830 000 zł200 m² 4 147,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej, znajdujący się na zamkniętym osiedlu w Katowicach, dzielnicy Brynów, ok. ul. Rolnej. Dom ma powierzchnię 200m2 i stoi na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

900 000 zł200 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedania dom do zamieszkania położony w bliskich okolicach Krakowa w miejscowości Węgrzce Wielkie gm. Wieliczka za cenę 900000zł. Dom o pow. użytk. 180 m+ garaż 20m usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chwaszczyno

Chwaszczyno,pomorskie

549 000 zł189 m² 2 904,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjna oferta! Prezentujemy Państwu i oferujemy do sprzedaży ciekawą ofertę nowego domu w zabudowie bliźniaczej z 2012roku. Nieruchomość całkowicie wykończona i wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bogucin

Bogucin,wielkopolskie

750 050 zł360 m² 2 083,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:714 m²

Oferujemy Państwu przestronny, zadbany dom zlokalizowany w podpoznańskim Bogucinie, gm. Swarzędz. Powierzchnia całkowita - 360 m2,powierzchnia mieszkalna 220 m2, funkcjonalny układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

630 000 zł216 m² 2 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Piękny dom w uroczym miejscu. Wolnostojący z powodzeniem np. dla dużej rodziny w bardzo przyjemnej lokalizacji solidnie wykonany o pow 216m2 z garażem na 2 auta w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jachranka

Jachranka,mazowieckie

360 000 zł150 m² 2 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Witam Państwa, przedstawiam ofertę sprzedaży domu wolnostojącego w Izbicy nieopodal Zalewu Zegrzyńskiego i ośrodków sportowo-rekreacyjnych. Dom w stanie deweloperskim. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Myszków

Myszków,śląskie

339 000 zł140 m² 2 421,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

Zapraszamy Państwa do zakupu domu jednorodzinnego.Nieruchomość zadbana,na ładnie zagospodarowanej działce,okolica spokojna,nieruchomość położona na osiedlu domów jednorodzinnych. Cena do negocjacji.